Sportovní TV kanál SPORT 1 live – program dnes a zítra. Jaké sporty a soutěže můžete sledovat živě?

Televizní sportovní kanál Sport 1 live se řadí mezi nejoblíbenější stanice v České republice, na které můžete sledovat sportovní přenosy live. Zajímá vás fotbal, hokej, tenis nebo házená? Sledujte náš přehled a zjistěte, jaké sporty a soutěže se dají na stanici Sport 1 živě sledovat.

SPORT 1 live

Pokud vás zajímá, kde sledovat sportovní přenosy, jistě oceníte sportovní stanici SPORT 1 live. Každý den zde naleznete bohatou nabídku z různých sportů.

Proč sledovat Sport 1 živě?

Sportovní kanál Sport 1 live je výjimečný tím, že nabízí pestrý výběr hokejových přenosů z různých soutěží. Televizní stanice vysílá zápasy slovenské Tipos Extraligy nebo švédské SHL. Sledovat hokej tak můžete v přímém přenose nebo ze záznamu.

Pokud jste fanouškem motorsportu, taktéž byste měli sledovat sportovní kanál Sport 1. Televizní stanice vlastní exkluzivní práva na přenosy seriálu Formule 1. Na Sport 1 můžete sledovat tréninky a kvalifikaci živě.

Kromě hokeje a motorsportu si užijete také živé přenosy z fotbalu, tenisu, házené a dalších sportů. Všechny přenosy jsou vysílané s odborným českým a někdy i slovenským komentářem.

SPORT 1 ONLINE
Kde sledovat Skylink, Kuki, Vodafone, T-Mobile
Další kanály Sport 2
Sporty Fotbal, hokej, tenis, házená [přehled zde ›]
Cena V rámci balíčků jednotlivých TV [přehled zde ›]
Jak naladit Návod ›
Dnes v TV Program ›
HD přenosy ANO
Internet / mobil ANO
Majitel AMC Networks International
Web sport1tv.cz

Jak naladit sportovní kanál Sport 1?

Pokud chcete sledovat živé přenosy na sportovním kanálu Sport 1, můžete tak udělat po zakoupení televizních balíčků, které nabízejí různé televizní společnosti. Sportovní stanice Sport 1 a Sport 2 nemají v nabídce všichni poskytovatelé v Česku.

Zakoupením některého televizního balíčku získáte nejen Sport 1 ale také mnoho dalších televizních stanic. Podrobný přehled poskytovatelů, jejich služby a ceny najdete v článku níže.

▶︎ Kompletní přehled poskytovatelů ⇓

Sport 1 živě na internetu

Televizní kanál sport 1 živě na internetu můžete sledovat po zakoupení balíčku u TV poskytovatele, který nabízí i internetové vysílání. Takovou službu nabízí například Skylink, Vodafone či T-Mobile.

Sport 1 live stream

Sport 1 live stream lze sledovat přes aplikaci AMC Micro. Po registraci v ní uvidíte průřez tím nejzajímavějším ze sportovního kanálu Sport 1, Sport 2 ale i dalších televizí, které AMC provozuje. Můžete tak zcela zdarma shlédnout například analýzu klíčových momentů z Formule 1 či fotbalových zápasů.

Přehled všech sportovních TV kanálů v Česku:

Jaké sporty vysílá Sport 1 online?

Na sportovním kanále Sport 1 můžete sledovat online širokou nabídku různých sportovních přenosů. Televizní stanice Sport 1 vysílá různé sporty a tak si každý fanoušek přijde na svoje. Sledovat můžete zejména fotbal, hokej, tenis, motorsport a mnoho dalšího.

Sport 1 program dnes a zítra

Každý den můžete na kanále Sport 1 sledovat bohatý sportovní program, která obsahuje zajímavé live přenosy ale například i reprízy. Aktuální program na nejbližší dny je zveřejněný na oficiální stránce televize.

SLEDUJTE SPORT 1 ŽIVĚ
Hokej Tipos Extraliga, KHL, SHL
Fotbal Kvalifikace na ME 2024, Evropská liga UEFA, Konferenční liga, Super Lig, Liga Národů, Coppa Italia, Copa del Rey, Saudi Pro League
Motosport F1, F2, F1 e-sport, WTCR
Bojové sporty Box
Tenis ATP 250
Házená Liga Mistrů, EHF, Evropský Pohár,
Americký fotbal NCAA
Další sporty Poker

Hokej na Sport 1 TV stream

Na televizní stanici Sport 1 se můžete těšit nejen na TV stream z hokejových zápasů. Sportovní kanál nabízí přenosy ze slovenské Tipos Extraligy či švédské SHL. Přenosy jsou vysílané s českým a slovenským komentářem a užijete si zápasy základní části i play-off.

Tipos Extraliga online

Pokud chcete sledovat živé přenosy ze slovenské Tipos Extraligy, pak je kanál Sport 1 správnou volbou. Televizní stanice vysílá vždy 1 zápas z celého kola. Ten pak můžete sledovat také v repríze.

TIP ❱ Jak sledovat Tipsport Extraligu živě ❱

Fotbal živě na Sport 1 TV dnes

Sportovní kanál Sport 1 TV dnes nabízí velké množství fotbalových přenosů. Sledovat můžete zápasy nejvyšší turecké ligy Süper Lig, italský pohár Coppa Italia, španělský pohár Copa del Rey ale i zápasy Ligy Národů, ve které pravidelně nastupuje i česká reprezentace.

Evropská liga UEFA na Sport 1 live

Evropská liga UEFA je od sezony 2021/2022 dostupná live i na stanici Sport 1 a Sport 2. Fotbaloví fanoušci se tak mohou těšit na druhou nejvyšší klubovou soutěž – Evropskou ligu UEFA. Každý hrací den můžete sledovat ty nejlepší zápasy v přímém přenosu a to i s předzápasovým studiem a video sestřihy po zápase.

TIP ❱ Kde sledovat Evropskou ligu live ›

Konferenční liga na Sport 1 živě

Kromě Evropské ligy UEFA nabízí sportovní stanice Sport 1 živě i novou Konferenční ligu! Zápasy konferenční ligy jsou vysílané v hrací dny vždy ve čtvrtek ve večerních hodinách. Kromě živých přenosů nabídne televize i záznam vícera zápasů. Taktéž nebude chybět ani studio se zajímavými hosty, kteří analyzují jednotlivá utkání.

TIP ❱ Jak sledovat Konferenční ligu živě ›

Motorsport na Sport 1 live

Televizní stanice Sport 1 live vysílá přenosy i ze světa motorsportu. Fanoušci se mohou těšit na závody F1 e-sport a taktéž na světový šampionát FIA WTCR. Největším tahákem na kanále Sport 1 jsou však závody Formule 1 a také F2 program.

F1 live na Sport 1 a Sport 2

V Česku můžete sledovat Formule 1 exkluzivně na kanálech Sport 1 a Sport 2. Tyto sportovní stanice mají rozdělené přenosy. Na Sport 1 je možné sledovat tréninky a taktéž záznam kvalifikace. Na kanále Sport 2 následně můžete sledovat závody v přímém přenosu.

TIP ❱ Všechny možnosti jak sledovat F1 živě ›

F2 live na Sport 1

Sportovní stanice Sport 1 vysílá také seriál F2. Sledovat zde můžete tréninky i kvalifikaci živě. Samotné závody si zase můžete vychutnávat ze záznamu. Formule 2 je hlavní soutěž hned po F1. Soutěží se převážně na Evropských okruzích a všechny týmy používají stejné šasi, motor i pneumatiky.

Box live na Sport1 TV

Na Sport1 TV je připravené také něco pro milovníky bojových sportů. Kanál Sport1 TV nabízí svým divákům ty nejlepší boxerské zápasy v historii, jako byl například Fury vs. Wilder 3.

TIP ❱ Jak a kde sledovat box live ›

Tenis na Sport 1 online

Na sportovní stanici Sport 1 online si můžete vychutnat i tenisové turnaje ATP 250. Televizní kanál vysílá některé vybrané ATP turnaje. V programu najdete hlavní zápasy play-off, které můžete sledovat live nebo ze záznamu.

TIP ❱ Jak a kde sledovat tenis ›

Házená live přenosy na Sport 1

Sportovní TV kanál Sport 1 nabízí spoustu live přenosů z házené. Těšit se můžete na ligu mistrů, evropský pohár EHF či kvalifikační zápasy na EURO 2022.

Americký fotbal na Sport 1 live

Příznivci amerického fotbal se mohou těšit na univerzitní ligu NCAA. Tato liga, které se někdy nazývá také Division I-A je nejvyšší úrovní univerzitního fotbalu ve Spojených státech. Mnoho mladých talentů se odsud probojuje až do nejvyšší NFL ligy.

Další sporty

Televizní stanice Sport 1 je výjimečná tím, že zde můžete sledovat také poker živě. Pokud chcete vidět profesionální hráče a možná se i něco přiučit, pak je tento sportovní kanál pro vás!

Sport 1 CZ – poskytovatelé

Sportovní TV kanál Sport 1 vysílá v Česku několik poskytovatelů. Sport 1 můžete v Česku naladit prostřednictvím následujících poskytovatelů. Sportovní přenosy můžete sledovat v televizi, na počítači, tabletu ale také online přes mobil, ať už se nacházíte kdekoli.

*cena v tabulce je uvedená za měsíc
POSKYTOVATELÉ TV KANÁLU SPORT2
Poskytovatel Možnosti Aplikace Cena (od)
Skylink Satelit, internet Android, iOS 299 Kč
Kuki Internet Android, iOS 400 Kč
Vodafone TV, internet Android, iOS 302 Kč
T-mobile TV, satelit, internet Android, iOS 199,50 Kč

Kanál Sport 1 lze objednat u poskytovatele Skylink. Nejnižší možná cena za balíček se Sport 1 pak činí 299 Kč. Výhodou je, že Skylink nabízí klasickou TV, satelit nebo internetovou televizi.

 • Kabelová TV: Pouze v Praze, bez Sport 2
 • Satelitní TV: Ano, od 299 Kč/měsíc
 • Internetová TV: Ano, od 249 Kč/měsíc
 • Mobil: Ano
 • Aplikace: Ano, pro Android i iOS
 • Web: skylink.cz

Kuki

Ryze internetová televize Kuki také nabízí sportovní kanál Sport 1. Pro pohodlné sledování ale budete potřebovat stabilní internet. Cena balíčku i se Sport 1 vychází na 400 Kč za měsíc.

 • Kabelová TV: Ne
 • Satelitní TV: Ne
 • Internetová TV: Ano, od 400 Kč/měsíc
 • Mobil: Ano
 • Aplikace: Ano, pro Android i iOS
 • Web: kuki.cz

Vodafone

Vodafone nabídne svým zákazníkům také kanál Sport 1. Zde se ale ceny liší v závislosti na tom, zda máte od Vodafone také Sport 1 živě na internetu nebo ne. Pokud ano, balíček vás vyjde na 302 Kč za měsíc. V opačném případě budete platit hned 499 Kč měsíčně.

 • Kabelová TV: Ano, od 302 Kč/měsíc
 • Satelitní TV: Ne
 • Internetová TV: Ano, od 302 Kč/měsíc
 • Mobil: Ano
 • Aplikace: Ano, pro Android i iOS
 • Web: vodafone.cz

T-Mobile

Posledním poskytovatelem kanálu Sport 1 (a Sport 2) je T-Mobile. Ten nabídne sledování televize přes satelit i přes internet. První dva měsíce navíc máte zvýhodněnou cenu 199,5 Kč. Po dvou měsících ale cena vzroste na 399 Kč.

 • Kabelová TV: Ano, od 199,5 Kč/měsíc
 • Satelitní TV: Ano, od 199,5 Kč/měsíc
 • Internetová TV: Ano, od 199,5 Kč/měsíc
 • Mobil: Ano
 • Aplikace: Ano, pro Android i iOS
 • Web: t-mobile.cz

Sport 1,2 – informace a majitel

Televizní sportovní kanály Sport 1 a Sport 2 spravuje televizní společnost AMC Networks International Central Europe, která má sídlo v Praze a patří pod firmu AMC Networks International.

Kromě kanálů Sport 1 a Sport 2 vlastní společnost také kanály jako Spektrum, AMC, Film Mania, TV Paprika nebo Jim Jam. Celkově vysílá až ve 30 zemích světa.

Zdroje: wikipedia.com, sport1tv.cz, skylink.cz, kuki.cz, vodafone.cz, t-mobile.cz