Oktagon 26 Štvanice (24.7.) – program, zápasová karta, jak sledovat živě. Krištofič v boji o titul pod širým nebem!

Oktagon 26 bude poměrně neobvyklou událostí. Uskuteční se totiž na pražské Štvanici, což mu dodá letní Open Air atmosféru. Navíc se můžeme těšit na titulový zápas Piráta! Program, fight card, přehled živých přenosů a vše podstatné o turnaji Oktagon 26: Štvanice můžete najít zde.

Oktagon MMA živě online na TV Tipsport

Oktagon 26 Štvanice dnes

Oktagon 26 Štvanice je dnes asi nejočekávanější letní MMA událostí. Nejžhavější novinkou je, že na tomto turnaji nemůže kvůli problémům s ramenem nastoupit Karlos Vémola. Proto uvidíme zápas Krištofič vs. Naruszczka o titul střední váhy.

Oktagon 26: vážení bojovníků (VIDEO)

Podívejte se na video záznam oficiálního vážení bojovníků před turnajem Oktagon 26: štvanice.

Vážení proběhlo 23. července od 9:00.

Kde a kdy se uskuteční Oktagon 26?

Oktagon 26 se uskuteční 24. července 2021 na netradičním místě – ikonické Štvanici. Na rozdíl od Oktagonu 25 se tak teď zápasníci do Brna nepodívají. Galavečer začíná v 18:00.

Dějiště turnaje, Štvanice, je ostrov nacházející se mezi pražským Karlínem a Holešovicemi. Stojí zde známý tenisový areál, jehož hlavní dvorec je místem, kde se uskuteční zápasy Oktagonu 26.

TIP ❱ Program světového MMA 2021 ›

Oktagon 26 program a výsledky zápasů

Oktagon 26 program zápasů začíná standardně v 18:00 zápasy Prelims karty, po nichž následuje hlavní zápasová karta se zápasem večera. Délka eventů Oktagon je zpravidla přibližně 6 hodin.

Hlavním zápasem večera je titulový zápas Naruszczka vs. Krištofič a těšit se můžeme také na legendárního Miloše Petráška, Lucii Pudilovou a další.

OKTAGON 26 🥊 FIGHT CARD

HLAVNÍ KARTA (20:00)
Middleweight (do 84kg) Marcin Naruszczka – Samuel Krištofič TIPUJ
Bantamweight (do 61kg) Lucie Pudilová – Talita Bernardo TIPUJ
Welterweight (do 77kg) Matúš Juráček – Tato Primera TIPUJ
Bantamweight (do 61kg) Lucia Szabová – Cornelia Holm TIPUJ
Light Heavyweight (do 93kg) Miloš Petrášek – Vlado Neferanovic TIPUJ
PRELIMS KARTA (18:00)
Bantamweight (do 61kg) Janne Elonen Kulmala – Farid Basharat TIPUJ
Flyweight (do 57kg) Tereza Bledá – Oliveira Ajala TIPUJ
Welterweight (do 77kg) Felix Klinkhammer – Anatolij Tarasenko TIPUJ
Strawweight (do 52kg) Magda Šormová – Chiara Penco TIPUJ
Middleweight (do 84kg) Ondrej Raška – Daniel Brunclík TIPUJ
Featherweight (do 66kg) Peter Gabal – Dawid Kareta TIPUJ
Lightweight (do 70kg) Daniel Škvor – Ilja Lupinov  TIPUJ

SÁZEJTE NA OKTAGON 26 S BONUSEM ⇒

Oktagon 26 Štvanice – vstupenky

Vstupenky na Oktagon 26 Štvanice si fanoušci mohou pořídit v síti Ticketportal nebo přes oficiální aplikaci organizace Oktagon MMA.

Oktagon MMA živě online na TV Tipsport

Oktagon 26: Krištofič vs. Naruszczka (VIDEO)

Hlavním zápasem turnaje Oktagon 26 je nakonec Krištofič vs. Naruszczka o pás šampiona střední váhy. Původně měl o titul bojovat Terminátor Vémola, ale ten v minulosti utržil několik zranění, a proto nakonec odstoupil. Organizace však rychle našla ochotného náhradníka v osobě Samuela „Piráta“ Krištofiče, který by se v případě vítězství stal dočasným šampionem.

Vémola titul mohl získat už na Oktagon 22 v souboji s Milanem Ďatelinkou, protože ale nenavážil váhu, tak i přes výhru titul nemohl získat. Na možnost probojovat se blíže k odvetě zápasu století s Attilou Véghem si bude muset počket i nyní.

Oktagon 26 Štvanice live

Pro sledování turnaje Oktagon 26 live můžeme vybírat z několika klasických možností. Zde je jejich přehled.

Oktagon MMA živě online na TV Tipsport

Oktagon 26 live – PPV

Nejlepší způsob, jak si vychutnat celý program galavečera Oktagon 26: Štvanice, je oficiální live PPV (Pay-Per-View) organizace Oktagon MMA. Tento live stream je však placený. Zakoupit ho je možné na OKTAGON.TV za 273 Kč (9,99 EUR) v předprodeji. V den konání turnaje (24.7.) se jeho cena zvýší na 355 Kč (12,99 EUR).

Součástí PPV balíčku je kromě samotného online live streamu ve FULL HD i zápasové studio s hvězdami organizace Oktagon MMA.

Oktagon 26 Štvanice – live stream na TV Tipsport

Live stream na TV Tipsport je nejvýhodnější možností pro sledování zápasů turnaje Oktagon 26. Sázková kancelář Tipsport nabízí živé přenosy velkého množství sportovních událostí, včetně MMA eventů jako Oktagon nebo UFC.

Jak sledovat Oktagon live na TV Tipsport

  1. Zaregistrujte se v Tipsportu
  2. Sledujte sportovní přenosy zadarmo 7 dní.
  3. Pro další sledování vsaďte alespoň 30 Kč měsíčně
  4. Po registraci získáte bonus 150 Kč zdarma.

Sledujte Oktagon na TV Tipsport ▹

Oktagon online na TV Chance (live stream)

Online přenos turnaje Oktagon 26: Štvanice je dostupný i na TV Chance, která vysílá live streamy všech turnajů Oktagon. Možnost sledovat live stream na TV Chance lze získat za podobných podmínek, jaké platí u TV Tipsport. Navíc na sázky získáte dalších 200 Kč zdarma!

Oktagon záznam a sestřih

Přístup k záznamu kompletních turnajů Oktagon získáte v případě, že jste si pořídili oficiální PPV. Zhlédnout ho můžete ještě týden po konání akce.

Záznamy a sestřihy nejlepších zápasů bývají s asi týdnovým zpožděním k vidění na oficiálním YouTube organizace Oktagon MMA.

TIP ❱ Jak sledovat Oktagon MMA live ›

Oktagon 26: kurzová nabídka

Na zápasy turnaje Oktagon 26 můžete sázet se zajímavými kurzy a navíc získáte i bonus až 150 Kč!

Kurz na výhru Samuela Krištofiče je pouze 1.85, kurz na jeho protivníka Naruszczku je totožný. To znamená, že zápas zatím nemá favorita.

Oktagon 26 Štvanice online live stream na TV Tipsport

Tipsport výkon večera

Tipsport výkon večera je známou součástí turnajů Oktagon. Jedná se o cenu sázkové kanceláře Tipsport ve výši 2000 EUR. Získávají ji zápasníci, kteří předvedou nejlepší a nejdominantnější výkon turnaje.

Tipsport připravil cenu také pro nové sázkaře! Vstupní bonus ve výši 150 Kč máte možnost získat i teď, a to bez nutnosti vkladu. Jedinou podmínkou je založení účtu u Tipsportu.

Zdroj: oktagonmma.cz, youtube.com, tipsport.cz