TV Tipsport – Sportovní online přenosy živě a zdarma

Sledujte exkluzivní přenosy ve vysoké kvalitě a bez zpoždění. Měsíčně jsou na TV Tipsport live streamu dostupné stovky sportovních přenosů zdama, je jen na Vás jaký si vyberete.

TV Tipsport je jedinečná online sportovní televize s bohatým programem přímých přenosů sportovních soutěží z celého světa.

Jaké sporty mohu na TV Tipsport sledovat?

Program TV Tipsport se skládá z přímých přenosů:

FOTBAL ▸ Sledujte fotbalové přenosy živě a online ›
1. české, německé, španělské, italské, francouzské nebo nizozemské fotbalové ligy

HOKEJ ▸ Sledujte hokejové přenosy živě a online ›
české Tipsport extraligy, NHL, KHL či švédské Elitserien

TENIS ▸ Sledujte tenisové přenosy živě a online ›
tenisových turnajů ATP a WTA (Australian Open, French Open, Wimbledon, US Open, Davis Cup, Fed Cup a jiné)

BASKETBAL ▸ Sledujte basketbalové přenosy živě a online ›
basketbal (NBA, Německá liga, Euroliga atd.)

DALŠÍ SPORTY ▸ Sledujte sportovní přenosy živě a online ›
florbalové Tipsport Superligy, házená, volejbal, baseball, futsal a jiné

Jak si mohu pustit TV Tipsport?

K jejímu sledování musíte mít uživatelské konto u Tipsportu. Pokud máte aktivní dočasné uživatelské konto, můžete sledovat přenosy pouze po dobu 7 dní. Po uplynutí této lhůty je třeba dokončit registraci a získat trvalé konto, jinak nebudou přenosy přístupné.

Majitelům trvalého konta jsou videopřenosy dostupné vždy, pokud si v průběhu 30 dní vsadí alespoň za 30 Kč (platí pro všechny streamy s výjimkou 1. české fotbalové ligy).

Podmínka sledování streamů z 1. české fotbalové ligy: Přenosy z této soutěže můžete sledovat pouze v případě, že jste si vsadili v den zápasu nebo předchozí den (přičemž sázka může být v libovolné výši), anebo pokud máte na kontě zůstatek ve výši alespoň 100 Kč.

Jak sledovat TV Tipsport?

Stačí se přihlásit do internetového sázení na www.tipsport.cz, kliknout na sekci TV a vybrat si v programu zápas, který chcete sledovat. Přenosy, na které jsou k dispozici live kurzy, budou vysílány v sekci LIVE.

Pro sledování živých přenosů se nejdříve zaregistrujte. Pro nové hráče 150 Kč zdarma!

TIP: Okno s přímým přenosem se zobrazí v prostřední části stránky. V případě přenosů z české hokejové Tipsport extraligy je navíc možné okno zvětšit na celou obrazovku.

Kompletní nabídku dnešních přímých přenosů naleznete vždy v levé části menu. U všech aktuálně vysílaných duelů s live sázkami uvidíte také aktuální skóre. Po kliknutí na zvolené utkání se zobrazí kompletní nabídka live příležitostí.

Sledujte TV Tipsport živě a vsaďte si live