Fight Night Challenge 2 Separ vs. Majk Spirit (3.6.2022.) – program, výsledky, PPV live přenos.

Fight Night Challenge je novým projektem na scéně bojových umění v Česku a na Slovensku. Ve druhé edici uvidíme opět zajímavé boxerské zápasy takových jmen jako Attily Végha, Rytmuse, Petr Kareš, Alex Cverna a dalších. Informace, program a kompletní výsledky z Fight Night Challenge 2!

TIP ❱ Fight Night Challenge LIVE ›

Fight Night Challenge 2

Fight Night Challenge 2 live přenos začne 3. června od 18:00 v bratislavské NTC aréně. Unikátní projekt Fight Night Challenge se dočká pokračování. Hlavním trhákem večera je boxový zápas Separ vs Majk Spirit.

Fight Night tisková konference

Podívejte se na pozápasovou  tiskovou konferenci Fight Night Challenge.

Kdy a kde se FNC uskuteční

FNC se uskuteční v bratislavské NTC aréně. Národní tenisové centrum je nejmodernější sportovně-kulturní stánek nacházející se v širším centru Bratislavy.

FNC aktuality

Fight Night Challenge 2 bude v pořadí již druhý event tohoto charakteru. Ten první se uskutečnil 27.12.2021 v Brně a i když celý večer doprovázely problémy s PPV přenosem, samotný turnaj měl dobrou odezvu.

Na tomto turnaji představili i hlavní zápas akce FNC 2, kterým je souboj slovenské raperů Separ vs. Majk Spirit.

Další zápasy budeme postupně aktualizovat. Zatím se neví ani to, kdo bude zápasy uvádět. S určitostí to ovšem nebude Karlos Vémola, který bude jen o den později zápasit na turnaji organizace Oktagon MMA.

Fight Night Challenge 2 vstupenky a diváci

Fight Night Challenge 2 vstupenky koupite online na predpredaj.sk. Vychutnat si zápasy kromě profesionálních bojovníků přijalo i několik známých osobností slovenského i českého showbyznysu.

FNC zápasníci na zápasové kartě

Zde je seznam bojovníků, kteří na FNC vystoupí na zápasové kartě. Přehled jednotlivých dvojic najdete níže.

 • Separ (SK)
 • Majk Spirit (SK)
 • Attila Végh (SK)
 • Emanuele Newton (USA)
 • Patrik Rytmus Vrbovský (SK)
 • Moloch (SK)
 • Samuel Krištofič (SK)
 • Kiry The King (SK)
 • Petr Kareš (CZ)
 • Alexander Cverna (SK)
 • Frayer Flexking (SK)
 • Refew (SK)
 • a ďalší

Fight Night Challenge karta, program a výsledky

Prohlédněte si program a live výsledky během turnaje FNC 2 na tomto místě!

HLAVNÁ KARTA (18:00)
Box Separ – Majk Spirit
Box Attila Végh – Emanule Newton
Box Rytmus – Moloch
Box Pirát – Kiry The King
Box Flexking – Refew
Box Cverna – Kareš
Box Jany Landl – Yael
Box Vlasto Čepo – Patrik Jevický
Box Tommy Zold – Filip Hačko

Fight Night Challenge Attila Végh vs Emanuel Newton

Attila Vegh a Emanuel Newton se setkají na Fight Night Challenge 2. Oba borci se měli představit už na FNC 1, ale Američan měl pozitivní test na koronavirus a nemohl odcestovat do Evropy.

Oba zápasníci se dobře znají ještě z působení v MMA organizaci Bellator.

Rytmus vs Moloch FNC 2

Rytmus opět čelí boxerské výzvě, i když ne tak náročné jako tomu bylo proti Gáboru Borarošovi. Tentokrát se mu v ringu bude čelit kolega z branže raper Moloch.

V zápase FNC 2 Rytmus vs Moloch je favoritem na vítězství Patrik Vrbovský, protože ten má za sebou mnohem těžší fighty než jeho soupeř.

Fight Night Challenge 2 Pirát Krištofič vs Kiry The King

Fight Night Challenge 2 nám přinese zápas Krištofič vs Kiry The King. Pirát se tentokrát opět postaví těžšímu soupeři než tomu bylo v předešlé edici tohoto turnaje, kdy nastoupil proti Alexandru Cvernovi.

Samuel Pirát Kryštofič se proti Matyášovi Király bude spoléhat na svou šikovnost a boxerské umění. Kiry The King je trenér a spolumajitel King’s Gymu v Bratislavě.

Jak sledovat Fight Night Challenge live

Fight Night Challenge live bylo možné sledovat pouze přes oficiální PPV (Pay-Per-View), které funguje podobně jako u Oktagon live přenosy. Bohužel velkou kaňkou bylo prakticky nefunkční PPV na první zápasy.

Chcete-li si zakoupit PPV tak navštivte stránku fight-live.tv

Fight Night Challenge PPV nefunguje

Organizátoři se bohužel příliš dobře nepopasovali s PPV, které od začátku turnaje vůbec nefungoval. Situaci se sice snažili od začátku řešit, bohužel ale velká část turnaje byla divákům PPV nedobrovolně skryta.

V případě, že podobná komplikace nastane i na FNC 2, doporučujeme sledovat oficiální instagramový profil eventu, kde pořadatelé informují o všech aktualitách, včetně upadateů o PPV.

Fight Night Challenge záznam

Fight Night Challenge záznam máte k dispozici v případě, že jste zakoupili oficiální PPV. Můžete se tak zpětně podívat na celý galavečer.

Co je to Fight Night Challenge

Fight Night Challenge je organizace, která přináší unikátní typ turnajů. Umožňuje amatérským i profesionálním zápasníkům vybrat si styl bojového umění a nastavit si vlastní pravidla boje.

Zápasy celebrit se už ve více zahraničních zemích těší velké oblíbenosti. Zapojují se inluenceři, youtubeři, tik-tokeři, rapeři, herci, ale například i modelky.

Samotnému zápasu předchází poctivá, několikaměsíční příprava, která nesouvisí pouze s tréninky, ale také s dietami a dodržováním správné životosprávy.

Na Slovensku se pod organizaci akce podepisuje eventová agentura Evency ve spolupráci se sportovním klubem Spartakus Fight Gym.

TIP ❱ Box live přenosy ›

Zdroj: Facebook, Instagram, Youtube.com, Tipsport.cz