Oktagon 28 (25.9. 2021) – karta, výsledky, live stream online. Pešta šampionem polotěžké váhy!

Oktagon 28 (25.9.) přinesl titulový zápas polotěžké váhy Pešta vs Pütz, jehož vítězem se stal Viktor Pešta. Zápasovou kartu turnaje, výsledky, živé přenosy i kurzovou nabídku a vše podstatné najdete v tomto článku. Sledujte s námi Oktagon 28 výsledky LIVE!

TIP ❱ Jak sledovat Oktagon 28 živě ›

Kdy a kde se uskuteční turnaj Oktagon 28

Oktagon 28 se uskutečnil 25. září 2021 v O2 Universu (Praha). Turnaj organizace Oktagon MMA  jsme mohli v této hale moci sledovat již podruhé podruhé – poprvé to byl Zápas století.

Oktagon 25.9. dnes – novinky

Hlavním zápasem Oktagonu 28, který se uskutečnul 25.9., je – Pešta vs Pütz! Viktor Pešta se s německým zápasníkem utkal o pás polotěžké váhy a ze souboje vyšel jako vítěz. Dalším krokem bude výzva Karlosu Vémolovi.

Původním hlavním zápasem měl být duel Macek vs Basharat o titul šampiona bantamové váhy. Protože má Basharat zraněnou ruku, zápas se nemůže uskutečnit.

Oktagon 28 karta a výsledky

Oktagon 28 karta pozůstávala ze 12 zápasů. Přinášíme vám výsledky jednotlivých zápasů.

Galavečer začal prelims kartou, která startovala v 18:00, poté na programu čekaly zápasy hlavní karty. Hlavním zápasem večera Oktagon 28 byl duel Pešta vs Pütz. Bojovalo se o titul šampiona welterové váhy, který třech kolech získal Viktor Pešta.

Na Oktagon 28 fight card se dále představili Leo Brichta, Petr Kníže a další.

OKTAGON 28 FIGHT CARD

HLAVNÍ KARTA (20:00)
Light heavyweight (do 93kg) Viktor Pešta – Stephan Pütz TKO, 3. kolo
Welterweight (do 77kg)  Kaik Brito – Petr Kníže Na body, 3. kolo
Lightweight (do 70kg) Leo Brichta – Damien Lapilus Submise, 1. kolo
Welterweight (do 77kg) Miroslav Brož – Emmanuel Dawa Submise, 1. kolo
Welterweight (do 77kg) Andrej Kalašnik – Christian Jungwirth Submise, 1. kolo
Middleweight (do 84kg) Marcin Naruszczka – David Hošek KO, 2. kolo
PRELIMS KARTA (18:00)
Middleweight (do 84kg) Matěj Peňáz – Mateusz Strzelczyk KO, 1. kolo
Lightweight (do 70kg) Matěj Kuzník – David Moon KO, 1. kolo
Featherweight (do 66kg) Michal Konrád – David Martiník Na body, 3. kolo
Middleweight (do 84kg) Zdeněk Polívka – Eric Spicely TKO, 1. kolo
Featherweight (do 66kg) Jakub Tichota – Risto Dimitrov TKO, 1. kolo
Featherweight (do 66kg) Vladimír Lengál – Luboš Lesák Na body, 3. kolo

Oktagon 28: Pešta vs Pütz

Hlavním zápasem karty Oktagon 28 byl souboj Pešta vs Pütz. Po technickém KO ve 3. kole z něj vítězně vyšel Viktor Pešta, který tak získal pás šampiona polotěžké váhy Oktagon MMA a možnost vyzvat Karlose Vémolu.

Viktor Pešta je jedním z nejkvalitnějších československých MMA zápasníků, ale němec Stephan Pütz s dechberoucí bilancí 20-4 pro něj představoval nebezpečného protivníka.

Tento duel nahradil původní hlavní zápas Macek vs Basharat, který se nemohl uskutečnit kvůli zranění Basharatovy ruky na turnaji Oktagon 26.

Oktagon 28: Kníže vs Brito

V rámci Oktagon 28 fight card jsm viděli také duel Kníže vs Brito. Vítězem se stal Petr Kníže.

Kníže bojoval s brazilcem Kaikem Britem a díky výhře na body nyní může vyzvat šampiona welterové váhy Davida Kozmu. Tento souboj by se konal 4. prosince na Oktagonu 29.

Jak sledovat Oktagon 28 live (25.9.)

Oktagon 28 live TV přenos nezajišťovala žádná televize sledovat ho lze pouze online. Podívejte se na přehled live streamů.

Oktagon 28 fight card PPV

Organizace Oktagon nabízí fanouškům live stream v podobě PPV (Pay-Per-View), který si můžete pořídit na Oktagon.tv. Jeho cena je 9,99 €, a v den konání turnaje se navyšuje na 12,99 €. Přístup k němu máte ještě týden po skončení události, a můžete tak zhlédnout celý turnaj ze záznamu.

Oktagon 28 karta online na TV Tipsport živě zdarma

Nejlepší možností, jak sledovat kompletní kartu Oktagon 28 online, bylo živě na TV Tipsport.

Sázková kancelář Tipsport nabízí live streamy mnoha sportovních událostí, včetně turnajů Oktagon. Mimo oficiálního PPV byla TV Tipsport jedinou možností, jak sledovat Oktagon 28 živě, ale zde se na live stream navíc podíváte úplně zadarmo.

Jak sledovat Oktagon 25.9. TV Tipsport

  1. Zaregistrujte se v Tipsportu
  2. Nyní můžete sledovat sportovní přenosy zadarmo až 7 dní.
  3. Pro další sledování stačí vsadit alespoň 30 Kč měsíčně
  4. Po registraci získáte bonus 150 Kč zdarma.

Sledujte Oktagon na TV Tipsport ▹

Oktagon 25.9. live stream na Chance TV

Také Chance TV vysílala bezplatný live stream fight card turnaje Oktagon 28 (25.9.). Přístup k němu lze získat za obdobných podmínek, jaké platí u Tipsportu – stačí vám registrace. Sázková kancelář Chance ale nabízí registrační bonus ve výši až 200 Kč zdarma!

TIP ❱ Vše o Chance TV a jak ji sledovat  ›

Oktagon záznam v TV – ČT Sport

Záznam turnajů Oktagon v TV nyní vysílá ČT Sport. Turnaj si je zde možné vychutnat s několikadenním zpožděním.

Oktagon 25.9. sestřih Youtube

Organizace Oktagon přidává video záznam jednotlivých zápasů a sestřihy celých turnajů na svů oficiální Youtube kanál. Záznamy bývají k vidění přibližně týden po skončení turnaje.

Jak sledovat bojové sporty živě

Oktagon 28 na TV Tipsport zdarma!

Oktagon 28 – kurzová nabídka

Oktagon 28 kurzová nabídka byla opravdu zajímavá. Jednoznačným favoritem na vítěze zápasu Pešta vs. Pütz je Viktor Pešta – jak také napovídá jeho jméno. Chtěli-li jste si vsadit na jeho výhru, mohli jste tak udělat v kurzu 1.50. V případě výhry Stephana Pütze bylo možné svůj vklad znásobiz v kurzu 2.41.

Dalším velký zápas Oktagonu 28, Brito vs. Kníže, neměl podle bookmakerů jasného favorita, jelikož na Petra Knížete vypsali kurz 1.73. Na vítězství Kaika Brita byste si vsadili v kurzu 1.99.

Oktagon 25.9. Tipsport výkon večera

Tipsport výkon večera je klasickou součástí všech turnajů Oktagon, včetně toho aktuálního (25.9.). Jedná se o cenu sázkové kanceláře Tipsport ve výši 2000 EUR. Získat ji mohou zápasníci, kteří předvedou nejlepší výkon turnaje.

Tipsport však má cenu i pro nové sázkaře! Vstupní bonus 150 Kč můžete získat i teď, a to bez nutnosti vkladu. Stačí si pouze založit účet u Tipsportu.

Zdroj: oktagonmma.cz, sherdog.com, youtube.com, tipsport.cz, ceskatelevize.cz