Jak sledovat KSW live! TV a online přenosy, PPV live stream a video sestřihy.

Jak sledovat KSW live – přinášíme vám přehled všech možností, jak si vychutnat zápasy nejlepší evropské MMA organizace v přímém přenosu. TV vysílání, online live stream přes internet, záznam.

SLEDUJTE KSW 86 LIVE ▷

KSW dnes

Nejbližší turnaj KSW 86 se uskuteční již dnes 16. září 2023 od 19:00h v polském městě Wroclav, hala Orbita. Na Na turnaji se představí i dva češi a to Viktor Pešta a Dominik Humburger.

KSW 86 live

Dalším eventem je KSW 86 Wroclav, i ten můžete sledovat zcela zdarma a to na Fortuna TV! Online TV sázkové kanceláře Fortuna nabídne exkluzivní live přenosy z turnajů KSW! Abyste mohli tyto turnaje sledovat zdarma, postačí vám registrace u Fortuny!

Co je to KSW MMA

Polská organizace KSW MMA vznikla v roce 2004 a patří mezi nejlepší MMA organizace v Evropě. Působí v ní také několik českých i slovenských zápasníků a v minulosti byl její součástí také Attila Végh.

KSW se těší široké fanouškovské základně. O tom svědčí také fakt, že 27. května 2017 sledovalo galavečer KSW na PGE Národním stadionu (Varšava) až 57 666 diváků. Dalších několik milionů fanoušků z 36 zemí na 4 kontinentech si tento event pustilo v televizi.

Michal Martínek KSW

Michala Martínka jsme na KSW 79 kvůli zranění nakonec neuviděli.

Patrik Kincl KSW

Patrik Kincl je český bojovník který zápasil v KSW MMA, ve které byl od roku 2020 poražen pouze jednou, a to na TKO v titulovém zápase proti Robertovi Soldicovi. V organizaci mě úctyhodnou statistiku 24-10.

Kincl dříve zápasil také v XFN, odkud po jeho zrušení překvapivě nepřešel do Oktagonu, ale vybral si KSW. V XFN prohrál pouze jediný zápas – s Karlosem Vémolou.

KSW live 2023 program

V této tabulce najdete aktuální seznam nejbližších turnajů v roce 2023. Tabulku i termíny pravidelně aktualizujeme.

Kalendář je průběžně aktualizovaný!
KSW 2023 PROGRAM
16.9. KSW 86 Wroclav, PL
19.8. KSW 85 Novy Sacz, PL
15.7. KSW 84 Gdyňa, PL
3.6. KSW 83 Varšava, PL
13.5. KSW 82 Varšava, PL
22.4. KSW 81 Tomaszów Mazowiecki, PL
17.3. KSW 80 Lubin, PL
25.2. KSW 79 Liberec, CZ
21.1. KSW 78 Štětín, PL

TIP ❱ Kalendář MMA 2023

1️⃣ KSW live stream na VOYO (online)

Pokud nevíte, jak sledovat KSW live stream v ČR, odpovědí je pro vás online přenos na VOYO. Živé přenosy KSW jsou zde většinou k vidění s komentářem od známé dvojice Michal Petrgál a Josef Čepela.

SLEDUJTE VOYO ONLINE ▷

Tuto službu je možné si pořídit za 159 Kč měsíčně. Kromě zápasů KSV na VOYO najdete také turnaje Bellator, NHL zápasy a některé tenisové ATP turnaje a mnoho dalších sportů.

VOYO online přenosy na 7 dní zdarma

Každý registrovaný uživatel má k VOYO přístup  zdarma až na 7 dní. Během této zkušební doby můžete využívat stejný obsah, jaký máte k dispozici s plným předplatným. Výjimkou jsou kanály Nova Sport 1 a 2, které lze sledovat až po zakoupení služby.

2️⃣ KSW live stream (PPV)

Další možností, jak si vychutnat KSW je live stream přes oficiální PPV (Pay-Per-View), který organizace divákům nabízí na KSW TV. Jeho cena je 9.99 EUR za turnaj a pořídíte si ho na stránkách KSW.

Sledovat zde můžete všechny MMA zápasy prelims karty, hlavní karty a stejně tak hlavní zápas večera. Součástí tohoto live streamu je zápasové studio.

3️⃣ KSW online sestřihy (VIDEO)

Video sestřihy najdete na oficiálním Youtube organizace KSW. Najdete zde nejenom jednotlivé zápasy, rozhovory a výběr toho nejlepšího, ale i záznam vážení bojovníků zadarmo.

↩️ Záznam KSW v TV a online

KSW záznam lze sledovat jak v TV, tak online na internetu. Pokud jste tedy nestihli KSW live vysílání, nezoufejte! Přinášíme vám přehled všech možností, kde hledat záznam.

KSW Nova Sport

Záznam KSW v TV vysílá sportovní stanice Nova Sport. Ta je jedinou televizí v ČR a na Slovensku, která nabízí turnaje KSW.

Záznam KSW online na Voyo

Záznam KSW online najdete na VOYO, a to až do konce aktuálního roku.

🆗 KSW live výsledky a MMA statistiky

Podrobné live výsledky zápasů KSW MMA najdete na portálu livesport.cz, kde najdete vítěze i způsob a čas ukončení.

Sledovat zde lze rovněž aktuální výsledky jiných MMA organizací, jako UFC, Oktagon a Bellator.

Jak sledovat bojové sporty živě

Zdroj: kswmma.com, youtube.com, voyo.cz