Kde sledovat UFC LIVE – živě v TV, online, live stream zdarma

UFC je asi nejznámější a vůbec nejpopulárnější MMA organizací na světě. Není proto divu, že turnaje UFC sledují miliony diváků po celém světě. Kde sledovat UFC live v České republice? Podívejte se na náš přehled TV přenosů a online streamů.

SLEDUJTE UFC LIVE
TV Tipsport ✅ Mobil LIVE › 300 Kč bez vkladu
TV Chance ✅ Mobil LIVE › 200 Kč zadarmo
[18+] MF varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

UFC live

Sledovat UFC live můžete jak v televizi, kde se vysílá na placených kanálech, tak i u sázkových kanceláří, kde jsou jednotlivé přenosy MMA živě k dispozici zdarma.

UFC LIVE STREAM ▷

Možností, kde sledovat sportovní přenosy z UFC je celá řada, všechny najdete v tomto článku.

UFC live stream zdarma

Nejjednodušší možností, kde lze najít UFC live stream zdarma, jsou weby sázkových kanceláří. Přímé přenosy z nejlepších MMA zápasů tak lze sledovat např. u Tipsportu nebo Chance.

UFC stream na TV Chance

Jednou z možností je UFC stream na TV Chance. Stačí se jen zaregistrovat a můžete sledovat nejen MMA live, ale i spoustu dalších sportů, jako je fotbal, hokej, tenis a mnoho jiných.

UFC LIVE NA TV CHANCE ▷

Jak sledovat UFC na TV Chance

  1. Registrujte se u Chance a přihlaste se
  2. V horní liště klikněte na „LIVE“
  3. Vyberte „UFC“
  4. Sledujte zápasy!

Na úvod dostanete od Chance jako dárek 200 Kč, které si můžete vsadit na cokoliv, třeba zrovna na UFC.

Live přenos na TV Tipsport živě
Live stream UFC na TV Tipsport

Další sázkovou kanceláří, která vysílá UFC je Tipsport. Live stream UFC na TV Tipsport není jediným lákadlem, tato internetová televize vysílá i přenosy z organizace Oktagon. Vedle MMA pak Tipsport nabízí i spoustu dalších oblíbených sportů.

UFC LIVE NA TV TIPSPORT ▷

Jak sledovat UFC na TV Tipsport

  1. Registrujte se u Tipsport a přihlaste se
  2. V horní liště klikněte na „LIVE“
  3. Vyberte „UFC“
  4. Sledujte zápasy!

Pro nové klienty má Tipsport připravený vstupní bonus, jen za samotnou registraci dostanete připsaných 300 Kč na herní účet.

UFC 300 živě na TV Tipsport

UFC TV přenos

Sledovat MMA živě je v Česku možné i na televizních obrazovkách, z UFC TV přenosy nabízí nová stanice Nova Sport 6. Ta se dá naladit u vybraných poskytovatelů, jako je O2 TV, Skylink nebo Telly.

UFC v TV na Nova Sport 6

UFC v TV lze sledovat na programu Nova Sport 6, kam se tyto turnaje přesunuly z kanálů Premier Sport 1 a Premier Sport 2. Tyto stanice se tak zaměřují především na špičkový evropský fotbal.

UFC online přenos

K dalším možnostem, jak sledovat UFC online přenos, patří různé PPV streamy. Dříve vysílala turnaje UFC i streamovací služba Voyo, zápasy se vysílaly i na stanicích Nova Sport nebo Nova Action.

UFC přenos PPV

Vedle výše zmíněných možností můžete UFC online živé přenosy sledovat také prostřednictvím oficiální PPV (Pay-Per-View). Tuto možnost sledování máte vždy na každý turnaj, záleží tak jen na vás, který z galavečerů chcete sledovat.

Tento PPV má název UFC Fight Pass a jeho cena je 9,99 euro za měsíc nebo 85,99 euro na rok. Pokud se rozhodnete pro zakoupení PPV, nezískáte pouze možnosti sledovat galavečer UFC, ale také exkluzivní pohled do zákulisí a rozhovory se samotnými bojovníky.

UFC kde sledovat záznam

Jestliže jste se nestihli podívat na galavečer live, můžete z UFC, kde bojuje i český zápasník Jiří Procházka, sledovat záznamy zápasů. Na výběr máte několik možností.

UFC záznam na Nova Sport

Záznam UFC celého galavečera by měl být dostupný na stanicích Nova Sport. Pokud vám tedy nějaký zajímavý zápas uteče, můžete to v dalších dnech napravit.

UFC video sestřihy na Youtube

Druhou možností, kde můžete sledovat video sestřihy UFC zápasů a zkrátka to vůbec nejzajímavější, co se stalo v rámci galavečera, je oficiální YouTube kanál.

UFC Fight Pass záznam

Zakoupením UFC Fight Pass získáte také přístup k UFC archívu. Můžete se tak podívat i na starší zápasy a turnaje, které vám utkvěly v paměti.

UFC live výsledky a statistiky

Pokud chcete sledovat výsledky a statistiky z UFC/MMA zápasů a galavečerů, najdete je na webu livesport.cz, kde naleznete i výsledky jiných MMA turnajů a mnoha dalších sportů.

Zdroj: ufc.com, tipsport.cz, fortuna.cz, chance.cz, livesport.cz