Kde sledovat RFA live – TV, online, live stream na realsport.tv, záznam

Kde sledovat RFA live – Přinášíme vám přehled všech dostupných možností, jak si vychutnat zápasy česko-slovenské MMA organizace, ať už je to RFA live stream nebo záznam.

RFA live

Bojová organizace Real Fight Arena, RFA live, je dalším takovým podnikem na území Česka a Slovenska s cílem konkurovat největší tuzemské organizaci Oktagon MMA.

Bohužel oproti zmíněné jedničce na trhu, má Real Fight Arena mnohem omezenější možnosti, kde ji sledovat live.

RFA PPV stream

Oficiální RFA PPV live stream je v současnosti jedinou možností, jak sledovat turnaje organizace RFA živě.

HD přenos ve formě Pay-Per-View si můžete zakoupit jednoduše na webu realsport.tv.

RFA PPV cena

Poslední známá cena RFA PPV byla 11,99 EUR. Jelikož v současné době probíhají úpravy webu realsport.tv, tak není možné zjistit cenu aktuální. Po jejich znovuspuštění budeme tuto sekci aktualizovat.

Realsport TV RFA

Realsport TV je oficiálním kanálem RFA, kde můžeme sledovat živé přenosy galavečerů. V současné době je web v rekonstrukci. Po jeho znovuspuštění, vám přineseme více informací.

RFA promo kód

RFA promo kód je specialita této mladé organizace. Jedná se o speciální kód, který získá bojovník a může ho sdílet. Pro uživatele, který unikátní kód použije čeká sleva na pay-per-view konkrétního galavečera a také tím podpoří daného zápasníka, který získá podíl za prodej PPV.

Organizace tím chce motivovat účastníky, aby propagovali své zápasy na sociálních sítích. Vyplatí se tedy sledovat jednotlivé instagramové a facebookové účty zápasníků.

RFA free stream

Bohužel RFA free stream hlavních zápasů v současné době nenabízí. Jediné na co se můžete podívat zdarma živě jsou free prelims kola, vážení a tiskové konference, které organizace vysílá na Youtube.

RFA TV přenos

V současné době žádná stanice nenabízí RFA TV přenos. V případě, že by došlo ke změně, tak informace o tom naleznete právě zde.

RFA online záznam

RFA záznam nebo sestřihy zápasů můžete sledovat na platformě VOYO nebo později na YouTube.

RFA Voyo

RFA záznam online najdete také na VOYO. Vedení televize Nova, která portál vlastní, oznámilo, že turnaje RFA zde bude možné sledovat bez reklam ve formátu „relive“, tedy ze záznamu, který si můžete pustit kdykoliv. Nejdříve ale od neděle večer (19:00), po turnaji.

SLEDUJTE VOYO ONLINE ▷

RFA kde sledovat video sestřihy

Po turnaji nahrává RFA záznamy a sestřihy na svůj Youtube kanál.

Jak sledovat bojové sporty živě

RFA živě

Když si uděláme v hlavě malou rekapitulaci, tak nám vychází, že nejlepší způsob, jak si užít RFA živě, je vyrazit přímo na místo konání.

RFA vstupenky

RFA vstupenky si můžete pořídit v síti Ticketportal. Dostupné jsou vždy v několika cenových kategoriích.

RFA aktuality – Facebook, YouTube…

V případě, že nechcete přijít o žádné novinky a aktuality o dění v organizaci RFA, doporučujeme vám sledovat její sociální sítě a YouTube kanál.

Zdroje: rfarena.sk, voyo.nova.cz, youtube.com, Facebook