Jak sledovat KSW live! TV a online přenosy, PPV live stream a video sestřihy.

Jak sledovat KSW live – přinášíme vám přehled všech možností, jak si vychutnat zápasy nejlepší evropské MMA organizace v přímém přenosu. TV vysílání, online live stream přes internet, záznam.

KSW dnes – KSW 63: Soldić vs Kincl

Už dnes se můžeme těšit na KSW 63 (4.9. 2021), na kterém se představí také český bojovník Patrik Kincl. Duel Soldić vs Kincl bude dokonce hlavním zápasem večera!

Patrik Kincl v tomto souboji bojuje o titul šampiona welterové váhy této prestižní organizace. KSW 63 v TV sice živě sledovat nemůžeme, ale naštěstí existují jiné možnosti, jak sledovat zápas Roberto Soldić vs Patrik Kincl KSW live.

Co je to KSW MMA

Polská organizace KSW MMA vznikla v roce 2004 a patří mezi nejlepší MMA organizace v Evropě. Působí v ní také několik českých i slovenských zápasníků a v minulosti byl její součástí také Attila Végh.

KSW se těší široké fanouškovské základně. O tom svědčí také fakt, že 27. května 2017 sledovalo galavečer KSW na PGE Národním stadionu (Varšava) až 57 666 diváků. Dalších několik milionů fanoušků z 36 zemí na 4 kontinentech si tento event pustilo v televizi.

Patrik Kincl KSW

Patrik Kincl je český bojovník zápasící v KSW MMA, ve které zatím nebyl poražen, a to od roku 2020. Má úctyhodnou statistiku 24-9 a nyní ho čeká zápas o pás šampiona welterové váhy. Zápas Soldić vs Kincl se uskuteční na KSW 63.

Kincl dříve zápasil také v XFN, odkud po jeho zrušení překvapivě nepřešel do Oktagonu, ale vybral si KSW. V XFN prohrál pouze jediný zápas – s Karlosem Vémolou.

Patrik Kincl KSW live sázky Tipsport

KSW live 2021 – program nejbližších turnajů

V této tabulce najdete aktuální seznam nejbližších turnajů v roce 2021. Tabulku i termíny pravidelně aktualizujeme.

KSW MMA 2021 LIVE
4.9. KSW 63 Varšava, Polsko
17.7. KSW 62 Varšava, Polsko
6.6. KSW 61 Gdaňsk, Polsko
24.4. KSW 60 Lodž, Polsko
20.3. KSW 59 Lodž, Polsko
31.1. KSW 58 Lodž, Polsko

TIP ❱ Kalendář MMA 2021

1️⃣ KSW live stream na VOYO (online)

Pokud nevíte, jak sledovat KSW live stream v ČR, odpovědí je pro vás online přenos na VOYO. Živé přenosy KSW jsou zde většinou k vidění s komentářem od známé dvojice Michal Petrgál a Josef Čepela.

Tuto službu je možné si pořídit za 5,99 EUR měsíčně. Kromě zápasů KSV na VOYO najdete také turnaje Bellator, NHL zápasy a některé tenisové ATP turnaje a mnoho dalších sportů.

VOYO online přenosy na 7 dní zdarma

Každý registrovaný uživatel má k VOYO přístup  zdarma až na 7 dní. Během této zkušební doby můžete využívat stejný obsah, jaký máte k dispozici s plným předplatným. Výjimkou jsou kanály Nova Sport 1 a 2, které lze sledovat až po zakoupení služby.

2️⃣ KSW live stream (PPV)

Další možností, jak si vychutnat KSW je live stream přes oficiální PPV (Pay-Per-View), který organizace divákům nabízí na KSW TV. Jeho cena je 9 EUR za turnaj a pořídíte si ho na stránkách KSW.

Sledovat zde můžete všechny MMA zápasy prelims karty, hlavní karty a stejně tak hlavní zápas večera. Součástí tohoto live streamu je zápasové studio.

3️⃣ KSW online sestřihy (VIDEO)

Video sestřihy najdete na oficiálním Youtube organizace KSW. Najdete zde nejenom jednotlivé zápasy, rozhovory a výběr toho nejlepšího, ale i záznam vážení bojovníků zadarmo.

↩️ Záznam KSW v TV a online

KSW záznam lze sledovat jak v TV, tak online na internetu. Pokud jste tedy nestihli KSW live vysílání, nezoufejte! Přinášíme vám přehled všech možností, kde hledat záznam.

Záznam v TV KSW na Nova Sport

Záznam KSW v TV vysílá sportovní stanice Nova Sport. Ta je jedinou televizí v ČR a na Slovensku, která nabízí turnaje KSW

Záznam KSW online na Voyo

Záznam KSW online najdete na VOYO, a to až do konce aktuálního roku.

🆗 KSW live výsledky a MMA statistiky

Podrobné live výsledky zápasů KSW MMA najdete na portálu livesport.cz, kde najdete vítěze i způsob a čas ukončení.

Sledovat zde lze rovněž aktuální výsledky jiných MMA organizací, jako UFC, Oktagon a Bellator.

Jak sledovat bojové sporty živě

Zdroj: kswmma.com, youtube.com, voyo.cz