KSW Česko Liberec (25.2.) – program, karta, vstupenky, výsledky. Sledujte KSW live stream!

KSW Česko Liberec je první turnaj slavné polské organizace konaný v České republice a ponese číslo 79. V Home Credit Areně, 25. února od 19:00 uvidíme porci zajímavých zápasů. Sledujte KSW live stream zdarma, program, fight card, výsledky, kurzy a vše potřebné o tomto turnaji.

KSW Česko Liberec

Úspěšná polská organizace KSW se představí vůbec poprvé v Česku. Sledujte KSW live stream nebo si zajeďte přímo do Liberce. Čeká na vás pěkná porce zajímavých zápasů. Titul obhajuje šampion těžké váhy Phil De Fries.

Na KSW Česko Liberec bohužel nebude bojovat zraněný Michal Martínek ani jeho náhradník Viktor Pešta, kterého pro změnu skolila nemoc. Proti Danielu Omielanczukovi nakonec dostává šanci Michal Kita a hlavním předzápasem je nově ten mezi Dominikem Humburgerem a Nemanjou Nikoličem.

KSW Liberec program

Turnaj KSW Liberec se nezadržitelně blíží, a tak už se rýsuje přesný program a fight card. Hlavní zápas zůstává beze změn. Představí se v něm v KSW bezkonkurenční Phil De Fries a Todd Duffee, mimochodem autor nejrychlejšího KO v těžké váze organizace UFC.

Domácí fanoušci se mohou v kleci těšit celkem na 4 Čechy. V hlavním předzápase se ukáže Dominik Humburger. Dále budou bojovat David Hošek, Petra Částková a rodák z Bruntálu Frederico Komuenha.

Lístky na liberecký galavečer, který se koná 25. února, jsou stále v prodeji.

KSW 79 Česko karta🥊

KSW 79 LIBEREC FIGHT CARD
⚡Heavyweight (120,1 kg) Phil De Fries – Todd Duffee TKO (1. kolo)
Middleweight (do 84 kg) Dominik Humburger – Jorge Bueno Na body
Heavyweight (120,1 kg) Arkadiusz Wrzosek – Tomáš Možný Na body
Heavyweight (120,1 kg) Daniel Omielanczuk – Michal Kita TKO (3. kolo)
Welterweight (do 77,1 kg) Brian Hooi – Jivko Stoimenov TKO (1. kolo)
Welterweight (do 77,1 kg) Andreas Gustafsson – David Hošek TKO (1. kolo)
Lightweight (do 70,3 kg) Ramzan Jembiev – Murilo Delfino KO (2. kolo)
Flyweight (do 57 kg) Petra Částková – Natalia Baczyńska Na body
Middleweight (do 84 kg) Frederico Komuenha – Matyas Vyszlay Na body

KSW 79 Liberec výsledky

Výsledky z KSW 79 Liberec najdete v tabulce FIGHT CARD.

KSW Martínek

Michal Martínek měl na KSW 25.2. v Liberci skutečně zápasit, bohužel je ale zraněný.

KSW Kincl

Patrik Kincl se v KSW neúspěšně pokoušel o zisk titulu ve velterové váze. Od druhé poloviny roku 2021 je zpět v Oktagon MMA. V těchto dnech se aktivně připravuje na Oktagon 43, kde ho snad konečně (prosincový zápas na Oktagon 38 byl pro zdravotní stav obou přeložen) čeká životní rival Karlos Vémola.

KSW 25.2. Liberec live

KSW Liberec 25.2. bude možné sledovat live na Nova Action, existují ale další možnosti jak sledovat KSW online.

KSW 79 live stream na Fortuna TV

Nejjednodušší možností, jak sledovat turnaje KSW online je live stream na Fortuna TV. Takto si lze užít turnaj zdarma na mobilu, tabletu nebo na PC. Na nově registrované navíc čeká vstupní bonus 900 Kč!

Návod, jak sledovat KSW live stream

  1. Registrujte se u Fortuny a přihlaste se do účtu
  2. Klikněte na sekci „LIVE“ a z nabídky sportů vyberte „BOJOVÉ SPORTY“
  3. Zvolte zápas, který chcete sledovat a klikněte na „STREAM“

Spustit Fortuna TV ▷

KSW 25.2. Česko VOYO live

Stejně jako ostatní turnaje KSW bude i KSW 25.2. Česko na VOYO live. Živé přenosy KSW jsou zde většinou k vidění s komentářem od známé dvojice Michal Petrgál a Josef Čepela.

Tuto službu je možné si pořídit za 159 Kč měsíčně. Kromě zápasů KSW na VOYO najdete také turnaje Bellator, NHL zápasy a některé tenisové ATP turnaje a mnoho dalších sportů.

KSW Česko Liberec live stream PPV

Další možností, jak si vychutnat KSW je live stream přes oficiální PPV (Pay-Per-View), který organizace divákům nabízí na KSW TV. Jeho cena je 9.99 EUR za turnaj a pořídíte si ho na stránkách KSW.

Sledovat zde můžete všechny MMA zápasy prelims karty, hlavní karty a stejně tak hlavní zápas večera. Součástí tohoto live streamu je zápasové studio.

KSW Liberec záznam

Záznam z KSW 79 Liberec bude pravděpodobně na jednom z kanálů Nova Sport, s jistotou na VOYO.

KSW Liberec online sestřih

Video sestřihy najdete na oficiálním Youtube kanálu organizace KSW. Najdete zde nejenom jednotlivé zápasy, rozhovory a výběr toho nejlepšího, ale i záznam vážení bojovníků a to zadarmo.

KSW Liberec vstupenky

KSW 79 lístky Česko – jelikož se KSW tentokrát koná na našem území, vstupenky lze výjimečně zakoupit na internetovém portálu ticketportal.cz, obligátní možností je potom polský portál ebilet.pl.

KSW ve spolupráci s RFA

Polská MMA organizace KSW je již dlouhá léta nejlepší a nejprestižnější v Evropě. Tentokrát se rozhodla pro expanzi na český a slovenský trh a už tuto sobotu 25. februára v Liberci postavila kartu z velké části na českých a slovenských bojovnících.

Ve spolupráci s organizací Real Fight Aréna, která uvolnila své hvězdy, půjde o kartu, kterou Liberec dosud ještě nezažil a dlouho ani nezažije.

Odveta po 8 letech pod MMA pravidly

Slovenský obr Tomáš Možný přestoupil do smíšených bojových umění teprve nedávno. Celou svoji kariéru se věnoval postojovým disciplínám, přičemž v kickboxu to dotáhl až do slavné Glory Kickboxing. Ještě předtím měl ale skvělé úspěchy a chlubit se může prestižními tituly organizací WKU či WKN.

Právě v tomto období, kdy zápasil se světovou elitou o tituly, utkal se poprvé proti Poláku Arkadiusz Wrzosekovi. V té době to byl pro Wrzoseka druhý zápas kariéry a Možný ho bez vážnějších potíží zdolal na body. Jejich první vzájemný souboj se odehrál v roce 2015 a po něm kroky Wrzoseka rovněž směřovaly do zámořské Glory Kickboxing.

Oba bojovníci toho mají extrémně mnoho společného, a tak se KSW rozhodla uspořádat jejich odvetu, tentokrát pod MMA pravidly. Tomáš Možný naposledy prožil s Kamilem Mindem nemožné a na turnaji RFA 4 vyšťaveného Poláka dobil ve 2. kole. Proti Wrzosekovi je považován za výrazného outsidera, ale Možný v každém jednom zápase ukazuje, že je velmi troufalé ho jakkoli podceňovat.

Hošeka prověří neukončený švédský talent

David „Sparťan“ Hošek vždy když trefí, soupeři letí k zemi. Přesně o to se bude pokoušet i proti Švédovi Andreasu Bergovi Gustafssonovi, který má impozantní skóre 7-1. Švéd zároveň nikdy nebyl ukončen a jeho jedinou porážku si připsal právě v KSW ve velmi těsném zápase.

Hošek se vrátil na vítěznou vlnu, když už v 1. kole knokautoval Martina Horského. Dříve mu ale vystavil stopku Nenad Avramovič, který ho po taktickém výkonu odkontroloval na zemi. David Hošek má nyní velkou šanci skutečné ukázat svůj potenciál proti papírově dosud nejsilnějšímu soupeři kariéry.

Dominik Humburger jde prodloužit svoji neporazitelnost

Už své druhé vystoupení pod KSW má před sebou Dominik Humburger. Jedna z největších nadějí českého MMA má skóre 5-0 a trpkost porážky dosud pocítil jeho soupeř Jorge Bueno z Brazílie jen jedinýkrát. Humburger si už prošel kritickými chvílemi proti Milanovi Ďatelinkovi, který mu v 1. kole ze zad hrozil submisemi.

Dominik to však zvládl a ve 2. kole vyšťaveného Ďatelinku tvrdě ukončil. Bueno bude pro sedmadvacetiletého českého reprezentanta skutečnou výzvou. Se skóre 8-1 se může pyšnit sedmi ukončeními před časovým limitem. Jeden z této dvojice bojovníků se výrazně posune ve světovém žebříčku a Dominik Humburger bude muset sáhnout na skutečné dno svých sil.

Jak sledovat bojové sporty živě

Zdroj: kswmma.com, youtube.com, voyo.cz