Oktagon 51 Praha (29.12.) – program, karta, výsledky, live stream i v TV!

Oktagon 51 Praha – unikátní a poslední galavečer tohoto roku slavné MMA organizace. Výjimečně v pátek 29. prosince bude v pražské O2 aréně k vidění finále Tipsport Gamechanger nebo souboj o dočasný titul střední váhy. Program galavečera, karta i s výsledky nebo kde sledovat Oktagon live, nejen to najdete v našem článku.

SLEDOVAT OKTAGON 51 ŽIVĚ ▷

Oktagon 51 Praha

Vrchol letošní Oktagon MMA sezony se nemůže odehrát jinde než v osmnáctitisícové O2 aréně v Praze. Absolutním vrcholem Oktagon 51 Praha 29. prosince potom bude zápas o 300 000 EURO, a sice finále Tipsport Oktagon Game Changer.

Zápas úřadujícího šampiona střední váhy Patrika Kincla je kvůli zranění zrušen. Vlasto Čepo tak bude v souboji o prozatímní titul ve střední váze čelit nováčkovi v organizaci, Piotru Wawrzyniakovi, dvojnásobnému šampionovi z polského Babilon MMA.

Těšit se můžete i na Karlose Vémolu, který si chce ještě před koncem kariéry vyřídit nesrovnané účty – ukázal si na Samuela Krištofiče!

Oktagon 51 program

Oktagon 51 MMA program v O2 aréně nabízí jeden lepší zápas než druhý. Nakonec sice sešlo z naprostého vrcholu, tedy titulového zápasu Kincl vs Čepo. Ale Kinclova náhradníka z Polska Wawrzyniaka rozhodně není radno podceňovat.

Vzpomeňte na nedávnou výhru nováčka v organizaci Eliase Garcii na Oktagon 48, ale hlavně na překvapivou letní výhru Felipeho Limy nad Jonasem Magardem z Oktagon 45 Special, kterou nečekal snad nikdo!

Další lahůdkou bude finále Oktagon Game Changer pyramidy Veličkovič – Michailidis, vítěz si odnese 300 000 EURO! Neméně sledovaný bude i poslední souboj Karlose Vémoly v O2 aréně. Ještě než se Vémola utká s Atillou Véghem, nastoupí k zápasu s jiným Slovákem, Samuelem Krištofičem.

Souboj free prelims začíná v 18:00h!

Oktagon 51 karta 🥊

OKTAGON 51 FIGHT CARD
FINÁLE GAMECHANGER
Welterweight Bojan Veličkovič – Andreas Michailidis Submise, 3. kolo
ZÁPAS O DOČASNÝ TITUL
Middleweight Vlasto Čepo – Piotr Wawrzyniak TKO, 3. kolo
HLAVNÍ KARTA
Catchweight Karlos Vémola – Samuel Krištofič KO, 1. kolo
Light Heavyweight Daniel Škvor – Martin Zawada Na body
Welterweight Ion Surdu – Stefano Paterno Submise, 2. kolo
PRELIMS
Featherweight Karol Ryšavý – Henrique Madureira TKO, 1. kolo
Strawweight Chiara Penco – Eva Dourthe Na body
Featherweight Radek Roušal – Kallum Parker Na body
Catchweight Magda Šormová – Mallory Martin Na body
FREE PRELIMS
Lightweight Tomáš Fiala – Hassan Shaaban KO, 1. kolo

Oktagon 51 výsledky

Aktualizované Oktagon 51 výsledky najdete ve fight card výše po skončení turnaje.

TIP ❱ Sledujte Oktagon MMA live ›

Tipsport Gamechanger finále

Bojan Veličkovič (35 let, 24-12-2), se zkušenostmi z UFC se do Oktagon Game Changer Finále dostal přes Davida Kozmu (TKO v 1. kole), jemuž vrátil 2 roky starou porážku. Před tím v pyramidě dokázal porazit ještě Christiana Jungwirtha (na body) a Iona Surdu (submise).

Americkou UFC ještě prověřenější Andreas Michailidis (35 let, 16-6-0) měl cestu do Tipsport Game Changer finále snad ještě těžší. V semifinále na Oktagon 46 po 33 vteřinách (KO) zdolal favorita na celkové vítězství Louise Glismanna, dříve ještě Grabinskeho (rovněž KO) a Leandra Silvu (na body).

VIDEO: Finále Gamechanger promo

Vémola vs. Krištofič na Oktagon 51

Vémola – Krištofič, souboj, kde vyvrcholí více než 5ti letá nevraživost mezi oběma bijci. K zápasu o pás střední váhy mělo dojít už téměř přesně před 2 lety, nakonec se tak ale nestalo kvůli Vémolovu zranění ruky. Nyní je z toho netitulový zápas v catchweight do 88,5 kg.

Karlos „Terminátor“ Vémola (38 let, 36-7-0), jehož kariéra je téměř u konce se v O2 aréně představí vůbec naposledy. Samuela „Piráta“ Krištofiče (34 le, 16-6-0) trénuje Atilla Végh, a tak není vyloučeno, že překvapí a vyhraje i v kurzu 5.61!

VIDEO: Vémola vs Krištofič Oktagon 51

Kincl vs. Čepo Oktagon 51

Zápas Kincl vs Čepo na Oktagon 51 je kvůli zranění prvně jmenovaného zrušený.

Oktagon 51 živě v TV

Oktagon živě je zpátky na televizních obrazovkách! Oktagon 51 živě v TV odvysílá stanice Premier Sport 4 zaměřená právě na Oktagon a MMA. V České republice tento kanál v současné chvíli naladíte pouze u poskytovatelů O2 a Telly.

Běžný měsíční poplatek ale nestačí! Podobně jako u OKTAGON.TV, i zde musíte vlastnit předem zakoupený PPV stream, v takovém případě se vám zpřístupní Premier Sport 4 Extra. Cena je 320 Kč v předstihu a 400 Kč v den turnaje.

TIP ❱ Kde sledovat MMA živě

Oktagon TV live PPV cena

Pro srovnání, oficiální cena jednorázového PPV u Oktagon TV je 319 Kč. Měsíční předplatné stojí 74 Kč a roční potom 886 Kč.

Oktagon 51 online TV Tipsport

Oktagon online je dostupný i na  TV Tipsport, navíc zcela zdarma! Postačí registrace, kdy na nové hráče čeká odměna 300 Kč.

SPUSTIT TV TIPSPORT ▷

🛑 Oktagon 51 bude dostupný zdarma v celé délce! Free prelims jsou zdarma taky na oficiálním YT kanálu organizace.

Oktagon 51 livestream na TV Tipsport

Oktagon 51 online Chance TV

Chance TV vysílá stejně jako Tipsport celou zápasovou kartu Oktagon 51. U této sázkové kanceláře momentálně platí vstupní bonus 200 Kč zdarma.

Jak sledovat TV Chance zdarma

  1. Registrujte se u Chance a přihlaste se.
  2. Zvolte sekci „LIVE“ a v nabídce sportů dále vyberte „BOJOVÉ SPORTY“.
  3. Spusťte zápas, který chcete sledovat, kliknutím na „STREAM“.

SPUSTIT CHANCE TV ▷

Oktagon 51 zdarma free prelims

Zápas je označený jako „Free prelims“ můžete sledovat zpravidla zdarma na oficiálním YouTube kanálu organizace.

Ještě před tím je tu pro vás (rovněž zdarma) studio Round Zero, kde diváci získají užitečné informace a novinky týkající se zápasníků a jednotlivých zápasů večera.

Oktagon 51 Praha vstupenky

Oktagon 51 ticketportal odkaz nejdete zde. Oktagon 51 vstupenky stojí od 1 290 Kč do 3 490 Kč. Oktagon 51 lístky mohou být skvělým vánočním dárkem!

Oktagon 51 video záznam

Oktagon Praha záznam můžete jako obvykle sledovat na oficiálním YouTube kanálu organizace, avšak až zhruba 7 dní po eventu.

Pokud máte předplacenou OKTAGON.TV nebo Premier Sport 4 Extra, záznam na vás čeká už další den. Záznamy se objevují nově taky na Premier Sport 1 a Premier Sport 2.

Oktagon 51 vážení

Rovněž Oktagon 51 vážení a přenos z tiskové konference najdete na oficiálním YT kanálu této organizace.

Oktagon 51 kurzy

Sázková kancelář Tipsport je partnerem organizace Oktagon MMA, takže si zde můžete vsadit při každém z eventů (live) a pochopitelně i před. To samé platí u sázkové kanceláře Chance.

CELÁ KURZOVÁ NABÍDKA ZDE ▷

Oktagon MMA dnes

Nejvíce informací o organizaci Oktagon MMA dnes najdete na oficiální stránce nebo na sociálních sítích.

Zdroj: oktagonmma.cz, oktagon.tv, tipsport.cz, Chance.cz, YouTube, parabola.cz