Oktagon 25 výsledky (19.6.): Buday vs. Minda. Králem těžké váhy se stal Martin Buday! (VIDEO)

Oktagon 25 nám nabídl titulový zápas Buday vs. Minda! Vítězně z něj vyšel právě slovenský obr. Dlouho očekávaný souboj mezi dvěma obry však nebyl zdaleka jediným tahákem galavečera. Oktagon 25 program, výsledky, kompletní zápasová karta, informace o duelech a přehled živých přenosů zde.

Oktagon 25 program – 19.6.2021

Kde a kdy se uskutečnil Oktagon 25?

Oktagon 25 i jeho hlavní zápas Buday vs. Minda se uskutečnil 19. června 2021 v Zoner Boby Hall. Brněnská aréna je tradičním dějištěm turnajů Oktagon. Mezi eventy, které se v ní konaly, patří například Oktagon 24.

TIP ❱ Jak sledovat Oktagon 25 živě ›

Oktagon 25 dnes – novinky

Kromě návratu populárního „krále Bratislavy“ Samuela „Piráta“ Krištofiče jsme se mohli na Oktagon 25 dnes těšit také na elitního srbského veterána Bojana Veličkoviće a slovenského nováčka Moniku Chochlíkovou.

Vítězem hlavního zápasu se stal Martin Buday.

Oktagon 25 vážení bojovníků

Vážení bojovníků turnaje Oktagon 25 se uskutečnilo 18.6.2021 od 9:00, tedy klasicky jeden den před samotným galavečerem. Součástí vážení samozřejmě byly i staredowny samotných bojovníků a také několik velmi zajímavých rozhovorů.

Oktagon 25 program a výsledky

Program galavečeru Oktagonu 25 čítal celkem 11 zápasů. Vrcholem turnaje byl souboj o titul těžké váhy, Buday vs. Minda, jehož vítězem a králem heavyweightu se stal Martin Buday. Ten vyhrál díky TKO ve 2.kole.

Dalším trhákem byl i zápas Samuela „Piráta“ Krištofiče, ze kterého nekorunovaný král Bratislavy vyšel vítězně po 3. kole.

Zápasová karta začala klasicky prelims zápasy (18:00), později přišly na řadu také zápasy hlavní karty (cca od 21:00).

OKTAGON 25 🥊 FIGHT CARD

ZÁPASOVÁ KARTA (20:00)
Heavyweight (do 120kg) Martin Buday vs. Kamil Minda TKO, 2. kolo
Lightweight (do 70kg) Karol Ryšavý vs. Marek Bartl Na body, 3. kolo
Welterweight (do 77kg) Bojan Veličković vs. Emanuel Dawa TKO, 1. kolo
Middleweight (do 84kg) Samuel Krištofič vs. Al Matavao Na body, 3. kolo
Strawweight (do 52kg) Monika Chochlíková vs. Giulia Chinello Na body, 3. kolo
PRELIMS KARTA (18:00)
Lightweight (do 70kg) Ronald Paradeiser vs. Arda Adas Na body, 3. kolo
Middleweight (do 84kg) Zdeněk Polívka vs. Abdel Rahmane Driai Submise, 1. kolo
Bantamweight (do 61kg) Marta Waliczek vs. Rizlen Zouak Na body, 3. kolo
Lightweight (do 70kg) František Fodor vs. Tomáš Fiala TKO, 1. kolo
Welterweight (do 77kg) Václav Holota vs. Daniel Hromek Na body, 3. kolo
Lightweight (do 70kg) Jakub Bahník vs. Ron Becker TKO, 1. kolo

Kde sledovat Oktagon 25 živě

Pro sledování turnaje Oktagon 25 online živě lze vybírat z několika možností. K dispozici je oficiální placené PPV, ovšem zápasy turnajů od organizace Oktagon MMA vysílají také sázkové kanceláře Tipsport a Chance defacto zdarma.

TIP ❱ Jak sledovat Oktagon živě ›

Oktagon PPV live stream

Oktagon 25 lze sledovat live přes oficiální PPV (Pay-Per-View), který je však placený. Zakoupit ho je možné na OKTAGON.TV za 273 Kč (9,99 EUR) v předprodeji. V den konání turnaje (19.6.) se jeho cena zvýší na 355 Kč (12,99 EUR).

Součástí PPV balíčku je kromě samotného online live streamu ve FULL HD i zápasové studio s největšími hvězdami organizace Oktagon MMA.

Oktagon 25 live stream – online přenos na TV Tipsport

Skvělou možností pro sledování Oktagon 25 live stream zdarma je TV Tipsport. Ten je, stejně jako množství jiných sportovních utkání na této online televizi, k dispozici téměř zdarma. Na TV Tipsport můžete živě sledovat všechny turnaje MMA ogranizace Oktagon a dokonce i zahraniční eventy včetně turnajů UFC live.

Jak sledovat Oktagon live na TV Tipsport

  1. Zaregistrujte se v Tipsportu
  2. Sledujte sportovní přenosy zadarmo 7 dní.
  3. Pro další sledování vsaďte alespoň 30 Kč měsíčně
  4. Po registraci získáte bonus 500 Kč zdarma.

Sledujte Oktagon na TV Tipsport ▹

Oktagon 19.6. online na TV Chance (live stream)

Online přenos turnaje Oktagon, který se bude konat 19.6., je dostupný i na TV Chance, která vysílá live streamy ze všech eventů této organizace. Přístup k live streamu na TV Chance lze získat za podobných podmínek, jaké platí u TV Tipsport a zdarma na své sázky získáte dalších 200 Kč zdarma!

Sledujte Oktagon na Chance TV ▹

Oktagon video záznam a sestřih

Sestřihy všech zápasů Oktagon je možné zhlédnout na oficiálním YouTube kanálu organizace Oktagon přibližně týden po skončení turnaje.

V případě, že jste si zakoupili oficiální PPV, získali jste přístup k úplnému záznamu turnaje po 7 dní od jeho konání.

TIP ❱ MMA živé přenosy ›

Oktagon 25 vstupenky na 19.6.

Oktagon 25 se uskuteční i za účasti diváků, vstupenky jsou tedy v prodeji. Pořadatelé však s ohledem na pandemii mohli uvolnit pouze omezený počet lístků, které jsou v tuto chvíli beznadějně vyprodány.

Oktagon 25 Buday vs Minda (VIDEO)

Hlavním zápasem galavečera Oktagon 25 byl dlouho očekávaný souboj Buday vs. Minda. Ten se měl původně uskutečnit už na Oktagonu 23, ale z důvodu zranění Martina Budaye byl odložen a Kamil Minda dostal náhradního protivníka. Nyní se však tito dva giganti konečně utkali a z jejich střetu vyšel podle očekávání vítězně slovenský obr Martin Buday. Vyhrál díky technickému knockoutu (TKO) ve 2. kole, což je v této váhové kategorii běžné.

Oba obři se utkali o titul šampiona těžké váhy. Polák Minda byl pro Budaye nepochybně nebezpečným konkurentem, což dokazuje i jeho vítězství na Oktagonu 23 a výkon v titulovém zápase.

Oktagon 25 kurzová nabídka

Sázkové kanceláře pro nás na zápasy turnaje Oktagon 25 připravily zajímavé kurzy.

V hlavním zápase večera byl jasným favoritem slovenský zápasník Martin Buday s kurzem 1.16. Naproti tomu na Kamila Mindu byl vypsaný poměrně vysoký kurz 4.59.

Tipsport výkon večera

Tipsport výkon večera je známou součástí turnajů Oktagon. Jedná se o cenu sázkové kanceláře Tipsport ve výši 2000 EUR. Získávají ji zápasníci, kteří předvedou nejlepší a nejdominantnější výkon turnaje.

Tipsport připravil cenu také pro nové sázkaře! Vstupní bonus ve výši 500 Kč máte možnost získat i teď, a to bez nutnosti vkladu. Jedinou podmínkou je založení účtu u Tipsportu.

Zdroj: oktagonmma.cz, youtube.com, tipsport.cz