Kalendář MMA 2021 – program UFC, Oktagon, Bellator, One a další! (VIDEO)

MMA se stává čím dál, tím více populárním a my vám přinášíme přehledný kalendář MMA eventů nejdůležitějších organizací pro rok 2021 nejen v Česku a na Slovensku, ale také ve světě.  Je důležité vědět, kdy budete moci vidět nejlepší zápasníky MMA, jako jsou například Conor McGregor, Khabib Nurmagomedov, Stipe Miočič nebo Jon Jones v akci. Nesmíme zapomenout ani na naše zápasníky Karlose Vémolu, Makhmuda Muradova nebo Attilu Végha.

Samozřejmě v kolotoči MMA je mnoho dalších a skvělých zápasníků, víc informací bude v našem kalendáři pro daný galavečer, který pro vás připravujeme a průběžně aktualizujeme.

Kalendář MMA 2021 – program zápasů a turnajů

Kalendář MMA eventů nejlepších organizací organizací na světě i u nás v Česko-Slovensku.

Jak a kde sledovat zápasy MMA – UFC, Bellator, Oktagon živě?

Chtěli byste vědět kde sledovat zápasy smíšených bojových umění MMA? Existuje několik způsobů jak je možné sledovat, jak zápasy různých světových organizaci, tak i organizací českých a slovenských živě. Připravili jsme pro Vás seznam kde sledovat ty nejlepší zápasy MMA.

TIP ❱ Všechny možnosti jak sledovat MMA živě ›

OKTAGON MMA kalendář 2021

Oktagon MMA musí i v roce 2021 brát ohled na protipoandemická opatření, a proto ve svém kalendáři neplánuje eventy do daleké budoucnosti. Stejně tak se z důvodu koronavirové pandemie často mění i složení jednotlivých zápasových karet turnajů. I přesto jsme letos měli možnost vidět vynikající zápasy, včetně postojářských soubojů na Oktagon Underground.

Zde je kompletní program MMA turnajů od Oktagonu.

Kalendář MMA turnajů Oktagon je průběžně aktualizován!
OKTAGON MMA PROGRAM 2021 – přehled eventů
30.12. Oktagon 30 Praha (O2 Aréna), ČR
4.12. Oktagon 29 Ostrava, ČR
6.11. Oktagon Prime 4 Pardubice, ČR
25.9. Oktagon 28 Praha, ČR
11.9. Oktagon 27 Bratislava, SK
24.7. Oktagon 26 Praha, ČR
19.6. Oktagon 25 Brno, ČR
29.5. Oktagon 24 Brno, ČR
1.5. Oktagon 23 Brno, ČR
27.3. Oktagon 22 Brno, ČR
27.2. Undeground Last Man Standing Brno, ČR
30.1. Oktagon 21 Brno,ČR

TIP ❱ Jak sledovat Oktagon MMA 

UFC: kalendář MMA turnajů 2021

Daleko nabitější kalendář MMA turnajů má v roce 2021 UFC. Nejlepší MMA organizace na světě připravila pro své fanoušky množství turnajů, na kterých uvidíme také české a slovenské zástupce, jako například Jiřího Procházku, Macha Muradova, Davida Dvořáka nebo mladou naději slovenského MMA Ľudovíta „Lajoša“ Kleina, který trénuje s bývalým šampionem Bellatoru Attilou Véghem.

Prvním Čechem v UFC byl známý zápasník Karlos Vémola, který udělal československému MMA ve světě dobré jméno.

Zde je přehledný program MMA eventů z dílny UFC.

Všechny turnaje UFC jsou průběžně aktualizovány!
UFC PROGRAM 2021 – přehled eventů
16.1. UFC Fight Night: Holloway vs Kattar Fight Island, Abú Dhabí
20.1. UFC Fight Night: Chiesa vs Magny Fight Island, Abú Dhabí
23.1. UFC 257: Poirier vs McGregor 2 Fight Island, Abú Dhabí
6.2. UFC Fight Night: Overeem vs Volkov Las Vegas, Nevada (USA)
13.2. UFC 258: Usman vs Burns Las Vegas, Nevada (USA)
20.2. UFC Fight Night: Blaydes vs Lewis Las Vegas, Nevada (USA)
6.3. UFC 259: Blachowicz vs Adesanya Las Vegas, Nevada (USA)
13.3. UFC Fight Night: Edwards vs Muhammad Las Vegas, Nevada (USA)
21.3. UFC Fight Night: Brunson vs Holland Las Vegas, Nevada (USA)
28.3. UFC 260: Miocic vs Ngannou Las Vegas, Nevada (USA)
10.4. UFC Fight Night: Till vs Vettori Las Vegas, Nevada (USA)
18.4. UFC Fight Night: Whittaker vs Gastelum Las Vegas, Nevada (USA)
25.4. UFC 261: Usman vs Masvidal Jacksonville, Florida (USA)
1.5. UFC Fight Night: Reyes vs Procházka Las Vegas, Nevada (USA)
8.5. UFC Fight Night: Sandhagen vs Dillashaw Las Vegas, Nevada (USA)
16.5. UFC 262: Oliveira vs Chandler Houston, Texas (USA)
22.5. UFC Fight Night: Font vs Garbrandt Las Vegas, Nevada (USA)
20.6. UFC Fight Night: Jung vs. Ige UFC Apex, Las Vegas
26.6 UFC Fight Night: Gane vs. Volkov UFC Apex, Las Vegas
11.7. UFC 264: Poirier vs. McGregor 3 T-Mobile Arena, Las Vegas
18.7. UFC Fight Night: Holloway vs. Rodriguez UFC Apex, Las Vegas
25.7. UFC Fight Night: Sandhagen vs. Dillashaw UFC Apex, Las Vegas
1.8. UFC Fight Night: Hall vs. Strickland UFC Apex, Las Vegas
9.8. UFC 265: Lewis vs. Gane Toyota Center, Houston
22.8. UFC Fight Night: Cannonier vs. Gastelum UFC Apex, Las Vegas
28.8. UFC Fight Night: Barboza vs Chikadze UFC Apex, Las Vegas
5.9. UFC Fight Night: Brunson vs. Till UFC Apex, Las Vegas
20.9. UFC Fight Night: Smith vs. Spann UFC Apex, Las Vegas
27.9. UFC 266: Volkanovski vs. Ortega T-Mobile Arena, Las Vegas
4.10. UFC Fight Night: Santos vs. Walker UFC Apex, Las Vegas
10.10. UFC Fight Night: Dern vs. Rodriguez UFC Apex, Las Vegas
18.10. UFC Fight Night: Holm vs. Dumont UFC Apex, Las Vegas
25.10. UFC Fight Night: Costa vs. Vettori UFC Apex, Las Vegas
31.10. UFC 267: Blachowicz vs. Teixeira Etihad Arena, Abú Zabí
7.11. UFC 268: Usman vs. Covington Madison Square Garden, NYC
13.11. UFC Fight Night: Holloway vs. Rodriguez Bude aktualizováno

BELLATOR: kalendář MMA turnajů 2021

Druhou nejlepší MMA organizací na světě, která pro nás v roce 2021 připraví kvalitní zápasy, je Bellator, jehož šampionem se stal také slovenský bojovník Attila Végh. Organizace má na svém seznamu zajímavé jména, a to dokonce i z UFC, jako jsou například Ben Henderson, Eddie Alvarez, Quinton „Rampage“ Jackson a další.

Podívejte se na přehledný kalendář MMA turnajů od Bellatoru.

Všechny turnaje budou průběžně aktualizovány!
Přehled turnajů Bellator 2021
3. 4. Bellator 255: Pitbull vs. Sanchez 2 Uncasville, Connecticut (USA)
10. 4. Bellator 256: Bader vs. Machida 2 Uncasville, Connecticut (USA)
17. 4. Bellator 257: Nemkov vs. Davis 2 Uncasville, Connecticut (USA)
8. 5. Bellator 258: Archuleta vs. Pettis Uncasville, Connecticut (USA)
22. 5. Bellator 259: Cyborg vs. Smith Uncasville, Connecticut (USA)
12. 6. Bellator 260: Lima vs. Amosov Uncasville, Connecticut (USA)
26.6. Bellator 261: Johnson vs. Moldavsky Uncasville, Connecticut (USA)
17.7. Bellator 262: Velasquez vs. Kielholtz Uncasville, Connecticut (USA)
1.8. Bellator 263: Pitbull vs. McKee Inglewood, Kalifornie (USA)
14.8. Bellator 264: Mousasi vs. Salter Uncasville, Connecticut (USA)
21.8. Bellator 265: Kongo vs. Kharitonov Sioux Falls, Jižní Dakota (USA)
19.9. Bellator 266: Davis vs. Romero San José, Kalifornie (USA)
1.10. Bellator 267: Lima vs. MVP 2 Wembley, UK
17.10. Bellator 268: Nemkov vs. Anglickas Phoenix, Arizona (USA)
23.10 Bellator 269: Fedor vs. Johnson Moskva, Rusko
5.11. Bellator 270: Gallagher vs. Mix Dublin, Irsko

ONE Championship: program MMA 2021

ONE Championship je jednou z nejlepších a nejprestižnějších asijských MMA organizací s hlavním stanem v Singapuru, kde se uskutečňují téměř všechny turnaje na jejím programu. Zde je přehledný program MMA eventů ONE Championship v roce 2021.

Všechny turnaje ONE sú průběžně aktualizovány!
Kalendář MMA: ONE Championship 2021
31. 12. ONE 150 Singapur
10. 12. ONE 149 Singapur
26. 11. ONE 148 Singapur
12. 11. ONE 147 Singapur
29. 10. ONE 146 Singapur
8. 10. ONE 145 Singapur
24. 9. ONE 144 Singapur
3. 9. ONE 143 Singapur
27. 8. ONE 142 Singapur
13. 8. ONE 141 Singapur
30. 7. ONE 140 Singapur
9. 7. ONE 139 Singapur
11. 6. FULL BLAST II Singapur
28. 5. FULL BLAST Singapur
15. 5. DANGAL Singapur
29. 4. ONE ON TNT IV Singapur
22. 4. ONE ON TNT III Singapur
15. 4. ONE ON TNT II Singapur
8. 4. ONE ON TNT I Singapur
19. 3. FISTS OF FURY III Singapur
5. 3. FISTS OF FURY II Singapur
26. 2. FISTS OF FURY Singapur
5. 2 UNBREAKABLE III Singapur
29. 1. UNBREAKABLE II Singapur
22. 1.  UNBREAKABLE Singapur

TIP ❱ Jak sledovat sportovní přenosy ›



OKTAGON MMA kalendář 2020

Stejný osud postihl i Oktagon MMA, který musel některé turnaje úplně zrušit, ale už jsou zveřejněny nové termíny odložených zápasů. Organizátoři navíc připravili pro své věrné fanoušky nový projekt Oktagon Underground.

TIP ❱ Jak sledovat Oktagon MMA 

Kalendář MMA turnajů bude průběžně aktualizovány!
Přehled turnajů Oktagon MMA 2020
16. 5. Underground #1 Praha (ČR)
23. 5. Underground #2 Praha (ČR)
30. 5. Underground #3 Praha (ČR)
6. 6. Underground #4 Bratislava (SR)
13.6. Underground #5 ČR – finále
20. 6. Underground #6 SR – finále
27. 6. Underground #7 velké finále obou národů
od 14.9. Oktagon Výzva 5 reality show
26.9. Oktagon 16 Brno (ČR)
17.10. Oktagon 17 Brno (ČR)
21.11. Oktagon 18 Brno (ČR)
5.12. Oktagon 19 Brno (ČR)
30.12. Oktagon 20 ?
? Vojna Youtuberov Explo vs Vláďa ?
odložené Oktagon Prime 4 Košice (SR)
13.2.2021 Oktagon Ostrava Ostrava (ČR)
25.9.2021 Oktagon Universum (Prime 5) Košice (SR)

UFC program MMA turnajů 2020

Nejlepší organizace na světě je UFC, která se vypořádala s problémy s koronavirem, odložením několika zajímavých turnajů. Svým fanouškům ale připravili eventy ,,před prázdným publikem“. Turnaje však na své kvalitě rozhodne neztratily.

V UFC ukázal své kvality Makhmud Muradov a v nejlepší MMA organizaci na světě se má představit už i Jiří Procházka, který si udělal skvělé jméno v japonském Rizinu. Prvním Čechem v UFC byl známý český zápasník Karlos Vémola, který udělal československému MMA ve světě dobré jméno.

Všechny turnaje budou průběžně aktualizovány!
UFC: MMA program 2020 – přehled turnajů
09. 5. UFC 249: Ferguson vs Gaethje Jacksonville, Florida (USA)
13. 5. UFC Fight Night: Smith vs Texeira Jacksonville, Florida (USA)
17. 5. UFC Fight Night: Overeem vs Harris Jacksonville, Florida (USA)
30. 5. UFC Fight Night: Woodley vs Burns Las Vegas, Nevada (USA)
07. 6. UFC 250: Nunes vs Spencer Las Vegas, Nevada (USA)
13. 6. UFC Fight Night 172: Eye vs Calvillo Las Vegas, Nevada (USA)
20. 6. UFC Fight night 173: Blaydes vs Volkov Las Vegas, Nevada (USA)
27. 6. UFC Fight night 174: Poirier vs Hooker Bude aktualizováno
11. 7. UFC 251: Usman vs Burns Fight Island
18. 7. UFC Fight Night 175: Figueiredo vs Benavidez 2 Bude aktualizováno
25. 7. UFC Fight Night 176: Whitteker vs Till Bude aktualizováno
1.8. UFC Fight Night 178: Brunson vs Shahbazyan Las Vegas, Nevada (USA)
9.8. UFC Fight Night 179: Lewis vs Oleinik Las Vegas, Nevada (USA)
15.8. UFC 252: Miocic vs Cormier Las Vegas, Nevada (USA)
22.8. UFC 252: Munhoz vs Edgar Las Vegas, Nevada (USA)
29.8. UFC Fight Night: Smith vs Rakic Las Vegas, Nevada (USA)
5.9. UFC Fight Night: Overeem vs Sakai Las Vegas, Nevada (USA)
12.9. UFC Fight Night: Santos vs Teixeira Las Vegas, Nevada (USA)
19.9. UFC Fight Night: Covington vs Woodley Las Vegas, Nevada (USA)
26.9. UFC 253: Adesanya vs Costa Las Vegas, Nevada (USA)
3.10. UFC Fight Night: Holm vs Aldana Las Vegas, Nevada (USA)
10.10. UFC Fight Night: Moraes vs Sandhagen Las Vegas, Nevada (USA)
17.10. UFC Fight Night: Ortega vs Korean Zombie Las Vegas, Nevada (USA)
24.10. UFC 254: Nurmagomedov vs Gaethje UFC Fight Island, Abú Zabí
31.10. UFC Fight Night: Muradov vs Jotko ?
7.11. UFC Fight Night ?
14.11. UFC Fight Night ?
21.11. UFC 255: Figueiredo vs Garbandt ?
28.11. UFC Fight Night: Blaydes vs Lewis ?
5.12. UFC Fight Night: Hermansson vs Till ?
12.12. UFC 256: Nunes vs Anderson ?

BELLATOR: kalendář MMA turnajů 2020

Druhou nejlepší MMA organizací na světě je Bellator, ve kterém se stal šampionem slovenský bojovník Attila Végh. Organizace má na svém seznamu zajímavé jména, a to dokonce i z UFC, jako jsou například Ben Henderson, Eddie Alvarez, Quinton „Rampage“ Jackson a další.

Tohle byl kalendář MMA eventů Bellator v roce 2020.

Všechny turnaje budou průběžně aktualizovány!
Přehled turnajů Bellator 2020
03. 10 Bellator ES9: Queally vs Pitbull Dublin (Irsko)
10. 10. Bellator Milano Miláno (Itálie)

ONE Championship: MMA program 2020

Všechny turnaje budou průběžně aktualizovány!
Kalendář MMA: ONE Championship 2020
11. 6 ONE Warrior Series 11 Singapur (Singapur)
20. 6. Legendary Warriors Šanghaj (Čína)
3. 7. Fists of Fury Singapur (Singapur)
10. 7. No Surrender Bangkok (Thajsko)
6. 8. ONE Warrior Series 12 Singapur (Singapur)
14. 8. A New Breed Manila (Filipíny)
4. 9. Supernova Singapur (Singapur)
11. 9. Power & Passion Jakarta (Indonésie)
18. 9. Dreams of Destiny Kuala Lumpur (Malajsie)
1. 10. ONE Warrior Series 13 Singapur (Singapur)
2. 10. Guardians of Greatness Saigon (Vietnam)
9. 10. Legends Will Rise Bangkok (Thajsko)
25. 10. ONE Infinity 2 Tokio (Japonsko)
31. 10. Reign of Dynasties Peking (Čína)
20. 11. Next Generation Singapur (Singapur)
26. 11. ONE Warrior Series 14 Singapur (Singapur)
4. 12. Winds of Change Jakarta (Indonésie)
11. 12. Golden Cirkle Manila (Filipíny)
18. 12. Eye of the Storm Kuala Lumpur (Malajsie)

MMA turnaje v Čechách a na Slovensku – kalendář a program MMA 2020

Všechny turnaje budou průběžně aktualizovány!
Program MMA akcí v ČR a SK 2020
6. 3 I AM FIGHTER #2 Praha (ČR)
3. 4. XFN Never Give Up Praha (ČR) – Odloženo

Zdroj: oktagonmma.cz,wikipedia, ufc.com, tv.nova.cz, youtube