Oktagon 16 – výsledky, fight card, live stream (VIDEO)

Oktagon 16 získal nový termín i navzdory současným podmínkám. Definitivní datum bylo stanoveno na sobotu 26. září. Změnila se fight card turnaje a dojde i k náhradám zápasníků. V tomto článku najdete kompletní program a novou zápasovou kartu, přehled živých přenosů, info o vstupenkách a sázkové kurzy na bojovníky.

Oktagon 16 Brno

Oktagon 16: Kdy a kde přesně se uskuteční?

Kvůli pandemii Covid-19 byl Oktagon 19 několikrát přeložený. Turnaj však nakonec uvidíme 26. září 2020 (sobota); jedná se o konečné datum. Organizace Oktagon MMA to oznámila 1.9. 2020 na tiskové konferenci Oktagon Time společně se změněnou fight card.

Na Oktagon 16 bude nutné zakoupit si nové vstupenky. Vracení vstupenek ale nebude třeba – jejich platnost se přenáší na turnaj, který se uskuteční v roce 2021.

MMA Oktagon 16: fight card, program zápasů

V turnaji uvidíme hned několik zajímavých zápasů. Hlavním zápasem a nepochybně i největší atrakcí bude lightweight zápas Ryšavý vs. Paradeiser. Dále uvidíme Gábora Borárose v souboji se Španělem Primerou nebo taky vítězku Oktagon Undeground Terezu Bledou.

Zápasit nebude Viktor Pešta, jelikož byl pozitivně testovaný na Covid-19. Csaba Hocs Tak čeká na nového soupeře. Na náhradnici do preliminary zápasu v čeká i Magdaléna Šormová. Organizace Oktagon MMA nicméně slibuje nezapomenutelný zážitek.

TIP ❱ Kompletní program turnajů Oktagon MMA ›

🥊VÝSLEDKY MAIN FIGHT CARD – HLAVNÍ ZÁPASOVÁ KARTA
Lightweight Karol Ryšavý vs. Ronald Paradeiser 1. kolo, SUB
Light Heavyweight Alexander Poppeck vs. Csaba Hocz 3. kolo, DEC
Welterweight Gábor Boráros vs. Tato Primera 2. kolo, TKO
Catchweight 74 kg Miroslav Brož vs. Adam Šindelář 3. kolo, DEC
Bantamweight Tereza Bledá vs. Marie Loiseau 2. kolo, TKO
Preliminary card / vedlejší karta
Middleweight Jakub Běle vs. Tomáš Bolo 2. kolo, TKO
Featherweight Jakub Tichota vs. Denis Tripšanský 1. kolo, TKO
Middleweight Branislav Zuzák vs. Zdeněk Polívka 3. kolo, DEC
Heavyweight Rafael Xavier vs. Michal Plesník 1. kolo, TKO
Straweight Magda Šormová vs. Minna Grusander 3. kolo, DEC

Kozma vs. Kertész na Oktagon 17

Hlavním zápasem původního turnaje měl být titulový zápas o pás šampiona kategorie welterweight Kozma vs. Kertész. Přesouvá se však na turnaj Oktagon 17, který se koná o několik týdnů později.

TIP ❱ Jak sledovat Oktagon online (live) zdarma ›

Szabová vs. Mašková na Oktagon 18

Dalším očekávaným zápasem přeloženým z původní zápasové karty Oktagon 16 je finále Oktagon Výzvy Szabová vs. Mašková. Zápasnice se spolu utkají ještě v roce 2020 — na turnaji Oktagon 18.

Jak sledovat live přenosy Oktagon 16 online a v TV?

Hlavní turnaje Oktagon MMA lze sledovat několika způsoby.

TIP ❱ Sledujte MMA přenosy LIVE ›

Kompletní turnaj Oktagon 16 můžete živě zhlédnout pouze zakoupením oficiálního PPV (Pay-Per-View) na stránkách Oktagon.TV. Cena za jedno PPV je 10 eur.

Oktagon MMA živě online na TV Tipsport

Také TV Tipsport odvysílá live přenosy zápasů hlavní karty turnaje. Sázková kancelář Tipsport totiž s organizací Oktagon MMA podepsala smlouvu o úzké spolupráci. Přenosy můžete přes TV Tipsport sledovat z jakéhokoliv zařízení, navíc taky zadarmo.

TIP ❱ Sledujte zápasy Oktagon MMA zdarma ›

Záznamy zápasů bude možné sledovat asi o týden později na O2TV Sport a slovenském JOJ Plus.

Přehled kde sledovat Oktagon 16 live

  • Oktagon.TV (placená služba) – hlavní karta + prelims
  • TV Tipsport (live stream zadarmo) – hlavní karta
  • JOJ TV (záznam zadarmo)
  • O2 TV Sport (přímý přenos za poplatek)

Oktagon 16: lístky a jejich cena

I na galavečer Oktagonu 16 si můžete pořídit vstupenky a vychutnat si zápasy na vlastní oči, společně s tradiční skvělou audiovizuální show. Do prodeje bylo uvolněno pouze 1000 vstupenek, které lze zakoupit v síti Ticketportal. Jejich cena sehybuje od 1490 Kč.

TIP ❱ Kde a jak sledovat Oktagon přenosy LIVE online a v TV

Oktagon 16 zápasy

Hlavní zápas – Ryšavý vs. Paradeiser ONLINE

Hlavním a zároveň možná nejzajímavejším zápasem večera bude Ryšavý vs. Paradeiser. Dvojka v Lightweight žebříčku Oktagon MMA, Ryšavý, se se čtyřkou Paradeiserem totiž dobře znají a vítěz jejich utkání bude zřejmě vyzyvatelem v boji o titul s Mateuszem Legierskim. Paradeiser s Legierskim bojoval loni a po tvrdé porážce by pro něj, podle jeho vlastních slov, odveta znamenala hodně.

Zajímavým faktorem v tomto zápase bude nepochybně i výškový rozdíl obou bojovníků. Favorit Paradeiser z ní bude pravděpodobně těžit. Zároveň aktivně trénuje především kondici. Ta je vzhledem k jeho předchozím zápasům jeho slabší stránkou.

Přípravu určitě nepodceňuje ani Ryšavý. Do tréninku zapojil i regeneraci po zranění, které utržil během sparringu s Pirátem Krištofičem.

Gábor Boráros vs. Tato Primera ONLINE

Oktagon 16 bude znamenat i návrat populárního Gábora Borárose. Po 7 měsících se mu tak nabízí příležitost tvrdého otestování své nové formy v podobě nepříjemného zápasníka Španěla Primeru.

Zde je ochutnávka Gáborova stylu a zároveň jeho férového chování k soupeři.

Oktagon 16: Kurzy nejdůležitějších zápasů

Favoritem v zápase Ryšavý — Paradeiser je druhý z dvojice. Kurz na jeho vítězství se pohybuje okolo 1.50. Kurz na Ryšavého je aktuálně přibližně 2.40.

V případě zápasu Boráros — Primera je nižší kurz právě na Borárose. Ten s je číslem 1.40 podle bookmakerů pravděpodobným vítězem. Kurz na Primeru se pohybuje okolo 2.70.

TIP ❱ Nejlepší mobilní aplikace pro sportovní sázení ›

Tereza Bledá nastoupí proti Marie Loiseau. Kurzy tohoto zápasu jsou: 1.27 na Bledou, cca. 3.40 na Loiseau.

Vsadit na všechny zápasy Oktagon 16 si můžete u všech sázkových kancelářích, jako například Tipsport.

Zdroje: oktagonmma.cz, wikipedia.cz