KSW Česko – program, turnaje, vstupenky a live přenos

MMA turnaje polské organizace KSW mají velkou oblibu i u nás v Česku. Od roku 2023 se konají i zde, první turnaje KSW Česko hostil Liberec a Třinec. Podívejte se na program turnajů KSW v Česku, kde koupit vstupenky a kde sledovat KSW živě v televizi nebo online.

SLEDUJTE KSW LIVE STREAM ▷

KSW Česko

Zápasy MMA jsou u nás hodně oblíbené a KSW Česko je dalším krokem polské organizace bojových sportů. Všechny turnaje KSW live můžete sledovat živě v televizi i na internetu, na streamech sázkových kanceláří jsou dokonce zcela zdarma.

Kromě turnajů československé organizace Oktagon a česko-polské Clash of the Stars se zde tak konají i turnaje polské KSW.

KSW Česko program

Na aktuální KSW Česko program se můžete podívat v následující tabulce. Možností, kde sledovat MMA živě je tak u nás více, spolu s Oktagonem a Clashem se v ČR koná celá řada atraktivních MMA událostí, navíc v různých městech, jako je Praha, Ostrava, Liberec či Třinec.

Kalendář je průběžně aktualizovaný!
KSW ČR PROGRAM
2024
17. 2. KSW 91
Liberec
2023
14. 10. KSW 87 Třinec
25. 2. KSW 79 Liberec

KSW 91 Liberec

Zatím poslední KSW turnaj v Česku se koná už podruhé v Liberci. V programu KSW 91 Liberec je nejzajímavějším duelem souboj Leo Brichta – Valeriu Mircea, představují se zde ale i další čeští MMA bojovníci.

KSW 87 Třinec

V pořadí druhý turnaj KSW se konal v říjnu 2023 v Třinci. Hlavním zápasem KSW 87 Třinec byl zápas mezi Michalem Martínkem a Darko Stošićem, který vyhrál srbský bojovník. Z našich účastníků byl úspěšný Leo Brichta, jenž porazil Romana Szymanskiho.

KSW 79 Liberec

KSW turnaje v Česku byly zahájeny v únoru 2023 v Liberci. Historicky první český KSW 79 Liberec přinesl českým divákům atraktivní nabídku zápasů, tím hlavním byl souboj mezi Angličanem Philem de Friesem a americkým bojovníkem Toddem Duffeem. De Fries v něm zvítězil hned v 1. kole.

VIDEO: KSW 79 Liberec TOP momenty

KSW Česko vstupenky

Pokud si chcete koupit na KSW Česko vstupenky, najdete je ve známých prodejních sítích, jako je Ticketportal nebo Ticketmaster.

Další možností, jak lístky na KSW sehnat, jsou různé internetové bazary, kde je lidé přeprodávají.

Příležitostí, jak sledovat MMA zápasy je každopádně spousta, kromě turnajů KSW, Oktagon a Clash of the Stars lze všechny ostatní sledovat v televizi nebo přes internetové streamy.

Kde sledovat KSW Česko live

Jestli se ptáte, kde sledovat KSW Česko live, máme pro vás dobrou zprávu. Sledovat sportovní přenosy z těchto turnajů můžete zdarma na internetu, dále pak v televizi, ať už přes klasické vysílání nebo streamovací platformu a alternativou jsou také PPV streamy.

KSW turnaje v Česku live stream

Pro KSW turnaje v Česku live stream je dostupný zdarma u sázkových kanceláří, sledovat jednotlivé turnaje můžete na TV Tipsport a na TV Chance. Nemusíte tak za sledování nic platit, stačí jen mít u Tipsportu nebo Chance založený herní účet.

Live přenos na TV Tipsport živě

KSW v Česku v televizi

Nově se začaly vysílat přenosy z KSW v Česku v televizi. Sledovat je můžete na stanici Nova Sport 2, která je v nabídkách prakticky všech operátorů placené digitální televize. Jiné MMA turnaje už jsou ale dražší, jak Oktagon, tak Clash of the Stars se musejí platit vždy zvlášť.

KSW program Česko na Voyo

Další možností, jak tyto turnaje sledovat, je KSW program Česko na Voyo. Tato streamovací platforma má ve svojí nabídce nejen přímé přenosy z KSW, ale vysílá také NHL live, NBA, fotbalovou Ligue 1, šipky a další zajímavé sportovní události.

KSW dnes

Další informace, fotky, videa, aktuality, statistiky a jiné zajímavosti najdete na oficiálních webových stránkách organizace KSW a jejích sociálních sítích:

Zdroje: wikipedia.org, tipsport.cz, chance.cz, nova.cz, voyo.nova.cz, ticketstream.cz, ticketportal.cz