Kde sledovat Evropskou ligu – živě v TV, live stream, audio, sestřihy

Podívejte se na přehled možností kde sledovat Evropskou ligu live. Živé TV přenosy, live stream v mobilu, online vysílání na internetu, audio přenos či záznam a video sestřihy. Sledujte Evropskou ligu živě a a užijte si fotbalové zápasy!

EVROPSKÁ LIGA AUDIO PŘENOS ▷

Kde sledovat Evropskou ligu

Pokud vás zajímá, kde sledovat Evropskou ligu živě, podívejte se na náš kompletní přehled.

Evropskou ligu 2024/25 můžete sledovat hned několika způsoby. Nenechte si ujít špičkový evropský fotbal live!

Evropská liga live v TV

Přímé přenosy Evropské ligy v TV živě můžeme sledovat na několika sportovních kanálech. Od této sezony už ale mezi nimi není ČT sport, protože Česká televize o vysílací práva na evropské poháry přišla.

Nově se tak bude Evropská liga v TV vysílat na stanicích Nova Sport 5, Sport 1 a Sport 2. Nova má právo první volbu jednoho zápasu z Evropské a Konferenční ligy, všechny ostatní zápasy ale nadále zůstávají na kanálech Sport 1 a Sport 2.

Evropská liga v televizi na Nova Sport 5

Nova Sport 5 je novým televizním kanálem, který pořádně rozčeřil vody na trhu sportovních stanic. Kromě toho, že vysílá závody Formule 1, získal práva i na špičkový fotbal, ať už jde o přední evropské ligy nebo pohárové soutěže.

U pohárů je situace taková, že Nova Sport má právo první volby na jeden vybraný zápas Evropské nebo Konferenční ligy. Je tak jasné, že ty nejzajímavější duely s českými týmy se objeví právě na ní. Na ostatní přenosy už ale Nova vysílací práva nemá.

TIP ❱ Konferenční liga live ›

Evropská liga live na Sport 1 a Sport 2

S výjimkou výše zmíněné první volby mohou všechny další zápasy Evropské ligy vysílat stanice Sport 1 a Sport 2. To není dobrá zpráva pro ty, kdo mají O2 TV, protože u nich tyto dvě stanice chybějí.

Sport 1 a Sport 2 budou v letošní sezoně opět vysílat jak Evropskou, tak i Konferenční ligu UEFA a těšit se můžeme na pořádnou porci přenosů. Nově se navíc na tyto dvě stanice stěhuje italský fotbal, konkrétně Serie A, Serie B a Coppa Italia.

EVROPSKÁ LIGA  LIVE V TV
Nova Sport 5 O2, T-Mobile, Vodafone, Skylink, Telly
Sport 1 T-mobile, Vodafone, Skylink, Telly, Antik, SledováníTV atd.
Sport 2 T-mobile, Vodafone, Skylink, Telly, Antik, SledováníTV atd.

TV poskytovatelé Evropské ligy

V tabulce se můžete podívat na přehled předních poskytovatelů placené internetové, kabelové a satelitní televize, u kterých je možné zápasy Evropské ligy naladit:

*cena v tabulce je uvedená za měsíc
POSKYTOVATELÉ EVROPSKÉ LIGY
Poskytovatel Možnosti TV stanice Cena (od)
Skylink Satelit, internet Nova Sport 5, Sport 1, Sport 2 299 Kč
Telly Internet, satelit Nova Sport 5, Sport 1, Sport 2 300 Kč
O2 TV Internet Nova Sport 5 399 Kč
T-Mobile Internet, satelit Nova Sport 5, Sport 1, Sport 2 399 Kč
Vodafone Kabel, internet Nova Sport 5, Sport 1, Sport 2 540 Kč
Antik TV Internet Sport 1, Sport 2 199 Kč
SledováníTV.cz Internet Sport 1, Sport 2 449 Kč

Předkola Evropské ligy v TV

Trochu jiná je situace u předkol evropských pohárů, na která se vysílací práva prodávají zvlášť. Vybrané zápasy z 1. předkola Evropské ligy v TV vysílá stanice Arena Sport 1. Informace o vysílání dalších zápasů včetně těch s českými týmy zde budeme aktualizovat.

Evropská liga online

Na hlavní fázi Evropské ligy sice sázkové kanceláře práva nemají, vysílají však alespoň live streamy z předkol. Ty můžete sledovat např. na internetové televizi sázkové kanceláře Chance, která vysílá živě i předkola Ligy mistrů a Konferenční ligy.

SPUSTIT TV CHANCE ▷

Jak sledovat Evropskou ligu na TV Chance

  1. Registrujte se u Chance a přihlaste se
  2. V horní liště klikněte na „LIVE“
  3. Vyberte „FOTBAL“
  4. Zvolte zápas a sledujte live!

Odteď můžete sledovat sportovní přenosy 7 dní zcela zdarma.

Kromě sledování předkola Evropské ligy na TV Chance nezapomeňte využít vstupní bonus 200 Kč jen za registraci!

Live přenos na TV Tipsport živě

Kromě TV Chance můžete zápasy předkol Evropské ligy sledovat i u dalších sázkových kanceláří. Stejnou nabídku live přenosů má TV Tipsport, vybrané duely lze sledovat také na Betano TV a Sazkabet TV.

SLEDUJTE PŘENOSY ZDARMA
TV Tipsport ✅ Mobil LIVE › 500 Kč bonus
Betano TV ✅ Mobil LIVE › 500 Kč bonus
Sazkabet TV ✅ Mobil LIVE › 500 Kč na ruku
[18+] MF varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Evropská liga live stream AMC Mikro

Společnost AMC, která vlastní vysílací práva na zápasy Evropské ligy, nabízí divákům možnost sledovat i další přenosy, které se na její dvě stanice nevejdou.

Vysílají se v aplikaci AMC Mikro, která je dostupná pro Android i iOS a všechny přenosy na ní můžete sledovat zcela zdarma na počítači, mobilu nebo tabletu.

Evropská liga audio přenos

Sázková kancelář Tipsport nabízí live audio přenos Evropské ligy online na svém webu. Jedinou podmínkou pro poslouchání zápasů Evropské ligy, Ligy mistrů a jiných soutěží je pouhá registrace. K ní navíc získáte vstupní bonus 500 Kč, za který si můžete zdarma vsadit.

SPUSTIT AUDIO PŘENOS ▷

Díky online rádiu získáte přehled o dění na hřišti. Pro spuštění zápasu stačí pouze kliknout na vybraný zápas a audio přenos se automaticky spustí. Live audio přenos je dostupný také v mobilu. Audio přenos Evropské ligy nabízí také sázková kancelář Chance.

Evropská liga LIVE tracker

Live tracker Evropské ligy, který také nabízí Tipsport, je výbornou možností pro sledování zápasů EL. Dění na hřišti vám díky němu neujde ani v případě, že momentálně nemůžete sledovat video přenos.

Live tracker je dostupný i při fotbalových utkáních, které nejsou dostupné ve formě live streamů z licenčních důvodu (Liga Mistrů, Evropská Liga, Premier League,…). Live tracker zápasů Evropské ligy nabízí také sázková kancelář Chance.

TIP ❱ Jak sledovat Fortuna ligu live ›

Evropská liga sestřihy a záznamy

Pro sestřihy zápasů a nejlepších momentů Evropské ligy zamiřte na oficiální web nebo Youtube kanál UEFA. Záznamy lze sledovat na stanicích Nova Sport, Sport 1 a Sport 2.

Čerstvou novinkou je oficiální uefa.tv, kde najdete množství sestřihů ze všech soutěží UEFA.

Kde sledovat finále Evropské ligy 2024/25

Na finálový zápas získala práva televizní skupina Nova, finále Evropské ligy 2024/25 by se tak mělo vysílat na stanici Nova Sport 5.

VIDEO: Sestřih finále Evropské ligy od roku 2009

Kde sledovat Evropskou ligu v zahraničí

Možností jak sledovat zápasy Evropské ligy live máte bezpočet i v případě, že se zrovna nacházíte v zahraničí. Kompletní přehled všech aktuálních legálních live přenosů ve všech zemích najdete například na LiveSoccerTV.

Evropská liga live na Slovensku

Podobně jako u nás přišla veřejnoprávní televize o vysílací práva na Evropskou ligu, ke stejné situaci došlo letos i na Slovensku. Také u nich už nebude Evropská liga na stanici RTVS Šport, ale právo první volby nově získal program JOJ Šport.

Ostatní zápasy se budou na Slovensku i nadále vysílat na kanálech Sport 1 a Sport 2, stejně jako je tomu i u nás.

Neplatí to ale pro předkola, takže alespoň ty budou moci na Slovensku sledovat všichni diváci. Odvysílá je stanice STVR Šport, která se nedávno přejmenovala z původní RTVS.

Evropská liga živě na Sky Sports

Sky Sports je jednou z největších sportovních televizí a živé přenosy Evropské ligy na ní lze sledovat téměř kdekoliv ve světě. Vysílá také množství jiných sportovních utkání včetně Ligy Mistrů.

Zdroje: wikipedia.org, ceskatelevize.cz, uefa.tv, youtube.com, chance.cz, tipsport.cz