UFC Fight Night: Reyes vs. Procházka (1.5. 2021) – program, Fight Card, živé TV přenosy a live streamy

Jiřího Procházku jsme na turnaji UFC Fight Night měli vidět už 27.2. 2021. Jeho protivník Dominick Reyes však kvůli zranění nemohl nastoupit, a proto se jejich zápas uskuteční až 1.5. 2021. Program a fight card eventu UFC Fight Night: Reyes vs Procházka, informace i přehled živých přenosů najdete v tomto článku.

UFC Fight Night: Reyes vs. Procházka – přehled informací

UFC Fight Night je event z dílny organizace UFC, na kterém dostávají prostor také méně známí MMA zápasníci a i nováčci v organizaci. Několikrát se na UFC Fight Night představil například i Mach Muradov. Zápas Jiřího Procházky bude vrcholem celého galavečera.

Kde a kdy se uskuteční UFC Fight Night: Reyes vs Procházka?

Galavečer UFC Fight Night: Reyes vs. Procházka se uskuteční 1. května 2021 v UFC Apex, tradičním dějišti turnajů UFC v Las Vegas.

TIP ❱ Kde sledovat MMA živě? UFC, Oktagon a další ›

UFC Fight Night: Reyes vs. Procházka – program a výsledky zápasů

Program UFC Fight Night začne zápasy Prelims karty, po kterých následuje hlavní zápasová karta se zápasem večera Reyes vs. Procházka. Jiří Procházka je prvním Čechem, který bude bojovat v hlavním zápasu na fight card organizace UFC.

UFC Fight Night: Reyes vs Prochazka 🥊 ZÁPASOVÁ KARTA

MAIN FIGHT CARD
Light Heavyweight (do 93kg) ⭐️ Dominick Reyes vs. Jiří Procházka ?
Featherweight (do 66kg) Cub Swanson vs. Gavin Tucker ?
Featherweight (do 66kg) T.J. Laramie vs. Damon Jackson ?
Featherweight (do 66kg) Kai Kamaka III vs. TJ Brown ?
Welterweight (do 77kg) Mike Jackson vs. Dean Barry ?
Flyweight (do 56kg) Ji Yeon Kim vs. Poliana Botelho ?
Middleweight (do 84kg) KB Bhullar vs. Andreas Michailidis ?

Kde sledovat UFC Fight Night: Reyes vs Procházka LIVE?

Live vysílání z UFC Fight Night: Reyes vs Procházka budeme moci sledovat nejen v televizi, ale také online v podobě live streamu. Zde je přehled všech možností.

Tipsport kurzy na UFC a Oktagon MMA

Živý TV přenos UFC Fight Night na Premier Sport

O živé televizní vysílání UFC Fight Night a hlavního zápasu Reyes vs. Procházka se postará TV stanice Premier Sport. Ta převzala vysílací práva na UFC od Nova sport a od začátku roku 2021 tak bude Premier Sport vysílat živě všechny eventy organizace UFC.

UFC Fight Night: Reyes vs. Procházka online na TV Tipsport

Vynikající možností jak sledovat UFC Fight Night je také online televize sázkové kanceláře Tipsport. Na TV Tisport lze kromě množství jiných sportovních zápasů, jako například zápasy Tipsport extraligy, sledovat rovněž i celý program UFC Fight Night: Reyes vs. Procházka. To vše zadarmo.

Jak sledovat UFC na TV Tipsport zdarma?

  1. Registrujte se v Tipsporte kliknutím ZDE.
  2. Po úspěšné registraci můžete sportovní přenosy 7 dní zadarmo.
    (Poté je nutné vsadit vsadit měsíčně alespoň 30 Kč)
  3. Kromě sledování zdarma dostanete od Tipsportu také bonus 150 Kč na první sázky.
  4. Náš tip: 150 Kč, ktoré získate za registraci, rozdělte na minimální sázky (5 Kč) a vsaďte si s minimálními kurzy. Tak můžete sledovat turnaje UFC bez omezení!

🔓 Zapnout TV Tipsport ⇒

UFC FN: Reyes vs Procházka live stream na TV Chance

UFC FN: Reyes vs. Procházka je možné sledovat online také na TV Chance. Live stream z tohoto turnaje je zde dostupný za stejných podmínek, které platí u TV Tipsport.

Stejně tak obdržíte i bonus při registraci tentokráte dokonce ve výši 200 Kč.

🔓 Spustit Chance TV online ▹

Live stream na Fortuna TV UFC FN Reyes vs. Procházka

Live stream UFC FN Reys vs. Procházka můžete sledovat také na Fortuna TV. Fortuna je další sázkovou kanceláří, která prostřednictvím své internetové televize nabízí live streamy ze všech turnajů UFC zdarma a to již od UFC 257.

I v sázkové kanceláři Fortuna získáte registrační bonus za ověření účtu zdarma.

🔓 Sledujte Fortuna TV live▹

UFC Fight Night: Reyes vs. Procházka: online live stream

Online live stream UFC Fight Night: Reyes vs. Procházka od televize Premier Sport je možné sledovat také prostřednictvím live streamu.

První možností je platforma O2TV, která nabízí vysílání Premier Sport online.

Další možností je pak jiná internetová služba Telly, dříve známá jako DIGI.GO.

UFC Fight Night: oficiální PPV live stream

Přístup k oficiálnímu live streamu UFC Fight Night získáte zakoupením oficiálního PPV (Pay-Per-View). To najdete pod názvem UFC Fight Pass na webu organizace UFC.

Kromě samotného live streamu kompletního programu se vám rovněž otevře i MMA knihovna s množstvím předešlých UFC zápasů a MMA turnajů včetně rozhovorů se zápasníky.

UFC Fight Night: Reyes vs Procházka

Zápas Reyes vs Procházka je poměrně nečekanou událostí. Jiří Procházka si totiž nevybral soupeře, se kterým by měl jistou výhru a šanci na další postup v žebříčku UFC až případnému titulu. Místo toho se rozhodl zápasit s nebezpečným Dominickem Reyesem.

Reyes se až dvakrát téměř stal šampionem, když zápasil o titul s Jonem Jonesem a poté s Janem Blachowiczem. Kdyby se Procházkovi podařilo zdolat právě tohoto náročného soupeře, pravděpodobně by se sám stal dalším titulovým vyzývatelem polotěžké váhy.

Kdo je Jiří Procházka?

Jiří „Denisa“ Procházka je český MMA bojovník, který v současnosti zápasí v Light Heavyweight divizi organizace UFC. Tento bývalý zápasník japonské organizace Rizin Fighting Federation je považován za nejlepšího MMA bojovníka v České republice i na Slovensku.

Začínal jako bojovník Muay Thai a do dneška se soustředí především na toto bojové umění. To, jak nebezpečný je v boji v postoji svědčí i jeho jeho bilance KO vítězství (24/30).

Jiří Procházka: Sherdog statistika

Zkušený zápasník Procházka má za sebou 30 profesionálních zápasů, z nichž má na kontě pouze 3 prohry.

Zápasy MMA: 30
Výhry: 27
KO24
Submise: 2
Rozhodnutí: 1
Prohry: 3

Kdo je Dominick Reyes?

Dominick Reyes je americký zápasník MMA, který se nepochybně dá označit za jednoho z nejlepších bojovníků současnosti. Aktuálně soutěží v Light Heavyweight divizi UFC.

Dominick Reyes: Sherdog statistika

Reyes má za sebou pouze 14 profesionálních zápasů, což je vzhledem k jeho věku neí příliš.

Zápasy MMA: 14
Výhry: 12
KO: 7
Submise: 2
Rozhodnutí: 3
Prohry: 2

Zdroj: sherdog.com, ufc.com, tapology.com