Slavia live – přímé přenosy v TV, live stream zdarma přes internet a online v mobilu!

Slavia live stream a kde ho najít. Podívejte se na přehled všech dostupných live přenosů a možností, jak sledovat zápasy klubu Slavia Praha v PC, na mobilu nebo v TV.

SLAVIA PRAHA LIVE ▷

Slavia live dnes

Nová sezóna je tu, ale vše zůstává při starém! Zápasy Slavia live dnes ve Fortuna lize můžete i nadále sledovat prostřednictvím oblíbené TV Tipsport. Všechny zápasy lze dívat živě přes PC, notebook, tablet i mobil. Přímé přenosy z Fortuna ligy vysílá i sportovní stanice O2 TV Sport live (O2 TV Fotbal).

Přímý přenos fotbal dnes Slavia

Slavia živě zdarma přes live stream

Zápasy Fortuna ligy Slavia live stream zdarma je možné sledovat jednoduše přes sázkové kanceláře nabízející live streamy. Jsou to Chance, Tipsport a Fortuna.

V případě Evropské ligy zde můžete být v obraze díky audio online přenosu. Přenosy českého fotbalového poháru MOL Cup nabízí Chance TV a TV Tipsport.

SLAVIA LIVE S BONUSEM
TV Tipsport ✅ Mobil LIVE › 300 Kč bez vkladu
Chance TV ✅ Mobil LIVE › 200 Kč zdarma
Fortuna TV ✅ Mobil LIVE › 600 Kč bonus
[18+] MF varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Slavia online na TV Tipsport

Slavia online lze sledovat díky TV Tipsport. Zdarma zde můžete sledovat i live tracker. Stačí vám pouze registrace u Tipsportu. Za tu nyní získáte bonus 300 Kč zdarma.

SPUSTIT TV TIPSPORT ONLINE ▷

Máte-li učet u Tipsportu už delší dobu, pro spuštění live streamu je nutné uskutečnit sázku v min. výši 5 Kč za 2 dny nebo mít zůstatek na účtu alespoň 100 Kč.

 

Slavia online na Chance TV

Slavia online je vysílána přes live stream také na Chance TV

Sázková kancelář Chance provozuje online přenos sportovních událostí. Další výhodou mobilní aplikace Chance je live tracker zápasů.

Jedinou podmínkou je kredit alespoň 100 Kč.

Jak sledovat TV Chance zdarma

  1. Vytvořte si účet u Chance.
  2. Sledujte sportovní přenosy zdarma 7 dní.
  3. Pro další sledování stačí vsadit 30 Kč měsíčně
  4. Bonus: Po registraci získáte vstupní bonus 200 Kč zdarma.
  5. Tip: Využijte získaný bonus na minimální sázky (5 Kč). Tak můžete sledovat zápasy prakticky zadarmo.

SPUSTIT CHANCE TV ONLINE ▷

Slavia live na Fortuna TV

Sázková kancelář Fortuna má jakožto hlavní partner 1. české ligy práva na fotbal livestream všech ligových zápasů na své Fortuna TV. Tím pádem můžete sledovat Slavia live také na této platformě.

Jedinou podmínkou pro sledování fotbalu a jiných sportů na Fortuna TV je registrace, což znamená, že live streamy můžete sledovat zdarma. Tyto live streamy jsou navíc dostupné také v mobilní aplikaci Fortuna.

Máte-li učet u Fortuny už delší dobu, podmínkou pro sledování je alespoň jeden vsazený tiket za posledních 7 dní.

SPUSTIT FORTUNA TV PŘENOS ▷

Slavia live v TV živě na O2 TV Sport

Každý zápas Slavie v TV live ve Fortuna lize vysílá placený sportovní kanál O2 TV Sport live. Zde se objeví taky domácí zápas Slavie proti Spartě.

TIP ❱ Evropská liga live 

Live výsledky a statistiky online na Livesport

Pokud vás zajímají pouze live výsledky a statistiky zápasu, pak je můžete online sledovat prostřednictvím portálu Livesport.cz, který je také dostupný jako aplikace do mobilního telefonu.

TIP ❱ Jak sledovat Ligu mistrů živě ›

Slavia live na mobilu

Sledování zápasů Slavie live je snadné. Stačí se zaregistrovat, nebo přihlásit do sázkové kanceláře a můžete si na mobilu vychutnat fotbalové zápasy.

Slavia live kurzová nabídka

Slavia live kurzová nabídka je dostupná u všech sázkových kanceláří, mimo výše zmíněné ještě například u Betano nebo Sazkabetu. Nejvyšší vstupní bonus má aktuálně Fortuna!

Fortuna F:L bonus 6000 Kč

Zdroj: o2tv.cz, fortunaliga.cz, tipsport.cz, ifortuna.cz, chance.cz, livesport.cz