Kde sledovat Ligu mistrů live – TV, audio, livestream online na internetu nebo v mobilu.

Liga mistrů live – přehled všech možností, jak ji sledovat v TV, přes livestream, ale i audio a online přenosy na internetu! Kompletní přehled alternativ jak si vychutnat Ligu mistrů živě, včetně těch, které by vás ani nenapadly!

Liga mistrů live

Viktoria Plzeň vs Inter Milán live v TV

Zápas skupiny C Viktoria Plzen – Bayern Mníchov v TV odvysílá v přímém přenosu 12. října 2022 ve 21:00 stanice Nova Sport 3.

Liga mistrů živě dnes v TV program

Liga mistrů živě v TV dnes je k vidění na stanicích Nova Sport 3, Nova Sport 4, Premier Sport 1 a Premier Sport 2, které vlastní vysílací práva na hlavní část LM 2022/23.

Nova Sport 3 a Nova Sport 4 mají právo 1. a 2. výběru každou středu, v úterý mají nárok na 3. a 4. výběr. To, jakým způsobem tyto televize naladíte v TV i online, najdete v našem článku o Nova Sport 3 a 4.

PROGRAM LIGY MISTRŮ V TV (11. –  12. 10. 2022)
11. ŘÍJNA
18:45 Nova Sport 3 FC Kodaň – Man- City
18:45 Nova Sport 4 Maccabi Haifa – Juventus
21:00 Premier Sport 2 AC Milán – Chelsea
21:00 Nova Sport 4 Šachtar – Real Madrid
21:00 Premier Sport 1 Dortmund – Sevilla
21:00 Nova Sport 3 PSG – Benfica
12. ŘÍJNA
18:45 Premier Sport 1 Atletico Madrid – Club Bruggy
18:45 Nova Sport 4 Neapol – Ajax
21:00 Premier Sport 2 Leverkusen – FC Porto
21:00 Premier Sport 1 Tottenham – Frankfurt
21:00 Nova Sport 3 Plzen – Bayern Mnichov
21:00 Nova Sport 4 Barcelona – Inter Milán

Liga Mistrů live stream

Liga mistrů live stream najdete u všech streamovacích služeb, kteří mají v nabídce vysílání televizí Nova Sport 3/Nova Sport 4, Premier Sport 1 a Premier Sport 2.

Liga mistrů live audio přenos

Sázková kancelář Tipsport nabízí klientům unikátní možnost, jak sledovat Ligu mistrů v živém přenosu. Pokud máte u Tipsportu účet, můžete si díky němu pustit u všech zápasů český živý audio komentář.

Audio komentář najdete u fotbalových zápasů, které TV Tipsport nevysílá z licenčních důvodů živě (např. Liga mistrů, Evropská liga, Premier League). Rádio funguje i v mobilu!

Spustit Tipsport audio přenos ▹

Liga mistrů live audio tracker

Tipsport kromě fotbalových audio komentářů spustil i „hovořící“ live tracker. Jde o graficky znázorněný přehled toho nejdůležitějšího, co se na hřišti odehrává. Live tracker přehrává i zvukové upozornění při zásadních situacích. Objeví se u gólů, střelách do tyčky, penaltách, červených kartách atd.

Díky online audio trackeru budete mít detailní přehled o všem, co se na hřišti děje. Stačí si vybrat a kliknout, a váš vybraný zápas se automaticky spustí! 

Liga mistrů live
Sledujte Ligu mistrů přes live tracker na TV Tipsport

Liga mistrů live v mobilu

Ligu mistrů live a všechny důležité informace o ní můžete v dnešní době sledovat skutečně kdykoliv a kdekoliv. Toto je možné zejména díky aplikacím sázkových kanceláří.

Liga mistrů online – aplikace Tipsport

Liga mistrů je online dostupná také díky mobilním aplikacím sázkové kanceláře Tipsport.

Můžete zde sledovat jak live streamy TV Tipsport, tak i zmíněný audio přenos a live tracker zápasů. Dále zde najdete program a výsledky zápasů, statistiky jednotlivých utkání i live kurzovou nabídku.

Aplikace Tipsport je dostupná zadarmo a k jejímu používání vám stačí registrace u Tipsportu, za kterou nyní dostanete bonus 300 Kč zdarma!

Liga mistrů v mobilu – aplikace Chance

Na stejném principu funguje také mobilní aplikace sázkové kanceláře Chance. Najdete zde nejenom program, výsledky a statistiky, ale i živé vysílání TV Chance.

K užívání výhod aplikace Chance vám opět stačí registrace, ke které Chance bezplatně rozdává bonus 200 Kč!

Liga mistrů mobilní aplikace

Možné to je i díky oficiální online aplikaci Ligy Mistrů, kterou si zdarma stáhnete na Google Play nebo AppStore.

Po instalaci na vás čeká opravdu povedená grafika, množství zpráv a různých zajímavých videí. Díky mobilní aplikaci Ligy Mistrů si nyní můžete pustit všechny sestřihy ze zápasů, které jste neměli možnost vidět. Nechybí ani podrobné statistiky aktuálního ročníku nebo celý vyřazovací pavouk. Přečíst si můžete dokonce i něco málo o historii soutěže.

Liga mistrů online přenosy / komentář

Na našem slovenském webu 7sport.sk vysíláme ty nejzajímavější zápasy Ligy mistrů v přímém online přenosu. Náš přenos vysíláme formou live psaného komentáře. Program online přenosů z Ligy Mistrů najdete zde ›

Liga mistrů online přenosy na 7sport.sk
Liga mistrů – online přenosy na 7sport.sk

Liga mistrů živě v Evropě

Veřejnoprávní televize:

Chorvatsko, Maďarsko, Srbsko, Švýcarsko

Soukromé televize:

Andora, Anglie, Belgie, Česko, Dánsko, Finsko, Francie, Itálie, Makedonie, Holandsko, Německo, Norsko, Polsko, Rakousko, Řecko,
San Marino, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Turecko

Liga mistrů UEFA live stream

UEFA provozuje oficiální live streamy zápasů Ligy mistrů na UEFA TV.

OTT platforma by měla být dostupná i mimo Evropu a Severní Ameriku a najdete zde živé přenosy všech zápasů evropských soutěží – Ligy Mistrů, Evropské ligy i Konferenční ligy.

Oficiální zdroje vysílání Champions league live

Portál LiveSoccerTV.com poskytuje kompletní přehled všech dostupných oficiálních zdrojů vysílání fotbalových zápasů pro více než 175 zemí světa. Pokud se fotbalový zápas vysílá legálně, ať už se jedná o televizní vysílání, sociální média, fotbal livestream, služby OTT, rádio, nebo satelitní služby – najdete ho v seznamu Liga mistrů live.

Live Football TV App pro Android & iOS
Live Football TV App pro Android & iOS

Liga mistrů záznam – video sestřihy

Video sestřihy zápasů Ligy mistrů si můžete pustit na oficiálním youtube kanálu UEFA nebo na webu O2TV a webu České televize v sekci Sport.

❱ Spustit youtube UEFA ›
❱ O2 TV sestřihy zápasů›

TIP ❱ Jak sledovat Evropskou ligu live

Liga mistrů live výsledky

Nejlepším zdrojem výsledků a statistik Ligy mistrů live je bezkonkurenčně Livesport.cz. Stejně to platí i u fotbalových zápasů Ligy mistrů, kde u každého zápasu najdete kompletní statistiky teamů, hráčů, tabulky, H2H, před zápasové live kurzy na daný zápas a daleko víc.

Doporučujeme i jejich vylepšenou appku!

Sledujte Ligu mistrů živě – aktuálně live výsledky na flashscore.scom

Fotbalové statistiky na jednom místě

Na webu SofaScore.com zjistíte výsledky snad ze všech sportů, a to v intuitivním a přehledném designu. Tento produkt je určitě zajímavou volbou pro získání podrobných statistik fotbalových zápasů Ligy mistrů UEFA.

Liga mistrů live stream kvalifikace 2022/23

Kvalifikační zápasy Ligy mistrů jste mohli sledovat zdarma online také na TV Tipsport a Chance TV.

TIP ❱ Jak sledovat Konferenční ligu live

Zdroj: wikipedia, uefa.com, o2tv.cz, flashscore.com, livesport.cz, tipsport.cz