KSW 91 Liberec: Brichta vs. Mircea – program, karta, zápasy, vstupenky, live stream zdarma

17. února se u nás konal další významný MMA turnaj – KSW 91 Liberec přivítal špičkové bojovníky z domova a Evropy a nabídl spoustu napínavých zápasů včetně titulového Brichta vs Mircea. Sledovat tuto událost šlo přes live stream nebo jste si mohli koupit vstupenky přímo do Home Credit Areny.

KSW 91 LIVE STREAM ZDARMA ▷

KSW 91 Liberec

KSW 91 Liberec je dalším turnajem, v němž si to spolu rozdali nejlepší bojovníci MMA. Polská KSW je jednou z předních evropských MMA organizací a letos slaví 20 let od svého založení.

Turnaj KSW Liberec 91 byl další skvělou příležitostí pro české fanoušky, jak vidět naživo MMA bojovníky z ČR i Evropy. Sledovat KSW live ale bylo možné i přes internetové streamy a to zcela zdarma.

Live přenos na TV Tipsport živě

KSW Liberec program

KSW Liberec program nabídl celou řadu atraktivních soubojů, v nichž se představili špičkoví zápasníci z Česka i dalších evropských zemí. Hlavním zápasem byl duel mezi Leo Brichtou a Valeriu Mirceou, KSW 91 program měl ale i další atraktivní boje, např. zápas Humburger vs. Dudek

Jednalo se o třetí turnaj KSW Česko, druhý se konal v Třinci a první opět v Liberci. Začalo se v 19.00 v liberecké Home Credit Areně.

KSW Liberec karta🥊

KSW 91 FIGHT CARD (od 19:00)
HLAVNÍ ZÁPAS
Lightweight Mircea – Brichta Submise
HLAVNÍ KARTA
Middleweight Humburger – Dudek TKO
Welterweight Fadipe – Juráček TKO
Welterweight Koziorzebski – Červinský Na body
Lightweight Charzewski – Sobiech Na body
Featherweight Štummer – Wieliczko Submise
Light Heavyweight Ducár – Kasperski Na body
PRELIMS
Bantamweight Joniak – Le TKO
Flyweight Částková – Czyżewska KO

KSW 91 Liberec výsledky

KSW 91 Liberec výsledky najdete ve výše uvedené tabulce.

KSW 91 zápasy

KSW 91 zápasy slibovaly atraktivní podívanou, nejočekávanějším je duel Lea Brichty, jenž se střetl s moldavským bojovníkem Valeriu Mirceou. Zajímavé ale byly z českého pohledu i další MMA zápasy.

Čeští MMA fighteři se totiž představili i v ostatních střetnutích, byl mezi nimi např. liberecký patriot Dominik Humburger.

KSW 91 Liberec: Brichta – Mircea

Hlavní zápas byl soubojem českého a moldavského bojovníka, kteří si to rozdali o prozatímní titul lehké váhy. Leo Brichta měl zatím v MMA bilanci 12 výher a 3 proher, jednou se účastnil i galavečera Clash of the Stars. Jeho soupeř Valeriu Mircea má přezdívku Osamělý vlk, jeho dosavadní bilance čítala 26 výher, 9 proher a 1 remízu.

KSW 91 Liberec: Juráček – Fadipe

Matúš Juráček se v amatérském MMA stal 2x mistrem republiky a jednou dokonce mistrem světa. V KSW 91 Liberec se utkal s irským bojovníkem Henry Fadipem a i v jeho případě to byla jeho premiéra v této organizaci. Naopak Henry Fadipe, který pochází z Nigérie, už se KSW účastnil 4x, s bilancí dvou výher a dvou proher.

KSW 91 Liberec live

KSW 91 Liberec live se dal sledovat hned několika způsoby. Pokud se vám nechtělo jet do Liberce, mohli jste si zápasy pustit přes TV Tipsport, další možností byla streamovací služba VOYO a využít šlo také stream, jenž se dal koupit na webu KSW TV.

KSW 91 live stream na TV Tipsport

KSW 91 v Liberci bylo možné sledovat přes live stream zdarma na TV Tipsport.

SPUSTIT TV TIPSPORT ▷

Jak sledovat KSW na TV Tipsport

  1. Registrujte se u Tipsport a přihlaste se
  2. V horní liště klikněte na „LIVE“
  3. Vyberte „KSW“
  4. Zvolte zápas a sledujte live!

Odteď můžete sledovat sportovní přenosy 7 dní zcela zdarma.

Kromě sledování KSW na TV Tipsport nezapomeňte využít vstupní bonus 300 Kč jen za registraci!

KSW 91 živě na TV Tipsport

KSW Liberec live TV Chance

Podobně jako na TV Tipsport, jste mohli sledovat KSW Liberec na online TV Chance.

SPUSTIT TV CHANCE ▷

Jak sledovat KSW na TV Chance

  1. Registrujte se u Chance a přihlaste se
  2. V horní liště klikněte na „LIVE“
  3. Vyberte „KSW“
  4. Zvolte zápas a sledujte live!

Odteď můžete sledovat sportovní přenosy 7 dní zcela zdarma.

Kromě sledování KSW na TV Chance nezapomeňte využít vstupní bonus 200 Kč jen za registraci!

Live přenos na TV Tipsport živě

KSW Liberec online

Pokud máte předplacenou videotéku Voyo, mohli jste KSW Liberec online sledovat v jejím rámci, aniž byste si museli připlácet. Pokud ještě Voyo nemáte, můžete si ho objednat za 159 Kč měsíčně, u hlavních TV operátorů ho lze získat i zdarma k některému z balíčků placené televize.

SLEDOVAT VOYO ONLINE ▷

KSW 91 živě v TV

KSW 91 Liberec šlo u nás premiérově sledovat živě i v TV a to na sportovní stanici Nova Sport 2.

KSW 91 PPV stream

I tentokrát byl dostupný KSW 91 PPV stream, cena byla 9,99 euro (nebo 9,99 dolarů). Přenos bylo možné sledovat ve Full HD rozlišení, s možností přetáčení (timeshift) a sledování záznamu až 72 hodin po skončení akce.

KSW Liberec záznam

Kromě již zmíněného PPV streamu se dal KSW Liberec záznam sledovat i prostřednictvím platformy Voyo. Ta navíc přináší i spoustu dalších sportovních přenosů a záznamů, včetně hokejové NHL a basketbalové NBA.

KSW 91 Liberec sestřihy

Jestli vás zajímají z KSW 91 Liberec sestřihy, můžete si je pustit na internetu, např. na portálu YouTube, na různých stránkách, které se věnují MMA nebo na některých zpravodajských serverech.

KSW Liberec vstupenky

Pokud jste si chtěli koupit na KSW Liberec vstupenky a sledovat MMA živě přímo na místě, našli jste je v sítích společností Ticketportal a Ticketmaster. Nejlevnější lístky se daly pořídit už za 550 Kč, naopak ty nejluxusnější VIP místa stojí 8 700 Kč.

KSW 91 kurzy

Na KSW jste si mohli i vsadit, KSW 91 kurzy byly např. u sázkové kanceláře Tipsport. Kromě ní ale na KSW vypsala kurzy i Fortuna, Chance a Betano.

VSAĎTE SI NA KSW 91 ▷

KSW 91 dnes

Všechny novinky, zajímavosti a další informace o KSW MMA Liberec najdete na oficiálním webu a sociálních sítích organizace KSW:

Zdroje: wikipedia.org, ticketportal.cz, ticketmaster.cz, tipsport.cz, ifortuna.cz, chance.cz, betano.cz