OKTAGON 24: Kozma vs. Apollo (29.5) – VÝSLEDKY! David Kozma obhájil titul krále welterové váhy (VIDEO)

Organizace Oktagon MMA po turnaji Oktagon 23 pokračovala v květnu dalším turnajem. Na turnaji Oktagon 24 si to v hlavním zápase o pás šampiona welterové váhy mezi sebou rozdali David Kozma a Leandro „Apollo“ Silva. Kozma potvrdil svoji pozici šampiona!

 KONEČNÉ VÝSLEDKY ›

David Kozma obhájil titul šampiona

David „Růžový panter“ Kozma potvrdil, že je skutečným šampionem, když v šíleném zápase po pětikolové bitvě vyhrál nad Leandrem „Apollo“ Silvou na body. Pro Kozmu se jednalo o celkem čtvrtou obhajobu.

Oktagon 25 (19.6.2021)

Organizace Oktagon MMA rozhodně nezahálí a dalším turnajem, na který se můžeme těšit, je Oktagon 25, který se uskuteční 19. června v Zoner Boby Hall Center v Brně. Na tomto galavečeru se dozvíme jméno šampiona těžké váhy, který vzejde ze zápasu Buday vs. Minda.

Na turnaji se ale dočkáme také Moniky Chochlíkové, Lucie Pudilové či Ronalda Paradeisera.

TIP ❱ Kalendář eventů Oktagon MMA 2021 ›

Oktagon 24 (29.5.2021): Kozma vs Apollo

Kdy a kde se uskutečnil turnaj Oktagon 24

Oktagon 24 byl programu 29. května 2021 již na tradičním místě v Brně, kde turnaj hostila Zoner Bobyhall centrum. Zde probíhal také Oktagon 22 a předešlé turnaje organizace Oktagon MMA.

Oktagon 24 program a výsledky zápasů

Na turnaji Oktagon 24 jsme výjimečně viděli pouze devět zápasů. Fight card a výsledky Oktagon 24 naleznete také níže v našem článku.

Fight Card turnaje začal prelims zápasy, které postupně přešly až do hlavní karty turnaje. Oktagon 24 pak vyvrcholil titulovým zápasem o pás šampiona welterové váhy Kozma vs Apollo.

OKTAGON 24 🥊 VÝSLEDKY

HLAVNÍ KARTA (20:00)
Welterweight – 77kg David Kozma – Leandro Silva Na body, 3. kolo
Light Heavyweight – 93kg Viktor Pešta – Riccardo Nosiglia TKO, 2. kolo
Catchweight – 88kg Eric Spicely – Marcin Naruszczka TKO, 2. kolo
Bantamweight – 61kg Filip Macek – Luca Iovine Submisia, 3. kolo
PRELIMS KARTA (18:00)
Middleweight – 84kg David Hošek – Oleg Nagorny TKO, 2. kolo
Welterweight – 77kg Christian Jungwirth – Miroslav Brož Na body, 3. kolo
Light Heavyweight – 93kg Jozef Jaloviar – Jorick Montagnac Na body, 3. kolo
Light Heavyweight – 93kg Robin Fošum – Abdoul Sow KO, 1. kolo
Catchweight – 125kg Alexander Cverna – Štefan Vojčák zrušené
Middleweight – 84kg Matěj Peňáz – Carlos Graca KO, 1. kolo

Oktagon 24: Kozma vs Apollo VIDEO

Oktagon 24 nám přinesl také skvělou titulovou bitvu mezi Kozmou a Apollem. Tento zápas trval neuvěřitelných 5 kol a nakonec tak na řadu přišli bodoví rozhodčí. Ti nakonec vítězství i titulový pá vložili opět do rukou Davida Kozmy. Ten svůj pás obhájil již po čtvrté!

Oktagon 24 Free Prelims a předzápasové studio Round Zero (VIDEO)

Ještě před samotným turnajem jste mohli na YouTube kanálu Oktagonu sledovat talk show Round Zero s Betty, kde známí zápasníci komentovali nadcházející souboje. Přenos následně plynule přešel do prvního free prelims zápasu Peňáz vs. Graca.

Kde sledovat Oktagon 24 live (29.5)

Ani v rámci Oktagonu 24 nebyl v televizi žádný přenos. Jedinou možností tak tedy opět bylo zakoupit si Pay Per View od Oktagon.tv.

Druhou alternativou, jak sledovat galavečer Oktagon 24, bylo prostřednictvím livestreamu sázkové kanceláře Tipsport nebo Chance.

Sledujte Oktagon 24 živě na TV Tipsport

Oktagon livestream na PPV

Tím nejlepším způsobem, jak sledovat turnaj Oktagon 24: Kozma vs Apollo a taktéž další turnaje organizace ve FULL HD kvalitě, bylo zakoupené PPV, které jste mohli zaplatit na stránce OKTAGON.TV.

Cena Pay Per View na jeden turnaj stojí v předprodeji 9,99 €, tedy asi 250 korun. V den turnaje se pak cena zvyšuje na 12,99 €, což odpovídá zhruba 330 korunám.

Kromě samotného turnaje můžete pomocí PPV sledovat i předzápasové studio se zápasníky organizace, kteří komentují jednotlivé zápasy.

Oktagon 24 online na TV Tipsport – Kozma vs Apollo živě

Druhou možností, jak si vychutnat livestream turnaje Oktagon 24: Kozma vs Apollo byl live přenos sázkové kanceláře Tipsport, který celý turnaj vysílala na své TV Tipsport.

K tomu, abyste si mohli spustit livestream Oktagonu z TV Tipsport, bylo potřeba kliknout zde a zaregistrovat se na stránkách sázkové kanceláře.

Díky registraci můžete sledovat sportovní přenosy živě a to i díky tomu, že Tipsport nabízí sledování live přenosů na 7 dní úplně zdarma.

Podrobný návod, jak sledovat Oktagon na TV Tipsport najdete zde ›

Oktagon 24 online na TV Chance – Kozma vs Apollo live

Měli jste samozřejmě i třetí možnost, a to sledovat livestream turnaje Oktagon 24: Kozma vs Apollo pomocí živého přenosu sázkové kanceláře Chance. Ta vysílala celý turnaj Oktagon 24 na své TV Chance.

Ke sledování vám postačilo kliknout zde a zaregistrovat se na stránkách sázkové kanceláře Chance.

Díky registraci pak můžete sledovat sportovní přenosy, třeba MS v hokeji, a to díky tomu, že Chance nabízí sledování live přenosů 7 dní zcela zdarma!

Oktagon video záznamy a sestřihy zápasů

Sestřihy všech zápasů a taktéž záznam z turnaje Oktagon 24: Kozma vs Apollo si nově můžete pustit po skončení turnaje na oficiálním YouTube Oktagonu. Zápasy z turnajů bývají zveřejněné až týden po turnaji.

Je to kvůli tomu, že v rámci PPV máte k dispozici 7-denní záznam z turnaje.

Jak sledovat bojové sporty živě

Kurzová nabídka Oktagon 24: Kozma vs Apollo

I na tento turnaj jste mohli sázet v nejznámějších sázkových kancelářích v České republice. Zápas, který zajímalt nejvíce diváků byl titulový souboj o pás šampiona welterové váhy mezi Davidem Kozmou a Leandrem „Apollo“ Silvem.

V tomto zápase byl poměrně překvapivě David Kozma, jako aktuální držitel pásu, outsiderem. Na jeho výhru byl vypsaný kurz 2.29. Naopak na vítězství Brazilce, Leandra Silvu, jste si mohli vsadit v  kurzu 1.55.

Druhým atraktivním zápasem na této kartě byl souboj ve váhové kategorii do 93 kilogramů mezi Viktorem Peštou a Riccardem Nisgliomem. V tomto souboji byl jednoznačným favoritem Viktor Pešta s kurzem 1.08. Pokud sjte chtěli vsadit na Riccarda Nisgliomela, kurz na něj byl 6.49.

Aktiální kurzová nabídka ▹

Tipsport výkon večera

Pravidelnou součástí turnajů Oktagon je i akce od sázkové kanceláře Tipsport, která rozdává bonus 2000 € za nejlepší a nejdominantnější výkon večera.

Kromě samotných bojovníků si na fantastické bonusy můžete přijít i vy! Díky registraci do Tipsportu totiž získáte bonus ve výši 500 korun na první sázky. Tento bonus navíc můžete využít okamžitě, bez nutnosti vkladu a zdarma i v online casinu.