Streamovací služba VOYO – program, sporty, přehled. Sledujte VOYO live dnes!

Na streamovací platformě VOYO můžete sledovat přenosy populárních lig a turnajů různých známých i méně rozšířených sportů. Přinášíme vám kompletní přehled všech sportů a soutěží, které VOYO sport nabízí. Sledujte VOYO live na PC, v TV, i přes telefon!

SLEDUJTE VOYO LIVE ▷

VOYO streamovací služba

Pokud hledáte, kde sledovat sportovní přenosy, skvělou možností je online streamovací platforma VOYO. Naleznete zde množství živých přenosů z různých sportů, ale také bohatý archiv.

Prvotřídní sportovní zážitek na VOYO

Proč sledovat VOYO online

Velkou výhodou platformy VOYO je zejména velké množství živých přenosů z různých sportů. Za zmínku stojí především  NHL program či basketbalová NBA.

Kromě live streamů sportovních událostí VOYO nabízí také bohatý archiv, kde můžete sledovat záznamy zápasů nebo závodů kdykoliv a kdekoliv. VOYO je totiž dostupné jak přes PC, tak v mobilu nebo Smart TV díky aplikaci.

VOYO
Sporty Fotbal, Hokej, MMA, Tenis, Motosport
Cena 159 Kč/měsíc
HD přenosy ANO
Internet / mobil ANO
Majitel skupina PPF
Web voyo.nova.cz

Jak sledovat VOYO live

Pokud chcete sledovat VOYO live, stačí v internetovém prohlížeči otevřít web voyo.nova.cz a zaplatit předplatné. Ke sledování live přenosů mimo PC můžete používat i mobilní aplikaci. Také můžete sledovat VOYO na své Smart TV.

SLEDUJTE VOYO ONLINE ▷

VOYO cena a předplatné

Voyo cena je 159 Kč na 30 dní. Aktivací předplatného platební kartou si nastavíte automatickou platbu, která se opakuje každý měsíc. Automatickou platbu můžete zrušit kdykoliv po přihlášení do uživatelského profilu v sekci „Moje předplatné“ nejpozději 1 hodinu před vypršením aktuálně běžícího předplatného.

NOVA Sport na platformě VOYO

Na platformě VOYO online můžete sledovat kanály Nova Sport 1 a 2 live bez nutnosti televizního připojení, stejně tak i Nova Action. Získáte tak přístup k přenosům prestižních soutěží, které tyto televize vysílají.

Televize Nova má pevně stanovené vysílání, ale VOYO program můžete sledovat kdykoliv, ať už live nebo ze záznamu.

VOYO archiv

Archiv internetové televize VOYO je opravdu bohatý a až na pár výjimek i časově neomezený. V případě, že nestihnete živý přenos kteréhokoliv zápasu nebo závodu, můžete ho zhlédnout později, až budete mít čas.

VOYO kód zdarma

V minulosti jste mohli získat VOYO kód zdarma v případě zakoupení produktů určitých prodejců. Dnes tato akce neprobíhá.

Kde sledovat sport živě dnes

Sportovní přenosy živě dnes můžete sledovat také na jiných televizních kanálech a internetových službách z nichž každá má své výhody.

Přehled sportovních Online TV:

VOYO program dnes

VOYO program není pevný, jak to mají standardní sportovní kanály. VOYO totiž funguje ve formátu VOD (video na vyžádání).

VOYO si díky svému charakteru nemusí vybírat mezi určitými zápasy, ale nabízí je najednou a je už jenom na vás, na co se podíváte. Můžete si vybrat live stream, který chcete sledovat, nebo je možné sledovat cokoliv a kdykoliv ze záznamu.

Jaké sporty vysílá VOYO online

Díky službě VOYO lze sledovat živé přenosy různých sportovních soutěží. Na své si přijdou zejména fanoušci fotbalu a bojových sportů, ale i hokeje, motosportu a dalších.

SLEDUJTE VOYO ŽIVĚ
Fotbal FA Cup, EFL Cup, Ligue 1, Niké liga…
Hokej NHL
Motosport MotoGP, MS superbiků, Rally Dakar
Bojové sporty Bellator MMA, KSW, RFA
Tenis ATP Tour 250
Basketbal NBA, Liga mistrů
Další sporty rugby, šipky

VOYO fotbal live

Fotbal live na VOYO je k vidění v opravdu velké míře. Velkou výhodou je, že utkání nemusíte sledovat pouze živě v přímém přenosu, ale také ze záznamu. V archivu Voyo můžete sledovat všechny zápasy, které byly ve vysílání v předchozích 7 dnech.

Na Voyo najdete tyto evropské ligy a poháry:

 • Niké liga (Slovensko)
 • FA Cup (Anglie)
 • EFL Cup (Anglie)
 • Ligue 1 (Francie)
 • Coppa Italia (Itálie)
 • DFB Pokal (Německo)
 • Coupe de la Ligue
 • Major Soccer League (USA/Kanada)

VOYO NHL online

Z hokeje lze na VOYO sledovat online nejprestižnější ligu NHL live. Kanadsko-americká soutěž, ve které hrají také nejlepší čeští hokejisté, je ve vysílání zpravidla v nočních hodinách. I zde ale platí, že zápasy můžete zhlédnout i ze záznamu, a to i zápasy NHL play off.

NHL play-off na VOYO

VOYO program motosport

VOYO program obsahuje také závody motosportových soutěží. První z nich je populární MotoGP, druhým je Mistrovství světa superbiků a třetím Rally Dakar.

MotoGP live na VOYO

Na Voyo můžete sledovat především MotoGP live. Jedná se o nejstarší a nejsledovanější seriál silníčních motocyklů, v rámci kterého závodí také Čech Michal Salač.

Rally Dakar na VOYO

Nově můžete na VOYO online sledovat i závod Rally Dakar, kde se pravidelně představuje několik Čechů.

Bojové sporty na VOYO

Na VOYO jsou dostupné live streamy turnajů hned několika MMA organizací. Sledovat zde můžete ty nejznámější a nejlepší světové bojovníky ve dvou prestižních organizacích Bellator a KSW. Další organizací na VOYO je nově vzniklá RFA, která zde od RFA 15 vysílá živě, nejenom ze záznamu.

TIP ❱ Kalendář MMA 2024 ›

VOYO Bellator MMA

Bellator MMA live, které najdete na VOYO, je druhou nejprestižnější světovou organizací smíšených bojových umění. V Česku a na Slovensku ho zpopularizoval Attila Végh, který se na krátký čas stal šampionem polotěžké váhy Bellatoru.

VOYO KSW live

Na VOYO můžete dále sledovat turnaje KSW live. KSW (Konferencja Sztuk Valki) je polská MMA organizace, která je sledovaná nejenom na domácí scéně, ale ve velké míře také v Evropě. Z českých bojovníků zde působil Patrik Kincl, pozdější šampion střední váhy Oktagon MMA.

VOYO RFA záznam

RFA je česko-slovenská Organizace, která vznikla teprve v roce 2021 a vzbudila pozornost zejména přestupem Lea Brichty z Oktagonu. Na VOYO nyní můžete sledovat přenosy RFA ze záznamu.

Tenis live na VOYO

Z tenisu na VOYO najdete ATP Tour 250, mužskou kategorii profesionálního okruhu ATP Tour. Jedná se o mezinárodní turnaj, a tenis live je proto na VOYO ve vysílání v různých časech.

VOYO.cz basketbal

Basketbal live má na VOYO zastoupení ve dvou prestižních soutěžích – evropská Liga mistrů a prestižní americká NBA.

VOYO NBA live

V NBA live můžete na VOYO sledovat největší basketbalové hvězdy, jakou je například LeBron James, ale kvůli časovému posunu většinou bohužel v nočních hodinách. VOYO archiv ale nabízí možnost zpětného zhlédnutí všech zápasů.

Rugby na VOYO sport

Pokud chcete na VOYO sport sledovat rugby, platforma nabízí živé přenosy turnaje Six Nations, ve kterém proti sobě hrají Anglie, Wales, Skotsko, Irsko, Itálie a Francie.

VOYO šipky

Z šipek na VOYO lze sledovat dvě soutěže. Jedná se o Šipky Premier League Darts a turnaj The Masters. V obou můžeme sledovat šipkařskou špičku, mezi kterou nepochybně patří například Gerwyn Price, Jonny Clayton a  Peter Wright.

TIP ❱ Kde sledovat šipky online ›

Poskytovatelé VOYO

Jediný způsob, jak získat online službu VOYO, je na webu www.voyo.nova.cz.

V případě zakoupení služby VOYO můžete veškeré její vysílání sledovat také přes aplikaci v mobilu nebo na Smart TV.

TARIFY VOYO
Tarif Možnosti Aplikace Cena
VOYO internet, mobil, TV Android, iOS 159 Kč

VOYO online mobilní aplikace

Mobilní aplikace VOYO je další možností, jak sledovat sportovní přenosy této internetové televize. Dostupná je pro operační systémy Android a iOS (Apple).

Jak sledovat VOYO přes aplikaci

 1. Vytvořte si účet na VOYO přes PC (v aplikaci nelze).
 2. Aktivujte měsíční předplatné.
 3. Stáhněte si aplikaci VOYO na Android 6 a více, nebo na iOS 12 a více.
 4. Přihlašte se do aplikace.
 5. Nyní můžete sledovat živé vysílání a záznamy v archivu.

Sledujte VOYO live přes Smart TV

Pokud si chcete užít sportovní přenosy z pohodlí svého gauče, můžete sledovat VOYO live i přes Smart TV! Stačí si zaplatit předplatné a ujistit se, že váš TV podporuje aplikaci VOYO. Seznam podporovaných zařízení is návodem k instalaci naleznete ZDE.

VOYO majitel a informace

Mateřskou společností VOYO je TV Nova, kterou vlastní společnost Central European Media Enterprises. Ta je zase dceřinou společností skupiny PPF, založené Petrem Kellnerem.

Zdroj: voyo.nova.cz, wikipedia.com