Oktagon 21 VÝSLEDKY! Buchinger novým šampionem lehké váhy Oktagonu

Prvním eventem organizace Oktagon MMA v roce 2021 byl turnaj Oktagon 21. Hlavním zápasem turnaje, který se uskutečnil 30.1 v Brně, byl titulový souboj Paradeiser vs. Buchinger. Mezi další zajímavé zápasy patřily také zápasy Pudilová vs. Waliczek, Boráros vs. Juráček a Szabová vs. Zouak.

VÝSLEDKY ZDE ⇓ 

Ivan Buchinger šampionem lehké váhy Oktagonu

Novým šampionem lightweight divize Oktagon se stal veterán Ivan „Buki“ Buchinger po tom, co vyhrál nad mladým talentem Ronaldem Paradeiserem. Buchinger, legenda slovenského MMA, se dále chystá na pás mistra pérové váhy.

Oktagon 2021: následující eventy

Dalším turnajem z dílny organizace Oktagon MMA v pořadí bude speciální verze projektu Oktagon Underground, který ponese název Last Man Standing a sledovat ho budeme moci 27. února 2021.

Poté následuje Oktagon 22, na kterém bude Karlos Vémola obhajovat titul proti Milanu Ďatelinkovi. Turnaj se uskuteční 27. března 2021.

Oktagon 21 – přehled informací

Kdy a kde se uskutečnil Oktagon 21?

Galavečer Oktagon 21 se uskutečnil v brněnské Zoner Boby Hall, stejně jako Oktagon 19 a další turnaje organizace Oktagon MMA v druhé polovině roku 2020. Termín konání eventu byl 30.1. 2021.

TIP ❱ Všechny možnosti jak sledovat Oktagon 21 ›

Diváci neměli vzhledem k aktuální situaci ani tentokrát přístup na akci.

Oktagon 21: Program a výsledky zápasů

Česko-slovenské MMA odstartovalo letošní rok díky zajímavému programu Oktagonu 21 pořádnou podívanou. Všech 12 zápasů turnaje bylo opravdu atraktivních.

Vrcholem večera byl zápas o titul šampiona lehké váhy, ve kterém si to rozdali Rony Paradeiser a Ivan Buchinger.

Druhým nejočekávanějším, ale zároveň nečekaným, zápasem byl souboj Ale Lohoré s Leandrem „Apollo“ Silvou, z něhož má respekt dokonce i Karlos Vémola. Dále jsme viděli také veteránku UFC Lucii Pudilovou a Gábora Borárose, (ne)oblíbence mnoha fanoušků českého a slovenského MMA.

OKTAGON 21 🥊 FIGHT CARD

HLAVNÍ KARTA (20:00)
Lightweight – 70kg ⭐️ Ronald Paradeiser – Ivan Buchinger Submise, 1. kolo
Catchweight – 80kg Leandro Silva – Alex Lohoré Na body, 3. kolo
Bantamweight – 61kg Lucie Pudilová – Marta Waliczek Na body, 3. kolo
Lightweight – 70kg Karol Ryšavý – Miroslav Štrbák Na body, 3. kolo
Welterweight – 77kg Gábor Boráros – Matúš Juráček Na body, 3. kolo
Catchweight – 62kg Lucia Szabová – Rizlen Zouak Submise, 2. kolo
PRELIMS KARTA (18:00)
Bantamweight – 61kg Filip Macek – Konstadin Vasilev Enev TKO, 1. kolo
Welterweight – 77kg Máté Kertestz – Christian Jungwirth Na body, 3. kolo
Middleweight – 84kg Matěj Peňáz – Romain Debienne TKO, 1. kolo
Flyweight – 56kg Tereza Bledá – Judyta Rymarzak Submise, 1. kolo
Middleweight – 84kg Branislav Zuzák – Michal Glos Na body, 3. kolo
Catchweight – 66kg Michal Konrád – Igor Lukačovič Submise, 1. kolo

Oktagon 21: Rony Paradeiser vs. Ivan Buchinger (VIDEO)

/Ivan Buchinger vyhrál na submisi v prvním kole/

Mladý slovenský talent Ronalda „Rony“ Paradeisera a zkušený veterán slovenského MMA Ivan Buchinger se střetli na na Oktagonu 20  v zápase o pás šampiona lehké váhy Oktagonu.

Titul a s ním i opasek náležel Mateuszovi Legierskému, který ale nemůže bojovat až do léta 2021, což by znamenalo, že by ho neobhájil rok a půl od svého posledního zápasu. Proto organizace Oktagon MMA došla k rozhodnutí, že mu titul odebere a vyhlásí nového šampiona, kterým se po tomto zápase stal hned v prvním kole právě Ivan Buchinger.

Oktagon 21: Lucie Pudilová vs Marta Waliczek

/Leandro Silva vyhrál ve 3. kole na body/

Původně se v zápase proti Silvovi měl představit Petr Monster Kníže, ten se ale bohužel zranil a tak se na Oktagonu 21 můžeme těšit na souboj Alex Lohoré vs. Leandro „Apollo“ Silva.

Alex Lohoré, se českým fanouškům představil na turnaji Oktagon 20, kdy dlouho vzdoroval velkému favoritovi Karlosovi Vémolovy. Jeho výkon české fanoušky zaujal a tak se nyní můžeme těšit na další představení tohoto francouzského sympaťáka.

Jeho protivníkem byl obávaný Brazilec Leandro „Apollo“ Silva, s nímž nechtěl zápasit dokonce ani samotný Karlos Vémola. To, že se jedná o opravdu nebezpečného zápasníka, Silva potvrdil i v tomto zápase, kdy nad Lohorém vyhrál ve 3. kole na body.

Oktagon 21: Lucie Pudilova vs Marta Waliczek

/Lucie Pudilová vyhrála na body ve 3. kole/

Veteránka UFC Lucie Pudilová se postavila trojce v polském žebříčku Martě Waliczek. Nakonec dosáhla vítězství ve 3. kole, kdy jí rozhodčí udělili více bodů, než polské zápasnici.

Pudilová se tak dostala zpět na vítěznou vlnu a je možná na cestě zpět do UFC.

Kde sledovat živě a ze záznamu Oktagon 21 ?

Živé vysílání z MMA turnaje Oktagon 21 v TV nebylo. Fanoušci proto budou muselivybírat pouze z online přenosů.

🟢 Vsaďte si a sledujte Oktagon s bonusem zdarma »

Oktagon 21 live přes online PPV

Nejlepší způsob, jak zhlédnout kompletní zápasovou kartu Oktagonu 21, bylo zakoupení oficiálního PPV (Pay-Per-View) na webu Oktagon.tv.

Tento oficiální live stream neobnáší pouze možnost live sledování celého programu ve FULL HD, ale také zápasové studio, ve kterém jsou zápasy hodnoceny známými MMA zápasníky.

Oktagon 21 live stream online – MMA na TV Tipsport a Chance TV

Další možností pro sledování Oktagonu 21 byl online stream na TV Tipsport nebo také na Chance TV. Díky němu si můžete vychutnat nejenom MMA zápasy, ale také množství jiných živých sportovních přenosů. Stačí vám pouze registrace, k níž navíc dostanete v Tipsportu zadarmo vstupní bonus 150 Kč, který můžete rovnou využít na sázku na svého favorita. Chance nabízí dokonce bonus zdarma na sázení 200 Kč.

Video záznamy a sestřihy zápasů Oktagonu

Tak jak tomu je u jiných turnajů od této organizace, i záznam zápasů Oktagonu 21 bude později ke zhlédnutí zadarmo na Youtube.

Všichni, kdo si zakoupili oficiální PPV, mají po 7 dnů od konání turnaje přístup ke kompletnímu záznamu.

TIP ❱ Vše o MMA. Co je to UFC, Oktagon, Bellator ›

Oktagon : kurzy na MMA zápasy

Nejzajímavějším zápasem byl titulový souboj Paradeiser vs. Buchinger. Favoritem v tomto zápasu byl podle bookmakerů veterán Ivan Buchingerna, na kterého byl vypsaný kurz 1.55. Na Ronyho Paradeisera jste si mohli vsadit v kurzu 2.29.

TIP ❱ Všechny možnosti jak sledovat Oktagon ›

Tipsport výkon večera

Sázková kancelář Tipsport daruje po každém galavečeru organizace Oktagon MMA 50 000 Kč bojovníkovi, který v ten večer předvedl nejlepší a nejhezčí výkon.

V turnaji Oktagon 21 získala bonus za výkon večera Lucia Szabová, která zvítězila nad Rizlen Zouak ve 2. kole na submisi.

Tipsport rozdává odměny také pro vás, protože ke každé registraci získáváte 150 Kč na sázení zdarma a máte možnost získat rovněž vstupní bonus až 50 000 Kč.