Oktagon 30 (30.12.) – výsledky, fight card, program, kurzy a živé přenosy. Bledá získala 1. ženský titul! (VIDEO)

Oktagon 30 přinesl předsilvestrovskou nadílku kvalitních zápasů, včetně titulového zápasu Terezy Bledé. Přinášíme vám výsledky, fight card, program, kurzovou nabídku a přehled live přenosů. Sledujte výsledky online na 7sport.cz! 🛑 Klikněte zde a sledujte turnaj Oktagon 30 živě zdarma▹

SLEDUJTE OKTAGON 30
Chance TV LIVE › 200 Kč zdarma
TV Tipsport LIVE › 150 Kč bez vkladu
Oktagon TV PPV cena 13,99 EUR

Oktagon 30 (30.12.) – přehled

Oktagon 30, poslední turnaj v roce 2021 byl jubileiní událostí. Pořadatelé proto chtěli divákům přinést opravdu unikátní zážitek, ať už na vlastní oči, nebo přes Oktagon live stream. A můžeme konstatovat, že se jim to podařilo i přes všechny komplikace.

Kdy a kde se uskutečnil Oktagon 30

Oktagon 30 se uskutečnil 30. prosince 2021 v Zoner Bobyhall (Brno). 30.12. je tradičním termínem pro poslední turnaj v roce.

Event se původně měl konat v pražské O2 Aréně, ale došlo ke změně v souvislosti se současnou pandemickou situací.

KARTA A VÝSLEDKY ↓

Oktagon vstupenky

Vstupenky na aktuální galavečer Oktagon bylo možné zakoupit v síti Ticketportal od 990 Kč, ale vzhledem k opatřením event proběhl pouze s omezeným počtem diváků.

Oktagon 30 dnes – novinky

O turnaji Oktagon 30 dnes víme to, že jeho program byl nabitý kvalitními zápasy. V hlavním zápase večera jsme nakonec viděli titulový zápas ženské muší váhy Bledá vs Lima. Mabelly Lima ale nenavážila, a proto mohl titul připadnout jedině Tereze Bledé, která ho nakonec snadno získala.

Aby toho nebylo málo, pořadatelé navíc přidali Peňáza proti Cheickovi Konemu.

Titulový souboj Pirát vs Kincl se bohužel kvůli pandemické situaci přesunul na Oktagon 31. Původně měl být pro tento turnaj nahrazen zápasem Peňáz vs. Čepo, Čepo ale odřekl účast kvůli zdravotním problémům, a proto Oktagon 30 prošel další změnou.

Přesunulo se také dějiště turnaje, kterým je nakonec Zoner Boby Hall v Brně. Do O2 Arény se, snad už v méně omezeném počtu, podíváme až v rámci Oktagonu 31.

Oktagon Underground na Oktagon 30

Pořadatelé chtěli divákům zajistit co nejlepší podívanou i v současné komplikované situaci, kdy im z turnaje Oktagon 30 vypadlo velké množství bojovníků a zápasů.

Proto jsme na samém začátku galavečera viděli 4 postojářské souboje, které se uskutečnily v rámci early prelims karty podle pravidel Oktagon Underground.

Zajímavostí je, že se v rámci této části turnaje představil Denis Farkaš, kterého jsme ještě 27. prosince mohli sledovat na novém eventu Fight Night Challenge.

Oktagon 30 program a výsledky

Oktagon 30 fight card měl na programu 13 zápasů, jejichž výsledky vám přineseme live v průběhu turnaje.

Event odstartoval Free Prelims zápas (18:00), který organizace Oktagon MMA odvysílala na svém YouTube kanálu. Po něm proběhly zápasy early prelims karty podle pravidel Oktagon UNDG a následně ještě Prelims zápasy. Samotná hlavní karta byla na programu přibližně od 21:00.

Hlavním zápasem byl souboj o pás muší váhy Bledá vs Lima a těšit jsme se mohli také na duel Peňáz vs Kone.

Oktagon 30 karta přinesla i další atraktivní souboje a zápasníky. Viděli jsme Matúše Juráčka s Robem Pukačem a další.

Podívejte se na Oktagon 30 výsledky.

OKTAGON 30 🥊 FIGHT CARD

HLAVNÍ KARTA
Flyweight (do 56,7 kg) Tereza Bledá – Mabelly Lima TKO, 1. kolo
Middleweight (do 84 kg) Matěj Peňáz – Cheick Kone KO, 3. kolo
Heavyweight (do 120 kg) Daniel Dittrich – Tadej Dajčman Submise, 1. kolo
Welterweight (do 77,1 kg) Matúš Juráček – Robert Pukač Na body, 3. kolo
PRELIMS KARTA
Featherweight (do 65,8 kg) Jakub Tichota – Dawid Kareta Na body, 3. kolo
Welterweight (do 77,1 kg) Emmanuel Dawa – Mateusz Strzelczyk Submise, 1. kolo
Light heavyweight (do 93 kg) Daniel Škvor – Jonathan Azevedo TKO, 1. kolo
Featherweight (do 65,8 kg) Aleksander Kolontay – Mate Sanikidze Na body, 3. kolo
Catchweight (do 86 kg) Michal Plesník – Vito Špic TKO, 1. kolo
EARLY PRELIMS KARTA
Catchweight (do 80 kg) Andreas Čehovský – Adrian Tadlánek Na body, 3. kolo
Catchweight (do 74 kg) Luděk Greguš – Nikolas Krivák Na body, 3. kolo
Catchweight (do 84 kg) Denis Farkaš – Andrej Šimkulič KO, 1. kolo
FREE PRELIMS (18:00)
Catchweight (do 75 kg) Tomáš Cigánik – Jakub Mikovčák Na body, 3. kolo

SÁZEJTE NA OKTAGON 30  ⇒

Oktagon 30 Bledá vs Lima výsledek

Zápasem večera byl titulový duel Bledá vs Lima. Češka s Brazilkou se porvaly o titul flyweight divize (lehká váha) Oktagonu. Terezu Bledou už v Oktagonu dobře známe a víme, že měla dlouhodobé titulové ambice, které také naplnila.

Bledá totiž zápas ukončila hned v prvním kole, kdy Limu dostala na zem a uspala ji lokty. Stává se tak první ženskou šampionkou Oktagonu.

Její protivnice Mabelly Lima je světovou #75 ženské muší váhy a šampionkou organizace LFC. Zápasila také pod hlavičkou UFC a v profesionální kariéře prohrála pouze jednou. I tak se však stala snadnou kořistzíé pro namotivovanou Bledou.

Během oficiálního vážení Mabelly Lima přesáhla váhový limit o 2 kg, a proto v případě výhry ani nemohla získat titul.

Původně jsme v hlavním zápase měli vidět Matěje Peňáza, který do turnaje sám vstoupil jako náhradník po několika variantách hlavního duelu.

V té první figurovali Pirát Krištofič a Karlos Vémola, který ale musel odstoupit kvůli přetrvávajícímu zranění ramena. Zápas Piráta s Terminátorem se proto neuskutečnil už podruhé od turnaje Oktagon 26: Štvanice. Uvidíme také, zda se dočká odvety Zápasu století.

Náhradníkem se tak stala hvězda KSW Patrik Kincl, ale pro přetrvávající pandemickou situaci se pořadatelé rozhodli zápas přesunout na Oktagon 31 a nahradit ho zápasem Peňáz vs Čepo.

Čepo se zranil během tréninku, a Peňáz tak musel 2 týdny před turnajem akceptovat nového soupeře, kterým je Cheick Kone. Ve vzájemném zápase si poté připsal páté KO v řadě.

Oktagon 30 kurzová nabídka

Známe kurzovou nabídku pro turnaj Oktagon 30!

V hlavním zápase Bledá vs Lima jste si vsadili na favoritku Terezu Bledou v kurzu 1.23. Kurz na vítězství Mabelly Limy byl 3.73.

V případě souboje Peňáz vs Kone jste si mohli vsadit na favorita Peňáze v kurzu 1.15, na Koneho až s kurzem 4.86.

Jak sledovat Oktagon živě

Ani Oktagon 30 nebyl k vidění živě v TV. Stále jste však mohli vybírat z několika online přenosů, z nichž některé jsou dokonce k dispozici zadarmo!

Oktagon live PPV

Oktagon 30.12. bylo možné sledovat jako live stream díky oficiálnímu PPV (Pay-Per-View), které si pořídíte na Oktagon.tv za 279 Kč (9,99 €). V den konání se pak cena zvýšil na 355 Kč (12,99 €).

Součástí balíčku je také zápasové studio a možnost zpětného zhlédnutí turnaje v online archivu ještě týden od jeho konání.

Oktagon live stream na TV Tipsport

Oktagon live stream všech zápasů najdete na TV Tipsport. To je nejlepší možností, jak sledovat nejenom MMA živě – můžete jej totiž sledovat zdarma.

TV Tipsport vysílá zadarmo také zápasy další MMA organizace. Nejde o nic menšího, než samotnou UFC. Přístup k live streamům organizací UFC, Oktagon MMA, ale také množství jiných sportů získáte jednoduše a navíc vás Tipsport odmění registračním bonusem 150 Kč!

Jak sledovat Oktagon na TV Tipsport

  1. Registrujte se u Tipsportu.
  2. Nyní můžete sledovat sportovní přenosy zdarma až 7 dní.
  3. Pro další sledování stačí vsadit 30 Kč za měsíc.
  4. Na tyto sázky lze využít bonus 150 Kč zdarma pro nové hráče.

Spustit TV Tipsport ▹

Oktagon online na TV Chance

Oktagon online můžete sledovat také na TV Chance. I ta nabízí množství live streamů různých sportů bezplatně. Podmínky sledování jsou obdobné, jako u Tipsportu. Za registraci navíc dostanete bonus 200 Kč.

Spustit Chance TV ▹

Oktagon záznam v TV

Záznam turnaje Oktagon ze lze v TV sledovat díky ČT Sport. Vzhledem k rozsáhlé délce eventů Oktagon se jedná o sestřih všech zápasů. Ve vysílání je s několikadenním zpožděním.

Oktagon záznam a sestřih online

Online záznam a sestřihy zápasů turnajů Oktagon najdete na oficiálním YouTube kanálu organizace Oktagon MMA přibližně týden od ukončení turnaje.

Kde a jak sledovat bojové sporty živě

Oktagon 30.12. Tipsport výkon večera

Tipsport výkon večera je cena pro zápasníka, který v daném turnaji Oktagon předvedl nejlepší výkon. Tipsport výkon večera pro Oktagon 30.12. budeme znát až po skončení turnaje.

Sázková kancelář Tipsport má cenu také pro vás! Za pouhou registraci u ní totiž dostanete bonus 150 Kč zdarma na další sázení.

 

Oktagon 30 vážení záznam (VIDEO)

Podívejte se na záznam vážení Oktagonu 30. Novotný oznámil nové zápasy a soupeřka Terezy Bledé nenavážila o 2 kilogramy!

Zdroj: oktagonmma.cz, sherdog.com, youtube.com, tipsport.cz, chance.cz ceskatelevize.cz