Oktagon 19: Terminátor vs. Baba Jaga – výsledky, program, karta. Terminátor uškrtil Babu Jagu v 1.kole (VIDEO)

Oktagon 19 byl jedním z hlavních eventů pořádaných organizací Oktagon MMA a to nejenom v roce 2020. Top zápasem turnaje byl dlouho očekávaný souboj Terminátor vs. Baba Jaga, který Vémola ukončil na donucení v 1.kole, tak jak sliboval. V akci byla i Lucie Pudilová či Pirát Krištofič. Podívejte se na výsledky, program, fight card, kurzy a live online přenosy zápasů turnaje.

Záverečný turnaj roku má organizace Oktagon MMA na programu už 30. prosince 2020 –  Oktagon 20. A díky hladkému vítězství se na něm může představit i Karlos Terminátor Vémola.

Karlos Vémola dokázal to, o čem mluvil a ukončil Václava „Baba Jaga“ Mikuláška hned v prvním kole. Premiérovou výhru v Oktagonu si také připsala veteránka UFC, Lucie Pudilová a dočkali jsme se i úspěšného návratu Samuela „Piráta“ Krištofiče.

KONEČNÉ VÝSLEDKY ⇓   

Oktagon 19: program a výsledky zápasů

Program turnaje Oktagon 19 začal prelims zápasy v 18:00. Po těch následovaly zápasy hlavní karty. Během celého eventu jsme viděli celkem 11 utkání.

Hlavním zápasem večera byl dlouho očekávaný souboj Terminátor vs. Baba Jaga. Mezi další zajímavé souboje hlavní karty patřil zápas bývalé UFC zápasnice Lucie Pudilové s Cornelii Holm.

V akci se po delší odmlce představil i král Bratislavy Piráta Krištofič, který se postavil Polákovi Mateuszovi Strzelczykovi.

OKTAGON 19 🥊 FIGHT CARD

HLAVNÍ KARTA (20:00)
Middleweight – 84kg Karlos Vémola – Václav Mikulášek Submise, 1. kolo
Bantamweight – 61.2kg Lucie Pudilová – Cornelia Holm Na body, 3. kolo
Welterweight – 77kg Samuel Krištofič – Mateusz Strzelczyk TKO, 2. kolo
Welterweight – 77kg Andrej Kalašník – Tato Primera Na body, 3. kolo
PRELIMS KARTA (18:00)
Lightweight -70kg Matěj Kuzník – Marek Bartl Na body, 3. kolo
Bantamweight – 61.2kg Javid Basharat – Alexander Bezkorovayny Submise, 2. kolo
Middleweight – 84kg Pavel Salčák – Filip Tomczak Remíza
Middleweight – 84kg Matúš Juráček – Jan Široký TKO, 3. kolo
Catchweight – 67kg Filip Macek – Jerry Kvarnstrom Submise, 2. kolo
Middleweight – 84kg Lukáš Tvrdý – Michal Glos Submise, 1. kolo

TIP ❱ Kompletní Oktagon MMA program ›

Oktagon 19: Terminátor vs. Baba Jaga

Na Oktagonu 19 se po dlouhém trash talku konečně do sebe pustil Karlos „Terminátor“ Vémola a Václava „Baba Jaga“ Mikulášek. Terminátor se do svého soupeře pustil ve velkém stylu a už po dvou minutách slavil výhru na donucení.

Nyní je tak Terminátor opět trošku blíže za odvetou Zápasu století s Attilou Véghem.

Oktagon 19: Pirát Krištofič vs. Mateusz Strzelczyk

Od posledního zápasu Samuela „Piráta“ Krištofiče uplynul přibližně rok a všem ukázal, že po zranění je zad je plný motivace a energie, kterou proměnil ve vítězství na TKO ve 2.kole.

A to přestože Polák Mateusz Strzelczyk je nebezpečným zápasníkem, který porazil výbušného boxera Vlasta Čepa na Oktagon 17.

Oktagon 5.12.: Lucie Pudilová vs. Cornelia Holm

Souboj Lucie Pudilové byl v 1.kole jako na houpačce, ale ve 2. a 3. Lucie nenechala nikoho na pochybách o tom, že výhra nad Cornelii Holm ze Švédska po rozhodnutí rozhodčích je pro ní více než zasloužená.

Oktagon 19: živé přenosy v TV a online live stream

Oktagon 19 bylo živě možné sledovat pouze online. TV vysílání můžete zhlédnout pouze ze záznamu. Podívejte se na přehled live streamů zápasů z Oktagonu 19.

TIP ❱ Jak sledovat MMA zápasy živě?

Oktagon live PPV na Oktagon TV

Klasickou možností pro sledování turnajů pořádaných organizací Oktagon MMA je zakoupení oficiálního PPV (Pay-Per-View). Tím získáte možnost sledovat nejenom kompletní online live stream celého turnaje Oktagon 19, ale i zápasové studio a rozhovory s bojovníky, díky kterým získáte náhled do zápasů a zákulisí organizace. A to vše ve Full HD kvalitě.

Oktagon PPV jste si mohli koupit na Oktagon.tv za 9,99 EUR.

Oktagon live stream online na TV Tipsport

Sázková kancelář Tipsport vysílala na svém TV Tipsport celou kartu Oktagonu 19. Živé přenosy zápasů zde můžete sledovat po registraci online zadarmo a navíc si také budete moci na všechny zápasy vsadit LIFE.

TIP ❱ Další možnosti jak sledovat Oktagon ›

Oktagon 5.12. živé vysílání v TV

Oktagon 19 nevysílá živě žádná televize.

Na záznam turnaje se však můžete podívat s několikadenním zpožděním na O2TV Sport a slovenské Joj Plus.

Záznam zápasů Oktagon

Záznamy zápasů hlavní karty turnajů Oktagon jsou uploadovány na oficiální Oktagon MMA Youtube kanál. Zápasy si zde můžete vychutnat kdykoliv po skončení událostí.

Kdy a kde se uskuteční galavečer Oktagon 19?

Turnaj Oktagon 19 se uskutečnil 5.12. 2020 (sobota) v brněnské Zoner Boby Hall. V té se v minulosti konalo i množství předchozích Oktagon MMA eventů jako například Oktagon 16, Oktagon 17 a nedávný Oktagon 18.

Oktagon 19 – sázení a kurzy na MMA zápasy

Favoritem hlavního zápasu byl Karlos Vémola, jehož kurz byl 1.20. Kurz Na Mikuláška byl značně vyšší, až 4.04.

Jednoznačnou favoritkou ve svém zápase byla i Lucie Pudilová s kurzem 1.25, naproti tomu kurz Cornelia Holm se pohyboval okolo 3.56.

Vsaďte si na Oktagon a získejte vstupní bonus ›

Zdroj: wikipedia, uefa.com, zive.sk, digisport.sk, sport.orange.sk, blog.o2.cz, flashscore.com, tipsport.cz