Jak a kde sledovat MMA živě? Zápasy UFC, Oktagon, Bellator v TV, online a na mobilu!

Podívejte se na všechny dostupné možnosti, jak sledovat probíhající turnaje projektu Oktagon Underground. V článku najdete přehled možností jak a kde je možné sledovat ty nejlepší bojovníky v přímém přenosu v TV nebo online na internetu.

Kde sledovat MMA živě v TV, online nebo v mobilu?

Pro sledování zápasů MMA (Mixed Martial Art) je někdy problém najít live přenos v TV, na internetu nebo v mobilním telefonu. Máme pro vás pár užitečných tipů, kde můžete sledovat nejlepší MMA zápasy v kleci.

TIP ❱ Aktuální kalendář MMA turnajů ›

MMA v přímém přenosu na Nova Sport

Česká televize Nova umožňuje fanouškům MMA v Čechách a na Slovensku sledovat zápasy UFC v TV na svých kanálech Nova Sport 1 a Nova Sport 2. Většinou jde o zápasy z hlavní karty a s českým komentářem v podaní Ondřeje Novotného.

Aktuální TV program Nova Sport ›

Placený sportovní kanál Nova Sport uzavřel exkluzivní dohodu s nejprestižnější a nejlepší MMA organizací na světě, s americkou UFC (Ultimate Fighting Championship). Fanoušci bojových sportů se dočkají přímých přenosů ze všech evropských galavečerů a dalších vybraných světových událostí.

Kanály Nova Sport můžete sledovat LIVE přes vaše televizní poskytovatele, pokud je mají v nabídce nebo přes službu VOYO.

Nova Sport odvysílala nejatraktivnější boxerský souboj posledních let, Mayweather vs. McGregor
Nova Sport odvysílala nejatraktivnější boxerský souboj posledních let, Mayweather vs. McGregor

MMA online stream na VOYO

VOYO je internetová služba poskytující sledování videí na vyžádání (video on demand). Nabízí široký záběr filmů, seriálů, televizních relací, živých vysílání vybraných programů, jako jsou i přímé přenosy sportovních událostí – Wimbledon, Evropská fotbalová liga, NHL
a další.

Video portál VOYO spojilo svou spolupráci s organizací GCF (Gladiator Championship Fighting) a přináší vám exkluzivní přímé přenosy nejtvrdšího bojového sportu na světě. Souboje MMA v osmiúhelníkové kleci jsou dostupné pro uživatele služby VOYO nejen v České republice, ale i kdekoliv jinde v rámci Evropské unie.

Jak VOYO funguje?

Filmy, seriály, živé vysílání, zpravodajství nebo sportovní přenosy živě můžete sledovat v rámci měsíčního předplatného ve výši 189 Kč (Česká republika) nebo 5,99€ (Slovensko).

Sledování jakékoliv obsahu včetně MMA soubojů na webu VOYO.cz je podmíněné bezplatnou registrací. Ta je samozřejmě zdarma a k ničemu vás nezavazuje.

Aplikaci si můžete stáhnout i do vašeho mobilního telefonu či tabletu přes Apple Store nebo Google Play.

TIP ❱ Všechny možnosti jak sledovat MMA živě ›

MMA živě na O2TV SPORT

Pokud chcete sledovat nejlepší Česko-slovenské MMA tak určitě přes O2 TV Sport. Pokud si koupíte balíček Sport Pack, neunikne vám nic z české MMA scény. Zároveň budete moci sledovat Oktagon MMA, fotbalovou Ligu Mistrů, hokejové ligy až po NHL a k dispozici budete mít sportovní programy jako jsou O2TV Sport, O2TV Fotbal, O2TV Tenis a dokonce i ČT Sport.

❱ O2 TV Sport – program sportovních kanálů

Tohle všechno můžete sledovat přímo na svém prohlížeči nebo si stáhnete aplikaci O2TV do vašeho mobilu či tabletu, které jsou dostupné jak pro Android, tak i pro IOS.

MMA live na TV JOJ Plus a Huste TV

Oktagon MMA zápasy v přímém přenosu vysílá slovenská televize TV JOJ prostřednictvím kanálu TV JOJ Plus a internetové televize Huste TV. Online internetové vysílání na webu www.plus.joj.sk.

Magazín o smíšených bojových uměních vysílá JOJ dokonce i online na www.videoportal.joj.sk v programu Oktagon Magazín.

MMA livestream sázkových kanceláří online

Další možností, jak sledovat sportovní přenosy je livestream sázkových kanceláří. V Tipsportu na jejich TV Tipsport, ve Fortuně na Fortuna TV nebo Niké na TV Nike. Všechno jsou to jedinečné online sportovní televize s bohatým programem soutěží a přímých přenosů z celého světa – Fortuna liga, La Liga, Série A, NHL, MS v hokeji, ATP a WTA přenosy, eSporty a mnoho dalších.

Oktagon MMA live přenosy zdarma

Jedna z možností jak sledovat zápasy z Oktagon MMA na internetu jsou live přenosy sázkové společnosti Tipsport. Pro aktivní tipéry Tipsportu jsou všechny přenosy dostupné zdarma.

Jediné, co pro to musíte udělat je zaregistrovat se. Následně máte k dispozici 7 dní sledování TV Tipsport zdarma. Potom si musíte vytvořit sázku za minimálně 1,20 EURO za měsíc.

Navíc od Tipsportu po registraci získáte 15 EURO zdarma na vaše první sázky!

TIP ❱ Jak sledovat Oktagon MMA 

Živé přenosy MMA a XFN na Orange Sport

Televizní stanice Orange Sport do svého programu zařadila další exkluzivní obsah. Fanoušci bojového umění mohli donedávna sledovat zápasy X Fight Nights. Věříme že se organizace XFN i napříč problémům v MMA udrží a budeme moci sledovat i další napínavé zápasy.

Sledujte MMA zápasy organizace XFN živě na Orange Sport
Sledujte MMA zápasy organizace XFN živě na Orange Sport

Orange Sport live kdekoliv pro každého

Nejen turnaje XFN si díky sportovnímu kanálu Orange Sport vychutnáte téměř v celém Česku a Slovensku. Jestli už doma, klasicky na televizní obrazovce nebo na cestách na notebooku, tabletu nebo ve vašem smartfonu, nabízí Orange Sport prémiový sportovní obsah.

Kromě MMA přináší Orange Sport živé přenosy z Ligy mistrů UEFA, 1. česká fotbalová liga, slovenskou fotbalovou Fortuna ligu, český a slovenský hokej, basketbal a další. Stanice je dostupná v rámci Orange TV nebo samostatně – navíc nejen pro zákazníky Orange, ale i pro zákazníky jiných operátorů. Víc informací najdete na jejich webu www.orangesport.sk.

TIP ❱ Jak sledovat sportovní přenosy ›

Livestream MMA – zápasy UFC na Pay-Per-View

PPV nebo pokud chcete „platba za shlédnutí“, umožňuje sledovat konkrétně číslovaný turnaj. Cena za takové sledování turnaje se pohybuje mezi 25 – 30 dolary.

Online stream UFC Fight Pass

Díky placené službě UFC Fight Pass, máte možnost sledovat celé nečíslované turnaje a předzápasové číslované turnaje. Zároveň máte díky této službě přístup k obsáhlé knize zápasů dalších organizací a dalším zajímavostem. Cena je podle délky předplatného a pohybuje se mezi
6 – 9 dolary měsíčně.

Sledujte MMA V mobilu v aplikaci UFC

Aplikace UFC je dokonalým nástrojem pro fanoušky bojového sportu MMA. V této aplikaci získáte nejnovější zprávyexkluzivní videaživé přenosy a můžete sledovat placené události přímo na svém zařízení se systémem Android nebo iOS.

Přihlásíte se do UFC FIGHT PASS a podíváte se na exkluzivní události UFC FIGHT PASS živě. Kromě toho získáte i přístup k největší bojové knize na světě, kde najdete akce UFC plus PRIDE FC, STRIKEFORCE, WEC a další.

Aplikaci UFC můžete použít taky na vyhledávání bojových karet/Fight Cards, kontrolu vysílacích časů a vyhledávání profilů samotných bojovníků. Zatím, co funkce upozornění vám umožňuje nezmeškat žádný zápas, který chcete vidět, v dalším nastavení aplikace můžete sledovat novinky, výsledky zápasů a prodej vstupenek.

V aplikaci můžete vidět i krásné octagon ženy nebo vyhledat bary kde se bude vysílat UFC event. UFC FIGHT PASS je k dispozici v měsíčním ($9,99), 6 měsíčním ($53,94) a 12 měsíčním ($95,88) předplatném.

Sledujte MMA na UFC Pay-Per-View nebo na UFC Fight Pass
Sledujte MMA na UFC Pay-Per-View nebo na UFC Fight Pass

Přenosy MMA živě v TV a online – podle organizací

  • Oktagon
  • Bellator
  • Cage Warriors
  • KSW
  • Rizin FF
  • One Championship
  • FNG
  • ACB

Kde sledovat Oktagon MMA v ČR a SK

V Čechách a na Slovensku vysílají Oktagon top eventy sportovní TV kanály – O2 TV Sport, Nova Sport a Oktagon Výzvu můžete vidět na slovenské televizi TV JoJ.

Zápasy MMA v této organizaci si můžete koupit přes PPV. Cena se za tento live přenos se může pohybovat okolo 9.99 EURO, včetně hlavního zápasu večera.

Dá se sledovat Bellator MMA v České republice nebo na Slovensku?

Bellator v naší nebo slovenské TV nenajdete. Avšak pro nadšence této organizace je nejlepší si stáhnout do svých tabletů nebo mobilních telefonů Aplikaci Bellator a díky ní můžete sledovat videa a zápasy live.

Sledujte Bellator live v mobilu 

Ani Bellator nezahálí a má v nabídce podobnou appku jako svůj konkurent UFC. Zažijte celou novou aplikaci Bellator MMA Global. Konečným cílem pro fanoušky organizace Bellator je aplikace na zápasy, statistiky bojovníků, informace o jejich akcích, lístcích a dalším.

Oficiální aplikace Bellator MMA vám umožní zůstat v kontaktu kdekoliv na světě a poskytuje vám exkluzívní přístup do zákulisí!

Kde sledovat Cage Warriors live v TV?

Cage Warrior je vysílaná na celém světě, zejména v Evropě a Asii, prostřednictvím mnohých televizních partnerů, jako jsou BT Sport, FreeSports a Viasat.

Která TV stanice vysílá přenosy z KSW živě?

V celé Evropě vede KSW většinu svých eventů na různých televizních stanicích, většinou polských TV kanálů, jako jsou Polsat Sport, Polsat Sports Extra. Od události KSW XI propaguje KSW svoje zápasy na celostátní soukromé televizi Polsat.

Kdo vysílá Rizin FF live přenosy v TV?

Televize Spike, která vysílá Rizin FF, vysílá i Bellator MMA. Kromě televize Spike, má organizace i další oficiální partnery jako jsou například Fuji Television, Fox Sports Brazil, SKY Perfect JSAT Corporation, Kix a Match TV.

V Evropě a Severní Americe Rizin FF uvidíte digitálně na FITE TV.

Kde sledovat One Championship live v TV?

ONE Championship dosáhl lukrativního desetiletého programu vysílaní s asijským kanálem Fox Sports a ESPN Star Sports. Pokus byste se chtěli stát fanouškem této organizace, dají se sledovat zápasy i přes aplikaci One Super App.

Kde se dá sledovat FNG online, v TV?

Události FNG jsou vysílané na ESPN ve španělském i anglickém jazyce jako Fight Night s dodatečným pokrytím před a po události na bázi pay-per-view v síti ESPN+.

Kde můžeme sledovat MMA ACB živě?

ACB spolupracuje s ostatními organizacemi v Evropě výměnou bojovníků s KSW a Cage. V celé Evropě vysílá ACB svoje zápasy na různých televizních stanicích, jako jsou například Match TV a Polsat Sport.

Sledujte zápasy UFC ve vašem pc, tabletu nebo mobilu – UFC livestream
Sledujte zápasy UFC ve vašem pc, tabletu nebo mobilu – UFC livestream

Program a live výsledky zápasů MMA

Nejlepším zdrojem sportovních výsledků a statistik pro široké spektrum sportů je bezkonkurenčně Flashscore.com. Stejně tak to platí i pro bojové sporty. V kategorii MMA najdete kompletní přehled a program všech nejbližších zápasů všech kategorií MMA.

❱ Aktuální program a výsledky MMA na Flashcore.com

U každého zápasu najdete kompletní statistiky bojovníků, jejich poslední zápasy, H2H a předzápasové live kurzy na daný zápas a daleko víc.

MMA video sestřihy

Video sestřihy zápasů MMA si můžete pustit na oficiálních webových stránkách jednotlivých organizací.

Zde je přehled toho nejlepšího:

❱ UFC youtube kanál ›
❱ Bellator MMA ›
❱ Bellator MMA youtube kanál ›
❱ MMA fighting ›
❱ ONE Championship ›
❱ ONE youtbue kanál ›
❱ OKTAGON ›
❱ OKTAGON youtbue kanál ›
❱ ESPN MMA ›

Kde můžete sázet na MMA zápasy?

Tipovat a sázet na všechny top MMA zápasy je možné ve všech sázkových kancelářích. Sledujte MMA živě a zároveň tipujte a sázejte LIVE sázky u svých favoritů.

❱ Tipsport.cz ›
❱ iFortuna.cz ›

Zdroj: oktagon.cz, xfn.cz, ufc.com, bellator.com, novasport, wikipedia.com