RFA MMA organizace – program, turnaje, zápasníci, vstupenky, majitel

Organizace RFA se již etablovala na česko-slovenské bojové scéně a fanoušci se mohou těšit na porci dalších zajímavých zápasů, a to nejen v MMA. Kalendář turnajů, jména bojovníků, zajímavé projekty a vše podstatné o organizaci Real Fight Arena najdete v následujícím článku.

SLEDUJTE RFA ONLINE ▷

RFA MMA

RFA MMA je mladá organizace, která na našem území zahájila činnost v roce 2021.

Jedním z hlavních cílů je zatápět pod kotlem konkurenční Oktagon MMA, která je zatím jedničkou na trhu a mnohem zavedenější značkou.

MMA RFA nejbližší turnaj

Nejbližší turnaj v MMA kalendáři od organizace RFA je zapsán na 13. dubna 2024 ve sportovní hale v Opavě a nese pořadové označení RFA 16.

RFA Turnaje

V přehledné tabulce jsme si pro vás připravili všechny RFA turnaje.

Kalendář je průběžně aktualizovaný!
RFA KALENDÁŘ
2024
13.4. RFA 16 Opava
9.3. RFA 15 Bratislava
2023
2.12. RFA 14 Košice
25.11. RFA 13 Budapešť
11.11. RFA Special Title Night Praha
9.9. RFA 12 Považská Bystrica
10.6. RFA 11 Bratislava
13.5. RFA 10 Havířov
22.4. RFA 9: Eurogold Pyramida 80 kg Prievidza
4.2. RFA 8 Budapešť
28.1. RFA Ring Tour Trnava
2022
17.12. RFA 7 Praha
12.11. RFA 6 Prievidza
29.10. RFA 5 Brno
8.10. RFA 4 Košice
23.7. RFA 3 Ostrava
14.5. RFA 2: Grand Opening Bratislava
12.3. RFA 1: Warm Up Bratislava

RFA zápasníci

Organizace Real Fight Arena představila za svou dobu existence již pěknou řádku bojovníků.

MMA RFA Leo Brichta

Pravděpodobně nejznámější jméno je Leo Brichta, který se kromě RFA rve i v polské KSW. Je to také populární youtuber.

RFA Tomáš Deák

Jednou z největších hvězd RFA je slovenský zápasník Tomáš Deák, který vyhral mistrovské opasky v organizacích Fight Night Global a Oktagon MMA.

RFA Václav Sivák

Další známější jméno je Václav Sivák. Stále ještě neporažený bijec z velterové váhy, který se vítězně účastnil i boxu Lucerna 2023.

RFA Václav Mikulášek

Do kolotoče RFA MMA naskočí i jméno, které možná znají i lidé, co neholdují bojovému sportu. Václav Mikulášek, muž co se kdysi postavil i samotnému Karlosovi Vémolovi a prošel si bizarním Clash of the Stars.

Kde sledovat RFA live

RFA live je od roku 2024 dostupný exkluzivně na Voyo live. Pro diváky na Slovensku je navíc dostupný i v televizi na stanici Dajto.

RFA Voyo

Jak je uvedeno výše, tak nově se vysílání live přenosů ujala online streamovací služba Voyo. Tam byly dříve dostupné pouze záznamy, které bylo možné sledovat s časovým odstupem od skončení daného galavečera.

SLEDUJTE VOYO ONLINE ▷

RFA PPV

RFA PPV (pay-per-view) byl oficiální live stream, který si diváci mohli zakoupit na webu realsport.tv.

Od roku 2024 je ovšem kompletní obsah k dispozici na Voyo, včetně záznamů, které tam byly dostupné už dříve.

RFA MMA promo kód

RFA promo kód byl speciální kód, který mohl sdílet jakýkoli bojovník v rámci RFA. Uživatele, který unikátní kód použil, mohl získat slevu na pay-per-view konkrétního galavečera!

RFA tímto motivoval bojovníky, aby promovali své zápasy, především na sociálních sítích. S koncem PPV skončila i tato akce.

RFA vstupenky

Vstupenky na turnaje RFA MMA můžete zakoupit v síti Ticketportal a predpredaj.sk. Vždy je na výběr z několika cenových kategorií. Jejich hladina se pohybuje v závislosti na tom, jak blízko nebo daleko chcete být od klece.

Například na galavečer RFA 15 se vstupenky pohybují v rozmezí €17,90 – €166,70.

Co je to Real Fight Arena (RFA)

RFA organizace, celým názvem Real Fight Arena, vznikla v roce 2021 a chce fanouškům bojových sportů přinést novou vlnu MMA zápasů v té nejlepší kvalitě. Na galavečerech se navíc dočkáme také zápasů v postojářských disciplínách.

Real Fight Arena nemá být pouze o zvučných jménech. Šanci stát se profesionálním bojovníkem dostanou i amatérští zápasníci, kteří budou moci na některých turnajích zabojovat o profesionální smlouvu.

Organizace Real Fight Arena láká bojovníky především na lepší finanční podmínky, ale tím to nekončí. Svým zápasníkům chce pomáhat i v oblasti přípravy, zdravotní péče či propagace. Netají se tím, že chce vychovat fightery pro top MMA organizace, jako je například UFC.

Organizace má velké plány a v budoucnu by se chtěla stát československou jedničkou na poli bojových sportů. Již v prosinci 2022 bychom měli vidět první titulové zápasy a v roce 2023 dokonce event mimo Česko-Slovensko, konkrétně v Budapešti.

RFA majitel

Organizace RFA MMA má celkem tři majitele, z nichž dva jsou zatím záhadou.

Třetím spolumajitelem je Boris Marhanský, který se podílel na organizaci známých festivalů Hip Hop žije. Vlastní firmu prodávající vitamíny nebo CBD produkty a dosud nefiguroval v žádné bojové organizaci.

Pro náš slovenský portál 7sport.sk poskytl exkluzivní rozhovor Dalibor Frankovič, který vlastní agenturu Frankovic Agency a je manažerem Attily Végha a dalších bojovníků klubu Spartakus Fight Gym. Protože je dobrý přítel spolumajitele RFA Borise Marhanského, vyjádřil se také k nové organizaci.

„Je důležité, aby se prostě ukázali prvním, druhým, třetím turnajem. Aby udělali tři, čtyři gala a lidé i fighteři viděli, co udělají a jaké to bude.“

VIDEO: rozhovor s Daliborem Frankovičem

Část rozhovoru o RFA najdete v čase od 1:09:08. Na celý rozhovor se můžete podívat v následujícím videu.

Celý rozhovor s Daliborem Frankovičem si můžete vyslechnout také v podcastové formě na SoundCloud či Spotify!

RFA novinky

Novinky a informace o organizaci najdete na oficiálním webu, sociálních síti nebo YouTube kanálu RFA. Facebook, Instagram i YouTube jsou zajímavými zdroji novinek, fotek nebo videí.

Zdroj: facebook.com, instagram.com, youtube.com, rfarena.sk, 7sport.sk