OKTAGON MMA 2023 – program, bojovníci, turnaje a projekty (VIDEO)

Podívejte se na program a kalendář akcí, největší organizace v Čechách a na Slovensku Oktagon MMA. V článku najdete komplexní přehled o této ostře sledované organizaci a informace z chystaných galavečerů v roce 2023. Sledujeme dění na MMA scéně i během mimořádných událostí a kalendáře turnajů pro vás aktualizujeme.

Oktagon MMA program 2023

Connor McGregor svým stylem boje a svým vystupováním udělal z bojových sportů a speciálně z MMA celosvětový fenomén. Podobný efekt způsobila i MMA organizace Oktagon v Čechách a na Slovensku. Podívejte se na Oktagon MAA program 2023.

Oktagon program 2023

Oktagon program 2023 začal turnajem Oktagon 39 v Mnichově. Na Oktagon 40 v Ostravě začala pro změnu pyramida Oktagon Game Changer, která pokračovala na Oktagon 43 v Praze, Oktagon 44 v Oberhausenu a Oktagon 46 ve Frankfurtu.

Další na programu je ale Oktagon 47 Bratislava, kde bude k vidění i titulový zápas mezi Karlosem Vémolou a Pavolem Langerem. Sledutje Karlos Vémola zápas.

Kalendář je průběžně aktualizovaný!
OKTAGON MMA 2023 PROGRAM
9.12. Oktagon 50 Ostrava, ČR
18.11. Oktagon 49 Kolín n. Rýnem, DE
4.11. Oktagon 48 Manchester, UK
7.10. Oktagon 47 Bratislava, SK
16.9. Oktagon 46 Frankfurt, DE
28. – 29.7. Oktagon 45 Štvanice, Praha, ČR
17.6. Oktagon 44 Oberhausen, DE
20.5. Oktagon 43 Praha, ČR
29.4. Oktagon 42 Bratislava, SK
15.4. Oktagon 41 Liberec, ČR
4.3. Oktagon 40 Ostrava, ČR
11.2. Oktagon 39 Mnichov, DE

Co je to Oktagon MMA?

Oktagon MMA je organizací smíšených bojových sportů, ve zkratce MMA, kterou založili Ondřej Novotný a Pavol Neruda. Pojmenování dostala po tvaru klece, ve které bojovníci zápasí, a která navíc připomíná geometrický tvar oktagon. V současnosti je Oktagon MMA největší Česko – Slovenskou organizací, co se všeobecně bojových sportů týká.

Oktagon disponuje obrovskou fanouškovskou základnou, když na sociálních sítích je sleduje více než 218 tisíc lidí a na svém Youtube kanálu překročili hranici 30 miliónů shlédnutí. Organizace dále narůstá a to hlavně po zápase století mezi Atillou Véghem a Karlosem Vémolou.

VIZITKA OKTAGONU:
 • Název: Oktagon MMA
 • Země: Česko a Slovensko
 • Rok založení: 2016
 • Zakladatelé: Ondřej Novotný a Pavol Neruda
 • Počet bojovníků: 57 / nejlepší bojovníci
 • Šampioni Oktagonu: Karlos Vémola (polotěžká váha), Patrik Kincl (stredná) David „Růžový panter“ Kozma (weltrová váha), Jonas Magard (bantamová váha), Losene Keita (lehká váha)
 • Vysílací práva (ČR, SK): Aktuálně žádná televize
 • Live přenosy (ČR, SK): TV Tipsport, TV Chance, Fortuna TV, oficiální PPV
 • Oficiální web: oktagonmma.cz
 • Projekty organizace: Oktagon Výzva a další

Oktagon vs UFC

Oktagon je MMA organizací, stejně jako celosvětově známé UFC. Zatím co v UFC najdeme zápasníky z celého světa v Oktagonu můžeme ve většině případů vidět domácí zápasníky. Organizace ale roste každým rokem, a proto jsme už i v Oktagonu mohli vidět bojovníky ze zemí jako je Brazílie či Polsko. V současnosti se Oktagon považuje za pravděpodobně druhou nejlepší MMA organizaci v Evropě hned po polské KSW.

TIP ❱ Co je to MMA, UFC, Belator a další? 

Oktagon s UFC má společného mnoho, tím nejvýraznějším rysem je ale fakt, že obě organizace dokážou svým fanouškům připravit skutečně skvělou show. Samotní zakladatelé Oktagonu prohlašují, že předávají a budují příběhy bojovníků, podobně jako v UFC. No a protože příběhy předávají nejvíc, můžeme konstatovat, že právě tato vlastnost dělá z Oktagonu jednu z nejpopulárnějších a největších organizací v Evropě.

Historie organizace Oktagon MMA

Historie organizace se začala psát někdy začátkem léta roku 2016, kdy se na televizních obrazovkách objevila reality show, která v Čechách a na Slovensku neměla obdoby. Její název byl Oktagon Výzva, cílem bylo zbourat všechny mýty a předsudky lidí o bojových sportech – speciálně o MMA.

Projekt nabíral na popularitě a vyvrcholil velkým galavečerem, kde se proti sobě postavili dva nejlepší bojovníci této show.

Tento okamžik můžeme považovat za vznik organizace Oktagon MMA. Od té doby uběhly tři roky a Oktagon se vypracoval na jednu z největších a nejrespektovanějších organizací smíšených bojových umění v Evropě.

Má za sebou 33 turnajů, 4 reality show, velké množství různých projektů a magazínů. Když se tedy zpětně podíváme na prvotní cíl Pavla Nerudy a Ondřeje Novotného, musíme konstatovat, že se jim ho podařilo naplnit uspokojivě.

TIP ❱ Jak sledovat Oktagon Underground › 

Ondřej Novotný a Pavol Neruda

Jak jsme už psali, zakladateli a majiteli organizace Oktagon jsou Ondřej Novotný a Pavol Neruda. Ještě předtím než Oktagon vznikl mohl být sportovním fanouškům známější spíše právě Ondřej Novotný, který dlouhé roky působil jako český moderátor, komentátor a znalec bojových sportů.

Jeho ženou je česká miss z roku 2006 Renata Langmanová. Druhý z dvojice Pavol Neruda je taktéž velkým milovníkem a obdivovatelem bojových sportů. Před Oktagonem se Pavol věnoval zejména filmování.

Vítěz první série Oktagon Výzva
Organizace Oktagon MMA a vítěz první série Oktagon Výzva – Gábor Boráros (Zdroj:Facebook/OktagonMMA)

Oktagon MMA program v roce 2022

Situace organizace Oktagon MMA v roce 2022 je z důvodu pandemie Covid-19 komplikovaná. Za poslední rok se jim však podařilo vyprodat téměř každý turnaj, který organizovali, a proto musíme konstatovat, že si s ohledem na aktuální situaci vede výborně. Z doposud neznámých bojovníků vychovali sportovní celebrity a pomohli zápasníkům jako  Makhmudovi Muradovi  nebo Ľudovít Klein dostat se do UFC!

Od zlomového roku 2019, kdy potvrdili svoji pozici jedničky, co se Česko-Slovenských bojových organizací týká, Oktagon MMA neustále roste a vede se jí čím dál, tím lépe.

Nejlepší bojovníci organizace Oktagon MMA

Oktagon má v současnosti pod sebou přibližně 70 bojovníků a bojovnic. Jak bychom to teda měli shrnout? Mezi nejlepší zápasníky jednoznačně patří již zmínění Karlos Vémola či Attila Végh.

Oktagon 15 ❱ Zápas století: Végh vs Vémola

Obrovskou kvalitou překypují i šampioni organizace Oktagon, jako jsou Michal Martínek, David Kozma či Tomáš Deák, ale i král Bratislavy Samuel „Pirát“ Krištofič.  Zapomenout nesmíme ani na Milana Ďatelinku, Gábora Borárose, bývalého bojovníka UFC Viktora Peštu a kmotra slovenského MMA Iľju Škondriče.

Karlos Vémola

Karlos „Terminátor“ Vémola je ve světě MMA mimořádně respektovanou, ale i kontroverzí osobou. Bývalý zápasník UFC a vůbec první Čech, který se do této organizace dostal, zažil po návratu z této organizace skutečně turbulentní období.

Od roku 2013, kdy střídavě zápasil v Čechách a Anglii, se snahou dostat se zpět do UFC tahal vítěznou šňůru, kterou ukončil až Jack Hermansson.

V tomto zápase, kromě prohry utrpěl dokonce i vážné zranění ruky, které mohlo znamenat až konec jeho kariéry. Zranění však nakonec nebylo až tak vážné a Vémola se vrátil do hry. Po zápase s Petrem Ondrušem se dlouhodobě upsal organizaci XFN, která organizovala i zápas Rytmuse s Marpem. Po finančních problémech XFN a nekorektnosti organizátorů nakonec začátkem roku 2019 přestoupil do Oktagon MMA.

Po prohraném zápase s Attilou Véghem se však nevzdal a ve snaze zasloužit si druhou šanci v odvetě nyní přijímá všechny protivníky, které mu Oktagon MMA předloží. A všechny poráží.

Attila Végh

Další velmi důležitou a ostře sledovanou osobností Oktagonu je slovenský zápasník Attila „Pumukli“ Végh. Attila je bezpochyby největší MMA osobností na Slovensku, když jako první Slovák získal opasek šampiona druhé nejlepší organizace MMA na světě – Bellatoru.

Pozornost i širší veřejnosti vzbudil jeho Zápas století s Karlosem Vémolou, ze kterého vyšel vítězně.

V současnosti je trenérem ve Spartakus Fight Gym a před nedávnem oznámil, že už v roce 2021 ho budeme moci sledovat v boxerském zápase. Jeho soupeřem byl Patrik Kincl!

SLEDUJTE ❱ Kalendář MMA zápasů v roce 2022 – UFC, Bellator, One a další!

Projekty Oktagonu

V úvodu jsme psali, že Oktagon není klasická zápasnická organizace, ale přichází i s extra přidanou hodnotou. Oktagon Cirkus se snaží tvořit a předávat příběhy lidí, ze kterých se můžou rázem stát známé sportovní osobnosti. Níže vám přinášíme přehled všech projektů, na kterých organizace Oktagon MMA pracuje.

Oktagon Výzva IV

Základním stavebním kamenem vedlejších projektů organizace je pochopitelně již zmíněná reality show Oktagon Výzva. Díky tomuto projektu vlastně celý Cirkus okolo MMA začal. V poslední Oktagon Výzvě IV se proti sobě opět postavili teamy Česka a Slovenska. Změnou této série ale bylo, že proti sobě nebojují muži ale ženy.

Osm žen během několika týdnů spolu bydlelo, trénovalo a zápasilo. Tak jako i při minulých výzvách, i v tomto případě platí, že finále celé reality show se odehraje na jednom z galavečerů organizace Oktagon. Ohledně ženského finále Oktagon Výzvy, kde proti sobě nastoupí Lucia „Silent Killer“ Szabová a Sandra Mašková, není zatím známý jednotný datum.

Nová reality show Oktagon Výzva IV - ženy
Nová reality show Oktagon Výzva IV. (Zdroj: Facebook.com/OktagonMMA)

Oktagon MMA a koronavirus

Pandemie koronaviru zásadním způsobem zasáhla i organizaci Oktagon MMA. Promotéři byli nuceni kvůli bezpečnostním opatření přeložit a zrušit několik svých turnajů. I napříč této těžké situaci se však dokázali domluvit.

Oktagon Underground, turnaj s originálním konceptem, se po velkém úspěchu v roce 2020 zopakoval i letos. Jelikož nešlo o klasické MMA zápasy, mohli se ho zúčastnit i zápasníci z jiných bojových stylů. Vidět v něm ale vždy můžeme i zkušené bojovníky domácí organizace.

Kompletní program najdete zde ›

Projekt X

Mimořádně zajímavý, a pro velké množství lidí i motivační, je Projekt X, který přichází už se svým druhým pokračováním. V něm opět figuruje úspěšný podnikatel Peter Benko, kterému se během prvního ročníku podařilo projít obdivuhodnou fyzickou proměnou, která vyvrcholila zápasem proti barberovi s přezdívkou Laky Royal.

V tomto zápase Peťo vyhrál a MMA se mu zalíbilo natolik, že se rozhodl v tomto projektu pokračovat. V Projektu X druhé série jsme tak mohli vidět zápas Petera Benka s českým hercem a scenáristou Jakubem Štáfkem. Ani ten není žádné béčko, když už má za sebou zápas v boxu. Tento duel byl pro oba mimořádně náročný, nakonec ale zvítězil už v prvním kole Jakub Štáfek, když tvrdou ránou poslal Petera Benka k zemi.

Projekt Y

Na základě úspěchu pilotního Projektu X, se zakladatelé Ondřej Novotný a Pavol Neruda rozhodli přijít s novým formátem. Nazvali ho Projekt Y a pozvali do něj ženy, které bojové sporty nikdy nedělaly. Do tohoto formátu se zapojily dvě Slovenky (Eva Borodáčová, Petra Batthyany) a dvě Češky (Kateřina Klinderová a Ivy Hašková).

Tyto čtyři ženy měly několik měsíců na to, aby se naučily co je to MMA a co konečný fight vlastně obnáší. Všechny jejich znalosti měly potom zužitkovat v zápasech proti sobě. Dvě nejlepší z nich si to následně rozdaly ve finále Projektu Y. Celý projekt Y nakonec vyhrála Češka Ivy Hašková, která porazila ve finále Evu Borodáčovou.

Oktagon Majk

Dalším mimořádně populárním projektem a programem je takzvaný Oktagon Majk. Promotér Ondřej Novotný si do svého studia pozval dvojici zápasníků, kterou čeká na nejbližším turnaji zápas. Hovoří se tam o jejich pocitech, začátcích kariéry a dalších zajímavých věcech. V Oktagon Majku se tak můžete dozvědět věci, které nikde jinde nemáte šanci zjistit.

Oktagon Magazín

Další možností, jak nahlédnout do zákulisí tréninků samotných bojovníků MMA či celé organizace je prostřednictvím Oktagon Magazínu. Ten se vysílá na kanálech O2TV Sport a Joj Plus. Díky tomuto magazínu se dozvíte všechno podstatné o nadcházejícím turnaji a můžete poznat bojovníky i z trošku jiného pohledu.

Nerudův Pohár

Podobně, jako v královně motoristických sportů, Formule 1, soutěží teamy o svůj vlastní pohár. Něco podobného právě zavedl i Oktagon v rámci své organizace. O Nerudův pohár bojují značky a firmy, které mají pod sebou podepsané určité bojovníky. Tyto firmy se v tabulce hýbou na základě bodů, které dostanou za jednotlivé zápasy bojovníků. Na konci sezóny se tyto body sečtou a vítěz dostane Nerudův pohár.

Co je to Oktagon Underground?

Kvůli pandemii koronaviru se zrušili všechny sportovní události, a tak organizátoři Oktagonu MMA přišli s nápadem zajímavého turnaje s názvem Oktagon Underground.

Jde o exhibiční zápasy bojovníků a hvězd Oktagonu v pěti váhových kategoriích formou pyramidy. V tomto projektu budou na jedné straně čtvrtfinále bojovat zápasníci/zápasnice z Česka a na druhé straně zase ze Slovenska.

TIP ❱ Všechno o Oktagon Undeground 2021 ›

Do každé pyramidy zasáhne osm bojovníků a finále turnaje bude tak, jako vždy Československé. Za účast ve čtvrtfinále si bojovníci přijdou na 800€, v semifinále se suma zdvojnásobí a ve finále čeká na vítěze 5000€. Druhý semifinalista si odnese 3200€. Ve hře je vyčleněných 2.750.000 Kč, resp. 10.000€.

Oktagon Válka Youtuberů: Vláďa vs Explo

Nejnovějším kontroverzním projektem, se kterým organizace Oktagon přišla je takzvaná Válka Youtuberů, kde se proti sobě v kleci postaví Youtubeři Explo a Vláďa.

Tento projekt byl ihned po ohlášení pod velkou vlnou kritiky, i napříč tomu je ale mimořádně sledovaný. Pro Oktagon je organizace takového zápasu mimořádně zajímavá, protože tito dva Youtubeři mají dosah na více než 1,5 miliónu diváků.

Jejich videa sledují i mladší ročníky, které může právě projekt Oktagon Válka Youtuberů přilákat k MMA.

Jak a kde sledovat Oktagon MMA živě?

Organizace Oktagon MMA svými turnaji láká skutečně velké množství fanoušků, a proto se nemůžeme divit, že jejich popularitu zachytili i televizní společnosti, které se perou o získání televizních práv.

TIP ❱ Jak a kde sledovat MMA zápasy živě? 

V současnosti se v televizi na živé přenosy Oktagonu nepodíváme. Velmi atraktivní alternativou jsou však online televize sázkových kanceláří.

Třetí možností, jak se podívat na turnaje Oktagon je prostřednictvím Pay-Per-View na oktagon.tv, které je při tomto typu sportu a turnajů skutečně populární. Podobný systém sledování totiž nabízí i nejznámější celosvětová organizace UFC. Za malý poplatek se tak můžete podívat na kompletní zápasovou kartu hlavního turnaje. Dokonce je možné tu sledovat i například Oktagon Prime, který se v televizi vůbec nevysílá.

Oktagon archiv – videa zápasů Oktagon MMA

Unikl vám nějaký zápas a chtěli byste si ho pustit ze záznamu? To není vůbec žádný problém! Téměř všechny zápasy, dokonce i speciální videa ze zákulisí orgranizace Oktagon najdete na oficiálním Youtube kanálu Oktagon MMA.

Oktagon MMA livestream online

Nedávno promotéři uvedli, že podepsali novou dlouhotrvající smlouvu se sázkovou kanceláří Tipsport. Skvělé zápasy bojovníků MMA si tak můžete od nového roku vychutnat i prostřednictvím TV Tipsport.

Návod jak sledovat OKTAGON na TV Tipsport

 1. Klikněte zde a vytvořte si účet u Tipsportu
 2. Nyní můžete sledovat přenosy po dobu 7 dní zdarma
 3. Potom si musíte vsadit v hodnotě minimálně  30 Kč jednou za měsíc
 4. Navíc od Tipsportu po registraci získáte 150 Kč zdarma na první sázky
 5. Náš tip pro vás: 150 Kč, které získáte za registraci použijte na sledování sportovních přenosů zdarma!

TIP ❱ Hlavní zápasy Oktagon turnajů sledujte živě na TV Tipsport ›

Okragon MMA program – kalendář turnajů

Oktagon má za sebou velmi úspěšný rok 2019 a v roce 2020 nám promotéři slibovali množství zajímavých turnajů. Všechno však zkomplikovala pandemie koronaviru. Eventů je proto zatím v plánu daleko méně.

Níže vám přinášíme kompletní přehled všech Oktagon galavečerů a turnajů.

Oktagon MMA program: kalendář roku 2022

OKTAGON 36

 • 15.10. 2022 – Frankfurt, Neměcko
 • Pütz vs Petrášek

OKTAGON 35

 • 17.9. 2022 – Brno, Winning Group Arena
 • Kincl vs. Lohoré

OKTAGON 34

 • 23.7. 2022 – Praha, Štvanice,
 • Kohout vs. Legierski

OKTAGON 33

 • 4.6. 2022 – Frankfurt, Festhalle
 • Buchinger vs. Keita, Karlos Vémola

OKTAGON UNDERGROUND: VÉMOLA VS. MARPO

 • 25.5. 2022 – Praha, O2 Universum
 • Karlos Vémola vs. Marpo, Gábor Boráros vs. Jakub Štáfek

OKTAGON 32

 • 9.4. 2022 – Ostrava, Ostravar aréna
 • Kozma vs. Kníže

OKTAGON PRIME 5

 • 26.3. 2022 – Šamorín, X-Bionic Sphere
 • Rafael de Sousa Xavier vs. Miloš Petrášek

OTAGON 31

 • 26.2. 2022 – Praha, O2 Aréna
 • Pirát vs. Kincl, Paradeiser vs. Losene Keita

Oktagon MMA program: kalendář roku 2021

OKTAGON VÁLKA YOUTUBERŮ

 • 2021?
 • Explo vs. Vláďa

OKTAGON 30

 • 30. prosinec 2021 – Praha, O2 Aréna, ČR
 • Tereza Bledá vs. Mabelly Lima, Matěj Peňáz vs. Cheick Kone

OKTAGON 29

 • 4. prosinec 2021 – Ostrava, ČR
 • David Kozma vs. Bojan Veličković

OKTAGON PRIME 4

 • 6.11. 2021 – Pardubice, Enteria arena, ČR
 • Macek vs. Mågård, Jan Malach

OKTAGON 28

 • 25.9. 2021 – Praha, O2 Universum
 • Brito vs. Kníže, Pešta vs. Putz, Leo Brichta

OKTAGON 27

 • 11.9. 2021 – Bratislava, Zimný štadión Ondreja Nepelu, SK
 • Ivan Buchinger, Pirát Krištofič, Gábor Boráros, Monika Chochlíková, Robert Pukač

OKTAGON 26

 • 24.7. 2021 – Praha – Štvanice, ČR
 • Samuel Krištofič vs. Marcin Naruszczka, Lucie Pudilová vs. Talita Bernardo, Lucia Szabová vs. Cornelia Holm, Miloš Petrášek vs. Vlado Neferanović

OKTAGON 25

 • 19.6. 2021 – 18:00 – Brno – Zoner Boby Hall, ČR
 • Buday vs. Minda, Karol Ryšavý vs. Marek Bartl, Pirát Krištofič vs. Al Matavao

OKTAGON 24

 • 29.5. 2021 – 18:00 – Brno – Zoner Boby Hall, ČR
 • Kozma vs. Apollo, Viktor Pešta vs. Riccardo Nosiglia

OKTAGON 23

 • 1.5. 2021 – 18:00 – Brno – Zoner Boby Hall, ČR
 • Petr Kníže vs. Andrea Fusi, Václav Mikulášek vs. Thomas Robertsen, Tereza Bledá vs. Karoline Martens

OKTAGON 22

 • 27.3. 2021 – 18:00 – Brno – Zoner Boby Hall, ČR
 • Karlos Vémola vs. Milan Ďatelinka, Lucie Pudilová vs. Maiju Suotama,  Tato Primera vs. Alex LohoréLucia Szabová vs. Cristina Netza

Oktagon Underground: Last Man Standing

 • 27.2. 2021 – 18:00 – Brno – Zoner Boby Hall, ČR
 • Michal Páleš (vítěz pyramidy), Michal Krčmář, Vladimír Moravčík, Sebastián Fapšo a další specialisté na boj v postoji

OKTAGON 21

 • 30.1. 2021 – 18:00 – Brno – Zoner Boby Hall, ČR
 • Ronald Paradeiser vs. Ivan Buchinger, Leandro Silva vs. Alex Lohoré, Gábor Boráros vs. Matúš Juráček, Lucie Pudilová vs. Marta Waliczek

Oktagon kalendář roku 2020

OKTAGON 20

 • 30. prosinec 2020 – 18:00 – Brno – Zoner Boby Hall, Česko
 • Karlos Terminátor Vémola vs. Alex Lohoré, Viktor Pešta vs. Ildemar Alcantara, Ďatelinka vs. Hošek

OKTAGON 19

 • 5. prosinec 2020 – 18:00 – Brno – Zoner Boby Hall, Česko
 • Karlos Vémola vs. Václav Mikulášek, Samuel „Pirát“ Krištofič vs. Mateusz Strzelczyk, Lucie Pudilová vs. Cornelia Holm

OKTAGON 18

 • 21. listopad 2020 – 18:00 – Brno – Zoner Boby Hall, Česko
 • Jozef Wittner vs. Robert „Diamantový Čávo“ Pukač, Leo Brichta vs. Mateusz Makarowski, Lucia Szabová vs. Natalia Baczynska

OKTAGON 17

 • 17. říjen 2020 – 18:00 – Praha – O2 Universum, Česko
 • David Kozma vs. Máté Kertesz, Karlos ,,Terminátor“ Vémola vs. Thomas Robertsen, Vlasto Čepo vs. Mateusz Strzelczyk

OKTAGON UNIVERSUM (OKTAGON PRIME 5) – PŘESUNUTO

 • 26. září 2020 – prosinec 2021 – Praha – O2 Universum, Česko
 • Oktagon Prime 5 byl přejmenovaný na Oktagon Universum!

OKTAGON 16

 • 26. září 2020 – Ostrava – Ostavar Aréna, Česko
 • Karol Ryšavý vs. Ronald „Rony“ Paradeiser, Gábor Boráros vs Tato Primera, Tereza Bledá vs. Marie Loiseau

OKTAGON PRIME 4 – ODLOŽENO!!

 • 25. dubna 2020 – Košice, Slovensko
 • Jozef Witter, Róbert ,, Diamantový čávo“ Pukač, Hromek vs. Čepo

OKTAGON UNDERGROUND

 • od 16. května 2019 – Slovensko a Česko
 • 7 turnajů (Česko a Slovensko)
 • pyramidový exhibiční turnaj

OKTAGON PRIME 3

 • 15. února 2020 – Šamorín, Slovensko
 • Štrbák vs. Legierski, Klein vs. Sajewski, Boráros vs. Reis, Borodáčová vs. Hašková

Oktagon kalendář 2019

OKTAGON 15 

OKTAGON PRIME 2

 • 25. října 2019 – Košice, Slovensko
 • Miroslav Štrbák, Jozef Wintner, Samuel Daňko

OKTAGON 14

 • 14. září 2019 – Bratislava, Slovensko
 • Samuel Krištofič, Rober Pukač, Tomáš Deák

OKTAGON 13

 • 27. července 2019 – Praha (Štvanice, pod širým nebem) Česko
 • Karlos Vémola, Makhmund Muradov, Viktor Pešta, Milan Ďatelinka

OKTAGON 12

 • 8. června 2019 – Bratislava, Slovensko
 • Attila Végh, Samuel Krištofič, Makhmud Muradov, Gábor Boráros, Karol Ryšavý

OKTAGON PRIME 1

 • 26. duben 2019 – Košice, Slovensko
 • Jozef Wittner, Filip Macek, Samuel Daňko

OKTAGON 11

 • 16. března 2019 – Ostrava, Česko
 • Karlos Vémola, Karol Ryšavý,  David Kozma, Samuel Krištofič

Oktagon kalendář 2018

OKTAGON 10

 • 17. listopadu 2018 – Praha, Česko
 • Attila Végh, Gábor Boráros, Karol Ryšavý,  David Kozma, Tomáš Deák

OKTAGON 9

 • 15. září 2018 – Bratislava, Česko
 • Samuel Krištofič, Gábor Boráros, David Kozma, Veronika Rodová, Samuel Daňko

OKTAGON 7

 • 28. července 2018 – Praha (Štvanice, pod širým nebem), Česko
 • Michal Martínek, Miloš Petrášek, David Kozma, Miroslav Brož

OKTAGON 6

 • 26. května 2018 – Košice, Slovensko
 • Samuel Krištofič, Gábor Boráros, David Kozma, Miroslav Štrbák, Martin Buday

OKTAGON 5

 • 17. března 2018 – Ostrava, Česko
 • Gábor Boráros, Ľudovít Klein, Michal Martínek, David Kozma, Ondřej Raško

Oktagon kalendář 2017

OKTAGON 4

 • 12. listopadu 2017 – Nové Mesto, Slovensko
 • Attila Végh, Samuel Krištofič, Michal Martínek, Miroslav Štrbák, Ľudovít Klein

OKTAGON 3

 • 29. července 2017 – Praha (Štvanice), Česko
 • Attila Végh, Michal Martínek, Gábor Boráros, Miroslav Štrbák, Ronald Paradeiser

OKTAGON 2

 • 7. dubna 2017 – Nové Mesto, Slovensko
 • Samuel Krištofič, Gábor Boráros, Michal Martínek, Milan Ďatelinka, Ilja Škondrič

Oktagon kalendář 2016

OKTAGON 1

 • 10. prosince 2016 – Praha, Česko
 • Michal Martínek, Gábor Boráros, Michal Kotalík, František Fodor, Veronika Rodová

Zdroje: www.oktagonmma.cz, www.wikipedia.sk, www.mmashorties.cz