Slavia live vs. Sparta online v mobilu a v TV – Fortuna liga

Slavia live stream a kde ho najít. Slavia Praha odehraje následující zápas proti městskému rivalovi Sparte 15. května v 17:00 hodin. Poradíme, kde sledovat live streamy zápasu a také Slavia online. Zde je přehled všech dostupných live přenosů a možností, jak tento zápas Fortuna ligy sledovat v PC i na mobilu.

Sparta online živě na TV Tipsport

Slavia live vs Sparta – Fortuna liga

Slavia online vs Sparta na mobilu zdarma

Zápas Slavia – Sparta online na mobilu bude možné sledovat jednoduše přes aplikace sázkových kanceláří nabízejících online trackery a audio vysílání. Jedná se o sázkovky Chance a Tipsport. Můžete tak být v obraze po celý zápas.

Sparta – Slavia livestream na TV Tipsport

Sparta – Slavia livestream je dostupný také na TV Tipsport. I zde se na tento zápas podíváte zadarmo a zdarma získáte rovněž bonus 500 Kč za registraci.

TV Tipsport dále vysílá množství jiných sportovních utkání a soutěží, jako například všechny zápasy hokejové Extraligy ve FULL HD, různé evropské fotbalové ligy nebo, exkluzivně MMA.

Jak sledovat TV Tipsport zadarmo

  1. Vytvořte si účet na Tipsportu
  2. Sledujte sportovní přenosy zadarmo 7 dní.
  3. Pro další sledování stačí vsadit 30 Kč měsíčně
  4. Bonus: Po registraci získáte vstupný bonus 500 Kč zdarma.
  5. Tip: Využijte získaný bonus na minimální sázky (5 Kč). Tak můžete sledovat zápasy Fortuna Ligy prakticky zadarmo.

Spustit TV Tipsport ▹

Slavia online na TV Chance

Slavia online proti Spartě je dále vysílaná také na TV Chance. Tu lze sledovat za podobných podmínek, jaké platí u Tipsportu – stačí vám registrace. Za tu zde navíc získáte bonus 200 Kč zdarma.

Spustit Chance TV online ▹

Fortuna liga live na TV Fortuna

Fortuna liga live je dostupná především u svého hlavního partnera, sázkové kanceláře Fortuna. Ta na své online Fortuna TV vysílá všechny zápasy nejvyšší české fotbalové ligy, na které se zde podíváte ve FULL HD, FULL SCREEN a navíc zcela bezplatně. Stačí vám pouze registrace, za kterou navíc získáte bonus 900 Kč zdarma!

Více bonusu o podmínkách sledování a vysílaných sportech najdete v našem článku o Fortuna TV.

Spustit Fortuna TV online ▹

Sparta – Slavia v TV živě na O2 TV Sport

Zápas Sparta – Slavia v TV živě vysílá O2 TV Sport, která má práva na televizní přenosy všech zápasů Fortuna ligy v sezóně 2021/22. Sledovat ji lze také online na platformě O2 TV.

TIP ❱ Fortuna liga: všechny live přenosy ›

Zápas Sparta – Slavia online lze na mobilu sledovat jednoduše přes aplikace sázkových kanceláří vysílajících Fortuna ligu.

Fortuna liga online v mobilu – aplikace Fortuna

Sázková kancelář Fortuna má vlastní aplikaci, přes kterou můžete dělat vše, co na PC. Podíváte se zde tedy na live stream i statistiky zápasů Fortuna ligy, na které si především vsadíte ve výhodných kurzech.

Slavia live na Tipsport mobilní aplikaci

Slavia live ve Fortuna lize je dostupná také v Tipsport mobilní aplikaci. Mimo sázení zde najdete jak live streamy zápasů na TV Tipsport (včetně nadcházejícího derby pražských S), tak další druhy online přenosů.

Najdete zde totiž i online audio komentář, což je velmi výhodné zejména pokud momentálně nemáte možnost sledovat TV přenos nebo live stream. Jedná se o ideální alternativu například při řízení auta.

Další výhodou mobilní aplikace Tipsport je live tracker zápasů. Ten je, stejně jako audio přenos, výbornou alternativou pro případy, kdy nemůžete mít spuštěný video přenos.

TV Tipsport můžete přes mobilní aplikaci sledovat zcela bezplatně, stačí vám pouze účet u Tipsportu účet u Tipsportu.

Slavia online v mobilu na TV Chance

Slavia online v mobilu je dostupná i u TV Chance, která také provozuje vlastní aplikaci. I zde najdete live kurzovou nabídku, stream i audio přenos či tracker a k jejich sledování stačí být zaregistrován.

Live výsledky a statistiky online na Livesport

Pokud vás zajímají pouze live výsledky a statistiky zápasu, pak je můžete online sledovat prostřednictvím portálu Livesport.cz, který je také dostupný jako aplikace do mobilního telefonu.

Slavia live kurzová nabídka proti Spartě

Slavia – Sparta live kurzová nabídka bude k dispozici až v průběhu zápasu.

Zatím se můžeme podívat na předzápasové kurzy. Favoritem zápasu je domáci Slavia Praha, na kterou byl vypsán kurz 1.64. Na hostujíci tým Spartu byste si vsadili v kurzu 5.29.

V případě, že očekáváte remízu, kurz je 4.13.

Kurzy aktualizovány 13.5. 2022

Sparta – Slavia živě

Zápas Sparta – Slavia živě lze sledovat na O2 TV Sport. Vynikající alternativou je bezplatný livestream na Fortuna TV, TV Tipsport nebo TV Chance.

Všechny tyto online televize jsou dostupné také přes aplikaci v mobilu.

Utkání bude nepochybně tradičně plné emocí, a proto má cenu vsadit si například i na počet žlutých (nebo červených) karet.

TIP ❱ Sparta – živé přenosy ›

Zdroj: o2tv.cz, fortunaliga.cz, tipsport.cz, ifortuna.cz, chance.cz, livesport.cz