Oktagon MMA live: jak sledovat zápasy online?

Sledujte aktuální Oktagon turnaj live. Přinášíme vám přehled všech možností jak sledovat Oktagon MMA live, živě, online či v TV. Tip: Sledujte Oktagon zdarma – jak na to?

Sledujte Oktagon 27 live (11.9. 2021)

V sobotu 11.9. budeme moct sledovat Oktagon 27 live, ale v TV se na tento galavečer bohužel v přímém přenosu nepodíváme. Jak a kde tedy sledovat Okagon živě? Máme pro vás několik tipů, jak můžete plnohodnotně podívat na celý turnaj Oktagon 27 živě a v některých případech dokonce zdarma.

🛑 Sledujte Oktagon 27 ONLINE zde ›

Oktagon 27 živě (přehled)

Sledujte možnosti, jak a kde sledovat Oktagon 27 živě v sobotu 11.9. 2021

  1. PPV – (placené)
  2. TV Tipsport – (zdarma)
  3. Chance TV (zdarma)
  4. TV (záznam z turnaje)
  5. Youtube (záznam z jednotlivých zápasů)

Oktagon MMA živě online na TV Tipsport

Oktagon LIVE v TV, online, přes mobil

Přehled všech možností jak a kde sledovat Oktagon MMA v live přenosu!

Jak sledovat Oktagon MMA živě v ČR

Všechny sportovní zápasy se nepochybně nejlépe prožívají „na vlastní oči“. Vstupenky na jednotlivé galavečery Oktagonu lze zakoupit například na webech Ticketportal nebo Ticketmaster.

1️⃣ Oktagon live přenos /PPV/ na OKTAGON.TV

Jediná možnost, jak se podívat na kompletní karty turnajů Oktagon, včetně Preliminary zápasů, je zakoupení oficiálního PPV (Pay-Per-View) na webu Oktagon.tv.

Kromě kompletní fight card získáte i možnost nahlédnout do zákulisí turnajů, vyslechnout si názory jiných zápasníků na souboje v zápasovém studiu a spoustu dalších bonusových materiálů.

2️⃣ Oktagon live stream na TV Tipsport

Nyní lze zápasy Oktagonu sledovat online zadarmo a to i přes mobilní telefon či tablet. Sázková kancelář Tipsport díky svému partnerství s Oktagonem vysílá hlavní zápasovou kartu každého turnaje na své TV Tipsport.

Vše, co potřebujete ke sledování Oktagonu přes tuto televizi, je pouze registrace na webových stránkách Tipsportu. Poté můžete zadarmo sledovat všechny sportovní události (včetně zápasů MMA Oktagonu) a zápasy v nabídce TV Tipsport.

Oktagon 26 Štvanice online live stream na TV Tipsport

Jak sledovat Oktagon online na Tipsport TV zadarmo?

  1. Registrací zde si vytvořte Tipsport účet.
  2. Po úspěšné registraci můžete sledovat sportovní přenosy po 7 dní zadarmo. Podmínkou dalšího sledování je minimální sázka 30 Kč jednou za 30 dní.
  3. Kromě možnosti sledovat zadarmo dostanete navíc i bonus 150 Kč zdarma.

🔓 Sledujte Oktagon na TV Tipsport ▹

4️⃣ Oktagon MMA online stream na Chance TV

Online přenosy turnajů Oktagon jsou dostupné i na TV Chance, která vysílá live streamy ze všech eventů této organizace. Přístup k live streamu na TV Chance lze získat za podobných podmínek, jaké platí u TV Tipsport, ale zdarma na své sázky získáte rovnou 200 Kč!

🔓 Sledujte Oktagon na Chance TV▹

5️⃣ Oktagon live přenos v TV (zdarma v rámci O2TV Sport)

V ČR lze zápasy Oktagon MMA sledovat na O2TV Sport.

Alternativou je televizní kanál JOJ Plus, který má práva na vysílání přenosů Oktagonu na Slovensku. Obě tyto televize však vysílají pouze hlavní karty turnajů.

Kromě galavečerů můžete v TV navíc sledovat i Oktagon magazín, který fanouškům umožňuje nahlédnout do organizace příprav bojovníků na zápasy a zákulisí celé organizace vůbec.

TIP ❱ Vše o Oktagon MMA – program, zápasníci, turnaje 

Záznamy live streamů MMA Oktagonu + vybrané zápasy i LIVE

Organizátoři Oktagonu dávají k dispozici poturnajové záznamy a sestřihy nejzajímavějších soubojů. Ale nabízí i několik možností jak sledovat některé zápasy Oktagon MMA live a zdarma. Stačí sledovat jejich sociální sítě (YouTube, Facebook, Instagram).

Oktagon video archiv a sestřihy zápasů na youtube

O tom, že Oktagon MMA kráčí s dobou svědčí především jejich vlastní Youtube kanál. Na něm můžete zpětně zhlédnout záznamy všech turnajových zápasů online, včetně příprav na Válku youtuberů.

Oktagon MMA na sociálních sítích / Facebook, Instagram

Aktuality, program, či informace o konkrétní zápasech pořádaných Oktagonem si můžete najít i na oficiální facebookové stránce. Bývá pravidlem, že na své Facebook stránce vysílají jeden ze zápasů Oktagonu LIVE a zdarma.

Organizace má rovněž účet na Instagramu. Používáte-li tuto sociální síť, můžete organizaci Oktagon sledovat na profilu @oktagonmma, a neujdou vám tak žádné aktuality.

Oktagon MMA výsledky a statistiky

Podrobné výsledky jednotlivých turnajů pořádaných Oktagonem můžete najít na našem webu 7sport.cz.

TIP ❱ Kalendář turnajů Oktagon MMA ›

Informace o výsledcích zápasů MMA, žebříčcích a aktuálních událostech dále získáte například na stránce livesport.cz.

Tiskové konference Oktagon Prime

Organizace Oktagon MMA každoročně pořádá známé tiskové konference, na kterých promotéři Paľo Neruda a Ondřej Novotný sdělují novinářům a fanouškům aktuality i plány turnajů na celý následující rok.

Průběh těchto konferencí lze rovněž sledovat prostřednictvím Oktagon live streamu na oficiálním Youtube kanálu.

TIP ❱ Jak sledovat KSW MMA live ›

Zdroje: oktagonmma.cz, tipsport.cz, wikipedia.cz