UFC 303: Pereira vs. Procházka 2 – program, fight card, kurzy, live stream zdarma

Dlouho očekávaný zápas je za námi. Jiří Procházka ani tentokrát nestačil na Alexe Pereiru, který po další obhajobě naznačil, že se nebrání přechodu do kategorie těžké váhy. Podívejte se na kompletní výsledky UFC 303.

SLEDUJTE UFC 303 ZDARMA ▷

UFC 303: Pereira vs. Procházka 2

Původně mělo být UFC 303 věnováno návratu Connora McGregora do klece, ale vlivem jeho zranění bylo vše jinak. Odvetný souboj Pereira vs. Procházka 2 tak dostal v MMA kalendáři zelenou dříve než se čekalo.

Průběh zápasu byl velmi podobný s jejich prvním měřením sil, kdy úřadující šampion z Brazílie ukončil zápas ve druhém kole.

UFC 303 informace

Galavečer smíšených bojových umění UFC 303 se odehrál na dobře známém místě v Las Vegas. Vzpomínané UFC 300 se totiž odehrálo také ve zdejší T-Mobile Areně, ve které se pravidelně hrají zápasy NHL.

Jak už je obvyklé, tak akce byla na programu v sobotu, a to 30. června od půlnoci našeho času. Hlavní zápas přišel na řadu několik minut po půl sedmé.

UFC 303: Pereira vs Procházka 2
📅 Kdy: 30. června ve 00:00 SEČ
🌎 Kde: T-Mobile Arena, Las Vegas
🥊 Hlavní zápas: Pereira vs Procházka
📺 Live stream TV Tipsport, Nova Sport 6
📈Kurzy hl. zápasu 1.74 – 45.002.00

UFC 303 program

Program UFC 303 tradičně odstartovali zápasy Early Prelims, které jsme viděli 4. Následovaly zápasy Prelims a po nich už jsme se dočkali duelů hlavní karty.

UFC 303 karta
Titulový zápas
Light Heavyweight Alex Pereira – Jiří Procházka TKO
Hlavní karta
Featherweight Dan Ige – Diego Lopes na body
Light Heavyweight Anthony Smith – Roman Dolidze na body
Bantamweight Ž Mayra Bueno Silva – Macy Chiasson TKO
Welterweight Ian Machado – Michael Page na body
Prelims
Middleweight Joe Pyfer – Marc-Andre Barriault KO
Featherweight Cub Swanson – Andre Fili na body
Featherweight Charles Jourdain – Jean Silva KO
Bantamweight Payton Talbott – Yanis Ghemmouri TKO
Early Prelims
Strawweight Ž Michelle Waterson-Gomez – Gillian Robertson na body
Heavyweight Andrei Arlovski – Martin Buday na body
Flyweight Rei Tsuruya – Carlos Hernandez na body
Bantamweight Ricky Simon – Vinicius Oliveira na body

UFC 303: Alex Pereira vs Jiří Procházka 2 porovnání

Zápas Pereira vs. Procházka 2 byl velkolepou událostí, i přesto, že šlo o náhradní hlavní zápas.

Přinášíme vám krátké porovnání obou harcovníků. V případě, že se zajímáte o podrobnější informace, pak doporučujeme náš samostatný článek o hlavním zápasu Procházka vs Pereira.

Jiří Procházka před UFC 303

Jiří Procházka hned po skončení jeho zápasu s Rakićem prohlašoval, že je připraven na odvetný zápas o pás šampiona polotěžké váhy.

V podstatě okamžitě zahájil další přípravu a doufal, že šampion na další zápas kývne. Dlouho to tak nevypadalo, protože dle jeho slov mu další zápas nedával smysl, ale rozhodnutí nechal na samotné UFC.

Procházka v zápase s Pereirou padl po dlouhých 8 letech a musel se tak vyrovnat se situací, kterou dlouhá léta nemusel řešit. Na UFC 300 ovšem ukázal, že sebevědomí neztratil a může dál snít o návratu na trůn.

VIDEO: Jiří Procházka vs Aleksandar Rakić

Alex Pereira před UFC 303

Brazilec Alex Pereira vlétl do světa MMA ve velkém stylu, ale také ve střední váze. Během krátkého časového úseku si vybojoval šanci získat šampionský pás. V cestě mu stál Israel Adesanya, kterého porazil a po pouhých 4 zápasech se stal šampionem střední váhy UFC.

V odvetě ovšem o titul přišel, zároveň se však jednalo o jeho jedinou porážku v nejslavnější organizaci. Poté přestoupil do polotěžké váhové kategorie, kde postupně porazil Blachowicze, Procházku a Hilla.

Nejednou chtěl znovu vyzvat Adesanyu a oplatit mu titulovou porážku, i za cenu změny kategorie. UFC ale tato možnost nepřipadala zajímavá.

VIDEO: Alex Pereira vs Jamahal Hill

UFC 303 výsledky

Výsledky všech zápasů z UFC 303 naleznete v naší tabulce s fight card výše po skončení programu. V případě, že se chcete podívat na podrobnosti z jednotlivých zápasů, pak doporučujeme návštěvu oficiálního webu nebo obsáhlého MMA portálu sherdog.com.

Kde sledovat UFC 303 živě

Sledování UFC zápasů živě je v dnešní době celkem snadnou záležitostí. Především live stream zdarma od sázkových kanceláří je zajímavou a výhodnou volbou.

Jak sledovat UFC 303 zdarma na TV Tipsport

Live streamy od TV Tipsport prudce stoupají na popularitě, protože nabídka sázkové kanceláře je opravdu bohatá. Noví hráči navíc získají bonus zdarma jenom za registraci, takže se není čemu divit.

SPUSTIT TV TIPSPORT ▷

Jak sledovat UFC na TV Tipsport

  1. Registrujte se u Tipsport a přihlaste se
  2. V horní liště klikněte na „LIVE“
  3. Vyberte „BOJOVÉ SPORTY“
  4. Zvolte zápas a sledujte live!

Odteď můžete přehrávat sportovní přenosy 7 dní zcela zdarma. Poté vám postačí každý měsíc vsadit alespoň za 30 Kč a tato možnost vám zůstane.

K tomu vám dobře poslouží vstupní bonus 500 Kč jen za registraci, ze kterého můžete minimální měsíční sázku čerpat.

Tipsport UFC: Návrat samuraje Vsaďte si a sledujte

UFC 303: Pereira vs. Procházka 2 live stream zdarma na TV Chance

Jelikož je sázková kancelář Chance, potažmo její TV Chance, sesterskou k Tipsportu, tak se i vysílací licence vztahují na její přenosy.

SPUSTIT TV CHANCE ▷

Jak sledovat MMA na TV Chance

  1. Registrujte se u Chance a přihlaste se
  2. V horní liště klikněte na „LIVE“
  3. Vyberte „BOJOVÉ SPORTY“
  4. Zvolte závod a sledujte live!

Odteď můžete i zde využívat přístup ke sportovním přenosům 7 dní zcela zdarma. I zde poté platí nutnost vsadit alespoň 30 Kč měsíčně.

Kromě sledování UFC na TV Chance nezapomeňte využít vstupní bonus 200 Kč jen za registraci!

Live přenos na TV Tipsport živě
UFC 303 živě v TV

Samozřejmostí je klasické sledování UFC zápasů v TV. Poslouží vám k tomu placený kanál Nova Sport 6, který naleznete v programových balíčcích od operátorů Telly, Skylink nebo O2 TV.

SLEDUJTE UFC 303 NA TELLY ▷

Jejich velkou výhodou je v dnešní době i sledování přes mobilní aplikace, takže ani na cestách o přímý přenos nepřijdete. A pokud ano, pak je tu 7 denní archiv, takže si ho můžete přehrát zpětně.

Kde sledovat UFC 303 online

Ultimátní zápas Pereira vs. Procházka je dostupný i online. Díky jejich UFC PPV (Pay Per View) je vám dostupná kompletní UFC 303 karta.

Zaplatit si můžete jak jednotlivý galavečer (€25.20), tak se stát i předplatitelem. Tato možnost je dostupná na měsíční (€9.99) nebo roční (€85.99) bázi. Jejich výhodou je přístup do obsáhlého archivu zápasů.

UFC 303 kurzy

Nejenom na zápas Pereira vs. Procházka, ale na kompletní kartu UFC 303 lze vybírat z široké řady kurzů.

Vybírat lze z kurzů na vítěze klání, ale také jakým způsobem bude utkání ukončeno nebo kolikrát půjdou zápasníci na zem.

Když se zaměříme na hlavní zápas večera, tak mírným favoritem je úřadující šampion Pereira, ale kurzový rozdíl je opravdu minimální.

UFC S BONUSEM ZDARMA
Tipsport 500 Kč bez vkladu VSADIT ›
Betano 500 Kč bonus VSADIT ›
Chance 200 Kč zdarma VSADIT ›
Sazkabet 500 Kč na ruku VSADIT ›
Fortuna 600 Kč bez rizika VSADIT ›
[18+] MF varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Zdroje: ufc.com, sherdog.com, wikipedia.org, youtube.com