Kde sledovat RFA live – TV přenos, záznam, livestream online

Sledujte RFA live! Přinášíme vám přehled všech dostupných možností, jak si vychutnat zápasy česko-slovenské MMA organizace, ať už je to TV přenos, RFA online stream, nebo záznam.

SLEDUJTE BOJOVÉ SPORTY LIVE
TV Tipsport ✅ Mobil LIVE › 150 Kč zdarma
Chance TV ✅ Mobil LIVE › 200 Kč zdarma

Sledujte RFA 3 live Ostrava (23.7.)

23.7. 2022 můžeme sledovat v pořadí třetí turnaj z dílny Real Fight Arena, který nese název RFA 3 Ostrava.

Můžete těšit na zajímavé zápasy RFA MMA a vidět svetovú hviezdu MMA Gorana Rejlića, ktorý zápasil i v UFC.  Podívejte se na přehled možností, kde a jak sledovat tento turnaj RFA live.

RFA 3 livestream na TV Tipsport

Kde sledovat RFA živě

Pokud chcete vědět, kde sledovat RFA živě v ČR, v současnosti máte k dispozici pouze PPV, nebo live stream na Tipsportu.  Turnaje RFA zatím live nevysílá žádná televize.

1️⃣RFA live stream zdarma

RFA live stream zdarma je dostupný na stránkách sázkové kanceláře Tipsport! Prozradíme vám, jak sledovat RFA zdarma, stačí se zaregistrovat, nebo si vsadit na zápasy RFA

RFA 3 na Tipsport TV

    1. Vytvořte si účet u Tipsportu, nebo vsaďte na RFA
    2. Získejte bonus 150 Kč (pouze noví hráči)
    3. Vyberte si z nabídky LIVE.
    4. Zvolte „MMA“.
    5. Sledujte celý galavečer RFA 3 Ostrava!

SPUSTIT TV TIPSPORT ▹

2️⃣ RFA živě v TV

RFA TV přenos v živém vysílání bohužel nenajdete. Turnaje ale můžete sledovat ze záznamu na televizi Nova, resp. Nova Sport 1 a 2, a případně také na slovenské Markíze. Turnaje proto můžete sledovat také na platformě VOYO, která nabízí vysílání kanálů společnosti Nova.

3️⃣RFA PPV live stream

Oficiální RFA PPV live stream je v současnosti jedinou možností, jak sledovat turnaje organizace RFA živě. Živý HD přenos ve formě Pay-Per-View si můžete pořídit na webu rfarena.sk.

Pay-Per-View (PPV) přenos si můžete zakoupit jednoduše na webu realsport.tv a cena za PPV je 9,90 eur.

Live streamy zdarma u sázkových kanceláří

I když se na RFA zdarma nepodíváte, na online televizích sázkových kanceláří Tipsport, Chance a Fortuna můžete sledovat přenosy jiných sportů včetně MMA živě.

SLEDUJTE SPORT ONLINE
TV Tipsport ✅ Mobil LIVE › 150 Kč zdarma
Chance TV ✅ Mobil LIVE › 200 Kč zdarma

RFA promo kód

RFA nabízí také speciální PPV, které je pojmenováno jako RFA promo kód. Jedná se o speciální kód, který může sdílet jakýkoli bojovník v rámci RFA. Pro uživatele, který unikátní kód použije čeká sleva na pay-per-view konkrétního galavečera! PPV kupón bude platný již velmi brzy. O novinkách a informacích vás budete informovat na tomto místě.

4️⃣ RFA kde sledovat záznam a sestřih

RFA záznam nebo sestřihy zápasů můžete sledovat ve vysílání televize Nova, která se stará také o živé přenosy turnajů.

RFA online záznam na VOYO

RFA záznam online najdete také na VOYO. Vedení televize Nova, která portál vlastní, oznámilo, že turnaje RFA zde bude možné sledovat bez reklam ve formátu „relive“, tedy ze záznamu, který si můžete pustit kdykoliv.

RFA MMA online video archiv na YouTube

Je pravděpodobné, že organizace RFA MMA bude uploadovat nejlepší zápasy na svůj oficiální YouTube kanál, kde můžete video záznamy sledovat online.

RFA MMA live výsledky

RFA MMA live výsledky najdete na našem webu 7sport.cz. Výsledky všech zápasů aktualizujeme v průběhu turnajů. Díky tomu neztratíte přehled ani v případě, že nemůžete sledovat video přenos.

Výsledky z turnaje RFA 3 Ostrava TU!

Jak sledovat bojové sporty živě

RFA vstupenky

Nejlepší způsob, jak si MMA vychutnat živě, je sledovat zápasy přímo na místě. RFA vstupenky si můžete pořídit například v síti Ticketportal.

RFA aktuality – Facebook, YouTube…

V případě, že nechcete přijít o žádné novinky a aktuality o dění v organizaci RFA, doporučujeme vám sledovat její sociální sítě a YouTube kanál.

RFA kde sledovat tiskové konference

Tiskové konference RFA můžete sledovat na YouTube kanálu nebo facebooku organizace, která takhle zveřejňuje své plány a důležité změny.

SÁZEJTE NA RFA S BONUSEM
Tipsport 150 Kč bez vkladu VSADIT ›
Chance 200 Kč zdarma VSADIT ›
Fortuna 900 Kč bonus VSADIT ›
Synot Tip 500 bonus VSADIT ›

Zdroje: rfarena.sk, voyo.nova.cz, youtube.com, Facebook