Oktagon 23: Kníže vs. Fusi – fight card, výsledky. Petr „Monster“ Kníže vyhrává hned v prvním kole! (VIDEO)

Hlavním zápasem Oktagonu 23 byl duel Kníže vs. Fusi, bojoval zde také Václav Mikulášek. Koho dalšího jsme viděli na tomto turnaji? Program, fight card, přehled živých přenosů a výsledky o hlavních zápasech galavečera Oktagon 23 najdete v tomto článku.

Petr Kníže ovládl Oktagon v 1. kole!

Oktagon 23 nám přinesl hlavní zápas Kníže vs. Fusi. Petr „Monster“ Kníže se v kleci Oktagonu poprvé představil hladkou výhrou a soupeře ukončil na submisi v prvním kole.

Viděli jsme také Václava Mikuláška, který se vrátil po prohře s Karlosem Vémolou na turnaji Oktagon 19.

Oktagon 24 (29.5. 2021)

Oktagon 24 bude dalším turnajem z dílny organizace Oktagon MMA v pořadí. Uskuteční se 29. května 2021 v Zoner Boby Hall Centre a jeho hlavním zápasem bude titulový souboj o pás šampiona weltrové váhy Kozma vs. Apollo.

Mezi dalšími bojovníky, kteří budou na tomto turnaji zápasit, jsou také Viktor Pešta, David Hošek, Miroslav Brož a Matěj Peňáz.

TIP ❱ Kalendář eventů Oktagon MMA 2021 ›

Oktagon 23 Kníže vs. Fusi – aktuality

Kde a kdy se uskutečnil Oktagon 23

Oktagon 23 se uskuteční 1. května 2021 v brněnské Zoner BOBYHALL, kde jsme mohli vidět i množství předešlých turnajů organizace Oktagon MMA.

Oktagon 23 Kníže vs. Fusi – program a výsledky zápasů

V rámci galavečera Oktagon 23 nás čekalo 13 kvalitních zápasů s vrcholem večera Kníže vs. Fusi. Program začínal prelims zápasy v 18:00, po kterých následovala hlavní zápasová karta turnaje.

Původním hlavním zápasem měl být duel Martin Buday vs. Kamil Minda, ten se však neuskutečnil kvůli zranění Budaye. Místo toho jsme si mohli vychutnat vystoupení Václava Mikuláška v zápase s Thomasem Robertsenem, populárního Lea Brichtu i Terezu Bledou.

Live stream prvního zápasu Paulus vs. Konrád (Free Prelims Karta) byl dostupný zadarmo!

OKTAGON 23 🥊 FIGHT CARD

HLAVNÍ KARTA (20:00)
Welterweight – 77kg Petr Kníže – Andrea Fusi Submise, 1. kolo
Welterweight – 77kg Robert Bryczek – Kaik Brito TKO, 1. kolo
Lightweight – 70kg Leo Brichta – Kirill Medvedovski TKO, 1. kolo
Bantamweight – 61kg Tereza Bledá – Karoline Martins Rozhodnutí, 3. kolo
Middleweight- 84kg Václav Mikulášek – Thomas Robertsen TKO, 2. kolo
Heavyweight – 120kg Kamil Minda – Kerisson Leal De Rezende Rozhodnutí, 3. kolo
PRELIMS KARTA (18:00)
Lightweight – 70kg Karol Ryšavý – Matěj Kuzník Submise, 1. kolo
Welterweight – 77kg Máté Kertész – Bruno Carvalho Rozhodnutí, 3. kolo
Welterweight – 77kg Andrej Kalašnik – Tomáš Bolo Rozhodnutí, 3. kolo
Straweight – 51kg Ewelina Wozniak – Elizabeth Rodrigues Submise, 1. kolo
Lightweight – 70kg Matouš Kohout – Jan Široký Rozhodnutí, 3. kolo
Lightheavyweight – 93kg Rafael Xavier – Csaba Hocz KO, 1. kolo
FREE PRELIMS KARTA (na YT a Facebooku)
Featherweight – 66kg Roman Paulus – Michal Konrád Rozhodnutí, 3. kolo

Oktagon 23 Kníže vs Fusi VIDEO

Oktagon 23 nám přinesl souboj Kníže vs. Fusi. Legendární Petr Kníže vybojoval hned v 1. kole vítězství s Italem Andreou Fusim, kterého můžeme znát například z prestižní organizace Bellator. Tento duel  nahradil odvolaný původní zápas večera, Buday vs. Minda.

TIP ❱ Jak sledovat Oktagon 23 ›

Petr Kníže, který by teď prý rád získal titul šampiona welterové váhy, měl původně zápasit už na Oktagonu 21 s Leandrem „Apollo“ Silvou, ale bohužel se předtím zranil a zápas byl odvolán.

Oktagon 23 Václav Mikulášek vs Thomas Robertsen (VIDEO)

Na turnaji Oktagon 23 proti sobě bojovali také Václav Mikulášek a Thomas Robertsen. Oba tito zápasníci se v nedávné minulosti neúspěšně postavili do cesty za titulem Karlosovi „Terminátorovi“ Vémolovi na turnajích Oktagon 17, respektive Oktagon 19. To je jistě jedním z důvodů, měl být zápas kontroverzního Mikuláška s norským policistou Robertsenem jedním z nejzajímavějších soubojů turnaje.

Vítězem zápasu se díky technickému KO ve druhém kole stal Robertsen.

Jak sledovat Oktagon 23 Kníže vs. Fusi live

Ani Oktagon 23 Kníže vs. Fusi jste si v televizi live pustit nemohli. Spoléhat jste proto museli na online streamy, i ty však byly k dispozici ve vysoké kvalitě. Podívejte se na jejich přehled.

Oktagon 23 Kníže vs. Fusi live PPV

Oktagon 23 a zápas Kníže vs. Fusi jste mohli live sledovat přes oficiální PPV (Pay-Per-View), který je však placený. Zakoupit ho lze na OKTAGON.TV za 273 Kč (9,99 EUR) v předprodeji. V den konání turnaje (1.5.) se jeho cena zvýšila na 355 Kč (12,99 EUR).

Součástí balíčku je kromě samotného online live streamu ve FULL HD i zápasové studio s největšími hvězdami organizace Oktagon MMA.

Oktagon 23 Live stream zdarma na TV Tipsport (online)

Skvělou možností pro sledování Oktagonu 23 je live stream zdarma na TV Tipsport. Ten je, stejně jako množství jiných sportovních utkání na této online televizi, k dispozici zadarmo. Na TV Tipsport můžete živě sledovat všechny turnaje organizace Oktagon MMA a dokonce i zahraniční eventy včetně turnaje UFC Procházka vs. Reyes!

Jak sledovat Oktagon live na TV Tipsport

  1. Zaregistrujte se v Tipsportu
  2. Sledujte sportovní přenosy zadarmo 7 dní.
  3. Pro další sledování vsaďte alespoň 30 Kč měsíčně
  4. Po registraci získáte bonus 150 Kč zdarma.

Sledujte TV Tipsport zde▹

Tipsport navíc při registraci rozdává vstupní bonus až 150 Kč. Ten můžete použít na povinné měsíční sázky a živé přenosy. TV Tipsport tak lze sledovat prakticky zadarmo.

Oktagon online na TV Chance (live stream)

Oktagon lze sledovat online také na TV Chance, která vysílá live streamy ze všech turnajů Oktagon. Přístup k tomuto online přenosu lze získat za podobných podmínek, jaké platí u TV Tipsport, jen zdarma na své sázky získáte rovnou 200 Kč!

Sledujte Chance TV zde▹

Oktagon 23 Free prelims live stream přes Youtube a Facebook

První zápas turnaje (Paulus vs. Konrád na Free prelims kartě) byl k dispozici i online úplně zdarma jako live stream přes Youtube a Facebook.

Oktagon: video záznam a sestřih

Video záznamy zápasů turnajů Oktagon jsou vždy dostupné na oficiálním Youtube kanálu organizace Oktagon MMA, a to přibližně týden po daném eventu.

V případě, že jste si pořídili Oktagon PPV, máte možnost sledovat záznam turnaje ještě během následujících 7 dní.

TIP ❱ Jak sledovat MMA živě ›

Oktagon 23 Free Prelims a předzápasové studio Round Zero

Organizace Oktagon připravila pro fanoušky novinku v podobě online live streamu prvního zápasu (Free Prelims) Oktagonu 23 na YouTube a Facebooku. Podívat jsme se rovněž mohli i na předzápasové studio Round Zero s Betty

Oktagon 23 Kníže vs Fusi – kurzy

Na všechny MMA zápasy galavečera Oktagon 23: Kníže vs. Fusi vypsaly sázkové kanceláře zajímavé kurzy. Tipsport na hlavní zápas nabízel kurzy 1.22 na Petra Knížete a 3.85 na Andreu Fusiho. Z toho vyplývá, že Petr Kníže byl jasným favoritem – a oprávněně.

V případě zápasu Mikulášek vs. Robertsen bookmakeři věřili jednoznačně Thomasovi Robertsenovi. Kurz na jeho vítězství je také 1.22, zatímco na výhru Mikuláška jste si mohli vsadit s kurzem 3.85. I tento kurz se ukázal být přesným.

Tipsport výkon večera

Tipsport výkon večera je tradiční součástí turnajů Oktagon. Jedná se o cenu sázkové kanceláře Tipsport ve výši 2000 EUR. Tu mají šanci získat zápasníci, kteří předvedou nejlepší a nejdominantnější výkon daný večer.

Tipsport připravil cenu také pro nové sázkaře! Vstupní bonus ve výši 150 Kc máte možnost získat i teď, a to bez nutnosti vkladu. Podmínkou je pouhé založení účtu u Tipsportu.