KSW 87 Třinec (14.10.) – karta, výsledky

KSW 87 v Třinci byl po Liberci druhý turnaj slavné polské organizace konaný v České republice. Ve Werk Areně byla k vidění 14. října od 19:00 pořádná porce zajímavých zápasů. Návrat hlásí Michal Martínek! Sledujte KSW fight card, výsledky, a vše potřebné o tomto turnaji.

KSW 87 Třinec

Úspěšná polská organizace KSW se představila v České republice už podruhé. Po roce bude zápasil Michal Martínek! Dalšími Čechy v akci byli Leo Brichta, Filip Macek, Vojtěch Garba, Lukáš Dvořák a Josef Štummer.

KSW Třinec

Turnaj KSW Třinec se nezadržitelně blíží, a tak už se rýsuje přesný program a fight card. Hlavní zápas zůstává na štěstí beze změn. Představí se v něm totiž Michal Martínek(10-4), kterého nepustilo do klece zranění levé ruky rovných 365 dní! Špička české těžké váhy se zde utká s nebezpečným Srbem Darkem Stošičem (18-6).

Domácí fanoušci se mohou těšit na dalších 5 Čechů. V hlavním předzápase se ukáže Leo Brichta, který zažil skvělý debut v organizaci letos v létě. Na nabité kartě nás čeká také vzrušující souboj bantamové váhy mezi domácím Filipem Mackem (27-18-1) a Ukrajincem Oleksii Polischuckem (10-4).

Lístky na třinecký galavečer, který se koná 14. října, jsou stále v prodeji!

KSW 87 Česko karta🥊

KSW 87 TŘINEC FIGHT CARD
💥 HLAVNÍ ZÁPAS
Heavyweight (do 120 kg) Michal Martínek – Darko Stošić KO, 1. kolo
HLAVNÍ KARTA
Lightweight (do 70,3 kg) Leo Brichta – Roman Szymański TKO, 3. kolo
Bantamweight (do 61,2 kg) Filip Macek – Oleksii Polischuck submise, 1. kolo
Light Heavyweight (do 93 kg) Ivan Erslan – Rafal Haratyk KO, 1. kolo
Light Heavyweight (do 93 kg) Vojtěch Garba – Michal Dreczkowski na body
Light Heavyweight (do 93 kg) Lukáš Dvořák – Adrian Dudek na body
Lightweight (do 70,3 kg) Sahil Siraj – Ahmed Abdulkadirov KO, 1. kolo
PRELIMS
Featherweight (do 65,8 kg) Josef Štummer – Dawid Kareta TKO, 1. kolo
Bantamweight (do 61,2 kg) Carl McNally – Tobiasz Le TKO, 3. kolo

KSW 87 výsledky

Výsledky z KSW Třinec najdete v tabulce FIGHT CARD.

KSW Martínek

Michal Martínek bude mít na KSW 87 zápas přesně 365 dní od jeho posledního boje na KSW 75 (prohra po rozhodnutí s Danielem Omielanczukem). Jeho soupeřem na KSW v Třinci bude Srb Darek Stošič.

KSW Kincl

Patrik Kincl se v KSW neúspěšně pokoušel o zisk titulu ve velterové váze. Od druhé poloviny roku 2021 je zpět v Oktagon MMA, kde po zápase Vémola vs Kincl 2 převzal titul šampiona střední váhy.

KSW 87 lístky

KSW Třinec lístky – jelikož se KSW tentokrát koná na našem území, vstupenky lze výjimečně zakoupit na internetovém portálu ticketmaster.cz, obligátní možností je potom polský portál ebilet.pl.

KSW Třinec live

KSW Třinec živě bude možné sledovat na VOYO TV, existují ale další možnosti jak sledovat KSW online.

KSW 87 live stream na Fortuna TV

Nejjednodušší možností, jak sledovat turnaje KSW online je live stream na Fortuna TV. Takto si lze užít turnaj zdarma na mobilu, tabletu nebo na PC. Na nově registrované navíc čeká vstupní bonus 600 Kč!

Návod, jak sledovat KSW live stream

  1. Registrujte se u Fortuny a přihlaste se do účtu
  2. Klikněte na sekci „LIVE“ a z nabídky sportů vyberte „BOJOVÉ SPORTY“
  3. Zvolte zápas, který chcete sledovat a klikněte na „STREAM“

SPUSTIT FORTUNA TV ▷

KSW Česko VOYO live

Stejně jako ostatní turnaje KSW bude i KSW 14.10. na VOYO live. Živé přenosy KSW jsou zde většinou k vidění s komentářem od známé dvojice Michal Petrgál a Josef Čepela.

SLEDOVAT VOYO ONLINE ▷

Tuto službu je možné si pořídit za 159 Kč měsíčně. Kromě zápasů KSW na VOYO najdete také turnaje Bellator, NHL zápasy a některé tenisové ATP turnaje a mnoho dalších sportů.

KSW 87 live stream PPV

Další možností, jak si vychutnat KSW je live stream přes oficiální PPV (Pay-Per-View), který organizace divákům nabízí na KSW TV. Jeho cena je 9.99 EUR za turnaj a pořídíte si ho na stránkách KSW.

Sledovat zde můžete všechny MMA zápasy prelims karty, hlavní karty a stejně tak hlavní zápas večera. Součástí tohoto live streamu je zápasové studio.

KSW Třinec záznam

Záznam z KSW 87 Třinec bude pravděpodobně na jednom z kanálů Nova Sport, s jistotou na VOYO.

KSW Třinec online sestřih

Video sestřihy najdete na oficiálním Youtube kanálu organizace KSW. Najdete zde nejenom jednotlivé zápasy, rozhovory a výběr toho nejlepšího, ale i záznam vážení bojovníků a to zadarmo.

Jak sledovat bojové sporty živě

Zdroj: kswmma.com, youtube.com, voyo.cz