Slavia live vs. Union 0:0. Konferenční liga živě v TV a přes mobil

Slavia live stream a kde ho najít. Slavia Praha hrála 9.12. proti Unionu Berlín. Kdo vysílá tento zápas s živě v TV a kde sledovat Slavia online. Zde je přehled všech dostupných live přenosů a možností, jak tento zápas sledovat v PC i na mobilu.

Slavia live sázky u Tipsportu

Slavia vs Union výsledek 0:0 – Konferenční liga

Slavia v TV proti Unionu živě na ČT Sport

Zápas Slavia – Union v TV živě vysílala televize ČT Sport. Česká televize má vysílací práva na televizní přenosy Evropské konferenční ligy s právem přednostního výběru. Vzhledem k tomu, že evropské soutěže aktuálně hrají také Slavia a Jablonec, ČT Sport musí volit mezi zápasy všech tří klubů. Nyní se rozhodla pro live vysílání zápasu Slavia – Union.

Sparta živě v TV v zápase A-skupiny Evropské ligy 2021/22 proti Brøndby je dostupná na Sport 1.

Slavia online vs Union na mobilu zdarma

Zápas Slavia – Union online na mobilu bylo možné sledovat jednoduše přes aplikace sázkových kanceláří nabízejících online přenosy. Jsou to Chance a Tipsport.

Slavia online na TV Chance

Slavia online proti Unionu bude vysílaná také na TV Chance. Sázková kancelář Chance provozuje audio přenos sportovních událostí, u kterých nemá práva na video přenos. Toto „rádio vysílání“ oceníte zejména v případě, že například řídíte nebo pracujete.

Další výhodou mobilní aplikace Chance je live tracker zápasů. Ten je, stejně jako audio přenos, výbornou alternativou pro případy, kdy nemůžete mít spuštěný video přenos.

Jak sledovat TV Chance zdarma

  1. Vytvořte si účet u Chance.
  2. Sledujte sportovní přenosy zdarma 7 dní.
  3. Pro další sledování stačí vsadit 30 Kč měsíčně
  4. Bonus: Po registraci získáte vstupní bonus 200 Kč zdarma.
  5. Tip: Využijte získaný bonus na minimální sázky (5 Kč). Tak můžete sledovat zápasy prakticky zadarmo.

Spustit Chance TV online ▹

Slavia živě v mobilu na TV Tipsport

Slavia živě v mobilu lze sledovat také díky Tipsport mobilní aplikaci. I zde najdete audio přenos, který máte k dispozici zcela zdarma.

Spustit Tipsport audio přenos ▹

Zdarma zde můžete sledovat i live tracker. Tipsport live přenosy (včetně live streamů) lze spustit za obdobných podmínek, jaké platí u Chance. Stačí vám tedy pouze registrace u Tipsportu. Zu tu nyní získáte bonus 150 Kč zdarma.Slavia online na TV Tipsport

Slavia online v mobilu na TV Chance

Slavia online v mobilu je dostupná i u TV Chance, která také provozuje vlastní aplikaci. I zde najdete live kurzovou nabídku, stream i audio přenos či tracker a k jejich sledování stačí být zaregistrován.

Live výsledky a statistiky online na Livesport

Pokud vás zajímají pouze live výsledky a statistiky zápasu, pak je můžete online sledovat prostřednictvím portálu Livesport.cz, který je také dostupný jako aplikace do mobilního telefonu.

Slavia livestream online

Slavia livestream lze sledovat online na webové stránce sport.ceskatelevize.cz ale pozor! Musíte se nacházet na území České republiky.

Slavia – Union živě

Zápas Slavia – Union živě lze sledovat na ČT Sport, případně na všech streamovacích službách, které mají tuto televizi v nabídce. Vynikající alternativou je bezplatný audio přenos nebo live tracker na TV Tipsport a TV Chance. Díky mobilním aplikacím Tipsport a Chance jsou dostupné i přes telefon.

Slavia online přenos na TV Tipsport

Slavia Praha – Union: sestavy

Jedná se o předpokládané sestavy. Oficiální soupisku doplníme po jejím zveřejnění, přibližně hodinu před zápasem.

SLAVIA: Mandous – Masopust (C), Ousou, Kačaraba – Bah, Samek, Holeš, Lingr, Dorley – Schranz, Olayinka

Náhradníci: Sirotník (B), Obadal, Plavšić, Stanciu, Traoré.

UNION: Ronnow (B) – Knoche, Baumgartl, Friedrich – Trimmel (C), Becker, Khedira, Promel, Giesselmann – Awoniyi, Kruse

Náhradníci: Luthe, Stein, Behrens, Haraguči, Jaeckel, Mohwald, Oztunali, Puchacz, Ryerson, Schneider, Teuchert, Voglsammer.

Slavia live kurzová nabídka proti Unionu

Live kurzová nabídka je k dispozici během zápasu. Podle předzápasových kurzů však je favoritem zápasu Union. Na jeho vítězství byste si vsadili v kurzu 1.94.

Kurz na výhru Unionu je 3.91 a na na remízu 3.72.

Slavia live kurzová nabídka u Tipsportu

Slavia online předzápasová analýza vs Union

Slavia potřebuje toto utkání vyhrát, aby se udržela na druhém, postupovém místě. Poslední vzájemný zápas jí přinesl 3 body a je favoritem i nyní, v roli hostů. Union doma nepředvádí přesvědčivé výkony a Slavia toho nepochybně využije.

TIP ❱ Jak sledovat Ligu mistrů živě ›

Zdroj: o2tv.cz, fortunaliga.cz, tipsport.cz, ifortuna.cz, chance.cz, livesport.cz