Sportovní TV kanál PREMIER SPORT 2 live – program dnes a zítra. Jaké sporty a soutěže můžete sledovat live?

Sportovní TV kanál Premier Sport 2 live nabízí množství živých přenosů. V přímém přenose si na něm můžete vychutnat milionářskou Ligu Mistrů či americký fotbal NFL. Podívejte se na kompletní přehled, ve kterém se dozvíte jak naladit kanál Premier Sport 2 live a co vše můžete sledovat v přímém přenose!

Proč sledovat Premier Sport 2?

Sportovní TV program Premier Sport 2 vysílá fotbalovou Ligu Mistrů. Nová stanice nabídne divákům vždy úterní první a středeční třetí volbu. Těšit se tak můžete na atraktivní zápasy v průběhu celé sezony, včetně vyřazovací části.

Kromě Ligy Mistrů na novém kanále můžete sledovat také další zajímavé live přenosy, jako je například zápasy NFL.

PREMIER SPORT 2
Kde sledovat O2 TV, T-Mobile, Telly, Vodafone
TV kanály Premier Sport, Premier Sport 2
Soutěže Liga Mistrů, NFL a další
Cena V rámci balíčků jednotlivých TV

Jak naladit kanál Premier Sport 2 live?

Sportovní TV kanál Premier Sport 2 získáte v Česku u tří televizních poskytovatelů, a to jsou O2 TV, T-Mobile a Telly. Každý z poskytovatelů nabízí několik televizních balíčků, ale ne ve všech se nachází i tento nový program. Podrobný přehled, jak získat kanál Premier Sport 2 naleznete v článku níže.

▶︎ Kompletní přehled poskytovatelů ⇓

Premier Sport přes internet

Premier Sport je možné sledovat i přes internet. Televizní poskytovatelé nabízejí vlastní aplikace, pomocí kterých můžete sledovat sportovní přenosy přes internet zdarma. Přenosy je možné shlédnout na mobilu či tabletu ať už jste kdekoli.

Kde sledovat sport živě dnes

V Česku je k dispozici několik sportovních programů, na kterých je možné sledovat různé sporty a soutěže. Každá sportovní stanice se zaměřuje na určité sporty, a tak si jednoduše můžete vybrat podle toho, co chcete sledovat. Mezi nejoblíbenější sportovní programy v Česku patří Nova Sport, Eurosport nebo online platforma VOYO.

Přehled všech sportovních TV kanálů v Česku:

TIP ❱ Kde sledovat sportovní přenosy živě ›

Jaké sporty vysílá TV Premier Sport 2 online?

Sportovní TV kanál Premier Sport 2 nabízí v přímém přenose Ligu Mistrů a ze záznamu zde můžete sledovat sporty, které běží živě na programu Premier Sport. Jsou to zejména zápasy NFL či basebalová liga MLB.

Premier Sport 2 program dnes a zítra

Sportovní kanál Premier Sport 2 program dnes a zítra nabídne zajímavé sportovní události, které jsou tvořený live přenosy a záznamy jednotlivých utkání.

SLEDUJTE PREMIER SPORT 2 ŽIVĚ
Fotbal Liga Mistrů
Americký fotbal  NFL
Baseball  MLB

Liga mistrů na Premier Sport 2 live stream

Livestream zápasů Ligy Mistrů je na Premier Sport 2 jednoznačně největším trhákem! Televize vlastní práva na úterní první a středeční třetí volbu. Těšit se tak můžete na zajímavé zápasy Ligy Mistrů ve skupinové fázi i ve vyřazovací fázi play-off.

Premier Sport 2 je spolu s kanály Nova Sport 3 a 4 a Premier Sport 1 zároveň jedinou možností, jak sledovat Ligu Mistrů živě v sezoně 2023/2024. Všechny zápasy budou provázené českým komentářem.

TIP ❱ Jak sledovat zápasy Ligy Mistrů ›

Americký fotbal NFL na Premier Sport 2

Americký fotbal NFL je možné sledovat i na kanále Premier Sport 2. Sportovní stanice nabídne záznamy jednotlivých zápasů, přičemž live přenosy z NFL můžete nadále sledovat na programu Premier Sport. Těšit se můžete na zápasy základní části i vyřazovací části včetně prestižního finále Super Bowlu!

MLB baseball na Premier Sport TV

Na Premier Sport TV můžete sledovat i MLB baseball. Televize nabídne záznamy zápasů z nejvyšší baseballové ligy v Severní Americe. Jde tak o jednu z mála možností, jak na Slovensku sledovat nejlepší baseball.

Premier Sport 2 CZ – poskytovatelé

Televizní sportovní kanál PREMIER SPORT 2 je možné v Česku získat u poskytovatelů O2 TV, T-Mobile a Telly. Zakoupením některého televizního balíčku získáte i další sportovní programy.

Díky mobilním aplikacím, které tyto společnosti nabízejí, je možné sledovat sportovní přenosy i online přímo v mobilu či tabletu.

*cena v tabulce je uvedená za měsíc
POSKYTOVATELÉ TV KANÁLU PREMIER SPORT 2
Poskytovatel Možnosti Aplikace Cena (od)
Telly Internet, satelit Android, iOS 300 Kč
O2 TV Internet Android, iOS 349 Kč
T-Mobile Internet, satelit Android, iOS 499 Kč
Vodafone Kabel, internet Android, iOS 470 Kč

Telly

Společnost Telly nabízí svým divákům i sportovní kanál Premier Sport 2 live. Balíček stojí 250 Kč na měsíc. Sledovat navíc můžete i další soutěže, jako je například NHL, Evropská liga UEFA či závody MotoGP.

 • Kabelová TV: Ne
 • Satelitní TV: Ano, od 300 Kč/měsíc
 • Internetová TV: Ano, od 300 Kč/měsíc
 • Smart TV aplikace: Samsung, LG, Android/Google TV
 • Mobilní aplikace: Ano, pro Android i iOS
 • Web: telly.cz

O2 TV

Sportovní kanál Premier Sport 2 live nabízí také O2 TV a podobně jako u jiných poskytovatelů, i zde máte na výběr z několika televizních balíčků. Premier Sport 2 je zařazený už v tarifu Bronzová nebo Sport Premium. Výhodou je, že na O2 TV můžete sledovat například zápasy Tipsport Extraligy či Fortuna ligy.

 • Kabelová TV: Ne
 • Satelitní TV: Ne
 • Internetová TV: Ano, od 349 Kč/měsíc
 • Smart TV aplikace: Samsung, LG, Android/Google TV
 • Mobilní aplikace: Ano, pro Android i iOS
 • Web: o2.cz

T-Mobile

Operátor T-Mobile také nabízí kanál Premier Sport 2. Cena za balíček je první tři měsíce 299 Kč, po uplynutí této doby se platí plná cena, která činí 499 Kč.

Výhodou ale je, že můžete sledovat také závody Formule 1 či tenisové grandslamy, mezi které se řadí například French Open, Wimbledon a další.

 • Kabelová TV: Ne
 • Satelitní TV: Ano, od 499 Kč/měsíc
 • Internetová TV: Ano, od 499 Kč/měsíc
 • Smart TV aplikace: Samsung, LG, Android/Google TV
 • Mobilní aplikace: Ano, pro Android i iOS
 • Web: t-mobile.cz

Vodafone

Také poslední z trojice hlavních operátorů má Premier Sport 2 ve své nabídce, po změně tarifů ho naleznete v doplňkovém balíčku Sport. Ten stojí 150 Kč měsíčně, je ale potřeba mít objednaný i základní tarif.

 • Kabelová TV: Ano, od 470 Kč/měsíc
 • Satelitní TV: Ne
 • Internetová TV: Ano, od 470 Kč/měsíc
 • Smart TV aplikace: Samsung, LG, Android/Google TV
 • Mobilní aplikace: Ano, pro Android i iOS
 • Web: vodafone.cz

Premier Sport – informace a majitel

Sportovní kanál Premier Sport 2 vznikl jako další program k již existující sportovní stanici Premier Sport 1. Svoje vysílání spustil 17. srpna 2021 a diváky přilákal především díky sledování Ligy Mistrů v sezoně 2021/2022.

Do svého vysílacího programu však neustále zařazuje nové live přenosy z největších sportovních lig na světě. Televizní kanál je zařazený pod skupinu Lama Energy Group, kterou vlastní DIGI TV, přesněji Telly.

Zdroj: wikipedia, o2tv.cz, t-mobile.cz, telly.cz, vodafone.cz