TV Chance live – návod jak sledovat, cena, podmínky, sportovní přenosy online

Sázková kancelář Chance umožňuje svým zákazníkům prostřednictvím TV Chance live sledovat pestrou nabídku sportovních událostí zdarma. Podívejte se, jak spustit TV streamy online na webu Chance a co konkrétně je součástí její nabídky.

SPUSTIT TV CHANCE ▷

TV Chance live

Pro sledování atraktivních sportovních přenosů nemusí být nutná placená televize, TV Chance live vysílá spoustu zápasů a turnajů pro všechny, kdo u ní mají účet. Je to místo, kde se dají sledovat sportovní přenosy z celého světa bez nutnosti platit za ně vysoké částky.

Chance TV přehled

Chance CZ live

Chance CZ live vysílá přímé přenosy z nejlepšího hokeje, tenisu, fotbal live i jiných sportů. Sledovat ji můžete nejen na počítači, ale i v mobilním telefonu nebo tabletu, stačí si stáhnout bezplatnou aplikaci.

CHANCE CZ LIVE TV
Cena je potřeba vsadit si min. 30 Kč za posledních 30 dní
Sporty Hokej, fotbal, tenis, basketbal, baseball, …
Exkluzivita Chance liga
Live sázky Ano
HD přenosy Ano
Mobilní aplikace Ano

TV Chance jak sledovat

Živé přenosy na TV Chance může sledovat každý, kdo se u této sázkové kanceláře zaregistruje a vsadí si alespoň 30 Kč za posledních 30 dní.

SPUSTIT TV CHANCE ▷

Jak sledovat přenosy na TV Chance

  1. Registrujte se u Chance a přihlaste se
  2. V horní liště klikněte na „LIVE“
  3. Vyberte sport, který chcete sledovat
  4. Zvolte přenos a sledujte live!

Odteď můžete sledovat sportovní přenosy 7 dní zcela zdarma.

Kromě sledování biatlonu na TV Chance nezapomeňte využít vstupní bonus 200 Kč jen za registraci!

Live přenos na TV Tipsport živě

TV Chance – cena, podmínky, bonus

Za sledování TV Chance se nemusí nic platit, stačí jen mít u ní účet a jednou za měsíc vsadit 30 Kč. Podmínky jsou tak velmi příznivé a každý si může sledování sportovních přenosů dovolit, aniž by musel utrácet stovky měsíčně. Navíc do začátku každý dostane bonus 200 Kč, který na sázení může využít.

Chance cz live registrace

Chance cz live registrace je snadná, stačí vyplnit jen pár základních údajů. Patří mezi ně jméno, příjmení, datum narození, telefonní číslo nebo mailová adresa. Pak potvrdíte svůj mail klikem na odkaz, jenž vám přijde, zadáte kód z SMS zprávy a nastavíte si přihlašovací jméno a heslo.

Nezbytné je pak ještě ověření identity. To lze u vybraných bank provést online, v ostatních případech je potřeba zajít na kamennou pobočku Chance. Po ověření se už jen přihlásíte na účet a můžete začít TV Chance sledovat.

Chance TV cena

Za možnost sledovat živé přenosy na Chance TV se klientům neúčtuje žádná částka, veškerý obsah lze sledovat zdarma. Stačí jen splnit základní podmínky a získáte přístup k nepřebernému množství přenosů z celé řady sportovních odvětví.

TIP ❱ Formula 1 live na Nova Sport 5 ›

Chance TV podmínky

Abyste mohli sledovat Chance TV, podmínky jsou jednoduché. Musíte mít u této sázkové kanceláře založený herní účet a za posledních 30 dní je třeba mít vsazených alespoň 30 Kč.

Podmínka sledování streamů z 1. české fotbalové ligy: Přenosy z této soutěže můžete sledovat pouze v případě, že jste si vsadili v den zápasu nebo předchozí den (přičemž sázka může být v libovolné výši), anebo pokud máte na kontě zůstatek ve výši alespoň 100 korun.

Chance bonus bez vkladu

Chance bonus bez vkladu je určený pro každého, kdo si u této sázkové kanceláře založí účet. Jakmile budete mít účet založený a zároveň i ověřený, dostanete na něj 200 Kč, které můžete využít na jakoukoli sázku.

CHCI BONUS BEZ VKLADU ▷

Kromě toho navíc Chance nabízí i další atraktivní bonusy pro nové hráče, získat lze až 2 000 Kč. To už je ale podmíněno tím, že člověk prosází alespoň 14 000 Kč, navíc na tiketech s kurzem alespoň 2.00.

Najít live streamy na webu Chance je snadné, TV Chance návod je tak velmi stručný. Jednoduše si otevřete webové stránky, přihlásíte se na svůj účet, vsadíte jakýkoli tiket v hodnotě alespoň 30 Kč a kliknete na položku TV v horním menu.

Pod touto záložkou naleznete přehled všech streamů na TV Chance nejen pro dnešek, ale i pro další dva dny. Vše je přehledně filtrované vodorovně podle času a svisle podle jednotlivých sportů.

Chance online aplikace

Chance online aplikace vám umožňuje sledovat veškerý obsah z TV Chance i na mobilech nebo tabletech, dostupná je jak pro zařízení s Androidem, tak i pro přístroje značky Apple.

Stejně jako u jiných aplikací sázkových kanceláří ji nenajdete přímo v Google Play nebo App Store, ale musíte si ji nainstalovat z webu Chance. Je potřeba povolit stažení aplikací z jiných zdrojů, není ale čeho se bát. Chance online aplikace je naprosto bezpečná.

Chance TV na televizi

Pokud chcete sledovat Chance TV na televizi, je to složitější, protože standardně je určená pouze pro počítače a mobilní zařízení. Někteří uživatelé ale uvádějí, že řešením může být např. propojení televize s počítačem přes HDMI kabel.

Jaké sporty vysílá TV Chance

Jestli se ptáte, jaké sporty vysílá TV Chance, možná budete příjemně překvapení. Nabídka sportovních přenosů na TV Chance je nesmírně bohatá a jsou v ní jak nejsledovanější sporty typu fotbal nebo hokej, tak i mnoho dalších. Program zahrnuje soutěže z celého světa, včetně Evropy, Ameriky a Asie.

SLEDUJTE SPORT ŽIVĚ NA TV CHANCE
HOKEJ Tipsport extraliga, Chance liga, NHL, AHL, švédská a finská liga, MS v hokeji, MS do 20 let
FOTBAL Fortuna liga, Bundesliga, La Liga, Serie A, Ligue 1 a mnoho dalších
TENIS Všechny grandslamy, turnaje ATP i WTA, challengery, turnaje ITF
BASKETBAL NBA, česká NBL, česká ŽBL, Mistrovství světa, Mistrovství Evropy, Euroliga a další
HÁZENÁ Česká, španělská a francouzská liga, Mistrovství světa, Mistrovství Evropy, Liga mistrů atd.
BOJOVÉ SPORTY UFC, Oktagon
AMERICKÝ FOTBAL NFL
ZIMNÍ SPORTY MS i SP v biatlonu, skocích na lyžích i alpském lyžování

TV Chance hokej live stream

Nabídka hokejových přenosů je zde nadstandardní, TV Chance hokej live stream vysílá nejen z Chance ligy, ale i extraligy, zámořských NHL a AHL nebo evropských soutěží. Sledovat na TV Chance tak lze i švédskou SHL a finskou Liigu. V programu nechybějí ani přenosy z MS v hokeji a MS v hokeji do 20 let.

Chance TV fotbal live

Chance TV fotbal live zahrnuje kromě české nejvyšší soutěže také několik předních evropských lig, např. německou Bundesligu, španělskou La Ligu nebo francouzskou Ligue 1. V nabídce je ale i velké množství dalších fotbalových lig z celého světa, včetně zemí jako je Brazílie, Kolumbie, Mexiko, Jamajka a mnoha jiných.

Chance online tenis

I tenisová nabídka je na této internetové televizi skvělá, Chance online tenis vysílá ze všech 4 grandslamových turnajů (Australian Open, French Open, Wimbledon a US Open), dále jednotlivé turnaje ATP a WTA. Program doplňují i přímé přenosy z menších turnajů, jako jsou různé challengery nebo ITF.

Basketbal na TV Chance

Také basketbal na TV Chance má spoustu prostoru a sledovat zde můžete nejlepší ligy z domova i ze světa. Nechybí přenosy z NBA live, Euroliga, Mistrovství světa a Mistrovství Evropy, TV Chance ale vysílá i domácí ligové soutěže.

TV Chance házená živě

TV Chance házená živě se skládá jak z nejlepších mezinárodních klání, jako je Mistrovství světa a Mistrovství Evropy, tak i různých evropských lig. Sledovat zde můžete např. Ligu mistrů, českou nejvyšší soutěž nebo španělskou či francouzskou ligu.

Bojové sporty live na Chance TV

Ani bojové sporty live na Chance TV nechybějí, vidět na této internetové televizi můžete atraktivní zápasy organizací UFC live nebo Oktagon.

Chance TV americký fotbal

Živě se dá sledovat na Chance TV i americký fotbal, součástí programu jsou přímé přenosy z americké NFL.

Zimní sporty na TV Chance

Do programu této televize patří i zimní sporty na TV Chance. Konkrétně se v ní dají sledovat přímé přenosy ze Světového poháru a Mistrovství světa v biatlonu, dále pak SP a MS ve skocích na lyžích a TV Chance vysílá i přenosy z alpského lyžování.

Sázková kancelář Chance

Sázková kancelář Chance patří spolu s Tipsportem a Fortunou do trojice největších sázkových kanceláří v Česku. Vznikla v roce 1991 ve Frýdku-Místku a téhož roku otevřela první pobočku v Ostravě. V roce 2013 se stala součástí holdingu Tipsport, najdete tak u ní stejnou nabídku kurzů i velmi podobný web.

Kromě kurzových sázek nabízí Chance i vlastní online casino s řadou her, Fantasy ligu a provozuje také loterii Korunka. Chance sponzoruje také řadu ligových soutěží a stala se titulárním partnerem druhé české nejvyšší hokejové soutěže, která se tak od roku 2018 jmenuje Chance liga.

Živé přenosy v sázkových kancelářích

Zdroje: chance.cz, wikipedia.org