Oktagon 22: Vémola vs. Ďatelinka – Program, fight card, informace, výsledky, live stream (VIDEO)

Oktagon 22 byl turnajem, na kterém jsme viděli zápas o titul šampiona střední váhy, ve kterém se Karlos „Terminátor“ Vémola úspěšně utkal s vyzývajícím Milanem Ďatelinkou. Event se uskutečnil 27.3. 2021. Program a zápasovou kartu galavečera Oktagon 22, výsledky a živé přenosy najdete v tomto článku.

Kde a kdy se uskuteční Oktagon 22: Vémola vs. Ďatelinka

Galavečer Oktagon 22 se uskutečnil 27. března 2021. Stejně, jak tomu bylo v případě předchozích eventů z dílny Oktagon MMA, jako například Oktagon 21 nebo letošní Oktagon Underground, bude dějištěm i tohoto turnaje Zoner Boby Hall (Brno).

Oktagon 22: Vémola vs. Ďatelinka dnes (aktuality)

Na turnaji Oktagon 22 jsme nakonec neviděli nekorunovaného krále Bratislavy Samuela „Piráta“ Krištofiče. Ten musel účast zrušit kvůli zranění.

Oktagon 22: Vémola vs. Ďatelinka – program a výsledky

Na programu turnaje Oktagon 22 bylo 10 zápasů. Program začal klasicky prelims zápasy, poté následovaly zápasy hlavní karty. Vrcholem celého večera byl titulový souboj o pás šampiona střední váhy Oktagon MMA Vémola vs. Ďatelinka.

Dále se představil například Robert Pukač nebo Lucia Szabová. Piráta Krištofiče do turnaje nenastoupil a Alex Lohoré si proto bude muset počkat na nového protivníka.

OKTAGON 22🥊 FIGHT CARD

HLAVNÍ ZÁPASOVÁ KARTA (20:00)
Middleweight – 84kg Karlos Vémola – Milan Ďatelinka Submise, 1. kolo
Catchweight – 64kg Lucie Pudilová – Maiju Suotama Na body, 3. kolo
Welterweight – 77kg Tato Primera – Alex Lohoré Na body, 3. kolo
Bantamweight – 61kg Lucia Szabová – Cristina Netza KO, 1. kolo
Lightweight – 70kg Tomáš Fiala – Ondrej Petrášek TKO, 1. kolo
Middleweight – 84kg Pavel Salčák – Ondrej Raška Na body, 3. kolo
PRELIMS (18:00)
Welterweight – 77kg Robo Pukač – Ján Malach Submise, 1. kolo
Lightweight – 70kg Marek Bartl – Michal Mokrý Na body, 3. kolo
Middleweight – 84kg Zdeněk Polívka – Filip Tomczak Na body, 3. kolo
Featherweight – 66kg Tadeáš Rúžička – Dawid Kareta Na body, 3. kolo

Oktagon 22: Vémola vs. Ďatelinka (VIDEO)

Karlos Vémola na Oktagonu 22 vyšel vítězně ze zápasu s Milanem Ďatelinkou, který měl být původně o pás šampiona střední váhy. Ten Vémola získal loni na Oktagonu 20 po vyhraném souboji s Lohorém. Ďatelinka v tom samém turnaji zvítězil nad Davidem Hoškem na submisi hned v prvním kole, a tak se stal pro Terminátora přirozenou konkurencí na čele žebříčku jejich váhové kategorie. Přednost před Pirátem Krištofičem, který měl proti Karlosovi bojovat již dříve a také projevil zájem o titulovou bitvu na tomto turnaji. S jistotou však můžeme říct, že Vémolovi bylo jedno, kterému ze zápasníků by se postavil, jelikož jediné, co ho zajímá, je druhá šance proti Attilovi Véghovi.

Na předzápasovém vážení Vémola navážil více, než povoluje jejich váhová kategorie a titul mu byl proto odebrán. Kdyby zápas vyhrál Ďatelinka, pás by získal on, ale protože se tak nestalo, střední váha je momentálně bez šampiona.

Oktagon 22: Pirát Krištofič vs. Alex Lohoré (VIDEO)

Zápas weltrové váhy Krištofič vs Lohoré měl být druhým nejzajímavějším zápasem turnaje Oktagon 22. Duel se ale nakonec kvůli Pirátově zranění neuskutečnil.

Populární Samuel Krištofič se měl postavit Alexovi Lohorému, který na Oktagonu 20 bojoval s Karlosem Vémolou o titul a později s s Leandrem Silvou. Oba zápasy sice prohrál, ale je důležité zdůraznit, že žádný z nich se neuskutečnil v jeho váhové kategorii. Navíc se jednalo o nebezpečné protivníky a tak by Lohoré byl pro Piráta byl nepochybně velkou výzvou. Francouzský zápasník dostal na Oktagonu 22 náhradního soupeře v osobě Tato Primery, nad kterým zvítězil a konečně si tak z Oktagon turnaje odnesl výhru,

Zajímavostí je, že Pirát byl jedním ze zájemců o titulový zápas s Vémolou na tomto turnaji.

Jak sledovat Oktagon 22: Vémola vs Ďatelinka živě

Živé přímé přenosy z turnaje Oktagon 22: Vémola vs. Ďatelinka bylo možné sledovat pouze online.

První možností je oficiální PPV, dále pak lze turnaj zhlédnout díky bezplatnému live streamu na TV Tipsport.

TIP ❱ Živé přenosy z Oktagonu 22 ›

Oktagon 22: Vémola vs. Ďatelinka live PPV

Nejlepší způsob, jak sledovat celý program galavečera Oktagon 22 je zakoupení oficiálního PPV (Pay-Per-View) na stránkách OKTAGON.TV

Díky tomuto live streamu získáte nejenom přístup k živému vysílání Oktagon MMA ve FULL HD, ale také možnost sledovat předzápasové studio, kterého součástí jsou pokaždé populární a zkušení zápasníci, aby poskytli profesionální náhled do dění na turnaji.

TIP: Jak sledovat Oktagon online?

Přístup k PPV na Oktagon.tv je možné si pořídit v předprodeji za 273 Kč (9,99 EUR). V den zápasu se ceny navýší na 355 Kč (12,99 EUR).

MMA online na TV Tipsport: Oktagon 22 live stream zdarma

Nejvýhodnější možností pro sledování online přenosu turnaje Oktagon 22: Vémola vs Ďatelinka je live stream od sázkové kanceláře Tipsport. Na TV Tipsport lze sledovat množství živých přenosů sportovních utkání, včetně MMA turnajů od Organizace Oktagon.

Podmínkou pro sledování je pouhá registrace a minimální sázka na libovolný zápas ve kterémkoliv sportu.

Jak sledovat Oktagon live na TV Tipsport

  1. Zaregistrujte se v Tipsportu
  2. Sledujte sportovní přenosy zadarmo 7 dní.
  3. Pro další sledování vsaďte alespoň 30 Kč měsíčně
  4. Po registraci získáte bonus zdarma 150 Kč zdarma.

Sledujte TV Tipsport zde▹

Tipsport navíc při registraci rozdává vstupní bonus až 150 Kč. Ten můžete použít na povinné měsíční sázky a živé přenosy. TV Tipsport tak lze sledovat prakticky zdarma.

Oktagon 22 livestream online na TV Chance zadarmo

Také sázková kancelář Chance nabízí live streamy Oktagonu 22. Přístup k TV Chance získáte za podobných podmínek, jaké jsou platné u TV Tipsport.

Oktagon: video záznam a sestřih

Video záznamy zápasů turnajů Oktagon bývají k dispozici na oficiálním Youtube kanálu organizace Oktagon MMA, a to přibližně týden po daném eventu.

V případě, že jste si pořídili oficiální Oktagon PPV, máte možnost sledovat záznam konkrétního turnaje ještě po dobu dalších 7 dní.

Oktagon 22: Vémola vs Ďatelinka kurzy

I na zápasy tohoto turnaje jste si mohli vsadit.

Favoritem hlavního zápasu večera byl Karlos Vémola s kurzem 1.25, naproti tomu na Ďatelinku v pozici outsidera bookmakeři vypsali kurz 3.56.

Oktagon MMA: Tipsport výkon večera

Tradiční součástí turnajů Oktagon je cena sázkové kanceláře Tipsport ve výši 2000 EUR. Tu mají šanci získat zápasníci, kteří předvedou nejlepší a nejdominantnější výkon za daný večer.

Tipsport rozdává bonusy také novým sázkařům! Vstupní bonus ve výši 150 Kc máte možnost získat i teď pouhou registrací a založením účtu na Tipsportu, vše bez jakýchkoliv poplatků či vkladu.

Zdroj: oktagonmma.cz, youtube.com, tipsport.cz