Oktagon MMA live: jak sledovat zápasy online?

Oktagon MMA je nevětší a nejpopulárnější organizací Smíšených bojových umění (MMA) v České republice a na Slovensku. Zápasy pořádané touto organizací si lze užít také v TV nebo na internetu. Přinášíme vám přehled všech možností jak sledovat MMA zápasy Oktagon live, živě, online či v TV.

Oktagon MMA 2021 LIVE

Na Oktagon 22: Vémola vs. Ďatelinka live se bohužel v přímém přenose v TV nepodíváme a tak máme na výběr pouze ze tří možností, jak si plnohodnotně vychutnat celý turnaj živě.

🛑 Sledujte Oktagon 22 ONLINE zde ›

Oktagon 22 Vémola – Ďatelinka live

Sledujte možnosti, jak a kde sledovat Oktagon 22 Vémola – Ďatelinka live v sobotu 27.3.2021

  1. PPV – (hlavní karta + prelims)
  2. TV Tipsport – (hlavní karta + prelims)
  3. Chance TV (hlavní karta + prelims)
  4. TV (záznam z turnaje)
  5. Youtube (záznam z jednotlivých zápasů)

Oktagon 22 živě na TV Tipsport zadarmo

Oktagon LIVE v TV, online, přes mobil

Přehled všech možností jak a kde sledovat Oktagon MMA v live přenosu!

Co je to Oktagon MMA?

Oktagon MMA je největší česko-slovenská MMA organizace, která nejvíce přispěla k popularizaci bojových sportů MMA v obou zemích. Ročně pořádá několik turnajů v největších českých a slovenských arénách. Rovněž organizuje i další události jako například televizní reality show Oktagon výzva.

TIP ❱ Vše o Oktagon MMA – program, zápasníci, turnaje 

Jedním ze zatím nejsledovanějších eventů z dílny Oktagonu byl „Zápas století“, kdy se utkal Karlos „Terminátor“ Vémola s Attilou Véghem. Organizace Oktagon nabízí fanouškům také inovativní projekty jako například Oktagon Underground nebo Válka youtuberů.

TIP ❱ Kalendář turnajů Oktagon MMA ›

Sledujte Oktagon.cz živě v ČR a na Slovensku

Všechny sportovní zápasy se nepochybně nejlépe prožívají „na vlastní oči“. Vstupenky na jednotlivé galavečery Oktagonu lze zakoupit například na webech Ticketportal nebo Ticketmaster.

1️⃣ PPV live přenos na OKTAGON.TV online

Jediná možnost, jak se podívat na kompletní karty turnajů Oktagon, včetně Preliminary zápasů, je zakoupení oficiálního PPV (Pay-Per-View) na webu Oktagon.tv.

Kromě kompletní fight card získáte i možnost nahlédnout do zákulisí turnajů, vyslechnout si názory jiných zápasníků na souboje v zápasovém studiu a spoustu dalších bonusových materiálů.

2️⃣ Oktagon MMA live stream online

Nyní lze zápasy Oktagonu sledovat online zadarmo a to i přes mobilní telefon či tablet. Sázková kancelář Tipsport díky svému partnerství s Oktagonem vysílá hlavní zápasovou kartu každého turnaje na své TV Tipsport.

Vše, co potřebujete ke sledování přes tuto televizi, je pouze registrace na  webových stránkách Tipsportu. Poté můžete zadarmo sledovat všechny sportovní události a zápasy v nabídce TV Tipsport.

Jak sledovat Oktagon online na Tipsport TV zadarmo?

  1. Registrací zde si vytvořte Tipsport účet.
  2. Po úspěšné registraci můžete sledovat sportovní přenosy po 7 dní zadarmo. Podmínkou dalšího sledování je minimální sázka 30 Kč jednou za 30 dní.
  3. Kromě možnosti sledovat zadarmo dostanete navíc i bonus 150 Kč zdarma.

🔓 Sledujte Oktagon na TV Tipsport ▹

3️⃣ Oktagon live přenos v TV

V ČR lze zápasy Oktagon MMA sledovat na O2TV Sport.

Alternativou je televizní kanál JOJ Plus, který má práva na vysílání přenosů Oktagonu na Slovensku. Obě tyto televize však vysílají pouze hlavní karty turnajů.

Kromě galavečerů můžete v TV navíc sledovat i Oktagon magazín, který fanouškům umožňuje nahlédnout do organizace příprav bojovníků na zápasy a zákulisí celé organizace vůbec.

4️⃣Video archiv a sestřihy zápasů Oktagon

O tom, že Oktagon MMA kráčí s dobou svědčí především jejich vlastní Youtube kanál. Na něm můžete zpětně zhlédnout záznamy všech turnajových zápasů online, včetně příprav na Válku youtuberů.

5️⃣ Oktagon MMA na sociálních sítích — Facebook, Instagram

Aktuality, program, či informace o konkrétní zápasech pořádaných Oktagonem si můžete najít i na oficiální facebookové stránce.

Organizace má rovněž účet na Instagramu. Používáte-li tuto sociální síť, můžete organizaci Oktagon sledovat na profilu @oktagonmma, a neujdou vám tak žádné aktuality.

6️⃣ Oktagon výsledky a statistiky

Podrobné výsledky jednotlivých turnajů pořádaných Oktagonem můžete najít na našem webu 7sport.cz.

Informace o výsledcích zápasů MMA, žebříčcích a aktuálních událostech dále získáte například na stránce livesport.cz.

7️⃣ Tiskové konference Oktagon Prime

Organizace Oktagon MMA každoročně pořádá známé tiskové konference, na kterých promotéři Paľo Neruda a Ondřej Novotný sdělují novinářům a fanouškům aktuality i plány turnajů na celý následující rok.

Průběh těchto konferencí lze rovněž sledovat prostřednictvím live streamu na oficiálním Youtube kanálu Oktagonu.

Zdroje: oktagonmma.cz, tipsport.cz, wikipedia.cz