Oktagon 58 Eden – program, fight card, zápasy, výsledky, vstupenky a live stream zdarma

Oktagon 58 Eden se koná 8. června na edenském fotbalovém stadionu. Galavečer přináší velmi dlouho očekávanou Odvetu století, Vémola vs. Végh 2. V článku naleznete kompletní program, fight card, výsledky zápasů a zjistíte kde sledovat live stream zdarma.

SLEDUJTE OKTAGON 58 ▷

Oktagon 58 Eden

Největší česko-slovenská bojová organizace Oktagon MMA posouvá laťku zase o něco výše. Pod širým nebem se sice už několik galavečerů konalo, ale nikdy před téměř 40 000 diváky, kteří se na Fortuna Arenu vejdou.

Výjimečný večer si žádá výjimečný zápas a tím bez pochyby Odveta století je. Navíc půjde pravděpodobně o noc, kdy Karlos Vémola ukončí kariéru.

Oktagon 58 program

Pravděpodobně všichni fanoušci zapisují do svého MMA kalendáře zápasů ono červnové datum. Zatím není znám zbytek programu kromě hlavního zápasu. Program budeme pravidelně aktualizovat.

Oktagon 58 karta

OKTAGON 58 FIGHT CARD
LIGHT HEAVYWIGHT TITLE FIGHT
Light Heavyweight Karlos Vémola – Attila Végh
HLAVNÍ KARTA
bude oznámeno bude oznámeno

Oktagon 58: Vémola vs. Végh 2

Oktagon 58 přináší bitvu dvou legend, na kterou jsme si počkali opravdu dlouho, ale Vémola vs. Végh 2 je tu.

Jediný československý šampion Bellatoru a vítěz prvního zápasu Attila Végh a první český bijec v největší MMA organizaci UFC, hlavní průkopník tohoto tvrdého sportu u nás, Karlos Vémola.

Po nejsledovanějším zápasu historie organizace, Vémola vs Kincl 2, nás tak čeká souboj, který s jistotou přepíše všechny dosavadní rekordy ve sledovanosti českého MMA.

VIDEO: Trailer na Odvetu století

Oktagon 58 vstupenky

Oktagon 58 momentálně nabízí vstupenky pro neregistrované zájemce v prodejní síti Ticketportal a mizí opravdu raketovým tempem.

Vstupenky na Odvetu století šly do prodeje v několika vlnách. Jako první mohli lístky na Vémola vs Végh 2 kupovat předplatitelé PPV služby Oktagon.tv.

Den po nich se dostalo na zákazníky, kteří se registrovali na adrese oktagon.ticketportal.cz.

VIDEO: Průvodce sektory od Oktagonu

Ceny vstupenek na Odvetu století se pohybují od 1.290 do 49.900 Kč. Na plánku níže se můžete podívat kolik stojí jednotlivé sektory.

Oktagon 58 vstupenky
Mapa Fortuna Areny v Edenu (zdroj: oktagonmma.com)

Oktagon 58 live

Nabídka možností, kde sledovat Oktagon 58 live, je opravdu široká. Ostatně u všech akcí české bojové organizace je spousta možností jak sledovat Oktagon MMA živě.

Oktagon 58 live stream zdarma na TV Tipsport

Pokud chcete sledovat Oktagon 58 live stream zdarma, pak je ideální volbou TV Tipsport.

OKTAGON 58 NA TV TIPSPORT

Jak sledovat Oktagon 58 na TV Tipsport

  1. Registrujte se u Tipsport a přihlaste se
  2. V horní liště klikněte na „LIVE“
  3. Vyberte „Bojové sporty“
  4. U vybraného zápasu klikněte na ikonku „Live stream“
  5. Sledujte zápas!

Kromě sledování zápasů na TV Tipsport nezapomeňte využít vstupní bonus 300 Kč jen za registraci!

Live přenos na TV Tipsport živě

Oktagon 58 online na Chance TV

Pozadu není ani další sázková kancelář. Oktagon 58 online můžete sledovat i na TV Chance. I zde naleznete kompletní nabídku galavečera s pořadovým číslem 58.

OKTAGON 58 NA TV CHANCE

Oktagon 58 na PPV

Dalším způsobem, jak sledovat Okatagon 58 live, je zaplatit si přístup na PPV. Tuto službu nabízí samotný Oktagon na svém vedlejším webu Oktagon TV.

Zakoupit můžete přístup pouze na jeden turnaj nebo být předplatitelem. Tam jsou dvě možnosti – měsíční (74 Kč) a roční (886 Kč).

Oktagon 58 live v TV na Premier Sport 4

Zcela novou možností je sledovat Oktagon 58 live v TV na Premier Sport 4. Tato stanice je přístupná pouze plátcům online televizí O2 nebo Telly.

I přesto však musíte zaplatit PPV od Oktagon.tv uvedené výše, aby se vám zpřístupnilo Premier Sport 4 Extra. Není to nejjednodušší cesta, jak sledovat zápasy Oktagon live, proto doporučujeme využít spíše live stream zdarma na TV Tipsport nebo Chance TV.

Oktagon 58 výsledky

Oktagon 58 výsledky naleznete aktualizované v tabulce s fight card výše.

Oktagon 58 kurzy

Kurzy na Oktagon 58 Eden vypisuje sázková kancelář Tipsport, která je partnerem organizace Oktagon MMA, takže si zde můžete vsadit při každé události, a to i v podobě live sázky. To samé platí u sázkové kanceláře Chance.

CELÁ KURZOVÁ NABÍDKA ZDE ▷

Oktagon 58 dnes

Nejvíce informací o události Oktagon 58 dnes najdete na oficiální stránce nebo na jejich sociálních sítích.

Zdroje: oktagonmmma.com, oktagon.tv, youtube.com, tipsport.cz, chance.cz