Kde sledovat Oktagon živě v TV, online, PPV a live stream zdarma

Přinášíme vám kompletní přehled možností kde sledovat Oktagon živě. Cest je skutečně mnoho. Největší česká organizace MMA vysílá své zápasy v TV, online na internetu nebo přes live stream zdarma od sázkových kanceláří.

SLEDUJTE OKTAGON ZDARMA ▷

Kde sledovat Oktagon

Nejznámější česko-slovenská organizace MMA má suverénně nejvíce cest, kde se dívat na její zápasy, ze všech tuzemských MMA podniků.

Oktagon MMA vysílá většinou přes zpoplatněné kanály. Existuje ovšem i možnost sledování galavečerů a jejich programů zcela zdarma.

Přehled možností kde sledovat Oktagon

Oktagon MMA živě

Oktagon se sám stará o přenosy všech zápasů pomocí svého PPV (Pay Per View), kde kromě živého přenosu můžete najít i záznam nebo zápasy z archivu. Stejný PPV přenos ovšem potřebujete i k přehrávání v TV, o tom se ale podrobně rozepisujeme níže v článku.

Pro diváky je příjemné, že i přes rostoucí popularitu českého MMA podniku mají stále možnost sledovat jednotlivé zápasy zdarma, a to díky live streamům sázkových kanceláří, které jsou v dnešní době v podstatě nejobsáhlejší online kanály, kde sledovat sportovní přenosy.

MOŽNOSTI KDE SLEDOVAT OKTAGON
Oktagon TV (PPV) 74 – 886 Kč live přenos a záznam
TV Tipsport zdarma live přenos
TV Chance zdarma live přenos
DAZN $25 live přenos, pouze mimo ČR
Premier Sport 4 dle operátora live přenos a záznam
YouTube zdarma live přenos free prelims a sestřihy

Oktagon live stream zdarma

A poslední zmíněnou možností zdarma začneme náš přehled cest, kde naladit Oktagon live. Sázková kancelář Tipsport, jakožto generální partner, vlastní společně s Chance exkluzivní práva na živé přenosy všech zápasů. U Odvety století si dokonce připravila speciální studio.

Kromě obrovského benefitu v podobě bezplatného přenosu kompletní zápasové karty, sázková kancelář nabízí i bonusy zdarma pro nové zákazníky nebo různé soutěže a tipovací hry pro registrované hráče, kdy je možné získat peněžní odměny bez jakékoliv investice.

Další výhodou je dostupnost přenosů opravdu kdekoliv. A to díky mobilním aplikacím, které jsou k dispozici jak pro Android, tak pro iOS. Standartně je samozřejmě nabídka dostupná přes webový prohlížeč.

Okatgon live stream zdarma od TV Tipsport

Sázková kancelář Tipsport, potažmo TV Tipsport, se pyšní nejširší nabídkou sportovních přenosů ze všech sázkovek na tuzemském trhu.

Vlastní dokonce několik smluvních vztahů, například se zámořskou NHL nebo exkluzivní vysílací práva, třeba u takového giga podniku jako je MotoGP.

SLEDUJTE TV TIPSPORT ŽIVĚ ▷

Jak sledovat Oktagon live na TV Tipsport

  1. Registrujte se u Tipsport a přihlaste se
  2. V horní liště klikněte na „LIVE“
  3. Vyberte „BOJOVÉ SPORTY“
  4. Zvolte zápas a sledujte live!

Odteď můžete přehrávat sportovní přenosy 7 dní zcela zdarma. Poté musíte jednou za měsíc vsadit minimálně 30 Kč, aby vám tato možnost zdarma zůstala aktivní.

K tomu vám může pomoci vstupní bonus 500 Kč jen za registraci, který lze použít jako bezrizikový zdroj pro tyto minimální sázky.

Live přenos na TV Tipsport živě
Oktagon live stream zdarma od TV Chance

Jak už bylo zmíněno, tak TV Chance nabízí naprosto stejnou nabídku sportovních přenosů jako Tipsport. Je to díky tomu, že jde o sesterskou kancelář a vysílací práva platí pro obě. I Chance nabízí řadu bonusů a výhod díky kterým se vyplatí být registrovaným.

SPUSTIT TV CHANCE ▷

Jak sledovat Oktagon na TV Chance

  1. Registrujte se u Chance a přihlaste se
  2. V horní liště klikněte na „LIVE“
  3. Vyberte „BOJOVÉ SPORTY“
  4. Zvolte závod a sledujte live!

Odteď můžete sledovat sportovní přenosy 7 dní zcela zdarma. I zde platí, že po uplynutí této doby musíte měsíčně vsadit za 30 Kč, abyste mohli nadále sledovat živé přenosy.

Zde vám ke splnění toho kroku pomůže základ v podobě vstupního bonusu 200 Kč jen za registraci!
Live přenos na TV Tipsport živě

Kde sledovat Oktagon online

Oktagon online funguje na dvou větvích. Na domácím území, tedy v Česku a Slovensku, provozuje vlastní PPV (česky Zpoplatněné zhlédnutí) na webu oktagon.tv a pro zahraniční příznivce jeho zápasů funguje spolupráce s jednou z největších streamovacích platforem DAZN.

Oktagon TV online PPV

Vlastní online PPV stream nabízí řadu výhod oproti ostatním možnostem. Celosvětová dostupnost, exkluzivní obsah a zajímavé bonusy.

Standartně si můžete zakoupit jednotlivý galavečer, jehož aktuální cena je stanovena na 319 Kč. pořízením získáte nejen živý přenos, ale také jeho záznam.

Organizace ovšem nabízí ještě dvě členství. Ta se dělí na měsíční (74 Kč) a roční (886 Kč). Jejich nákupem získáte značné množství výhod.

Přístup do video archivu zápasů, přednostní právo na nákup vstupenek, rozhovory a zákulisní záběry, peněžní bonus do Tipsportu (100 Kč) a s ročním členstvím ještě tričko Oktagon TV Club. Členství můžete kdykoliv zrušit.

VIDEO: Návod na zakoupení PPV

Oktagon online na DAZN

Diváci, kteří nevyužívají výhody oficiálního PPV se mohou dívat přes populární streamovací službu DAZN. Konkrétně Oktagon je ovšem dostupný pouze mimo území Česka a Slovenska, pochopitelně z důvodu licenčních podmínek pro tato území. Za měsíční členství zájemce zaplatí $25.

Služba nabízí nepřeberné množství sportovních přenosů. Mezi její hlavní taháky patří zámořská liga amerického fotbalu NFL nebo boxerská klání.

Oktagon na YouTube

Některé zápasy největší česko-slovenské organizace MMA lze sledovat živě i na oblíbeném YouTube. Jedná se o zápasy Free Prelims, tedy zápasy, které předchází těm z hlavní zápasové karty. Kromě nich zde Oktagon vysílá své tiskové konference a oficiální vážení.

K dispozici je zde spousty videí s rozhovory, sestřihy a záznamy především velkých a divácky atraktivních zápasů.

Jak sledovat Oktagon živě v TV

K dispozici je i nejkonzervativnější možnost, a to tradiční a nejjednodušší sledování v TV. Alespoň na první pohled by se to tak mohlo zdát, na ten druhý to ovšem vypadá zcela jinak.

O přenosy se stará stanice Premier Sport 4, která patří do skupiny O2 TV. Kanál nalezneme ještě v programové nabídce poskytovatele satelitního a online vysílání Telly. Ze zmíněného vyplívá, že jde o placený kanál, jeho pořízením to ovšem nekončí.

POŘÍDIT TELLY ▷

Zápasy Oktagonu lze tímto způsobem sledovat pouze pokud si pořídíte i výše zmíněný PPV. Tím se vám zpřístupní kanál Premier Sport 4 Extra. Nákladově se tak jedná o nepříliš výhodnou koupi. Zvláště v porovnání s live streamy zdarma.

Moderní TV přenosy nabízí několik výhod. Dostupnost odkudkoliv díky mobilním zařízením. A možnost využití sedmidenního archivu, kde lze vysílané živé přenosy spustit ze záznamu.

Kde zakoupit vstupenky na Oktagon

Samozřejmě nesmíme zapomenout pravděpodobně nejatraktivnější možnost kde si vychutnat Oktagon živě, a to přímo na místě konání.

Vstupenky na českém a slovenském území zajišťuje prodejní síť Ticketportal. Jelikož organizace expandovala do Velké Británie a především do Německa, tak je prodejců pochopitelně více.

Nejsnazší je navštívit oficiální web oktagonmma.com a v detailu každého galavečera se prokliknout přes tlačítko „KOUPIT VSTUPENKU“, a to vás přesměruje přímo na konkrétního prodejce lístků.

VIDEO: Vstupenky na Oktagon 59

Zdroje: oktagonmma.com, tipsport.cz, chance.tv, telly.cz, dazn.com, youtube.com