Oktagon 49 Kolín nad Rýnem (18.11.) – výsledky, karta, live stream

Oktagon 49 Kolín se sice nekonal v České republice, ale i tak nabídl skvělou show. Organizace Oktagon MMA totiž po 2 letech poznala nového šampiona těžké váhy, kterým se stal Hatef Moeil. Prohlédněte si níže kompletní výsledky.

Oktagon 49 Kolín

Organizace Oktagon MMA se po 2 měsících vrátila do Německa a šlo už o 4. akci tohoto podniku pořádanou u našich východních sousedů v letošním roce.

Oktagon 49 Kolín nad Rýnem

Oktagon 49

Oktagon MMA program v Kolíně nad Rýnem startoval v 18:00h Free Prelims zápasy, na které volně navazovala hlavní karta.

Vrcholem večera byl tentokrát souboj borců, z nichž ani jeden neprohrál více než 4 roky! To je bitva o šampiona těžké váhy – Hatef „Boss“ Moeil vs Lazar Todev, kterou lépe zvládl Moeil.

Dalším miláčkem německého publika je po Moeilovi Christian Eckerlin, který se vrátil po roční pauze způsobené zraněním. Soupeřem bývalého profesionálního fotbalisty byl Leandro „Apollo“ Silva z Brazílie.

Z Čechů dostal prostor na hlavní kartě pouze samopal z Brna Andrej „AK47“ Kalašnik, kterého porazil Niklas Stolze.

Oktagon 49 výsledky 🥊

OKTAGON 49 FIGHT CARD
💥 TITULOVÝ ZÁPAS
Heavyweight (120 kg) Hatef Moeil – Lazar Todev Na body
HLAVNÍ KARTA
Catchweight (do 80 kg) Christian Eckerlin – Leandro Silva Na body
Middleweight (do 83,9 kg) Kerim Engizek – Adam Horváth TKO, 1. kolo
Featherweight (do 65,8 kg) Deniz Ilbay – Corey Fry Submise, 1. kolo
Welterweight (do 77,1 kg) Andrej Kalašník – Niklas Stolze KO, 1. kolo
Middleweight (do 83,9 kg) Cihad Akipa – Matthew Bonner Na body
PRELIMS
Lightweight (do 70,3 kg) Konrad Dyrschka – Thiago Silva Na body
Light Heavyweight (do 93 kg) Jorick Montagnac – Steve MacDonald Na body
Catchweight (do 68 kg) Roman Paulus – Arijan Topallaj Submise, 1. kolo
Featherweight (do 65,8 kg) Ivan Klevets – Jake McHugh Submise, 2. kolo
FREE PRELIMS
Welterweight (do 77,1 kg) Finn Griessmann – Lukáš Eliáš KO, 1. kolo

Moeil vs Todev Oktagon 49

Organizace Oktagon pozná jméno šampiona těžké váhy po dlouhých 2 letech, takto očekávaný zápas Moeil vs Todev je!

Německý zápasník Hatef Moeil je momentálně jedničkou Oktagonu těžké váhy (14-4-0) a v organizaci doposud nezaznamenal porážku.

Dvojka z Bulharska Lazar Todev (9-5-0) pro změnu zvítězila už sedmkrát v řadě a řekla si tak o souboj o pás.

Eckerlin vs Silva Oktagon 49

Připravenost po zranění kolene „Frankfurtského krále,“ jak se Christianu Eckerlinovi přezdívá prověří Brazilec „Apollo“ Silva.

Eckerlin se zranil letos na jaře těsně před Oktagon 40, kde proběhlo osmifinále Oktagon Game Changer pyramidy. Bojoval zde ale jeho další soupeř Silva, který ale podlehl na body pozdějšímu finalistovi Andreasi Michailidisovi z Řecka.

Oktagon 49 živý přenos v TV

Oktagon live se vrací na televizní obrazovky! Od Oktagon 48 Manchester máte možnost sledovat Oktagon 49 živě na novém kanálu Premier Sport 4 zaměřeném právě na Oktagon a MMA.

Existují ale i další možnosti, jak event z Kolína nad Rýnem sledovat, některé jsou navíc zdarma! Zápasy můžete sledovat online na mobilu, tabletu nebo PC. Je jen na vás, kterou možnost si zvolíte.

Oktagon 49 online TV Tipsport

Oktagon online je dostupný zcela zdarma tak jako pokaždé na TV Tipsport, kde na některé čeká vstupní bonus 300 Kč.

SPUSTIT TV TIPSPORT ▷

🛑 Oktagon 49 zdarma zde bude dostupný v celé délce, nepřijdete tak ani o jediný zápas. Free prelims jsou zdarma dostupné taky na oficiálním youtubovém kanálu organizace.

Oktagon 49 online Chance TV

Další možností, jak si vychutnat turnaj živě a zdarma je Chance TV. Chance vysílá stejně jako Tipsport celou zápasovou kartu. U této sázkové kanceláře aktuálně platí vstupní bonus 200 Kč zdarma.

Jak sledovat TV Chance zdarma

  1. Registrujte se u Chance a přihlaste se.
  2. Zvolte sekci „LIVE“ a v nabídce sportů dále vyberte „BOJOVÉ SPORTY“.
  3. Spusťte zápas, který chcete sledovat, kliknutím na „STREAM“.

SPUSTIT CHANCE TV ▷

Oktagon 49 live stream PPV

Jednorázový Oktagon 49 PPV (Pay-Per-View) live stream stojí 12,99 eur. Měsíční předplatné OKTAGON.TV stojí 2,99 eur nebo 35,99 eur za rok.

Nově existuje další možnost jak legálně sledovat PPV Oktagon živě. Za podobnou cenu je k dostání i PPV od Premier Sport 4, zakoupený s předstihem stojí 320 korun, cena v den turnaje je 400 korun. Pokud jste odhodlaní sledovat, s nákupem tak zbytečně neotálejte.

Program Premier Sport 4 je v současné době dostupný pouze u poskytovatelů Telly a Digi Slovakia, v brzké době se přidá i O2.

Oktagon 49 vstupenky

Oktagon 49 bude největší MMA akcí v německé historii, pokud tak chcete zažít nenapodobitelnou atmosféru a sháníte Oktagon 49 lístky, ubezpečujeme vás, že je jich ještě dostatek.

K dostání jsou na stránce www.ticket-onlineshop.com, ceny zde začínají na 29 eurech. Pokud stále váháte, nalákat by vás mohlo oficiální intro.

Oktagon 49 free prelims

První zápas eventu Oktagon můžete sledovat pokaždé zdarma, a to na oficiálním YouTube kanálu. Zápas je označený jako „Free prelims“.

Zhruba hodinu před začátkem galavečera se vyplatí sledovat rovněž studio Round Zero, kde se můžete dozvědět užitečné novinky a informace.

Oktagon Kolín záznam

Oktagon 49 video záznam a ukázky nejlepších momentů na vás čekají zhruba s týdenním zpožděním čekají na oficiálním YouTube kanálu organizace Oktagon MMA.

Pokud si platíte OKTAGON.TV, záznam na vás čeká už další den po galavečeru. Jak tomu je v případě Premier Sport 4 budeme informovat časem.

Oktagon 49 kurzy

Partnerem eventů Oktagon MMA, a to včetně těch v Německu, je sázková kancelář Tipsport. Mimo sledování zápasů jsou proto samozřejmostí i vypsané kurzy.

CELÁ KURZOVÁ NABÍDKA ZDE ▷

Zdroj: oktagonmma.cz, oktagon.tv, tipsport.cz, Chance.cz, YouTube