Streamovací služba Max – program, sporty, přehled. Sledujte sport na Max!

Na českém trhu se objevila nová streamingová služba, nahradila původní videotéku HBO Max. Podívejte se, jaký sportovní obsah streamovací služba Max nabízí, kolik stojí, na čem ji lze sledovat nebo u kterých operátorů si ji lze objednat.

Streamovací služba Max

Streamovací služba Max vstoupila na český trh 21. května 2024 a přinesla divákům spoustu nového obsahu. Nově totiž nabízí i sportovní přenosy, podobně jako např. konkurenční služba Voyo.

Na nové službě Max tak můžete sledovat přímé přenosy např. z olympijských her v Paříži, tenisových grandslamů nebo špičkových cyklistických závodů.

Proč sledovat Max online

Na Max online můžete sledovat nejen spoustu skvělých filmů, seriálů, dokumentů, reality show a dalších atraktivních pořadů, ale součástí služby je i sportovní obsah. Díky Maxu tak můžete vidět např. sportovní události, které se vysílají na Eurosportech.

Z jednotlivých turnajů pak Max nabízí mnohem širší obsah než tradiční televize. Např. u grandslamů můžete v TV sledovat maximálně 2 zápasy (Eurosport a Eurosport 2), na Maxu si ale můžete pustit jakýkoli zápas, který se na turnaji hraje.

 MAX
Sporty Olympijské hry, Tenis, Cyklistika, Golf, Motorsport
Cena 289 Kč (včetně doplňku Sport)
HD přenosy Ano, i 4K
Internet / mobil Ano
Majitel Warner Bros. Discovery
Web max.com

Jak sledovat Max online

Sledovat Max online můžete na celé řadě zařízení, pustit si tuto službu lze nejen v chytré televizi, ale i na počítači, notebooku, mobilu nebo tabletu. Stačí si jen službu objednat, ať už samostatně nebo přes vašeho poskytovatele placené televize.

Sledujte Max přes Skylink

Jaké sporty vysílá Max online

Nabídka sportů na Maxu je docela pestrá, velmi kvalitně pokrývá zejména tenis a cyklistiku, velkým tahákem je pak olympiáda, ze které Max odvysílá úplně vše.

SLEDUJTE MAX LIVE
Tenis všechny 4 grandslamové turnaje
Cyklistika Tour de France
Motosport Formule E, motokros, superbiky atd.
Golf PGA Tour a další turnaje
Olympiáda letní i zimní olympijské hry
Ostatní sporty horská kola, surfing, triatlon atd.

Tenisové grandslamy na Max

Streamovací služba Max nabízí naprosto bezkonkurenční pokrytí všech čtyř grandslamů. Sledovat na ní můžete přímé přenosy z Australian Open, French Open, Wimbledonu i US Open a co je podstatné – vysílají se všechny dvouhry mužů i žen, čtyřhry a zápasy juniorů.

Cyklistika na Max

Protože Max přináší obsah z lineárních stanic Eurosport, stává se tak jeho součástí i celá řada atraktivních cyklistických závodů v čele se slavnou Tour de France.

Motosport na Maxu

Zajímavý program je na Maxu i ze světa motorsportu, v programovém kalendáři můžeme najít např. závody Formule E, motokros, superbiky, Endurance Car Racing nebo cestovní vozy.

Světový golf na Max

Světový golf na Max zahrnuje pestrou nabídku různých turnajů, mimo jiné ze série PGA Tour. Ta se vedle Maxu vysílá i na programech Eurosportu.

Olympijské hry na Max

Velkým tahákem streamingové služby Max je vysílání olympijských her. Max totiž nabídne kompletní program celé olympiády, takže vám z ní neunikne žádný moment.

Sledovat OH Paříž 2024 live navíc budou moci všichni abonenti služby Max, tedy i ti, kteří doplněk Sport zaplacený nemají.

Ostatní sporty na Maxu

Nabídka streamovací služby Max je velmi pestrá a tak v ní najdete i celou řadu dalších sportovních odvětví. Patří mezi ně např. horská kola, surfing, triatlon, sportovní lezení, powerboating nebo powerlifting.

Poskytovatelé služby Max

Kromě samostatného předplatného se dá Max pořídit i u řady operátorů. U nich ale bohužel nejde dokoupit doplněk Sport, takže pokud o něj máte zájem, musíte si sport doplatit samostatně.

Max je jinak součástí balíčků nejen u všech velkých poskytovatelů, ale i u spousty menších. Přístup ke službě Max lze získat např. u O2 TV, Magenta TV, Vodafone TV, Skylinku, Telly, SledováníTV.cz, Antik TV a mnoha dalších.

VIDEO: Max – podívaná pro všechny

Tarify a ceník služby Max

Každý divák si u služby Max může vybrat ze dvou základních tarifů, k oběma jde přiobjednat i sportovní obsah:

  • Standard – základní tarif s Full HD rozlišením, až 2 souběžné streamy, až 30 stažených položek ke sledování offline
  • Premium – stejný obsah, ale i ve 4K rozlišení, až 4 souběžné streamy a až 100 stažených položek ke sledování offline
TARIFY MAX
Tarif Možnosti Aplikace Cena
Standard TV, PC, mobil Android, iOS 219 Kč
Premium TV, PC, mobil Android, iOS 299 Kč
Sport (doplněk) TV, PC, mobil Android, iOS 70 Kč

Max informace a přehled

Další informace o streamingové službě Max, tipy na nejzajímavější pořady a aktuality najdete na jejích webových stránkách a sociálních sítích:

Zdroje: max.com, youtube.com