Sportové přenosy zdarma – TV Chance live stream

Sázková kancelář Chance umožňuje svým zákazníkům prostřednictvím TV Chance sledovat pestrou nabídku sportovních událostí zdarma. Jak spustit TV streamy online na webu Chance a co konkrétního mohu sledovat?

Program streamů webu Chance se skládá z přímých přenosů:

FOTBAL
1. české, německé, španělské, italské, francouzské nebo nizozemské fotbalové ligy

HOKEJ
české Tipsport extraligy, NHL, KHL či švédské Elitserien

TENIS
tenisových turnajů ATP a WTA (Australian Open, French Open, Wimbledon, US Open, Davis Cup, Fed Cup a jiné)

BASKETBAL
basketbal (NBA, Německá liga, Euroliga atd.)

DALŠÍ SPORTY
florbalové Tipsport Superligy, házená, volejbal, baseball, futsal a jiné

Jak si můžu streamy pustit?

Ke sledování musíte mít uživatelské konto u Chance. Pokud máte aktivní dočasné uživatelské konto, na internetu můžete sledovat přenosy pouze po dobu 7 dní. Po uplynutí této lhůty je třeba dokončit registraci a získat trvalé konto, jinak nebudou přenosy přístupné.

Majitelům trvalého konta jsou videopřenosy dostupné vždy, pokud si v průběhu 30 dní vsadí alespoň za 30 korun (platí pro všechny streamy s výjimkou 1. české fotbalové ligy).

Podmínka sledování streamů z 1. české fotbalové ligy: Přenosy z této soutěže můžete sledovat pouze v případě, že jste si vsadil v den zápasu nebo předchozí den (přičemž sázka může být v libovolné výši), anebo pokud máte na kontě zůstatek ve výši alespoň 100 korun.

Jak sledovat streamy na webu Chance?

Stačí se jen přihlásit do internetového sázení na www.chance.cz, zvolit záložku LIVE a vybrat si zápas, který chcete sledovat – utkání se streamem jsou označena ikonkou televize. V prostřední části stránky se pak zobrazí okno s přímým přenosem zápasu.

TIP: V případě přenosů z české hokejové Tipsport extraligy navíc můžete okno s přenosem zvětšit na celou obrazovku počítače.

Chance TV online přenosy zdarma dnes