Fortuna TV live – návod jak sledovat, cena, podmínky, sportovní přenosy online

Fortuna TV live – i tato česká sázková kancelář umožňuje svým klientům sledovat přímé přenosy z celé řady atraktivních sportovních soutěží. S účtem od Fortuny tak získáte přístup ke sportovním přenosům z fotbalu, hokeje, tenisu, basketbalu a mnoha dalších disciplín.

SPUSTIT FORTUNA TV ▷

Fortuna TV live

Skvělým místem, kde sledovat sportovní přenosy, je Fortuna TV live. Tato internetová televize toho vysílá opravdu hodně, najdete v ní všechna oblíbená sportovní odvětví. Veškeré události se navíc dají sledovat zdarma, takže díky Fortuně si nemusíte připlácet za drahé sportovní kanály.

Fortuna ale není jediná, svoje internetové televize mají i další sázkové kanceláře, velmi zajímavý obsah má např. Tipsport nebo Chance.

Fortuna TV přehled

Fortuna CZ live

Internetovou televizi Fortuna CZ live můžete sledovat na stolním počítači, notebooku, mobilním telefonu i tabletu. Podívejte se na základní informace o tom jak sledovat fotbal live, hokej, tenis a další živé přenosy na Fortuna TV.

FORTUNA CZ LIVE TV
Cena stačí mít kladný zůstatek
Sporty Fotbal, hokej, tenis, MMA, basketbal, házená, volejbal atd.
Exkluzivita Fortuna liga
Live sázky Ano
HD přenosy Ano
Mobilní aplikace Ano

Fortuna TV jak sledovat

Velmi snadno lze Fortuna TV sledovat nejen na počítači, ale i v mobilu nebo tabletu. Nejdříve ale musíte mít u Fortuny založený herní účet, pak už vám nic nebrání v tom, abyste mohli sledovat živé přenosy ze sportovních událostí z celého světa.

SPUSTIT FORTUNA TV ▷

Jak sledovat přenosy na Fortuna TV

  1. Registrujte se u Fortuny a přihlaste se
  2. V horní liště klikněte na „LIVE“
  3. Vyberte sport, který chcete sledovat
  4. Zvolte zápas a sledujte live!

Odteď můžete sledovat sportovní přenosy na Fortuna TV. Stačí mít kladný zůstatek na účtu, případně mít za posledních 7 dní vsazený alespoň jeden tiket.

Kromě sledování sportu na Fortuna TV nezapomeňte využít vstupní bonus 600 Kč bez rizika!

Live přenos na TV Tipsport živě

Fortuna TV – cena, podmínky, bonus

Abyste mohli sledovat Fortuna TV, nemusíte za to nic platit. Tato internetová televize vysílá zdarma a podmínkou je, abyste u ní měli vedený účet s kladným zůstatkem, případně měli za posledních 7 dní vsazený alespoň jeden tiket.

Pokud váháte, zda si u Fortuny účet založit, možná vás přesvědčí bonus, který dostane každý nový klient.

Fortuna cz live registrace

Fortuna cz live registrace je hračka a zabere vám jen pár minut. Musíte v ní vyplnit základní osobní informace, včetně telefonu, mailu nebo rodného čísla, zvolíte si také uživatelské jméno. V dalších krocích si pak vybíráte jaký chcete bonus nebo nastavujete herní limity.

Pak je ještě nutné provést ověření účtu a zde jsou dvě možnosti. Buď to provedete jednoduše online přes svou banku a nebo registraci dokončíte v některé z poboček Fortuny. Hned poté můžete účet u Fortuny naplno využívat, včetně přístupu k přenosům na Fortuna TV.

Fortuna TV cena

Pokud vás zajímá u Fortuna TV cena, nemusíte ji vůbec řešit. Veškerý obsah je možné sledovat zcela zdarma, za jednotlivé přímé přenosy se na Fortuna TV nic neplatí. Je tak mnohem výhodnější než různé sportovní kanály, které navíc nemají zdaleka tak širokou nabídku.

Fortuna TV podmínky

Fortuna TV podmínky pro sledování se mohou u některých sportovních soutěží trochu lišit, obecně ale platí, že je třeba mít na účtu nějaký zůstatek, případně mít za posledních 7 dní vsazený alespoň jeden tiket. Základní podmínkou je mít u Fortuny ověřený účet, bez něj si Fortuna TV nespustíte.

Fortuna bonus bez rizika

Fortuna bonus bez rizika je pobídka pro ty, kteří u této sázkové kanceláře ještě účet nemají.

Za úspěšné dokončení registrace dostanou automaticky 600 Kč na účet, které se dají použít na jakoukoli sázku, ale lze je klidně i rovnou vybrat. U tohoto vstupního bonusu tak nemusíte nic riskovat.

CHCI BONUS BEZ RIZIKA ▷

Abyste live stream dlouho nehledali, máme pro vás stručný Fortuna TV návod. Stačí si otevřít webové stránky Fortuny, přihlásit se na svůj účet a v horní části webu kliknout na LIVE. Zobrazí se vám přehled všech událostí, na něž lze sázet živě, seřazený podle jednotlivých sportů.

Pokud si chcete vyfiltrovat jen ty zápasy a události, u nichž je živý přenos, stačí nahoře přepnout ukazatel Pouze stream a uvidíte jejich kompletní seznam.

Fortuna online aplikace

Sledovat Fortuna TV je možné nejen na počítači, Fortuna online aplikace vám přináší možnost vidět všechny zápasy i na svém mobilním telefonu či tabletu.

Stačí si jen stáhnout aplikaci z webu Fortuny a můžete Fortuna TV sledovat i na mobilu. Na něm si lze přenosy roztáhnout i na celou obrazovku.

Fortuna TV na televizi

Streamy sázkových kanceláří obvykle jednoduše v televizi spustit nejde, Fortuna TV na televizi není výjimkou. Variantou může být propojení počítače s televizí přes HDMI kabel a nastavení duplikace obrazu.

Jaké sporty vysílá Fortuna TV

Jestli chcete vědět, jaké sporty vysílá Fortuna TV, máme pro vás jejich základní přehled. Na této platformě najdete pestrou paletu oblíbených sportů, od fotbalu a hokeje, přes bojové sporty až po stolní tenis, badminton nebo šipky.

SLEDUJTE SPORT ŽIVĚ NA FORTUNA TV
FOTBAL Fortuna liga, Fortuna národní liga, La Liga, Serie A, Bundesliga, Ligue 1 a mnoho dalších
HOKEJ NHL, KHL, MS v ledním hokeji
TENIS Grandslamy, ATP, WTA, challengery, ITF
MMA UFC
BASKETBAL NBA, Liga mistrů, evropské poháry
VOLEJBAL Liga mistrů, poháry a ligy z celého světa

Fortuna TV fotbal live

Seznam Fortuna TV fotbal live přenosů nabízí nejatraktivnější soutěže z domova i zahraničí. Samozřejmě nechybí česká Fortuna liga a Fortuna národní liga, z ciziny pak např. německá Bundesliga, španělská La Liga, italská Serie A, francouzská Ligue 1 a nepřeberné množství dalších ligových soutěží z celého světa.

Fortuna TV hokej live stream

Spoustu přenosů má Fortuna i z ledního hokeje. Fortuna TV hokej live stream zahrnuje např. živé přenosy z kanadsko-americké NHL, práva má tato sázková kancelář i na KHL nebo Mistrovství světa v ledním hokeji.

Fortuna online tenis

Na své si příjdou i milovníci bílého sportu, Fortuna online tenis nabízí live přenosy z grandslamových turnajů, mužských ATP i ženských WTA. Součástí jsou ale i méně významné události, na Fortuna TV se vysílají i různé challengery nebo ITF turnaje.

Fortuna stream MMA

Také fanouškům bojových sportů má Fortuna TV co nabídnout. Fortuna stream MMA se vysílá z různých prestižních akcí, sledovat lze živě např. oblíbenou UFC live a další významné turnaje.

Basketbal na Fortuna TV

I basketbal na Fortuna TV slibuje špičkovou podívanou, v programu jsou přímé přenosy zámořské NBA, evropské Ligy mistrů, evropských pohárů a dalších soutěží.

Fortuna TV volejbal živě

Fortuna TV volejbal živě vysílá také, sledovat na ní můžete Ligu mistrů, různé pohárové soutěže a volejbalové ligy z celého světa.

Další sporty na Fortuna TV

Fortuna TV vysílá široké spektrum různých sportů, kromě výše jmenovaných na ní lze sledovat i házenou, baseball, stolní tenis, americký fotbal a další odvětví, včetně čím dál populárnějšího esportu.

Sázková kancelář Fortuna

Sázková kancelář Fortuna patří spolu s Tipsportem mezi největší sázkové kanceláře na českém trhu a je zároveň nejstarší, vznikla už v roce 1990. Tehdy byl jedním z jejích zakladatelů známý textař Michal Horáček, od roku 2005 je majitelem Fortuny investiční skupina Penta.

Fortuna nabízí především kurzové sázky, včetně live sázení, kromě toho provozuje i online casino, stírací losy a různé loterie. Má rozsáhlou síť kamenných poboček po celé zemi a je sponzorem celé řady sportovních týmů ale i soutěží.

Dnes je sázková kancelář Fortuna součástí skupiny Fortuna Entertainment Group, která kromě Česka působí i na Slovensku, Polsku, Rumunsku, Chorvatsku a Indii.

Živé přenosy v sázkových kancelářích

Zdroje: ifortuna.cz, wikipedia.org