7sport.cz - brána do světa sportovních událostí a live přenosů

Otevřete bránu do světa sportovních událostí a live přenosů

Víme kdo, kdy, s kým a kde…

O nás

Jsme sportovní nadšenci, kterým na českém internetu chyběl pravidelný přehled sportovních událostí a možností, jak je sledovat. Proto jsme se rozhodli vytvořit bránu do světa sportovních přenosů a programů.

7sport je portál, na němž naleznete pravidelně aktualizované programy nejznámějších, největších a nejvýznamnějších sportovních událostí společně s výsledky a dostupnými možnostmi, jak a kde je sledovat. Díky našim tipům můžete téměř každou svou oblíbenou událost sledovat zdarma.

Co u nás najdete?

Nabízíme vám aktualizovaný přehled všech sportovních stanic v České republice a také na Slovensku. Zajímá vás na kterém TV kanálu se podíváte na svůj oblíbený sport? To se dozvíte přímo na našem webu, kde zároveň najdete všechny možnosti, jak danou televizi naladit.

Zapomeňte na zdlouhavé hledání free live streamů, protože my vám řekneme, kde svůj oblíbený sport můžete sledovat zdarma a dokonce jak můžete navíc získat peníze zdarma na sportovní sázky.

Chcete vědět kdy a kde uvidíte své oblíbené sportovce v akci?

Díky nám a informacím, jež nabízíme, nemusíte prohledávat několik různých stránek, protože u nás konečně získáte kompletní přehled o nejznámějších sportovních událostech – kdo, kdy, kde nebo s kým hraje a také jak a kde je sledovat.

Jsme jednička v programech a sportovních přenosech

Sledujte nás:

Kontakt

Provozovatelem portálu 7sport.cz je společnost:

Gamebro s.r.o.
Rybná 716/24, 110 00 Praha – Staré Město

IČO: 08961859, DIČ: CZ08961859

E-mailový kontakt: affil.job@gmail.com

Spolupráce:

V případě zájmu o spolupráci a propagaci na našich stránkách nás kontaktujte na e-mail: affil.job@gmail.com.

Chceš u nás pracovat?

Naše nabídka volných pracovních pozic, ze které si vybere každý.

Podmínky užívání

Veškeré informace uvedené na stránkách 7sport.cz mají pouze informační a zpravodajský charakter a za jejich správnost neručíme. Vzhledem k těmto skutečnostem je vyloučena jakákoliv odpovědnost provozovatele za újmu jakéhokoliv charakteru, například za vznik škody, jež by uživateli vznikla z uvedených informací (mimo jiné v důsledku spoléhání na jejich správnost).

Důležité odkazy: