Kde sledovat RFA live – TV přenos, záznam, livestream online

Sledujte RFA live! Přinášíme vám přehled všech dostupných možností, jak si vychutnat zápasy česko-slovenské MMA organizace, ať už je to RFA online stream nebo záznam.

Sledujte RFA 11 Bratislava (10.6.)

Další turnaj MMA Real Fight Arena bude 10.6. 2023 RFA 11 Bratislava. Turnaj se se vrací opět na Slovensko!

Kde sledovat RFA živě

Pokud chcete vědět, kde sledovat RFA živě v ČR, v současnosti máte k dispozici pouze PPV nebo záznam na platformě VOYO. Turnaje RFA zatím live nevysílá žádná televize.

1️⃣RFA live stream zdarma

RFA live stream zdarma byl dostupný na stránkách sázkové kanceláře Tipsport. To už ale od nového roku neplatí!

2️⃣ RFA živě v TV

RFA TV přenos v živém vysílání bohužel nenajdete. Turnaje ale můžete sledovat ze záznamu na platformě VOYO live. Každou neděli po turnaji od 19:00.

3️⃣RFA PPV live stream

Oficiální RFA PPV live stream je v současnosti jedinou možností, jak sledovat turnaje organizace RFA živě. Živý HD přenos ve formě Pay-Per-View si můžete zakoupit jednoduše na webu realsport.tv a cena za PPV je 9,90 eur.

RFA promo kód

RFA nabízí také speciální PPV, které je pojmenováno jako RFA promo kód. Jedná se o speciální kód, který může sdílet jakýkoli bojovník v rámci RFA. Pro uživatele, který unikátní kód použije čeká sleva na pay-per-view konkrétního galavečera! PPV kupón bude platný již velmi brzy. O novinkách a informacích vás budete informovat na tomto místě.

4️⃣ RFA kde sledovat záznam a sestřih

RFA záznam nebo sestřihy zápasů můžete sledovat na platformě VOYO nebo později na YouTube.

RFA online záznam na VOYO

RFA záznam online najdete také na VOYO. Vedení televize Nova, která portál vlastní, oznámilo, že turnaje RFA zde bude možné sledovat bez reklam ve formátu „relive“, tedy ze záznamu, který si můžete pustit kdykoliv. Nejdříve ale od neděle večer (19:00), po turnaji.

SLEDUJTE VOYO ONLINE ▷

RFA MMA online video archiv na YouTube

Týden po turnaji bude organizace Real Fight Arana uploadovat záznamy zápasů na svůj oficiální YouTube kanál.

RFA MMA live výsledky

RFA MMA live výsledky najdete na našem webu 7sport.cz. Výsledky všech zápasů aktualizujeme v průběhu turnajů. Díky tomu neztratíte přehled ani v případě, že nemůžete sledovat video přenos.

Jak sledovat bojové sporty živě

RFA vstupenky

Nejlepší způsob, jak si MMA vychutnat živě, je sledovat zápasy přímo na místě. RFA vstupenky si můžete pořídit například v síti Ticketportal.

RFA aktuality – Facebook, YouTube…

V případě, že nechcete přijít o žádné novinky a aktuality o dění v organizaci RFA, doporučujeme vám sledovat její sociální sítě a YouTube kanál.

RFA kde sledovat tiskové konference

Tiskové konference RFA můžete sledovat na YouTube kanálu nebo facebooku organizace, která takhle zveřejňuje své plány a důležité změny.

Zdroje: rfarena.sk, voyo.nova.cz, youtube.com, Facebook