Evropská liga live 2023/24 – jak sledovat fotbalové živé přenosy v TV a online live stream v mobilu

Podívejte se na přehled možností jak sledovat Evropskou ligu LIVE. Živé TV přenosy, live stream, online výsledky a aplikace, díky kterým zůstanete v obraze a budete moci sledovat Evropskou ligu live najdete v tomto článku.

Evropská liga live 2023/24

Pro sledování Evropské ligy 2023/24 live můžete vybírat jak z online live streamů, tak i z TV vysílání. Podívejte se na přehled všech přenosů v ČR.

Evropská liga live 2023/24

Evropská liga živě v TV

Přímé přenosy Evropské ligy živě v TV můžeme sledovat na několika sportovních kanálech. Těmi hlavními jsou pro české fanoušky ČT sport a Sport 1/Sport 2.

Servette – Slavia

Zápas Servette – Slavia je k vidění na programu ČT sport. Výkop utkání je ve čtvrtek 21. září v 18:45h.

Sparta – Aris Limassol

Zápas Sparta – Aris Limassol odvysílá stanice Sport2. Začátek zápasu je ve čtvrtek 21. září ve 21:00h.

PLAY OFF EL V TV (21.9.)
SLAVIA
19:00 Slavia live na ČT sport Servette – Slavia
SPARTA
19:00 Sparta live na Sport2 Sparta – Aris Limassol

Evropská liga live na ČT sport

Evropská liga live na ČT sport je dostupná i poté, co veřejnoprávní stanice přišla o práva na přenosy Ligy mistrů, které zakoupila konkurenční O2 TV. EL zde lze sledovat zdarma klasicky každý čtvrteční večer. Na ČT Sport budete moci sledovat živě také finále Evropské ligy.

Kromě samotných živých přenosů z Evropské ligy nabízí Česká televize i předzápasové a poločasové studio s odborníky, kteří analyzují výkony obou týmů na hřišti. ČT kvůli právům vysílá vždy jeden zápas Evropské ligy z každého kola.

Na webu České televize také naleznete Live vysílání a archiv sportovního kanálu ČT sport. Nově je také dostupná internetová TV ČT sport Plus.

Fotbal není jediným sportem, který lze sledovat na ČT sport. Najdete zde i množství živých přenosů z hokejových, tenisových či jiných zápasů. Mezi nejoblíbenější také patří sjezdové lyžování s Ester Ledeckou.

Evropská liga live na Sport 1 a Sport 2

Evropská liga live na Sport 1 a Sport 2 obnáší každý hrací den hned 4 zápasy této soutěže. Mezi nimi nikdy není zápas, který vysílá ČT Sport.

Vysílání těchto televizí je podobně jako v případě ČT obohaceno o zápasové studio.

Evropská liga live stream online

Pro sledování Evropské ligy online lze vybírat z několika live streamů a jiných přenosů dostupných v PC i mobilu. Zde je jejich přehled.

Evropská liga live stream na iVysilani

Fotbal livestream Evropské ligy můžete také každý týden sledovat na webu České televize ivysilani.cz. Sledovat ale můžete pouze ten zápas, který sportovní kanál ČT Sport vysílá v TV a platí omezení, že live stream je dostupný pouze na území České republiky.

Evropská liga live audio přenos na Tipsport

Sázková kancelář Tipsport nabízí live audio přenos online na svém webu. Jedinou podmínkou pro poslouchání zápasů Evropské ligy, Ligy mistrů a jiných soutěží je pouhá registrace. K ní navíc získáte vstupní bonus 300 Kč, za který si můžete zdarma vsadit.

SPUSTIT TIPSPORT AUDIO PŘENOS ▹

Live audio přenos je dostupný také v mobilu.

Evropská liga live
Zdroj: Tipsport.cz

Díky online rádiu získáte přehled o dění na hřišti. Pro spuštění zápasu stačí pouze kliknout na vybraný zápas a audio přenos se automaticky spustí.

Sázková kancelář Tipsport má také svou vlastní televizní stanici TV Tipsport, na které můžete sledovat velké množství fotbalových live streamů různých soutěží a také mnoho další sportů v čele se stále oblíbenějším bojovým sportem Oktagon MMA. Sledovat TV Tipsport můžete nejen zadarmo, ale také prakticky kdekoliv a kdykoliv, dokonce i přes mobil či tablet.

Rádio přenos živě na Chance

Rádio přenosy Evropské ligy můžete živě poslouchat i díky sázkové kanceláři Chance. Tento audio přenos je dostupný na TV Chance a pro jeho poslech stačí pouze obyčejná registrace, za kterou navíc můžete získat vstupní bonus, stejně jako je to u sázkové kanceláře Tipsport.

SPUSTIT CHANCE AUDIO PŘENOS ▹

Evropská liga LIVE tracker na Tipsportu

Live tracker, který také nabízí Tipsport, je výbornou možností pro sledování zápasů Evropské ligy. Dění na hřišti vám díky němu neujde ani v případě, že momentálně nemůžete sledovat video přenos.

Live tracker je dostupný i při fotbalových utkáních, které nejsou dostupné ve formě live streamů z licenčních důvodu /Liga Mistrů, Evropská Liga, Premier League,…).

Tipsport TV tracker live
TV Tipsport – live tracker

Evropská liga online v mobilu

Evropskou ligu lze díky různým mobilním aplikacím sledovat online kdykoliv a kdekoliv. Podívejte se na jejich přehled.

Mobilní aplikace Tipsport

Tipsport má vlastní mobilní aplikaci, díky které můžete nejenom sázet online a prohlížet si kurzy, ale také sledovat statistiky a sportovní live streamy na TV Tipsport. V případě Evropské ligy vám tato aplikace umožní poslouchat živý audio komentář a přístup k live trackeru zápasů.

Tyto přenosy i celá aplikace jsou dostupné zdarma a pro její používání se stačí pouze zaregistrovat na Tipsportu.

Mobilní aplikace Chance

Mobilní aplikace Chance funguje na stejném principu, jako Tipsport. I zde můžete sázet online a sledovat live streamy TV Chance kdykoliv a odkudkoliv.

To vše po registraci u Chance zdarma zde ›

Mobilní aplikace Livesport

Livesport je dostupný také online jako aplikace do mobilního telefonu, díky které nikdy nepřijdete o důležité zápasy, výsledky a statistiky. Na vybrané zápasy je zde dostupný také audiokomentář.

TIP ❱ Liga mistrů živě v TV a online ›

Kde sledovat finále Evropské ligy 2023/24 živě?

Nejjednodušším způsobem jak sledovat finále Evropské ligy v ČR je ČT sport. Toto vysílání najdete i jako online live stream na stránkách České televize.

Evropská liga UEFA live v zahraničí

Možností jak sledovat zápasy Evropské ligy live máte bezpočet i v případě, že se zrovna nacházíte v zahraničí. Kompletní přehled všech aktuálních legálních live přenosů ve všech zemích najdete například LiveSoccerTV.

Evropská liga live na Slovensku

Slovenská veřejnoprávní televize RTVS zajišťuje obvykle 2 přímé přenosy zápasů Evropské ligy. Upřednostňuje především zápasy slovenských a českých klubů a vysílání klasicky obohaceno o zápasové studio.

RTVS lze sledovat i online, ovšem toto vysílání je dostupné pouze na území Slovenska.

Živé přenosy Evropské ligy na Sky Sports

Sky Sports je jednou z největších sportovních televizí a živé přenosy Evropské ligy na ní lze sledovat téměř kdekoliv ve světě. Vysílá také množství jiných sportovních utkání včetně Ligy Mistrů.

Evropská liga live přenosy na BT Sport

Live přenosy Evropské ligy můžete v Anglii zhlédnout na BT Sport, který je zároveň jediným sportovním kanálem, jež v Anglii vysílá Evropskou ligu a i Ligu mistrů.

TIP ❱ Jak sledovat Fortuna ligu live ›

Evropská liga live výsledky a video sestřihy

Online statistiky a live výsledky Evropské ligy najdete například webu Livesport.cz, kde najdete všechny aktuální i předchozí výsledky, tabulky a kurzy na jednotlivá sportovní utkání. Na vybrané zápasy je zde dostupný také audiokomentář.

Evropská liga záznam

Záznamy zápasů Evropské ligy najdete v archivu ČT sport na ivysilani.cz.

Sestřihy Evropské ligy

Pro sestřihy zápasů a nejlepších momentů Evropské ligy nebo Ligy mistrů zamiřte na oficiální web nebo Youtube kanál UEFA.

ČT sport vysílá sestřihy nejsledovanějších zápasů EL vždy po skončení čtvrtečního živého přenosu. Od začátku osmifinále jsou ve vysílání sestřihy všech zápasů.

Čerstvou novinkou je oficiální uefa.tv, kde najdete množství sestřihů ze všech soutěží UEFA.

Zdroj: ceskatelevize.cz, uefa.tv, youtube.com, tipsport.cz, uefa.tv