Oktagon 48 Manchester (4.11.) – program, karta, výsledky, live stream

Organizace Oktagon vůbec poprvé opustí pevninu a zavítá na ostrovy, konkrétně na ty Britské. Oktagon 48 Manchester se koná už 4. listopadu 2023. Sledujte Oktagon 48 program, karta, výsledky a jak sledovat Oktagon live stream zdarma.

OKTAGON 48 LIVE ▷

Oktagon 48 Manchester

Organizace Oktagon MMA míří do Manchesteru a jedinečnou atmosféru doprovázející jedny z nejlepších zápasů MMA v Evropě budou mít možnost okusit i britští diváci.

Oktagon Manchester program

Oktagon 48 MMA program v anglickém Manchesteru začíná v 18:00 (SEČ) Free Prelims zápasy, které jsou dostupné zdarma na oficiálním YouTube kanálu organizace. Navazuje hlavní karta a pozápasová tisková konference.

Oktagon 48 karta je převážně „ostrovní“, což znamená, že v ní figurují borci především z Velké Británie a Irska. Představí se ale taky dva Češi – Jakub Bahník v hlavní kartě a Jaroslav Pokorný při prelims.

Oktagon 48 karta 🥊

OKTAGON 48 FIGHT CARD
💥 TITULOVÝ ZÁPAS
Flyweight (do 56,7 kg) Aaron Aby – Elias Garcia Garcia po 2. kole
HLAVNÍ KARTA
Catchweight (do 92,5 kg) Scott Askham – Marc Doussis na body
Lightweight (do 70,3 kg) Jakub Bahník – Akonne Wanliss bez výsledku
Bantamweight (do 61,2 kg) Jack Cartwright – Júnior Assis submisie v 1. kole
STAGE TO THE CAGE
Welterweight (do 77,1 kg) Jake Quickenden – Paul Smith TKO v 1. kole
FINÁLE OKTAGON VÝZVY
Lightweight (do 70,3 kg) George Staines – Denis Frimpong submise ve 4. kole
PRELIMS
Lightweight (do 70,3 kg) Jaroslav Pokorný – Shem Rock zrušeno
Welterweight (do 77,1 kg) Alex Lohoré – Ion Surdu TKO v 1. kole
Catchweight (do 68kg) Shoaib Yousaf – Konmon Deh na body
Catchweight (do 86 kg) Lee Chadwick – Zdeněk Polívka na body
FREE PRELIMS
Lightweight (do 70,3 kg) Hascen Neri Gelezi – Aaron McDonald na body

Oktagon 48 výsledky

Oktagon 48 výsledky najdete v tabulce výše nebo na oficiální stránce oktagonmma.com, kde na vás čekají mnohé další informace nejen k tomuto eventu.

Aby vs Garcia Oktagon 48

Titulový zápas ve flyweight Aby vs Garcia na Oktagon 48 je pro oba bojovníky premiérové vystoupení v rámci organizace Oktagon a hned půjde rovnou o titul!

Elias Garcia má totiž zkušenosti z UFC, poté okusil ještě Combat Global s celkovým skóre 9-2-0. Američan věří, že hned při své premiéře umlčí fanoušky v hledišti, protože jistě budou přát domácímu Abymu.

Zápasník z Walesu Aaron Aby má zřejmě ten nejinspirativnější příběh v celém světě MMA. Narodil se s cystickou fibrózou a doktoři mu nedávali velkou šanci na dlouhý život. Tohle jakoby nestačilo, doktoři mu totiž v dospělosti diagnostikovali rakovinu semeníků ve třetím stádiu, která se rozšířila rovněž do žaludku.

Ani to mu nezabránilo, stát se profesionálním sportovcem, navíc bojovníkem MMA, a má tak šanci bojovat o titul!

Oktagon 48 live v TV

Oktagon live bude po dlouhé době zase v televizi! Organizace Oktagon spouští spolu s Premier Sport zbrusu nový kanál Premier Sport 4 zaměřený právě na Oktagon!

Existují ale i další možnosti, jak event z Manchesteru sledovat, některé jsou navíc zdarma! Zápasy můžete sledovat online na mobilu, tabletu nebo PC. Je jen na vás, kterou možnost si zvolíte.

Tipsport Oktagon 48

Oktagon 48 online na TV Tipsport

Sázková kancelář Tipsport odvysílá tak jako vždy Oktagon online na své internetové televizi úplně zdarma, kromě toho čeká na některé vstupní bonus 300 Kč.

TV Tipsport nabízí svým věrným rovněž zápasy z nejlepší MMA organizace světa UFC!

SPUSTIT TV TIPSPORT ▷

🛑 Oktagon 48 bude u Tipsport k dispozici ve svojí celkové délce, sledovat tak můžete všechny zápasy včetně těch na hlavní kartě. Free prelims se objeví rovněž na oficiálním kanálu organizace.

Oktagon 48 online na Chance

Oktagon 48 online na Chance TV je další možností, jak si vychutnat turnaj živě a zdarma. Chance vysílá rovněž celou zápasovou kartu a nabízí vstupní bonus 200 Kč zdarma!

Jak sledovat TV Chance zdarma

  1. Registrujte se u Chance a přihlaste se.
  2. Zvolte sekci „LIVE“ a v nabídce sportů dále vyberte „BOJOVÉ SPORTY“.
  3. Spusťte zápas, který chcete sledovat, kliknutím na „STREAM“.

SPUSTIT CHANCE TV ▷

Oktagon 48 live stream PPV

Nově existují dvě možnosti, jak oficiální cestou sledovat PPV Oktagon live. PPV (Pay-Per-View) livestream na OKTAGON.TV stojí měsíčně 2,99 eur. K dispozici je i roční předplatné za 35,99 eur. Jednorázový PPV na Oktagon 48 stojí 12,99 eur.

Za podobnou cenu je k dostání i PPV od Premier Sport 4, zakoupený s předstihem stojí 320 korun. Zdá se, že cena v den turnaje bude 400 korun.

Program Premier Sport 4 je v současné době dostupný pouze u poskytovatelů Telly a Digi Slovakia. V průběhu listopadu bude obsah nové TV stanice dostupný i u operátora O2.

Oktagon 48 free prelims

Organizace Oktagon nabízí free prelims zápasy na svém oficiálním YouTube kanálu, a to zcela zdarma a jinak tomu nebude ani na Oktagon 48! To platí i pro studio s názvem Round Zero, které je možné sledovat také zdarma asi hodinu před začátkem eventu.

V Manchesteru se utkají Brit Hascen Neri Gelezi a Ir Aaron McDonald, kteří si tak nedají určitě nic zadarmo!

Oktagon Manchester záznam

Oktagon 48 video záznam a ukázky nejlepších momentů na vás asi týden po skončení eventu čekají na oficiálním YouTube kanálu organizace Oktagon MMA.

Pokud máte předplacenou OKTAGON.TV, můžete si záznam pustit hned další den. O tom, jak tomu je v případě Premier Sport 4 budeme informovat časem.

Oktagon 48 kurzy

Partnerem Oktagon MMA je sázková kancelář Tipsport. Mimo sledování live streamů jsou proto samozřejmostí i vypsané kurzy na jednotlivé zápasy.

CELÁ KURZOVÁ NABÍDKA ZDE ▷

Oktagon výzva finále

Ve finále Oktagon výzvy se střetnou Brit George Staines vs Denis Frimpong z Irska. Oktagon Výzva (Challenge) je totiž reality show právě pro britské a irské bojovníky. Na Oktagon 48 v Manchesteru se koná velké finále! Vítěz získá prestiž, popularitu ale hlavně nové výzvy a příležitosti v kariéře MMA.

Oktagon MMA dnes

Nejvíce informací o organizaci Oktagon MMA dnes najdete na oficiální stránce nebo na oficiálních kanálech organizace.

Zdroje: oktagonmma.cz, oktagon.tv, tipsport.cz, Chance.cz, YouTube