Jak sledovat KSW live! TV a online přenosy, PPV live stream a video sestřihy. Sledujte souboj KSW 75 Martínek vs Omielańczuk LIVE!

Jak sledovat KSW live – přinášíme vám přehled všech možností, jak si vychutnat zápasy nejlepší evropské MMA organizace v přímém přenosu. TV vysílání, online live stream přes internet, záznam.

KSW 75 Martinek vs Omielańczuk LIVE

KSW dnes

Nejbližší turnaj se uskuteční již tuto sobotu 14. 10. 2022 v měste Novy Sacz. Galavecer bude číslovaný jako KSW 75 a v něm uvidíme i českých fighterov Michala Martínka, Davida Martinika a zápasnici Petru Častkovú .

KSW 75 Martínek vs Omielańczuk live

KSW 75 Martinek vs Stawowy live bude zajímavý zápas dvou borců těžké váhy.

Omielanczuk má už 40 let, ale to neznamená, že se před ním není třeba mít na pozoru.

Polák působil tři roky v UFC, což dokazuje, že je velmi zkušený bojovník,má v profi kariéře na kontě 40 zápasů, 25 vyhrál, 13 prohrál, zaznamenal 1 remízu a jednou No Contest.

Michal Martinek je bývalý šampion Oktagon MMA, který po úspěšných obhajobách přestoupil do ruské ACA. Nyní pokračuje svou zapasnickou pouť v KSW.

KSW 75 live

KSW 75 můžete sledovat v sobotu 14.10. zcela zdarma a to na Fortuna TV! Online TV sázkové kanceláře Fortuna nabídne exkluzivní live přenosy z turnajů KSW! Abyste mohli tyto turnaje sledovat zdarma, postačí vám registrace u Fortuny!

Co je to KSW MMA

Polská organizace KSW MMA vznikla v roce 2004 a patří mezi nejlepší MMA organizace v Evropě. Působí v ní také několik českých i slovenských zápasníků a v minulosti byl její součástí také Attila Végh.

KSW se těší široké fanouškovské základně. O tom svědčí také fakt, že 27. května 2017 sledovalo galavečer KSW na PGE Národním stadionu (Varšava) až 57 666 diváků. Dalších několik milionů fanoušků z 36 zemí na 4 kontinentech si tento event pustilo v televizi.

Michal Martínek KSW

Patrik Kincl KSW

Patrik Kincl je český bojovník který zápasil v KSW MMA, ve které byl od roku 2020 poražen pouze jednou, a to na TKO v titulovém zápase proti Robertovi Soldicovi. V organizaci mě úctyhodnou statistiku 24-10.

Kincl dříve zápasil také v XFN, odkud po jeho zrušení překvapivě nepřešel do Oktagonu, ale vybral si KSW. V XFN prohrál pouze jediný zápas – s Karlosem Vémolou.

Patrik Kincl KSW live sázky Tipsport

KSW live 2022 – program nejbližších turnajů

V této tabulce najdete aktuální seznam nejbližších turnajů v roce 2022. Tabulku i termíny pravidelně aktualizujeme.

KSW MMA 2022 LIVE
17.12 KSW 77 Gliwice
12.11. KSW 76 Grodzisk Mazowiecki
14.10. KSW 75 Novy Sacz
10.9. KSW 74 Ostrów
20.8. KSW 73 Varšava
23.7. KSW 72 Kielce
18.6. KSW 71 Torun, Polsko
28.5. KSW 70 Łódź, Polsko
23.4. KSW 69 Varšava, Polsko
18.3. KSW 68 Radom, Polsko
26.2. KSW 67 Varšava, Polsko
15.1. KSW 66 Szczecin, Polsko

TIP ❱ Kalendář MMA 2022

1️⃣ KSW live stream na VOYO (online)

Pokud nevíte, jak sledovat KSW live stream v ČR, odpovědí je pro vás online přenos na VOYO. Živé přenosy KSW jsou zde většinou k vidění s komentářem od známé dvojice Michal Petrgál a Josef Čepela.

Tuto službu je možné si pořídit za 5,99 EUR měsíčně. Kromě zápasů KSV na VOYO najdete také turnaje Bellator, NHL zápasy a některé tenisové ATP turnaje a mnoho dalších sportů.

VOYO online přenosy na 7 dní zdarma

Každý registrovaný uživatel má k VOYO přístup  zdarma až na 7 dní. Během této zkušební doby můžete využívat stejný obsah, jaký máte k dispozici s plným předplatným. Výjimkou jsou kanály Nova Sport 1 a 2, které lze sledovat až po zakoupení služby.

2️⃣ KSW live stream (PPV)

Další možností, jak si vychutnat KSW je live stream přes oficiální PPV (Pay-Per-View), který organizace divákům nabízí na KSW TV. Jeho cena je 9 EUR za turnaj a pořídíte si ho na stránkách KSW.

Sledovat zde můžete všechny MMA zápasy prelims karty, hlavní karty a stejně tak hlavní zápas večera. Součástí tohoto live streamu je zápasové studio.

3️⃣ KSW online sestřihy (VIDEO)

Video sestřihy najdete na oficiálním Youtube organizace KSW. Najdete zde nejenom jednotlivé zápasy, rozhovory a výběr toho nejlepšího, ale i záznam vážení bojovníků zadarmo.

↩️ Záznam KSW v TV a online

KSW záznam lze sledovat jak v TV, tak online na internetu. Pokud jste tedy nestihli KSW live vysílání, nezoufejte! Přinášíme vám přehled všech možností, kde hledat záznam.

Záznam v TV KSW na Nova Sport

Záznam KSW v TV vysílá sportovní stanice Nova Sport. Ta je jedinou televizí v ČR a na Slovensku, která nabízí turnaje KSW

Záznam KSW online na Voyo

Záznam KSW online najdete na VOYO, a to až do konce aktuálního roku.

🆗 KSW live výsledky a MMA statistiky

Podrobné live výsledky zápasů KSW MMA najdete na portálu livesport.cz, kde najdete vítěze i způsob a čas ukončení.

Sledovat zde lze rovněž aktuální výsledky jiných MMA organizací, jako UFC, Oktagon a Bellator.

Jak sledovat bojové sporty živě

Zdroj: kswmma.com, youtube.com, voyo.cz