Fight Night Challenge – turnaje, zápasy, výsledky a PPV live stream

Fight Night Challenge je jedním z novějších projektů na scéně bojových umění na Slovensku a v Česku. O co přesně se jedná, kde se konají jednotlivé turnaje, kde se dá Fight Night Challenge sledovat nebo kde lze koupit vstupenky. Na to vše vám odpoví náš článek.

Fight Night Challenge

Fight Night Challenge je relativně mladá slovenská organizace, jež pořádá boxerské turnaje, kterých se mimo jiné účastní i různé známé osobnosti a celebrity. Jde tedy o podobný koncept jako má česká Clash of the Stars.

Ve Fight Night Challenge se objevují např. osobnosti z hudebního světa, rapeři, influenceři, bývalí hokejisté, ale i jiná známá jména. Převážně jde o osobnosti, které jsou známé slovenským fanouškům. Cílem projektu je ještě větší popularizace bojových sportů u široké veřejnosti.

Fight Night Challenge nejbližší turnaj

Organizace Fight Night Challenge nejbližší turnaj pořádá v sobotu 20. dubna 2024 od 18:00 v Tipos aréně v Bratislavě. Jedná se už o v pořadí šestý turnaj Fight Night Challenge, hlavním zápasem večera je souboj Flexking vs. Strýco Filip.

Zajímavou podívanou může přinést zápas 3 vs. 1, ve které proti sobě nastoupí Tlkanec a proti němu Rigodanzo, Patricks_TV, a Mike Fitko. Na programu je i dívčí duel Pimpinockaa vs. Lenockatt a řada dalších atraktivních boxerských soubojů.

Fight Night Challenge turnaje

Fight Night Challenge turnaje se konají na Slovensku i v Česku, u nás se konal hned ten první, který v prosinci 2021 hostilo Brno. Podívejte se na jejich přehled:

Kalendář je průběžně aktualizovaný!
FIGHT NIGHT CHALLENGE PROGRAM
2024
20. 4. Fight Night Challenge 6 Bratislava
2023
2. 12. Fight Night Challenge 5 Bratislava
13. 5. Fight Night Challenge 4 Trnava
2022
27. 12. Fight Night Challenge 3 Brno
3. 6. Fight Night Challenge 2 Bratislava
2021
27. 12. Fight Night Challenge 1 Brno

Fight Night Challenge výsledky

Fight Night Challenge výsledky po každém turnaji zveřejňujeme na našem webu, najít se dají také na různých internetových stránkách se zaměřením na box a obecně bojové sporty.

Výsledky ze všech důležitých boxerských turnajů jinak najdete na známém portálu Livesport.cz, kde se dá sledovat jejich živý průběh.

TIP ❱ Box live přenosy ›

Kde sledovat Fight Night Challenge

Pokud se vám nechce cestovat do dějiště turnaje, můžete sledovat Fight Night Challenge i z pohodlí svého domova přes placený live stream.

Jeden nebo dva zápasy bude možné sledovat zdarma přes oficiální YouTube této organizace.

PPV Fight Night Challenge

Žádná televizní stanice sice tuto událost nevysílá, koupit si ale můžete PPV Fight Night Challenge. Cena je 9,99 euro a získáte za ně přístup k přímému přenosu a záznamu, který platí jeden měsíc.

PPV stream zajišťuje streamovací platforma JOJ play, která nabízí filmy, seriály a všechny TV stanice ze skupiny JOJ (mimo jiné lze díky ní v Česku sledovat i sportovní kanál JOJ šport).

Fight Night Challenge kurzy

Vzhledem k tomu, že generálním partnerem turnaje Fight Night Challenge byla dříve sázková kancelář Fortuna, bylo možné Fight Night Challenge kurzy najít právě v její nabídce. Uvidíme, u jakých sázkových kanceláří bude možné si vsadit na další turnaj.

VIDEO: FNC 1: Végh vs. Kincl

Fight Night Challenge vstupenky

Chcete-li další turnaj vidět na vlastní oči a zajet si do Bratislavy, tak na Fight Night Challenge vstupenky najdete na slovenském portálu predpredaj.sk, kde jsou ještě stále volné lístky.

Jejich cena začíná už na 20 euro, nejluxusnější VIP místa včetně občerstvení přijdou na 499 euro.

TIP ❱ Sledujte MMA živě ›

Fight Night Challenge přehled

Další podrobné informace, zajímavosti, fotky nebo videa najdete na oficiálních webových stránkách organizace Fight Night Challenge a na jejích sociálních sítích:

Zdroje: fightnightchallenge.eu,  facebook.com, instagram.com, youtube.com, play.joj.sk