Kde sledovat Evropskou ligu – živě v TV, live stream, audio, online přenos na internetu

Podívejte se na přehled možností kde sledovat Evropskou ligu live. Živé TV přenosy, live stream v mobilu, online vysílání na internetu, audio přenos či záznam a video sestřihy. Sledujte Evropskou ligu živě a a užijte si fotbalové zápasy

EVROPSKÁ LIGA AUDIO PŘENOS ▷

Kde sledovat Evropskou ligu

Pokud vás zajímá, kde sledovat Evropskou ligu živě, podívejte se na náš kompletní přehled. Evropskou ligu 2023/24 můžete sledovat pomocí více způsobů. Nenechte si ujít fotbal live!

Evropská liga v TV

Přímé přenosy Evropské ligy v TV živě můžeme sledovat na několika sportovních kanálech. Těmi hlavními jsou pro české fanoušky ČT sport, Sport 1 a Sport 2.

EVROPSKÁ LIGA V TV (15.2.)
PLAY-OFF
18:45 Galatasaray – Sparta Praha ČT Sport
18:45 Union SG – Eintracht Frankfurt Sport 1
18:45 Feyenoord – AS Řím Sport 2
21:00 AC Milán – Rennes Sport 2

Evropská liga v televizi na ČT sport

Evropská liga v televizi na ČT sport je dostupná i poté, co veřejnoprávní stanice přišla o práva na přenosy Ligy mistrů, které zakoupila konkurenční televize. EL zde lze sledovat zdarma klasicky každý čtvrteční večer. Na ČT Sport budete moci sledovat živě také finále Evropské ligy.

Kromě samotných živých přenosů z Evropské ligy nabízí Česká televize i předzápasové a poločasové studio s odborníky, kteří analyzují výkony obou týmů na hřišti. ČT kvůli právům vysílá vždy jeden zápas Evropské ligy z každého kola.

TIP ❱ Konferenční liga live ›

Evropská liga TV přenos na Sport 1 a Sport 2

Evropská liga TV přenos na Sport 1 a Sport 2 obnáší každý hrací den více zápasů této soutěže. Mezi nimi nikdy není zápas, který vysílá ČT Sport.

Vysílání těchto televizí je podobně jako v případě ČT obohaceno o zápasové studio.

Evropská liga online

Pro sledování Evropské ligy online lze vybírat z několika live streamů a jiných přenosů dostupných v PC i mobilu. Zde je jejich přehled.

Evropská liga live stream na iVysilani

Fotbal livestream Evropské ligy můžete také každý týden sledovat na webu České televize ivysilani.cz. Sledovat ale můžete pouze ten zápas, který sportovní kanál ČT Sport vysílá v TV a platí omezení, že live stream je dostupný pouze na území České republiky.

Nově je také dostupná internetová TV ČT sport Plus, kde můžete sledovat zápasy i ze záznamu.

Evropská liga live stream AMC Mikro

AMC Mikro je mobilní aplikace, na které můžete sledovat zápasy Evropské ligy, které se nevešly do programu TV kanálů Sport 1 a Sport 2. Aplikace je dostupná pro Android i iOS.

Evropská liga audio přenos

Sázková kancelář Tipsport nabízí live audio přenos Evropské ligy online na svém webu. Jedinou podmínkou pro poslouchání zápasů Evropské ligy, Ligy mistrů a jiných soutěží je pouhá registrace. K ní navíc získáte vstupní bonus 300 Kč, za který si můžete zdarma vsadit.

SPUSTIT AUDIO PŘENOS ▷

Díky online rádiu získáte přehled o dění na hřišti. Pro spuštění zápasu stačí pouze kliknout na vybraný zápas a audio přenos se automaticky spustí. Live audio přenos je dostupný také v mobilu. Audio přenos Evropské ligy nabízí také sázková kancelář Chance.

Evropská liga LIVE tracker

Live tracker Evropskej ligy, který také nabízí Tipsport, je výbornou možností pro sledování zápasů EL. Dění na hřišti vám díky němu neujde ani v případě, že momentálně nemůžete sledovat video přenos.

Live tracker je dostupný i při fotbalových utkáních, které nejsou dostupné ve formě live streamů z licenčních důvodu /Liga Mistrů, Evropská Liga, Premier League,…). Live tracker zápasů Evropské ligy nabízí také sázková kancelář Chance.

TIP ❱ Jak sledovat Fortuna ligu live ›

Evropská liga záznam

Záznamy zápasů Evropské ligy najdete v archivu ČT sport na ivysilani.cz. Zápasy, které vysílají kanály Sport 1 a Sport 2 si zase můžete prohlédnout zpětně v mobilní aplikaci AMC Mikro.

Evropská liga VIDEO sestřihy

Pro sestřihy zápasů a nejlepších momentů Evropské ligy zamiřte na oficiální web nebo Youtube kanál UEFA.

ČT sport vysílá sestřihy nejsledovanějších zápasů EL vždy po skončení čtvrtečního živého přenosu. Od začátku osmifinále jsou ve vysílání sestřihy všech zápasů.

Čerstvou novinkou je oficiální uefa.tv, kde najdete množství sestřihů ze všech soutěží UEFA.

Kde sledovat finále Evropské ligy 2023/24

Nejjednodušším způsobem jak sledovat finále Evropské ligy v ČR je ČT sport. Toto vysílání najdete i jako online live stream na stránkách České televize.

Evropská liga UEFA live v zahraničí

Možností jak sledovat zápasy Evropské ligy live máte bezpočet i v případě, že se zrovna nacházíte v zahraničí. Kompletní přehled všech aktuálních legálních live přenosů ve všech zemích najdete například na LiveSoccerTV.

Evropská liga live na Slovensku

Slovenská veřejnoprávní televize RTVS zajišťuje obvykle 2 přímé přenosy zápasů Evropské ligy. Upřednostňuje především zápasy slovenských a českých klubů a vysílání klasicky obohaceno o zápasové studio.

RTVS lze sledovat i online, ovšem toto vysílání je dostupné pouze na území Slovenska.

Živé přenosy Evropské ligy na Sky Sports

Sky Sports je jednou z největších sportovních televizí a živé přenosy Evropské ligy na ní lze sledovat téměř kdekoliv ve světě. Vysílá také množství jiných sportovních utkání včetně Ligy Mistrů.

Evropská liga live přenosy na BT Sport

Live přenosy Evropské ligy můžete v Anglii zhlédnout na BT Sport, který je zároveň jediným sportovním kanálem, jež v Anglii vysílá Evropskou ligu a i Ligu mistrů.

Zdroj: ceskatelevize.cz, uefa.tv, youtube.com, tipsport.cz, uefa.tv