Sportovní TV kanál Premier Sport 4 live – program dnes. Sledujte bojové sporty živě!

Premier Sport 4 je dalším sportovním TV kanálem ze skupiny Premier Sport, který potěší fanoušky MMA. Tato stanice je zaměřená výhradně na bojové sporty. Premier Sport 4 live – sledujte MMA živě.

Premier Sport 4 live

Kanál Premier Sport 4 je další novou možností kde sledovat MMA. Vysílá 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a nabízí záznamy MMA eventů a množství magazínů a dalších programů ze zákulisí bojových sportů.

Za příplatek zde můžete sledovat i Oktagon MMA živě. V článku se dozvíte například seznam poskytovatelů a zjistíte, jak sledovat Premier Sport 4 live.

Proč sledovat Premier Sport 4 živě

Důvod sledovat Premier Sport 4 živě mají především fanoušci bojových sportů. Tato stanice se totiž specializuje na MMA zápasy a Oktagon. Přináší tak spoustu obsahu, který na jiných sportovních kanálech nenajdete.

PREMIER SPORT 4
Kde sledovat O2 TV, Telly
Příbuzné kanály Premier Sport 1, Premier Sport 2, Premier Sport 3
Sporty MMA, Oktagon MMA
HD přenosy ANO
Internet / mobil ANO
Majitel DIGI Slovakia
Web premiersport.sk

Jak naladit TV kanál Premier Sport 4

Jde o placenou sportovní stanici, naladit TV kanál Premier Sport 4 tak lze pouze u vybraných operátorů digitální televize. Zatím jej mají ve svojí nabídce pouze O2 TV a Telly, je ale možné že časem se seznam poskytovatelů rozšíří.

Premier Sport 4 extra live

Pokud chcete sledovat přímý přenos daného galavečera organizace Oktagon online, nestačí běžné předplatné, ať už u společnosti O2 nebo Telly.

Musíte investovat dalších 320 Kč s předstihem nebo 400 Kč v den turnaje a až poté se vám odemkne program Premier Sport 4 Extra, což znamená, že můžete bezstarostně sledovat celý galavečer – přístup je platný 14 dní.

Přehled všech sportovních TV kanálů v ČR:

Premier Sport 4 program

Nový sportovní kanál Premier Sport 4 ocení zejména fanoušci MMA. Premier Sport 4 tv program je totiž zaměřený na tento sport, zejména potom na Oktagon MMA.

Jelikož se jedná o novou stanici, Premier Sport 4 tv program ještě není ani na oficiálních stránkách premiersport.sk. Zdá se, že jedinou možností, kde program najít, je v současné době web tv-program.sk.

Kanál má i starší bratry – Premier Sport 1 a Premier Sport 2, jejichž gró je fotbalová Liga mistrů. Sledovat zde ale můžete i další lahůdky jako UFC, MLB, basketbalová Euroliga nebo NFL v čele se Super Bowl! Od 1. ledna 2024 navíc začal vysílat i Premier Sport 3, který je plný tenisových turnajů!

Jaké sporty vysílá Premier Sport 4 live

SLEDUJTE PREMIER SPORT 4 ŽIVĚ
MMA Oktagon

Premier Sport 4 Oktagon

Jak už jsme psali, Premier Sport 4 se zaměřuje na MMA a především na Oktagon. Pokud však chcete sledovat Oktagon live, musíte si jednotlivé přenosy zaplatit zvlášť.

Pořady na Premier Sport 4

Na Premier Sport 4 můžete sledovat celou řadu zajímavých pořadů, zaměřených na bojové sporty. Konkrétně se jedná o magazíny:

 • OKTAGON MAJK – talk show o zápasnících a lidech, kteří se pohybují na MMA scéně. V pořadu uvidíte zajímavé rozhovory s českými i slovenskými bojovníky a dalšími osobnostmi.
 • BEZ RUKAVIC – rozhovory s bojovníky MMA, ve kterých se o nich dozvíte spoustu novinek, i zajímavosti, které jste dosud nevěděli
 • NA DOHLED – nahlédněte do zákulisí a podívejte se na přípravu nejlepších bojovníků na další turnaj organizace Oktagon
 • OKTAGON VÝZVA – unikátní reality show, která se vysílá od roku 2016 a dává šanci začínajícím MMA bojovníkům získat profesionální smlouvu
 • STAGE TO THE CAGE – jedinečný projekt, kterého se účastní dvě britské celebrity. Sledujte dokument, který monitoruje jejich cestu od nováčků po profesionální fightery.

Premier Sport 4 poskytovatelé

Shrnutí poskytovatelů a cen nového sportovního programu Premier Sport 4:

*cena v tabulce je uvedená za měsíc
POSKYTOVATELÉ TV KANÁLU PREMIER SPORT 4
Poskytovatel Možnosti Aplikace Cena (od)
O2 TV Internet Android, iOS 399 Kč
Telly Internet, satelit Android, iOS 250 Kč

O2 TV

Premier Sport 4 najdete v nabídce O2 TV, která má tento kanál v tarifech Stříbrná a Zlatá a ve sportovních balíččích Sport Premium a Sport Max. Objednat si u ní můžete i Premier Sport 4 Extra, kde jsou vysílány přímé přenosy z Oktagonu.

 • Kabelová TV: Ne
 • Satelitní TV: Ne
 • Internetová TV: Ano, od 399 Kč/měsíc
 • Smart TV aplikace: Samsung, LG, Android/Google TV
 • Mobilní aplikace: Ano, pro Android i iOS
 • Web: o2.cz

Telly

Dalším operátorem, který nabízí Premier Sport 4, je Telly. Ten má tuto stanici hned v základním balíčku Malý, který stojí 250 Kč měsíčně. Platí to nejen pro internetovou, ale i pro satelitní televizi.

 • Kabelová TV: Ne
 • Satelitní TV: Ano, od 250 Kč/měsíc
 • Internetová TV: Ano, od 250 Kč/měsíc
 • Smart TV aplikace: Samsung, LG, Android/Google TV, Hisense, JVC, Toshiba, Sencor, Nexus, Strong
 • Mobilní aplikace: Ano, pro Android i iOS
 • Web: telly.cz

Premier Sport 4 informace

Televizní kanál Premier Sport 4 začal vysílat 25. října 2023 jako nový program zaměřený na MMA zápasy a zejména Oktagon. Od začátku byl u operátora Telly, krátce poté ho do své nabídky přidala i O2 TV.

Premier Sport 4 je specifický tím, že vysílá pouze záznamy, dokumenty a magazíny, pro sledování přímých přenosů je nutné si zaplatit samostatný program Premier Sport 4 Extra. Aktuální program této stanice najdete na webu tv-program.sk.

Zdroje: premiersport.sk, telly.cz, o2.cz