Kde sledovat Bellator live – live stream, živě v TV a online v mobilu

Bellator je druhá nejlepší MMA organizace na světě, hned po UFC. Podívejte se, kde u nás můžete sledovat Bellator live, ať už v televizi, přes internetové live streamy na počítači nebo klidně i na mobilním telefonu.

Kde sledovat Bellator live

V roce 2024 na nás čekají další skvělé MMA galavečery organizace Bellator. Prohlédněte si v našem článku přehled možností, kde sledovat Bellator live.

Přehled možností, kde sledovat Bellator

Bellator živě v TV

Bellator v TV živě vysílá Nova Sport 1. Tato placená sportovní televize přenáší Bellator TV přenosy v ČR i na Slovensku.

Na programech Nova Sport můžete sledovat i jiné zápasy organizace UFC live, přímé přenosy z turnajů této organizace se totiž přesunuly z kanálů Premier Sport na zbrusu novou stanici Nova Sport 6. Ta kromě UFC vysílá zejména závody MotoGP nebo špičkový evropský fotbal.

Bellator live stream

Bellator live stream je dostupný díky několika internetovým platformám. Tou nejpřístupnější je online televize VOYO, která vysílá Bellator souběžně s přenosem Nova Sport. Pokud máte zájem o samotné Voyo, cena je 159 Kč měsíčně, sledovat na něm můžete i NHL live, NBA a další sporty.

SLEDUJTE VOYO ONLINE ▷

Live streamy Bellatoru v ČR zhlédnete také prostřednictvím poskytovatelů placené internetové, satelitní nebo kabelové televize, které mají stanici Nova Sport v nabídce.

Jedná se např. o O2 TV, Vodafone TV, Telly, Magenta TV od T-Mobile, Antik TV, Sledování TV, Lepší TV a řadu dalších operátorů.

TIP ❱ Bellator MMA kalendář 2024

Bellator online v mobilu

Bellator online v mobilu lze sledovat přes oficiální aplikaci Bellator MMA, kterou si můžete do svého telefonu stáhnout zcela zdarma, dostupná je jak pro Android, tak i pro zařízení od Applu.

Vysílají se v ní živě prelim fights, dále zde najdete také zajímavá videa, rozhovory se zápasníky a zajímavosti ze zákulisí organizace.

Bellator archiv a záznam

Bellator archiv samozřejmě najdete v oficiální aplikaci. V případě, že ji nemáte, můžete se na záznam jednotlivých zápasů podívat také na YouTube kanálu organizace Bellator.

Na YouTube jsou někdy k vidění nejenom samostatné zápasy, ale i záznamy celých turnajů.

Bellator MMA live výsledky a statistiky

Výsledky turnajů Bellator MMA i statistiky zápasníků si můžete prohlédnout na portálu Livesport.cz, kde najdete nejširší výsledkový servis napříč všemi sporty.

Další možností je pak proslulý Sherdog.com, kde máte k dispozici i detailní statistiky bojovníků, jejich historii nebo program a další důležité údaje.

Jak sledovat bojové sporty živě

Co je to Bellator MMA

Bellator MMA je po UFC druhou největší americkou organizací smíšených bojových umění a jednou z nejznámějších organizací vůbec. Její první event se uskutečnil  v roce 2009 a od té doby Bellator uspořádal více než 300 MMA galavečerů.

  • Rok založení: 2008
  • Zakladatel: Bjorn Rebney
  • Sídlo: Santa Monica, Kalifornie (USA)
  • Eventy: přes 300
  • Web: www.bellator.com

Attila Végh Bellator MMA

Organizace Bellator MMA se do povědomí česko-slovenské veřejnosti dostala především zásluhou známého zápasníka Attily Végha. Attilka zde v roce 2012 dokonce na čas získal titul šampiona polotěžké váhy.

Když ale v následujícím zápase pás neobhájil, Bellator s ním neprodloužil smlouvu.

Zdroje: bellator.com, voyo.cz, nova.cz, wikipedia.org, telly.cz, youtube.com, Livesport.cz