UFC Procházka vs Teixeira – program, fight card, live přenosy, aktuality. Čeká se na ohlášení termínu

Zápas UFC Procházka vs Teixeira dostal zelenou! Titulový souboj bude hlavním zápasem jednoho z následujících galavečerů UFC, která uvidíme nejspíše v květnu. Přinášíme vám aktuality, program, fight card a možnosti jak sledovat Procházka vs Teixeira live. 

VSAĎTE SI NA PROCHÁZKU S BONUSEM
Tipsport 150 Kč bez vkladu VSADIT ›
Chance 200 Kč zdarma VSADIT ›
Fortuna 900 Kč bonus VSADIT ›

Kdy a kde se uskuteční UFC zápas Procházka vs Teixeira

Zatím nevíme, kdy a kde přesně se uskuteční UFC zápas Procházka vs Teixeira. Glover Teixeira se ale vyjádřil, že by si jejich souboj dokázal představit v květnu. Navíc by mělo jít o číslovaný galavečer UFC.

UFC Procházka vs. Teixeira program a fight card

UFC Procházka vs Teixeira program zatím nebyl zveřejněný, stejně tak jako to, o který UFC live event by se jednalo. Jakmile bude tato informace dostupná, budeme vás informovat.

UFC Procházka vs Teixeira výsledek

UFC Procházka vs Teixeira Fight Card není kromě hlavního zápasu Jiřího Procházky ohlášena.

MAIN FIGHT CARD
Light Heavyweight (do 93 kg) Jiří Procházka – Glover Teixeira LIVE ›

UFC zápas Procházka vs Teixeira

Glover Teixeira získal titul polotěžké váhy (Light Heavyweight) na UFC 267 po vítězství nad Janem Blachowiczem. Jiří Procházka, už tehdy figuroval jako oficiální náhradník v případě, že by se některý z bojovníků zranil, a proto je teď jeho souboj se šampionem Teixerou logický. O to více, když poražený Blachowicz má zápasit s Aleksandarem Rakićem.

UFC zatím nepotvrdilo, kdy přesně by se zápas konal, víme ale, že o zápas stojí jak bojovníci tak i samotná organizace UFC.

Procházka vs Teixeira není jediným UFC zápasem v roce 2022, ve kterém uvidíme českého zástupce. Můžeme se těšit také na Muradov zápas UFC proti Cirkunovovi.

UFC Procházka vs Teixeira kurzová nabídka

Kurzová nabídka pro UFC zápas Procházka vs Teixeira zatím nebyla vypsána. U Tipsportu, Chance nebo Fortuny si ale můžete vsadit na jiné MMA zápasy.

Kde sledovat UFC Procházka vs Teixeira live

Pro sledování zápasu UFC Procházka vs Teixeira live můžeme vybírat z několika možností – jedná se o TV přenos i live streamy. Druhá možnost je dokonce dostupná i v mobilu a zdarma!

VSAĎTE SI NA PROCHÁZKU S BONUSEM
Tipsport 150 Kč bez vkladu VSADIT ›
Chance 200 Kč zdarma VSADIT ›
Fortuna 900 Kč bonus VSADIT ›

UFC Procházka vs Teixeira živě v TV

Zápas UFC Procházka vs Teixeira živě v TV odvysílá televize Premier Sport. Práva na televizní přenosy všech turnajů UFC převzala od stanice Nova Sport.

UFC Procházka vs Teixeira online zdarma

UFC live stream, včetně přenosu Procházka vs Teixeira můžete sledovat online zdarma díky televizím sázkových kanceláří TV Tipsport, TV Chance a i Fortuna TV.

Všechny tyto přenosy si pustíte i přes mobil, podmínkou je pouze registrace. K registraci také můžete získat zajímavé bonusy.

UFC LIVE S BONUSEM
Tipsport 150 Kč bez vkladu VSADIT ›
Chance 200 Kč zdarma VSADIT ›
Fortuna 900 Kč bonus VSADIT ›

UFC Procházka vs Teixeira stream PPV

UFC provozuje vlastní oficiální live stream ve formě PPV (Pay-Per-View). Jeho zakoupením získáte přístup k živým přenosům a bohatému archivu uplynulých galavečerů.

Pořídit si ho můžete pod názvem UFC Fight Pass za 9,99 € měsíčně.

UFC Procházka vs Teixeira záznam a sestřih

Záznam turnajů UFC můžete najít jak ve vysílání Premier Sport (na druhý den po eventu) a v archivu UFC, pokud jste zakoupili UFC Fight Pass.

Záznamy jednotlivých zápasů a sestřihy nejlepších momentů najdete zase na oficiálním YouTube kanálu UFC.

TIP ❱ MMA živé přenosy ›

Kdo je Jiří BJP Procházka

Jiří „BJP“ Procházka je český MMA bojovník, který aktuálně zápasí v polotěžké divizi UFC, nejlepší světové organizace, kde drží pozici světové dvojky. Za celou kariéru prohrál pouze tříkrát, naposledy v roce 2015. V současnosti je tak jedním z nejúspěšnějších českých zápasníků.

Jiří Procházka byl dříve známý pod přezdívkou „Denisa“, která vznikla takřka omylem, když jeho trenér volal na jistou Denisu a Procházka zareagoval místo ní. V roce 2021 však ohlásil novou přezdívku: BJP, která je odvozena od hlášky „Bomby jak p*ča“. BJP se stalo symbolem jeho tvrdého tréninku i osobním trademarkem.

Procházka Sherdog statistika

Podle portálu Sherdog má Procházka na kontě 33 duelů, z toho 28 výher, včetně jeho posledního UFC zápasu Procházka vs Reyes.

Zápasy MMA: 31
Výhry: 28
KO24
Submise: 2
Rozhodnutí: 1
Prohry: 3

Kdo je Glover Teixeira

Glover Teixeira je MMA zápasník brazilského původu. Drží titul šampiona polotěžké váhy UFC, kde má ve svých 42 letech za sebou až 21 zápasů. Zápasil proti takovým kalibrům, jako jsou Jon Jones nebo Jan Blachowicz, od kterého také získal titul.

Specializuje se na bojové styly Kajukenbo a Jiu-Jitsu.

Teixeira Sherdog statistika

Veterán Teixeira má za sebou úctyhodnou statistiku. Podle portálu Sherdog prohrál pouze sedmkrát v kariéře.

Zápasy MMA: 40
Výhry: 33
KO18
Submise: 10
Rozhodnutí: 5
Prohry: 7

TIP ❱ Kalendář MMA 2022 

Zdroje: UFC.com, Sherdog.com, Tipsport.cz, Chance.cz, mmashorties.cz, Youtube, Facebook