RFA x IAF Warm Up Nové Zámky – program, fight card, výsledky, live přenos

RFA x IAF Warm Up Nové Zámky je unikátní galavečer bojových sportů, kdy se proti sobě postaví borci ze dvou organizací. Koná se 18. května od 19 hodin v novozámecké Sportovní hale Milénium. Přinášíme vám program, fight card, výsledky a přehled možností, kde tuto výjimečnou akci sledovat.

RFA x IAF Warm Up Nové Zámky

Galavečer RFA x IAF Warm Up Nové Zámky je bezesporu akce s nejdelším názvem v letošním MMA kalendáři.

Tyto dvě organizace se již jednou navzájem utkaly, a to v listopadu 2023 v Praze. Tehdy pod názvem Special Title Night. RFA a IAF místo boje o diváka spojují síly a výsledkem je další zajímavá akce.

RFA x IAF Warm Up

Událost velikosti RFA x IAF by spíše slušela hlavním městům, Bratislavě nebo Praze. Nové Zámky se letos stávají domovem slovenského MMA, protože v červnu zde proběhne galavečer další organizace Fabriq MMA.

RFA X IAF WARM UP PŘEHLED
📅 Kdy 18. května od 19:00
🌎 Kde Nové Zámky, Slovensko
🥊 Hlavní zápas Alexander Butenko – Will Chope
📺 Live stream PPV, VOYO (záznam)
🌐 Oficiální web rfa.live

RFA x IAF program

Program akce RFA x IAF Warm Up je založený na jednoduché zápletce. Každý zápas probíhá mezi jedním zástupcem RFA a jedním bojovníkem IAF. Na programu je sice titulový zápas, ale možná větší rozruch budí premiérový start pod RFA Gábora Borárose.

RFA x IAF Warm Up fight card

Zápasníci uvedení na levé straně patří do stáje Real Fight Arena a na straně pravé do I Am Fighter.

RFA X IAF FIGHT CARD
Flyweight title fight
MMA Welterweight Alexander Butenko – Will Chope
Hlavní karta
MMA Light Heavyweight Lajos Papp – Jakub Kuča
MMA Middleweight Gábor Boráros – Federico Komuenha
RealFight (81 kg) Sebastián Fapšo – Filip Roubíček
MMA Middleweight Branislav Zuzák – Miroslav Vacek
Prelims
MMA Welterweight Martin Horínek –
K1 (54 kg) Ž Amina Mukhamed – Dridi Nadya
MMA Catchweight (88 kg) Michal Dobiáš – Petr Bartoněk
MMA Middleweight Michal Glos – Miroslav Kučera

RFA vs IAF Nové Zámky výsledky

Výsledky RFA vs IAF Nové Zámky najdete aktualizované po skončení galavečera v tabulce s fight card výše.

RFA x IAF: Boráros vs. Komuenha

Zajímavou podívanou slibuje první nástup kontroverzního bojovníka MMA Gábora Borárose za organizaci RFA. Jeho jméno mohou znát i lidé, kteří bojové sporty nesledují. Slovenský rohovník se totiž účastnil první řady reality show Survivor.

Jeho protivník Frederico Komuenha má za sebou start i v polské KSW. Český bijec prošel i trochu šílenou organizací Red Face, ale doma je především v I Am Fighter.

VIDEO: Komuenha na IAF 6

RFA vs IAF: Butenko – Chope

Dalším hřebem večera je RFA vs IAF titulový souboj ve welterové váze mezi Butenkem a Chopem. Alexander Butenko je jeden z nejlepších borců ve stáji RFA, takže jeho nominace je naprosto logickou volbou.

Proti němu se postaví americký zápasník Will Chope. Ten je také velmi zkušeným. Na svém kontě má 42 výher a 21 proher, a to už je velice slušná nálož zápasů.

RFA IAF Nové Zámky kde sledovat

Samozřejmostí jsou možnosti, kde sledovat RFA IAF Nové Zámky live. Respektive pouze jedna.

RFA x IAF Warm Up Nové Zámky PPV

Jedinou možností je totiž PPV (Pay-Per-View) na webu realsport.tv. Jeho zakoupením získáváte přístup ke kompletnímu programu galavečera.

Výhodou je dostupnost v podstatě odkudkoliv. Stačí se přihlásit na mobilu nebo počítači a sledování nic nebrání. Na webu můžete spustit diagnostiku, která odhalí, zda máte pro nerušené sledování dostatečně silné připojení a vaše zařízení splňuje všechny požadavky.

RFA x IAF Nové Zámky PROMO kód

V případě, že se pro zakoupení rozhodnete, pak je tu možnost, jak si základní cenu snížit. Stačí při nákupu zadat PROMO kód „RFA30“ a získáte slevu 30% z celkové částky.

RFA vs IAF Warm Up Nové Zámky online na VOYO

Ano je tu další možnost, jak se podívat na RFA x IAF. Tou možností je populární streamovací služba VOYO. Bohužel, na něm je možné sledovat pouze záznam, který se zpřístupní 24 hodin po skončení akce.

POŘÍDIT VOYO ▷

Kromě sledování MMA si na VOYO můžete pustit i přímé přenosy hokejové NHL nebo basketbalovou NBA.

IAF x RFA Warm Up vstupenky

Samozřejmě, že nejlepší možností jak sledovat MMA je být přímo u toho. Vstupenky můžete nakupovat proklikem rovnou z oficiálního webu rfa.live. Jejich prodej zajišťuje ticketportal.sk a predpredaj.sk.

Ceny začínají na velmi příjemných 19,90 eurech. Samozřejmě záleží, kde v hale se nacházíte, dle toho se odvíjí výše ceny. Například za VIP stůl pro 6 osob přímo u klece zaplatíte 1 200 euro.

RFA x IAF Nové Zámky informace

Všechny zákulisní informace, rozhovory, zprávy nebo krátká videa a trailery z RFA x IAF Warm Up Nové Zámky dnes můžete najít na oficiálním webu a sociálních sítích.

Zdroje: rfa.live, wikipedia.org, instagram.com, youtube.com, realsport.tv, sherdog.com