Slavia live: Fortuna liga živě v TV a online v mobilu

Slavia live stream a kde ho najít. Kde sledovat live streamy ze zápasů Slavie Praha online v mobilu. Zde je přehled všech dostupných live přenosů a možností, jak tyto zápasy sledovat v PC, na mobilu nebo v TV.

SLAVIA LIVE ▷

Slavia live – Fortuna liga

Slavia online na mobilu zdarma

Zápasy Fortuna ligy Slavia online na mobilu je možné sledovat jednoduše přes aplikace sázkových kanceláří nabízejících live streamy. Jsou to Chance a Tipsport, nebo Fortuna.

V případě Evropské konferenční ligy zde můžete být v obraze díky audio online přenosu. Přenosy českého fotbalového poháru MOL Cup nabízí Chance TV a TV Tipsport.

Slavia live v TV živě na O2 TV Sport

Každý zápas Slavie v TV live ve Fortuna lize vysílá placený sportovní kanál O2 TV Sport live.

Fortuna liga live 1. česká fotbalová liga

Slavia live na mobilu

Sledování zápasů Slavie live je snadné. Stačí se zaregistrovat, nebo přihlásit do sázkové kanceláře a můžete si na mobilu vychutnat fotbalové zápasy.

Slavia online na TV Chance

Slavia online bude vysílána přes live stream také na SLAVIA LIVE PŘENOS ▷.

Sázková kancelář Chance provozuje live online přenos sportovních událostí. Další výhodou mobilní aplikace Chance je live tracker zápasů.

Jedinou podmínkou je kredit alespoň 100 Kč.

Jak sledovat TV Chance zdarma

  1. Vytvořte si účet u Chance.
  2. Sledujte sportovní přenosy zdarma 7 dní.
  3. Pro další sledování stačí vsadit 30 Kč měsíčně
  4. Bonus: Po registraci získáte vstupní bonus 200 Kč zdarma.
  5. Tip: Využijte získaný bonus na minimální sázky (5 Kč). Tak můžete sledovat zápasy prakticky zadarmo.

Spustit Chance TV online ▹

Slavia živě v mobilu na TV Tipsport

Slavia živě v mobilu lze sledovat také díky Tipsport mobilní aplikaci. I zde najdete live stream.

Spustit Tipsport přenos ▹

Zdarma zde můžete sledovat i live tracker. Tipsport live přenosy (včetně live streamů) lze spustit za obdobných podmínek, jaké platí u Chance. Stačí vám tedy pouze registrace u Tipsportu. Za tu nyní získáte bonus 300 Kč zdarma.

Máte-li učet u Tipsportu už delší dobu, pro spuštění live streamu je nutné uskutečnit sázku v min. výši 5 Kč za 2 dny nebo mít zůstatek na účtu alespoň 100 Kč.

Slavia live na Fortuna TV

Sázková kancelář Fortuna má jakožto hlavní partner 1. české ligy práva na fotbal livestream všech ligových zápasů na své Fortuna TV. Tím pádem můžete sledovat Slavia live také na této platformě.

Jedinou podmínkou pro sledování fotbalu a jiných sportů na Fortuna TV je registrace, což znamená, že live streamy můžete sledovat zdarma. Tyto live streamy jsou navíc dostupné také v mobilní aplikaci Fortuna.

Máte-li učet u Fortuny už delší dobu, podmínkou pro sledování je alespoň jeden vsazený tiket za posledních 7 dní.

Spustit Fortuna TV přenos ▹

Slavia online v mobilu na TV Chance

Slavia online v mobilu je dostupná i u TV Chance, která také provozuje vlastní aplikaci. I zde najdete live kurzovou nabídku, stream nebo tracker a k jejich sledování stačí být zaregistrován.

Live výsledky a statistiky online na Livesport

Pokud vás zajímají pouze live výsledky a statistiky zápasu, pak je můžete online sledovat prostřednictvím portálu Livesport.cz, který je také dostupný jako aplikace do mobilního telefonu.

Slavia live stream online

Slavia livestream lze sledovat online podle toho, která televize zápas Slavie zrovna vysílá. Například na webové stránce sport.ceskatelevize.cz, ale pozor! Musíte se nacházet na území České republiky.

Slavia živě

Zápasy Slavia živě v současné době vysílají stanice O2 TV Fotbal (Fortuna liga), ČT Sport a Sport 1 live (Evropská konferenční liga). K lepšímu přehledu o zápasovém dění vám pomohou také stránky a aplikace sázkových kanceláří Chance, Tipsport nebo Fortuna.

Slavia live kurzová nabídka

Slavia live kurzová nabídka je dostupná u všech sázkových kanceláří například Tipsport nebo Chance.

TIP ❱ Jak sledovat Ligu mistrů živě ›

Zdroj: o2tv.cz, fortunaliga.cz, tipsport.cz, ifortuna.cz, chance.cz, livesport.cz