Oktagon 27 VÝSLEDKY (11.9. 2021). Šampionem pérové váhy se stal Ivan Buchinger! (VIDEO)

Oktagon 27 byl v podstatě ryze slovenskou záležitostí! Galavečer se totiž uskutečnil v bratislavské aréně Ondřeje Nepely. Vidět jsme tak mohli především nejlepší bojovníky slovenské scény. Podívejte se na kompletní výsledky a všechny důležité informace o turnaji Oktagon 27. 

 KONEČNÉ VÝSLEDKY ↓

Turnaj Oktagon 27 se konal 11. září 2021 v Bratislavě, na stadioně Ondřeje Nepely, kde se už v minulosti uskutečnilo několik turnajů. Na tomto galavečeru jsme poznali jméno historicky prvního šampiona pérové váhy, kterým se stal Ivan Buchinger.

Dalším turnajem organizace Oktagon MMA bude turnaj Okragon 28, který se bude konat 25. září 2021 v pražské O2 Universum. Na tomto turnaji se dozvíme jméno nového šampiona polotěžké váhy, který vzejde z dvojice Pešta – Pütz.

TIP ❱ Jak sledovat Oktagon MMA živě ›

Oktagon dnes (novinky)

Oktagon 27 se dnes uskuteční v Bratislavě a je jediným větším letošním MMA eventem s místem konání na Slovensku. Proto má určitě smysl nepromeškat tento unikátní zážitek na vlastní oči, nebo alespoň přes live přenos online.

Ve většině zápasů se představí téměř výlučně slovenští MMA bojovníci. Hlavním zápasem je Buchinger vs Barborík, Pirát Krištofič zápasit nebude.

Oktagon 27 výsledky zápasů

Turnaj Oktagon 27 nám nabídl devět skvělých zápasů.

Celá karta začala prelims zápasy, které následně přešli do hlavní karty turnaje. Ta vyvrcholila soubojem šampiona lehké váhy Ivana Buchingera, šampion lehké váhy z Oktagonu 21. Jeho soupeřem byl Vojto Barborík.

OKTAGON 27 🥊 FIGHT CARD

OKTAGON 27 HLAVNÍ KARTA (20:00)
Featherweight (do 66kg) Ivan Buchinger – Vojto Barborík Na body, 5. kolo
Welterweight (do 77kg) Máté Kertész – Robert Pukač Na body, 3. kolo
Catchweight (do 79kg) Gábor Boráros – Mickael Lebout Na body, 3. kolo
Welterweight (do 77kg) Bojan Veličković – Carlo Prater TKO, 1. kolo
Middleweight (do 84kg) Vlasto Čepo – Miloc Kostic TKO, 1. kolo
PRELIMS KARTA (18:00)
Lightweight (do 70kg) František Fodor – Matouš Kohout Zrušen
Bantamweight (do 61kg)
Jonas Mågård – Elnur Veliev
Submise, 2. kolo
Welterweight (do 77kg) Roman Paulus – Szymon Rakowicz Na body, 3. kolo
Catchweight (do 88kg) Michal Plesník – Matej Šurin Na body, 3. kolo
Heavyweight (do 120kg) Štefan Vojčák – Evgeniy Golub TKO, 1. kolo

Oktagon 27: Buchinger vs Barborík

Vrcholem turnaje Oktagon 27 je zápas Buchinger vs Barborík o pás mistra pérové váhy. Šampion lehké váhy, Ivan „ Buki“ Buchinger, se pokusí získat titul v další váhové kategorii. Povede-li se mu to, stane se prvním šampionem dvou divizí v historii Oktagonu.

Buchinger je už teď opravdovou legendou, a o tom, že nikomu nemusí nic dokazovat, svědčí i jeho bilance 38-7. Na druhou stranu outsider Vojto Barborík, člen Octagon fighting academy, si své místo musí vybojovat i přes to, že je velkou nadějí slovenského MMA. Ani jeho bilance však rozhodně není nepůsobivá – jedná se o statistiku 13-1.

Jelikož Vojto Barborík se na předzápasovém vážení nevešel do limitu, nemůže v případě výhry získat titul. Pokud zvítězí Buchinger, stane se šampionem.

Jak sledovat Oktagon 27 live

Podívejte se na přehled všech možností jak sledovat Oktagon 27 live.

TV přenosy bohužel Oktagon 27 na programu nemají, no stále si je pustit online.

Oktagon live PPV

Organizace Oktagon MMA nabízí oficiální live PPV (Pay-Per-View) pro sledování jednotlivých turnajů. Jedná se o live streamy v nejlepší dostupné kvalitě, jež lze zakoupit na webu Oktagon.tv.

Oktagon PPV si můžete pořídit v předprodeji za 9,99 €, v den konání galavečera se pak cena zvyšuje na 12,99 €.

Oktagon 27 live stream na TV Tipsport (online)

Oktagon 27 live stream najdete na TV Tipsport. Online přenos od sázkové kanceláře Tipsport můžete sledovat zadarmo, stačí pouhá registrace, při níž navíc bezplatně získáte bonus 150 Kč zdarma na další sázení.

Jak sledovat Oktagon live na TV Tipsport

  1. Zaregistrujte se v Tipsportu
  2. Sledujte sportovní přenosy zadarmo 7 dní.
  3. Pro další sledování vsaďte alespoň 30 Kč měsíčně
  4. Po registraci získáte bonus 150 Kč zdarma.

Sledujte Oktagon na TV Tipsport ▹

Oktagon 27 live stream na TV Chance online

Oktagon 27 live stream lze sledovat online také na TV Chance, a to za obdobných podmínek, jaké platí u Tipsportu. Za registraci zde zdarma získáte bonus 200 Kč na sázení!

Sledujte Oktagon na Chance TV ▹

Oktagon 27 záznam na ČT Sport

Oktagon 27 záznam bude možné zhlédnout na ČT Sport, což je velká novinka. Sestřih turnaje zde samozřejmě bude ve vysílání s několikadenním zpožděním.

Oktagon záznam a sestřih

Oktagon ze záznamu máte k dispozici pokud jste zakoupili PPV pro daný večer. Tento záznam bývá k dispozici ještě týden od konání eventu.

Záznamy a sestřihy jednotlivých zápasů bývají k vidění na YouTube kanálu Oktagon MMA, kde se objevují přibližně týden po skončení turnajů.

Jak sledovat bojové sporty živě

Oktagon 27 na TV Tipsport zdarma!

Oktagon 27 live kurzová nabídka

Na Oktagon 27 lze sázet také live. Kurzová nabídka hlavního zápasu Buchinger vs Barborík jasně favorizuje Ivana Buchingera s kurzem 1.45. Kurz na outsidera Barboríka je 2.55.

Tipsport výkon večera

Tipsport výkon večera je pravidelnou součástí všech turnajů Oktagon. Jedná se o cenu sázkové kanceláře Tipsport ve výši 2000 EUR. Získávají ji bojovníci, kteří předvedou nejlepší a nejdominantnější výkon turnaje.

Tipsport připravil cenu také pro nové sázkaře! Vstupní bonus 150 Kč máte možnost získat i teď, a to bez nutnosti vkladu. Jedinou podmínkou je založení účtu u Tipsportu.

TIP ❱ MMA kalendář 2021 ›

Zdroj: oktagonmma.cz, youtube.com, tipsport.cz