Oktagon 26 Štvanice výsledky (24.7.) – Krištofič dočasným šampionem střední váhy! (VIDEO)

Oktagon 26 byl poměrně neobvyklou událostí. Uskutečnil se totiž na pražské Štvanici, což mu dodalo letní Open Air atmosféru. Jeho součástí navíc byl i titulový zápas, jehož vítězem je Pirát Krištofič! Fight card, výsledky přehled živých přenosů a vše podstatné o turnaji Oktagon 26: Štvanice můžete najít zde.

VÝSLEDKY ZAPASŮ › 

Kde a kdy se uskutečnil Oktagon 26?

Oktagon 26 se uskutečnil 24. července 2021 na netradičním místě – ikonické Štvanici. Na rozdíl od Oktagonu 25 se tak teď zápasníci do Brna nepodívali. Galavečer začal v 18:00.

Dějiště turnaje, Štvanice, je ostrov nacházející se mezi pražským Karlínem a Holešovicemi. Stojí zde známý tenisový areál, jehož hlavní dvorec je místem, kde se uskutečnily zápasy Oktagonu 26.

TIP ❱ Program světového MMA 2021 ›

Oktagon 26 program a výsledky zápasů

Oktagon 26 program zápasů začal standardně v 18:00 zápasy Prelims karty, po nichž následovala hlavní zápasová karta se zápasem večera. Délka eventů Oktagon je zpravidla přibližně 6 hodin.

Hlavním zápasem večera byl titulový zápas Naruszczka vs. Krištofič, jehož vítězem se stal Samuel Krištofič. Vidět jsme mohli také na legendárního Miloše Petráška, Lucii Pudilovou a další.

OKTAGON 26 🥊 FIGHT CARD

HLAVNÍ KARTA (20:00)
Middleweight (do 84kg) Marcin Naruszczka – Samuel Krištofič Na body, 5. kolo
Bantamweight (do 61kg) Lucie Pudilová – Talita Bernardo Na body, 3. kolo
Welterweight (do 77kg) Matúš Juráček – Tato Primera Na body, 3. kolo
Bantamweight (do 61kg) Lucia Szabová – Cornelia Holm Na body, 3. kolo
Light Heavyweight (do 93kg) Miloš Petrášek – Vlado Neferanovic Submise, 1. kolo
PRELIMS KARTA (18:00)
Bantamweight (do 61kg) Janne Elonen Kulmala – Farid Basharat Submise, 3. kolo
Flyweight (do 57kg) Tereza Bledá – Oliveira Ajala Submise, 1. kolo
Welterweight (do 77kg) Felix Klinkhammer – Anatolij Tarasenko Na body, 3. kolo
Strawweight (do 52kg) Magda Šormová – Chiara Penco Submise, 1. kolo
Middleweight (do 84kg) Ondrej Raška – Daniel Brunclík Na body, 3. kolo
Featherweight (do 66kg) Peter Gabal – Dawid Kareta Na body, 3. kolo
Lightweight (do 70kg) Daniel Škvor – Ilja Lupinov  TKO, 1. kolo

V tomhle i v minulých turnajech platilo, že první zápas zápasové karty (free prelims) byl streamovaný zadarmo na Youtube kanálu Oktagon MMA. V tomto případě se jednalo o souboj Škvor vs. Lupinov.

Oktagon 26 Štvanice – vstupenky

Vstupenky na Oktagon 26 Štvanice si fanoušci mohli pořídit v síti Ticketportal nebo přes oficiální aplikaci organizace Oktagon MMA.

Oktagon 26: Krištofič vs. Naruszczka (VIDEO)

Hlavním zápasem turnaje Oktagon 26 byl nakonec Krištofič vs. Naruszczka o pás šampiona střední váhy. Vítězem a dočasným šampionem se po pětikolovém vítězství na body stal právě Samuel Krištofič.

Původně měl o titul bojovat Terminátor Vémola, ale ten v minulosti utržil několik zranění, a proto nakonec odstoupil. Organizace však rychle našla ochotného náhradníka v osobě Samuela „Piráta“ Krištofiče.

Vémola titul mohl získat už na Oktagon 22 v souboji s Milanem Ďatelinkou, protože ale nenavážil váhu, tak i přes výhru titul nemohl získat. Na možnost probojovat se blíže k odvetě zápasu století s Attilou Véghem si bude muset počket i nyní.

Oktagon 26 Štvanice live

Pro sledování turnaje Oktagon 26 live jsme mohli vybírat z několika klasických možností. Zde je jejich přehled.

Oktagon 26 live – PPV

Nejlepší způsob, jak si vychutnat celý program galavečera Oktagon 26: Štvanice, bylo oficiální live PPV (Pay-Per-View) organizace Oktagon MMA. Tento live stream je však placený. Zakoupit ho je možné na OKTAGON.TV za 273 Kč (9,99 EUR) v předprodeji. V den konání turnaje se jeho cena zvyšuje na 355 Kč (12,99 EUR).

Součástí PPV balíčku je kromě samotného online live streamu ve FULL HD i zápasové studio s hvězdami organizace Oktagon MMA.

Oktagon 26 Štvanice – live stream na TV Tipsport

Live stream na TV Tipsport byl nejvýhodnější možností pro sledování zápasů turnaje Oktagon 26. Sázková kancelář Tipsport nabízí živé přenosy velkého množství sportovních událostí, včetně MMA eventů jako Oktagon nebo UFC.

Jak sledovat Oktagon live na TV Tipsport

  1. Zaregistrujte se v Tipsportu
  2. Sledujte sportovní přenosy zadarmo 7 dní.
  3. Pro další sledování vsaďte alespoň 30 Kč měsíčně
  4. Po registraci získáte bonus 150 Kč zdarma.

Sledujte Oktagon na TV Tipsport ▹

Oktagon online na TV Chance (live stream)

Online přenos turnaje Oktagon 26: Štvanice byl dostupný i na TV Chance, která vysílá live streamy všech turnajů Oktagon. Možnost sledovat live stream na TV Chance lze získat za podobných podmínek, jaké platí u TV Tipsport. Navíc na sázky získáte dalších 200 Kč zdarma!

Oktagon záznam a sestřih

Přístup k záznamu kompletních turnajů Oktagon jste získali v případě, že jste si pořídili oficiální PPV. Zhlédnout ho je možné ještě týden po konání akce.

Záznamy a sestřihy nejlepších zápasů bývají s asi týdnovým zpožděním k vidění na oficiálním YouTube organizace Oktagon MMA.

TIP ❱ Jak sledovat Oktagon MMA live ›

Oktagon 26: kurzová nabídka

Na zápasy turnaje Oktagon 26 můžete sázet se zajímavými kurzy a navíc získáte i bonus až 150 Kč!

Kurz na výhru Samuela Krištofiče je pouze 1.85, kurz na jeho protivníka Naruszczku je totožný. To znamená, že zápas zatím nemá favorita.

Tipsport výkon večera

Tipsport výkon večera je známou součástí turnajů Oktagon. Jedná se o cenu sázkové kanceláře Tipsport ve výši 2000 EUR. Získávají ji zápasníci, kteří předvedou nejlepší a nejdominantnější výkon turnaje.

Tipsport připravil cenu také pro nové sázkaře! Vstupní bonus ve výši 150 Kč máte možnost získat i teď, a to bez nutnosti vkladu. Jedinou podmínkou je založení účtu u Tipsportu.

Zdroj: oktagonmma.cz, youtube.com, tipsport.cz