ČT sport Plus – program, jak naladit ČT sport Plus online, archiv a mnoho dalšího o této internetové TV!

Co je ČT sport Plus, způsoby jak naladit ČT sport Plus, ať už v TV nebo jinde online. Informace o programu, archívu, jaké sporty vysílá zdarma a mnohé další informace se dozvíte v článku.

ČT sport Plus

ČT sport Plus je internetová televize, kterou můžete užívat z pohodlí domova nebo kdekoli jinde. Dostupná je totiž jak na nových smart TV, tak na mobilu, tabletu nebo PC, stačí internetové připojení!

Obdobou a vlastně konkurencí je v Česku oproti ČT sport Plus zpoplatněná služba VOYO live.

Co je ČT sport Plus?

ČT sport Plus je internetová televize, kterou lze sledovat ČT sport live a zejména její rozšířený obsah přes internetový prohlížeč, aplikaci nebo smart TV.

ČT SPORT PLUS
Kde sledovat Internet, aplikace, smart TV
Sporty MS v hokeji 2023, …[přehled zde›]
Cena zdarma
FULL HD ANO
Internet / mobil ANO
Majitel Česká televize
Web sport.ceskatelevize.cz

Jak naladit ČT Sport plus

Abyste naladili ČT sport Plus, jsou bezpodmínečně nutné 3 věci:

  • TV/mobil/tablet/PC
  • stabilní internetové připojení
  • poloha na území ČR

ČT sport Plus online

Je vícero způsobů, jak naladit ČT sport Plus. Pokaždé je to však online, připojení k internetu je v tomto případě podmínkou!

ČT sport Plus online můžete sledovat přes:

  • web sport.ceskatelevize.cz
  • aplikaci Android a iOS
  • iVysílání ČT
  • HbbTV

ČT sport Plus HbbTV

Jednou z možností jak sledovat ČT sport Plus je ČT Bod HBBTV. Stačí stisknout 🔴 tlačítko na ovladači vaší chytré televize. Pro fanoušky sportu je však důležité ještě 🟢 tlačítko, právě to totiž spouští sportovní menu.

ČT sport Plus program

Tak jako se v průběhu roku mění sportovní program, mění se i ČT sport Plus program. Nejzaručenější způsob, jak zjistit ČT sport Plus program dnes, jsou oficiální webové stránky platformy ČT sport Plus.

ČT sport Plus sporty

Nabídka ČT sport Plus je ještě širší než u „obyčejného“ TV kanálu. Pokud nebudou na klasické stanici ČT sport s jistotou pokryje tyto sportovní přenosy. Největší zastoupení má především fotbalhokejtenis, cyklistika a zimní sporty.

ČT SPORT PLUS SPORTOVNÍ NABÍDKA
Fotbal Evropská liga, Konferenční liga, Fortuna: Národní liga, Kvalifikace EURO 2024, MS ve fotbale, Liga národů, MOL cup
Hokej Tipsport Extraliga, Chance liga, MS v hokeji, MS U20
Zimní sporty Sjezdové lyžování, Biatlon, Klasické lyžovaní, Skoky na lyžích, Snowboarding, Freestyle lyžovaní
MMA Oktagon MMA
Tenis Davis Cup, Billie Jean King Cup
Cyklistika Tour de France, MS, ME, Vuelta
Motosport Rally Dakar
Olympijské hry LOH, ZOH
Další sporty Florbal, Judo, Volejbal, Koňské dostihy, Stolní tenis, Futsal

ČT sport Plus atletika

Atletika je již dlouhou dobu doma na stanicích ČT sport. Sledovat zde můžete podniky, jako je Diamantová liga a její jednotlivé akce, jako například Diamantová liga Rabat, ME v atletice, MS v atletice nebo halové ms světa a halové me v atletice.

ČT sport Plus fotbal

Na ČT sport Plus můžete sledovat i fotbalové přenosy. Pokud nastane situace, že na běžné ČT sport bude z pohledu České televize významnější sportovní událost, můžete na ČT sport Plus sledovat přenosy třeba z Evropské ligy, Konferenční ligy, MS ve fotbale, Ligy národů nebo třeba český fotbalový pohár MOL cup a právě probíhající kvalifikaci na EURO 2024.

TIP ❱ Kde sledovat českou Fortuna ligu live ›

ČT sport Plus hokej

Na ČT sport Plus hokej jsou k vidění z českého pohledu méně zajímavé zápasy MS v hokeji nebo MS do 20 let. Objevit se zde může klidně i český zápas na Euro Hockey Tour.

TIP ❱ Jak sledovat Tipsport Extraligu live ›

ČT sport Plus tenis online

U tenisu na ČT sport Plus platí to stejné jako u fotbalu, pokud nastane situace, že na běžném ČT sport bude z pohledu České televize významnější sportovní událost, můžete na ČT sport Plus sledovat tenisové přenosy. ČT se specializuje na akce našeho národního týmu, ženského i mužského. Sledovat tak můžete zápasy z Davis Cupu nebo Billie Jean King Cupu.

TIP ❱ Kde sledovat tenis živě ›

ČT sport Plus cyklistika

Pokud se Tour de France, La Vuelta nebo třeba MS v cyklokrosu nevejde do programu na klasickém ČT sport, určitě se objeví na ČT sport Plus!

TIP ❱ Kde sledovat cyklistiku live ›

ČT sport Plus zimní sporty

Česká televize pochopitelně nabízí svým divákům široký výběr živých přenosů z různých zimních sportů.  V živém přenose si tak můžete vychutnat závody světového poháru, ale i MS v alpském lyžování. České fanoušky zaujmou především výkony zlatých olympioniček Ester Ledecké a Evy Adamczykové.

Můžete sledovat také biatlon živě! Připravené jsou pro vás živé přenosy ze všech závodů světového poháru v biatlonu můžu i žen, ale také MS v biatlonu, které se koná každý rok uprostřed sezony. Barvy České republiky úspěšně reprezentují například Markéta Davidová nebo Michal Krčmář.

Mezi další zimní sporty, které najdete v programu ČT Sport plus, jsou SP ve snowboardingu, MS v krasobruslení nebo ME v short tracku.

ČT sport Plus archiv

Nebudeme vám mazat med kolem úst, ČT sport toho ve svém internetovém archivu nemá mnoho.

Zdroj: ceskatelevize.cz