Oktagon 33 Frankfurt (4.6. 2022) – program, karta, online výsledky, VIDEO

Turnaj Oktagon 33 přinese titulovou obhajobu Ivana Buchingera a i návrat Karlose Vémolu k MMA. Půjde o první galavečer na německé půdě! Přinášíme vám program eventu, Oktagon 33 karta, kurzy a live přenosy. Sledujte Oktagon 4.6. výsledky online!

SLEDUJTE OKTAGON LIVE
Chance TV LIVE › 200 Kč zdarma
TV Tipsport LIVE › 150 Kč bez vkladu
Oktagon TV PPV 10,99 eur

Kdy a kde se uskuteční Oktagon 33

Oktagon 33 live se uskuteční v sobotu 4. června 2022. Organizace Oktagon MMA rozšiřuje svůj záběr a galavečer se tak uskuteční ve Frankfurtu nad Mohanem, přesněji v aréně Festhalle.

Oktagon 4.6. vstupenky

Vstupenky na Oktagon, který se uskuteční 4.6., zatím není možné zakoupit. Organizace zatím nezveřejnila informaci, kde si fanoušci mohou lístky pořídit.

Oktagon 33 program a karta

Oktagon 33 program začíná klasicky v 18:00. Vrcholem večera je zápas o titul šampiona lehké váhy Buchinger – Keita, ale těšit se můžete také na návraj Karlose Vémolu a další zajímavé zápasy.

Podstatnou součástí Oktagon 33 karty jsou vzhledem k místu konání němečtí bojovníci. V průběhu turnaje můžete sledovat live výsledky na tomto místě.

Oktagon 33 výsledky

HLAVNÁ KARTA (20:00)
Lightweight (do 70 kg) Ivan Buchinger – Losene Keita TIPUJ
Light heavyweight (do 93 kg) Stephan Pütz – Martin Zawada TIPUJ
Middleweight (do 84 kg) Karlos Vémola – ?
Welterweight (do 77 kg) Christian Eckerlin – ?

SÁZEJTE NA OKTAGON ⇒

Oktagon Buchinger – Keita

Hlavním zápasem Oktagonu 33 je Buchinger – Keita, souboj o opasek šampiona lightweight divize. Belgičan Losene Keita je pouze držitelem dočasného titulu lehké váhy, ale nyní chce porazit skutečného šampiona a potvrdit tak prvenství.

Ivan „Buki“ Buchinger je legendou slovenského MMA, ale Keita pro něj představuje skutečnou hrozbu. Světový šampion WFL totiž neprohrál ani jeden ze svých šesti MMA zápasů a v Oktagonu pokořil i takové talenty, jako jsou Rony Paradeiser a Karol Ryšavý.

VIDEO: Keita vs. Paradeiser

Oktagon 33 Vémola

Oktagon 33 přinese také návrat Karlose Vémolu do MMA klece v zápase polotěžké váhy. Terminátor kvůli zranění promeškal titulové příležitosti, a proto můžeme očekávat, že se na tomto turnaji vrhne do akce s velkou vervou.

Vémola má příležitost připravit se na velký návrat i díky boxové exhibici. Pouhé dva týdny před zápasem v Německu se představí v jedinečném zápase box Vémola vs. Marpo během galavečeru Oktagon Underground.

Kde sledovat Oktagon live

Oktagon live můžete sledovat pouze online. Na výběr ale máte z několika FULL HD přenosů a některé z nich jsou k dispozici také zdarma. Od turnaje Oktagon 32 si ale musíme zvykat na změny.

Sázkové kanceláře dříve vysílaly všechny zápasy MMA turnajů Oktagon, ale v současnosti jsou jejich přenosy omezené. Kompletní Oktagon 33 fight card lze sledovat pouze přes oficiální PPV. O všech změnách vás budeme informovat.

Oktagon live stream PPV

Oficiální Oktagon live stream si můžete pustit díky PPV (Pay-Per-View) na OKTAGON.TV. Jednorázové PPV si zakoupíte v předprodeji za 10,99 eur, v den konání turnaje se cena zvyšuje na 13,99 eur.

Zakoupením PPV získáte kromě přenosu celého galavečera se studiem také přístup do archivu, kde je možné zhlédnout záznamy turnajů i rozhovory s bojovníky a zajímavé momenty ze zákulisí.

Oktagon online na Chance

Oktagon online přenos zdarma najdete na TV Chance. Sázková kancelář Chance vysílá celou Prelims kartu turnaje i množství jiných sportovních přenosů, včetně amerického UFC live. Navíc můžete získat lákavý vstupný bonus 200 Kč zdarma!

Jak sledovat TV Chance zdarma

  1. Registrujte se u Chance a přihlaste se.
  2. Zvolte sekci „LIVE“ a v nabídce sportů dále vyberte „BOJOVÉ SPORTY“.
  3. Spusťte zápas, který chcete sledovat, kliknutím na „STREAM“.

Spustit Chance TV ▹

Oktagon zdarma na Tipsport

Oktagon Prelims zdarma najdete také na TV Tipsport. Sportovním přenosy sázkové kanceláře Tipsport lze sledovat za obdobných podmínek, jaké platí u Chance.

To znamená, že vám stačí pouze registrace, za kterou obdržíte bonus 150 Kč na další sázení.

Spustit TV Tipsport ▹

Oktagon Free Prelims a Round Zero živě

Oktagon Free Prelims live stream je tradiční přenos prvního zápasu zdarma. To platí ropvněž i pro studio Round Zero, které můžete sledovat od 17:15.

Round zero a Free Prelims zápas na programu Oktagon 33 fight card najdete také zde.

Oktagon video záznam a sestřih

Video záznam Oktagonu ze 4.6. a sestřihy nejlepších momentů si můžete vychutnat přibližně týden po skončení eventu na oficiálním YouTube kanálu organizace Oktagon MMA.

V případě, že jste si zaplatili oficiální PPV, záznam celého programu galavečera máte k dispozici ještě po dobu 7 dní od jeho konání.

Kde a jak sledovat bojové sporty živě

Oktagon live na TV Tipsport!

Oktagon 4.6. kurzová nabídka

Známe kurzovou nabídku pro Oktagon 4.6.! Jednoznačným favoritem titulového zápasu je Ivan Buchinger, na kterého si můžete vsadit v kurztu 1.50. Kurz na výhru Losoene Keity je 2.41.

CELÁ KURZOVÁ NABÍDKA ZDE ⇒

Oktagon 33 vážení live (VIDEO)

Video přenos vážení Oktagonu 33 lze sledovat online v pátek 3. června. Live stream najdete také v tomto článku.

Oktagon 9.4. tisková konference (VIDEO)

Tisková konference Oktagon 33 4.6. bude v živém přenosu dostupná po konci turnaje.

Oktagon Tipsport výkon večera

Tipsport výkon večera je cena udělována po každém turnaji bojovníkovi, který předvedl nejlepší výkon. Odměna dosahuje výši 2000 eur.

Tipsport připravil odměnu také pro fanoušky. Všichni noví hráči získávají vstupný bonus 150 Kč zdarma!

TIP ❱ Program Oktagon MMA 2022 ›

Zdroje: oktagonmma.cz, oktagon.tv, tipsport.cz, Chance.cz, Facebook, YouTube