OKTAGON PRIME 4 (6.11. 2021) – termín, zápasová karta, program, výsledky, live stream a online přenosy (VIDEO)

Oktagon Prime 4 karta přinese titulový zápas bantamové váhy! Fight card, výsledky, program, živé online přenosy, kurzovou nabídku a další důležité informace o turnaji najdete zde.

TIP ❱ Kde sledovat Oktagon live ›

Kdy a kde se uskuteční Oktagon Prime 4

Oktagon Prime 4 se uskuteční 6. listopadu 2021 v Enteria aréně (Pardubice). Východočeské město tak zažije v Oktagonu premiéru.

KARTA A VÝSLEDKY ↓

Oktagon Prime 4 dnes – novinky

Turnaj sice nese název „Oktagon Prime“, ale nejedná o turnaj pro začínající bojovníky, na jaké jsme u eventů s tímto označením zvyklí. Oktagon Prime 4 bude klasickým „číslovaným“ turnajem, pouze s jiným názvem, aby se Oktagon 30 mohl uskutečnit symbolicky 30. prosince 2021.

Na tomto turnaji by měl proběhnout zápas o titul šampiona bantamové váhy Oktagon MMA, ve kterém se utkají Filip Macek a Farid Basharat.

Tento event se měl původně konat už 25. dubna 2020 v Košicích (Slovensko), ale z důvodu pandemie Covid-19 byl zrušen.

Oktagon Prime 4 karta a program

Oktagon Prime 4 karta zatím není kompletní, ale už teď víme, že program turnaje bude obsahovat souboj o pás šampiona bantamové váhy Macek vs Basharat.

Dále uvidíme známá jména jako Matúš Juráček, Cornelia Holm, Jan Malach, Václav Holota, De Sousa Xavier a další.

OKTAGON PRIME 4 VÝSLEDKY LIVE

Oktagon Prime 4 výsledky live budeme průběžně aktualizovat v průběhu turnaje.

FIGHT CARD (20:00)
Bantamweight (do 60kg) Filip Macek – Jonas Mågård TIPUJ
Lightweight (do 70kg) Ján Malach –  Bude aktualizováno TIPUJ
Welterweight (do 77kg) Matúš Juráček –  Bude aktualizováno TIPUJ
Light heavyweight (do 93kg) De Sousa Xavier –  Bude aktualizováno TIPUJ

Oktagon Prime 4: Macek vs Mågård

Hlavní zápas Oktagon Prime 4 fight card je titulový duel Macek vs Mågård. Filip Macek se s Jonasem Mågårdem utká o pás šampiona bantamové váhy.

Pro Macka, jakožto domácí jedničku bantamové váhy, to bude už druhý titulový zápas. Tento veterán Oktagonu prohrál v MMA kariéře pouze jednou a v zápase je jasným favoritem.

Jeho původním soupeřem měl být Farid Basharat, nakonec ho však nahradil nor Jonas Mågård, kterého jsme mohli vidět už na Oktagonu 27.

Jak sledovat Oktagon živě

Oktagon lze živě sledovat pouze online na internetu. Jelikož žádná televize nevlastní vysílací práva na eventy organizace Oktagon MMA, v TV je neuvidíme.

Přinášíme vám přehled všech dostupných live streamů turnajů Oktagon.

Oktagon oficiální live PPV

Organizace Oktagon MMA nabízí živé PPV (Pay-Per-View), které vám umožní sledovat oficiální livestream. Pořídit si ho můžete na Oktagon.tv za 255 Kč (9,99 €). V den konání turnaje se jeho cena zvýší na 330 Kč (12,99 €).

Zakoupením PPV, jehož součástí je také zápasové studio, získáte možnost zhlédnout turnaj ze záznamu ještě týden od jeho ukončení a přístup k video archivu předchozích turnajů.

Oktagon live stream online na TV Tipsport

Live stream na online TV Tipsport je nepochybně nejvýhodnější možností, jak si pustit Oktagon Prime živě.

Sázková kancelář Tipsport totiž nabízí živé přenosy sportovních událostí (včetně zápasů Oktagon) úplně zadarmo! Jak zde sledovat live streamy Oktagonu, UFC, Fortuna ligy a dalších soutěží bezplatně? Je to opravdu jednoduché.

Jak sledovat Oktagon na TV Tipsport zdarma

  1. Vytvořte si účet u Tipsportu.
  2. Sledujte sportovní přenosy zadarmo až 7 dní.
  3. Pro další sledování vsaďte alespoň 30 Kč za měsíc.
  4. Na tyto sázky lze využít bonus 150 Kč zdarma pro nové hráče.

Sledujte Oktagon na TV Tipsport ▹

Oktagon 6.11. online na TV Chance

Oktagon 6.11 lze sledovat online také na TV Chance. I u této sázkové kanceláře se na live streamy podíváte zadarmo a za obdobných podmínek, jaké platí u Tipsportu. Navíc získáte registrační bonus až 200 Kč!

Spustit Chance TV online ▹

Oktagon 6.11. video záznam v TV na ČT Sport

Oktagon video záznam je nyní možné zhlédnout i v TV. Záznam turnaje Oktagon (6.11.) vysílá s několikadenním zpožděním ČT Sport.

Oktagon sestřihy zápasů online (YouTube)

Sestřihy a záznamy jednotlivých zápasů turnajů Oktagon lze sledovat na oficiálním YouTube kanálu organizace Oktagon. Objevují se zde přibližně týden od konání jednotlivých turnajů.

Kde a jak sledovat bojové sporty živě

Oktagon Prime 4 kurzová nabídka

Favoritem hlavního zápasu Oktagon Prime 4 fight card, Macek – Mågård je jednoznačně Filip Macek. Vsadit si na něj můžete v kurzu 1.50. Kurz na výhru Jonase Mågårda je 2.41.

Oktagon 6.11. Tipsport výkon večera

Tipsport výkon večera je tradiční součástí galavečerů Oktagon. Sázková kancelář Tipsport oceňuje po skončení každého turnaje bojovníka, který předvedl nejdominantnější výkon. To platí i pro příští Oktagon 6.11.

Tipsport navíc připravil cenu i pro nové sázkaře! Bonus 150 Kč zdarma lze získat kdykoliv a navíc bez jakéhokoliv vkladu. Jedinou podmínkou je registrace u Tipsportu.

Zdroj: oktagonmma.cz, sherdog.com, youtube.com, tipsport.cz, ceskatelevize.cz