UFC Dvořák vs. Paiva – program, zápasová karta, výsledky, live streamy

UFC Dvořák vs. Paiva uvidíme na galavečeru UFC Fight Night 188. Prodlouží David Dvořák dlouhou vítěznou šňůru? Hlavním zápasem turnaje UFC Fight Night 188 bude duel Font vs. Garbrandt. Program, fight card, výsledky a přehled live přenosů v TV i online live streamů najdete v tomto článku.

UFC Fight Night je název vedlejších eventů nejprestižnější MMA organizace UFC. Na těchto turnajích dostávají prostot především méně známí bojovníci ze všech koutů světa. Mezi nimi bylo i několik zástupců Česka a Slovenska populární Mach Muradov, Viktor Pešta, Jiří Procházka, který jako měl jako první Čech hlavní zápas na UFC FN, a také David Dvořák. Právě ten dostane prostor na aktuálním UFC Fight Night 188.

UFC live stream online na TV Tipsport

Kdy a kde se uskuteční UFC Dvořák vs. Paiva?

UFC Dvořák vs. Paiva se uskuteční 22. května 2021. Místem konání je „domácí“ UFC Apex v Las Vegas (Nevada).

TIP ❱ Kde sledovat UFC živě ›

UFC Dvořák vs. Paiva – program a výsledky zápasů

Zatím neznáme kompletní zápasovou kartu UFC Dvořák vs. Paiva, ale program galavečera proběhne v klasickém pořadí early prelims karta – prelims karta – hlavní karta (main fight card). Hlavním zápasem turnaje je duel Font vs. Garbrandt.

UFC Fight Night: Paiva vs. Dvořák 🥊 ZÁPASOVÁ KARTA

MAIN FIGHT CARD
Bantamweight (56,7 kg – 61,3 kg) ⭐️ Rob Font vs. Cody Garbrandt ?
Women's strawweight (do 52,2 kg) Yan Xionan vs. Carla Esparza ?
Flyweight (52,2 kg – 56,7 kg) Raulian Paiva vs. DAVID DVOŘÁK ?
Women's featherweight (61,2 kg – 65,8 kg) Felicia Spencer vs. Danyelle Wolf ?
Flyweight (52,2 kg – 56,7 kg) Denys Bondar vs. Victor Rodriguez ?
Heavyweight (93 kg –  120 kg) Rodrigo Nascimento vs. Alan Baudot ?
Heavyweight (93 kg –  120 kg) Justin Tafa vs. Jared Vanderaa ?
Featherweight (61,2 kg – 65,8 kg) Joshua Culibao vs. Yilan Sha ?
Women's bantamweight (56,7 kg – 120,2 kg) Sarah Alpar vs. Stephanie Egger ?
Lightweight (65,8 kg – 70,3 kg) Damir Hadžović vs. Yanci Medeiros ?

Kde sledovat UFC Dvořák vs. Paiva live

Pro sledování živého vysílání z UFC Fight Night 188 a zápas UFC Dvořák vs. Paiva lze vybírat z několika možností. Live vysílání je dostupné jak v TV, tak online, ve formě live streamu. Podívejte se na přehled živých přenosů na jednom místě.

Živý TV přenos UFC Fight Night 188 na Premier Sport

Vysílací práva na živé TV přenosy eventů UFC, včetně Fight Night 188 vlastní placená televize Premier Sport, která je převzala od Nova Sportu na začátku letošního roku (2021). Kanál Premier Sport můžete naladit například na O2 TV.

UFC Dvořák vs. Paiva online live stream na TV Tipsport

UFC zápas Dvořák vs. Paiva doporučujeme sledovat online na TV Tipsport – live stream na ní je zcela zdarma. Sázková kancelář Tipsport na této online televizi nabízí živé přenosy množství sportovních událostí a zápasů, včetně eventů organizací jako UFC nebo Oktagon MMA.

Najdete zde například také všechny zápasy Fortuna ligy nebo Tipsport extraligy. To vše, stejně jako v případě aktuálního UFC Fight Night, úplně zadarmo, a bez nutnosti vkladu nebo jakýchkoliv poplatků.

Jak sledovat UFC na TV Tipsport zdarma?

  1. Registrujte se v Tipsporte kliknutím ZDE.
  2. Po úspěšné registraci můžete sportovní přenosy 7 dní zadarmo.
    (Poté je nutné vsadit vsadit měsíčně alespoň 30 Kč)
  3. Kromě sledování zdarma dostanete od Tipsportu také bonus 500 Kč na první sázky.
  4. Náš tip: 500 Kč, které získáte za registraci, rozdělte na minimální sázky (5 Kč) a vsaďte si s minimálními kurzy. Tak můžete sledovat turnaje UFC bez omezení!

🔓 Zapnout TV Tipsport ⇒

UFC Dvořák vs. Paiva live stream na TV Chance

Za obdobných podmínek můžete UFC Dvořák vs. Paiva sledovat zdarma také na live streamu TV Chance. I zde obdržíte registrační bonus od sázkové kanceláře Chance, a to dokonce ve výši až 200 Kč!

🔓 Spustit Chance TV online ▹

Fortuna TV: Live stream z UFC Fight Night online

Další sázkovou kanceláří, díky které je možné zhlédnout UFC Fight Night online, je Fortuna. Na Fortuna TV najdete bezplatné live streamy sportovních eventů, včetně MMA zápasů UFC.

I na Fortuně získáváte registrační bonus za ověření účtu zdarma.

🔓 Sledujte Fortuna TV live▹

UFC Fight Night: oficiální PPV live stream

Přístup k oficiálnímu live streamu UFC Fight Night získáte zakoupením oficiálního PPV (Pay-Per-View), díky kterému můžete sledovat celou zápasovou kartu turnaje v nejvyšší kvalitě (FULL HD). To najdete pod názvem UFC Fight Pass na webu organizace UFC.

Zakoupením PPV se vám otevře i MMA knihovna s množstvím předešlých UFC zápasů a MMA turnajů včetně rozhovorů se zápasníky.

UFC Dvořák vs. Paiva: online live stream

Online live stream UFC Dvořák vs. Paiva televize Premier Sport je možné sledovat také prostřednictvím placených live streamů ve HD kvalitě.

První možností je platforma O2TV, která nabízí vysílání Premier Sport online.

Další možností je pak další internetová služba, Telly, donedávna známá jako DIGI.GO.

TIP ❱ Kde sledovat MMA živě ›

UFC David Dvořák vs Raulian Paiva

Součástí zápasové karty UFC Fight Night 188 je i zápas David Dvořák vs Raulian Paiva. David Dvořák má nepochybně velkou šanci vyhrát, jelikož aktuálně drží sérii 15 zápasů bez porážky.

Brazilec Raulian Paiva však drží skoro stejně dobrou statistiku (20-3), a proto bude pro Dvořáka jistě nebezpečným soupeřem.

Kdo je David „The Undertaker“ Dvořák?

Český bojovník David Dvořák dělal původně, jak napovídá jeho přezdívka (The Undertaker – Hrobař) hrobníka. Touto prací si nejenom vydělával na živobytí, ale i financoval vysokoškolské studium a MMA kariéru. S tou začal v roce 2009, když mu bylo 17 let, a od začátku svého působení na scéně drží působivou statistiku 19 výher a 3 prohry. Kromě MMA se dříve závodně věnoval i šachům, které (stejně jako farmaření, při kterém vyrůstal) patří k jeho zálibám i do dnešního dne.

Dvořák zápasí v UFC flyweight divizi (muší váha) a je poměrně všestranným zápasníkem. Po Vémolovi, Peštovi a Pudilové se stal čtvrtým Čechem, který dostal prostor v této prestižní MMA organizaci.

David Dvořák: Sherdog statistiky

David Dvořák má podle portálu Sherdog.com za pásem 22 zápasů. Aktuálně tahá působivou sérii patnácti vyhraných zápasů a je to už 8 let od jeho poslední prohry.

Zápasy MMA: 22
Výhry: 19
KO8
Submise: 7
Rozhodnutí: 4
Prohry: 3

Kdo je Raulian Paiva?

Raulian Paiva je brazilský bojovník zápasící ve flyweight divizi (muší váha) UFC, kde aktuálně drží 12. místo. Kariéru začal před 7 lety a má za sebou 23 zápasů, což je vzhledem k jeho věku (25) působivá statistika.

Raulian Paiva: Sherdog statistiky

Raulian Paiva má na kontě o 1 zápas (a 1 výhru) více, než David Dvořák.

Zápasy MMA: 23
Výhry: 20
KO: 4
Submise: 3
Rozhodnutí: 13
Prohry: 3

Zdroj: sherdog.com, ufc.com, tipsport.cz, tapology.com