Box Vémola vs Marpo na Oktagon Underground (26.2.2022) – program, fight card, live stream online

Zápas Vémola vs Marpo v boxu se uskuteční na turnaji Oktagon Underground, který byl přesunutý na rok 2022. Více o tomhle exkluzivním souboji, Oktagon Underground program a fight card i live přenosy online najdete zde.

Box Vémola vs Marpo – Oktagon Underground

TIP ❱ Oktagon live 

Kdy a kde se uskuteční box Vémola vs Marpo

Box Vémola vs. Marpo a celý turnaj Oktagon Underground se uskuteční 26. února 2022. Prostory pro tento galavečer poskytne O2 aréna, kde Karlos Vémola absolvoval slavný Zápas století a prosincový titulový zápas na turnaji Oktagon 30.

PROGRAM A VÝSLEDKY ↓

Oktagon Underground dnes – novinky

Zápas Vémoly s Marpem se koná v rámci eventu Oktagon Underground ( 26.2.). Oktagon Underground je speciální exhibiční projekt organizace Oktagon MMA, který se uskuteční už potřetí. První turnaj Oktagon Underground se uskutečnil v roce 2020, dalším byl rok na to Oktagon Underground: Last Man Standing.

To, že se jedná o exhibiční event, potvrzuje také další bod na jeho programu – boxový souboj Gábora Borárose s Jakubem „Lavi“ Štáfkem.

Dále uvidíme i jiné, zatím nepotvrzené, zápasy známých bojovníků-postojářů. Jejich jména a celou fight card budeme průběžně aktualizovat.

Oktagon Underground program a výsledky

Oktagon Underground nám nabídne program tvořen deseti až dvanácti zápasy specialistů na postojářské disciplíny. Turnaj začne v 18:00 prelims kartou následovanou zápasy hlavní karty. Hlavním zápasem galavečera bude souboj Karlose Vámoly a Marpa.

Všichni účastníci ještě nebyli ohlášeni, nicméně vzhledem k tomu, že turnaj bude zaměřený na boj v postoji, můžeme očekávat velká jména jako Sebastián Fapšo, Monika Chochlíková a další. Zápasovou kartu budeme průběžně aktualizovat.

OKTAGON UNDERGROUND 🥊 FIGHT CARD

HLAVNÁ KARTA (20:00)
Middleweight (do 84kg) Karlos Vémola – Otakar Petřina VSAĎ SI ›
Middleweight (do 84kg) Gábor Boráros – Jakub Štáfek VSAĎ SI ›

Box Vémola vs Marpo (VIDEO)

Historie souboje Karlos Vémola vs Marpo v boxu se začala už v roce 2018, kdy se konal exhibiční zápas Marpo vs Rytmus. Tehdy Vémola, který byl také součástí programu, Marpa nepřímo vyzval, ale nikdo neočekával, že by raper, jehož skutečné jméno je Otakar Petřina, výzvu přijal.

Duel se nakonec uskuteční a bude zajímavý zejména proto, že Terminátor bude poprvé bojovat ve stand-upu. Vémola, jakožto mistr boje na zemi se tak dostane mimo svoji komfortní zónu.

Marpo bude navíc v rohu mít boxerskou legendu Shannona Briggse, který úspěšně bojoval třeba s Georgem Foremanem a Rayem Mercerem. Neúspěšně pak s Vitalijem Kličkem.

Jak sledovat box Vémola vs Marpo live

Turnaje Oktagon i zápas Vémola vs. Marpo live lze v současnosti sledovat pouze online. Na výběr máme buď oficiální Oktagon PPV, nebo live streamy sázkových kanceláří. Ty jsou dostupné zadarmo.

Oktagon PPV livestream

Organizace Oktagon MMA nabízí oficiální PPV (Pay-Per-View) pro všechny eventy, které pořádá. Jeho cena je 255 Kč (9,99 €). V den konání cena stoupne na 330 Kč (12,99 €).

Pořídíte si ho na Oktagon.tv.

Oktagon Underground live na TV Tipsport

Nejvýhodnější možností, jak sledovat Oktagon Underground online, je live přenos od TV Tipsport.

Ten je k dispozici zdarma a k jeho sledování vám stačí pouze registrace, za kterou navíc dostanete bonus 150 Kč za registraci.

Jak sledovat Oktagon na TV Tipsport

  1. Vytvoříte si účet u Tipsportu.
  2. Sledujete live streamy zadarmo až 7 dní.
  3. Pro další sledování stačí vsadit 30 Kč za měsíc.
  4. Na tyto sázky můžete využít bonus 150 Kč zdarma.

Spustit TV Tipsport ▹

Oktagon online zadarmo na TV Chance

Další vynikající alternativou je TV Chance, která také vysílá velké množství sportovních přenosů.

I zde se na live streamy podíváte zadarmo, platí totiž obdobné podmínky, za jakých je sledujete u Tipsportu. Stačí vám tedy pouze registrace, za kterou navíc dostanete registrační bonus 200 Kč zdarma!

Spustit Chance TV online ▹

Oktagon video záznam a sestřih

Na Oktagon video záznam a sestřih se můžete podívat buď v TV, v rámci vysílání ČT Sport, nebo na oficiálním Oktagon MMA YouTube kanálu. V obou případech přibližně týden po konání daného turnaje.

Vémola vs Marpo Oktagon Underground kurzová nabídka

Favoritem zápasu je podle bookmakerů Marpo. Sice to zní překvapivě, ale Karlos Vémola není postojový zápasník a v boxu přijde o boj na zemi, ve kterém je nejsilnější.

Na vítězství Marpa si vsadíte v kurzu 1.65, zatímco kurz na výhru na Terminátora je 2.09.

Kde a jak sledovat bojové sporty živě

Zdroj: oktagonmma.cz, youtube.com, tipsport.cz