Internetová televize VOYO live – program dnes. Jaké sporty a soutěže zde můžete sledovat živě

Na VOYO live můžete sledovat přenosy populárních lig a turnajů různých známých i méně rozšířených sportů. Přinášíme vám kompletní přehled všech sportů a soutěží, které VOYO sport nabízí. Sledujte VOYO online na PC i přes telefon!

VOYO live – přehled a informace

Proč sledovat VOYO online

Velkou výhodou platformy VOYO je zejména velké množství živých přenosů z různých sportů. Za zmínku stojí především fotbalová Evropská ligu či hokejová NHL.

Kromě live streamů sportovních událostí VOYO nabízí také bohatý archiv, kde můžete sledovat záznamy zápasů nebo závodů kdykoliv a kdekoliv. VOYO je totiž dostupné jak přes PC, tak v mobilu díky aplikaci.

VOYO
Kde sledovat voyo.nova.cz, aplikace
Sporty Fotbal, hokej, MMA, tenis… [přehled zde ›]
Cena 159 Kč/měsíc
LIVE dnes Program ›
HD přenosy ANO
Internet / mobil ANO
Majitel skupina PPF
Web voyo.nova.cz

Jak sledovat VOYO live

Pokud chcete sledovat VOYO live, stačí v internetovém prohlížeči otevřít web voyo.nova.cz a zaplatit předplatné. Ke sledování live přenosů mimo PC můžete používat i mobilní aplikaci.

VOYO CZ cena a předplatné

Voyo CZ cena je 159 Kč na 30 dní. Aktivací předplatného platební kartou si nastavíte automatickou platbu, která se opakuje každý měsíc. Automatickou platbu můžete zrušit kdykoliv po přihlášení do uživatelského profilu v sekci „Moje předplatné“ nejpozději 1 hodinu před vypršením aktuálně běžícího předplatného.

TV VOYO zdarma na 7 dní

Každý nový uživatel má TV VOYO zdarma po dobu prvních 7 dní. Jedná se o zkušební období, během kterého dojde po ověření údajů pouze k blokaci 1 Kč. V případě, že vám služba nebude vyhovovat, můžete do ukončení zkušebního období provést deaktivaci ve svém uživatelském profilu.

Blokovaná 1 Kč nebude stržena, stejně tak jako nebude po dobu zkušebních 7 dnů stržen ani předplatné.

NOVA Sport na platformě VOYO

Na platformě VOYO online můžete sledovat kanály Nova Sport 1 a 2 bez nutnosti televizního připojení. Získáte tak přístup k přenosům prestižních soutěží, které tyto televize vysílají.

Televize Nova má pevně stanovené vysílání, ale Voyo program můžete sledovat kdykoliv, ať už live nebo ze záznamu.

Voyo.cz archiv

Archiv internetové televize voyo.cz je opravdu bohatý a až na pár výjimek i časově neomezený. V případě, že nestihnete živý přenos kteréhokoliv zápasu nebo závodu, můžete ho zhlédnout později, až budete mít čas.

VOYO kód zdarma

V minulosti jste mohli získat VOYO kód zdarma v případě zakoupení produktů určitých prodejců. Dnes tato akce neprobíhá.

Kde sledovat sport živě dnes

Sportovní přenosy živě dnes můžete sledovat také na jiných televizních kanálech a internetových službách z nichž každá má své výhody.

Přehled sportovních kanálů v ČR

VOYO program – jaké sporty vysílá

Díky službě VOYO online lze sledovat živé přenosy různých sportovních soutěží. Na své si přijdou zejména fanoušci fotbalu a bojových sportů, ale i hokeje, motosportu a dalších.

VOYO program live dnes a zítra

VOYO program není pevný, jako tomu je u standardních televizí. VOYO totiž funguje ve formátu VOD (video na vyžádání).

VOYO si díky svému charakteru nemusí vybírat mezi určitými zápasy, ale nabízí je najednou a je už jenom na vás, na co se podíváte. Můžete si vybrat live stream, který chcete sledovat, nebo je možné sledovat cokoliv a kdykoliv ze záznamu.

SLEDUJTE VOYO ŽIVĚ
Fotbal FA Cup, EFL Cup, Ligue 1, Fortuna liga SK…
Hokej NHL
Motosport MotoGP, MS superbiků
Bojové sporty Bellator MMA, KSW, RFA
Tenis ATP Tour 250
Basketbal NBA, Liga mistrů
Další sporty rugby, šipky

VOYO fotbal online

Fotbal live na VOYO online je k vidění v opravdu velké míře. Velkou výhodou je, že utkání nemusíte sledovat pouze živě v přímém přenosu, ale také ze záznamu. V archivu Voyo můžete sledovat všechny zápasy, které byly ve vysílání v předchozích 7 dnech.

Na Voyo najdete tyto evropské ligy a poháry:

 • Fortuna liga (Slovensko)
 • FA Cup (Anglie)
 • EFL Cup (Anglie)
 • Ligue 1 (Francie)
 • Coppa Italia (Itálie)
 • DFB Pokal (Německo)
 • Coupe de la Ligue
 • Major Soccer League (USA/Kanada)

VOYO NHL online

Z hokeje lze na VOYO online sledovat nejprestižnější ligu NHL live. Kanadsko-americká soutěž, ve které hrají také nejlepší čeští hokejisté, je ve vysílání zpravidla v nočních hodinách. I zde ale platí, že zápasy můžete zhlédnout i ze záznamu.

VOYO program motosport

VOYO program obsahuje závody dvou motosportových soutěží. První z nich je populární MotoGP, tím druhým je Mistrovství světa superbiků.

MotoGP live na VOYO

Na Voyo můžete sledovat především MotoGP live.  Jedná se o nejstarší a nejsledovanější seriál silníčních motocyklů, v rámci kterého závodí také Čech Michal Salač.

TIP ❱ Program a výsledky MotoGP 2022 ›

Bojové sporty na VOYO online (MMA)

Na VOYO online jsou dostupné live streamy turnajů hned několika MMA organizací. Sledovat zde můžete ty nejznámější a nejlepší světové bojovníky ve dvou prestižních organizacích Bellator a KSW. Dalšou organizaci na VOYO je nově vzniklá RFA.

TIP ❱ Kalendář MMA 2022 ›

VOYO Bellator MMA

Bellator MMA live, které najdete na VOYO, je druhou nejprestižnější světovou organizací smíšených bojových umění. V Česku a na Slovensku ho zpopularizoval Attila Végh, který se na krátký čas stal šampionem polotěžké váhy Bellatoru.

VOYO KSW live

Na VOYO můžete dále sledovat turnaje KSW live. KSW (Konferencja Sztuk Valki) je polská MMA organizace, která je sledovaná nejenom na domácí scéně, ale ve velké míře také v Evropě. Z českých bojovníků zde působil Patrik Kincl, pozdější šampion střední váhy Oktagon MMA.

VOYO RFA záznam

RFA je česko-slovenská Organizace, která vznikla teprve v roce 2021 a vzbudila pozornost zejména přestupem Lea Brichty z Oktagonu. Na VOYO nyní můžete sledovat přenosy RFA ze záznamu.

Tenis na VOYO live

Z tenisu na VOYO najdete ATP Tour 250, mužskou kategorii profesionálního okruhu ATP Tour. Jedná se o mezinárodní turnaj, a tenis live je proto na VOYO ve vysílání v různých časech.

VOYO CZ: basketbal

Basketbal live má na VOYO zastoupení ve dvou prestižních soutěžích – evropská Liga mistrů a prestižní americká NBA.

VOYO NBA live

V NBA live můžete na VOYO sledovat největší basketbalové hvězdy, jakou je například LeBron James, ale kvůli časovému posunu většinou bohužel v nočních hodinách. VOYO archiv ale nabízí možnost zpětného zhlédnutí všech zápasů.

Rugby na VOYO sport

Pokud chcete na VOYO sport sledovat rugby, platforma nabízí živé přenosy turnaje Six Nations, ve kterém proti sobě hrají Anglie, Wales, Skotsko, Irsko, Itálie a Francie.

VOYO šipky

Z šipek na VOYO lze sledovat dvě soutěže. Jedná se o Premier League Darts a turnaj The Masters. V obou můžeme sledovat šipkařskou špičku, mezi kterou nepochybně patří například Gerwyn Price, Jonny Clayton a  Peter Wright.

TIP ❱ Kde sledovat šipky live ›

Poskytovatelé VOYO

Jediný způsob, jak získat online službu VOYO, je na webu www.voyo.nova.cz.

V případě zakoupení služby VOYO můžete veškeré její vysílání sledovat také přes aplikaci.

TARIFY VOYO
Tarif Možnosti Aplikace Cena
VOYO internet, mobil Android, iOS 159 Kč

VOYO online mobilní aplikace

Mobilní aplikace VOYO je další možností, jak sledovat sportovní přenosy této internetové televize. Dostupná je pro operační systémy Android a iOS (Apple).

Návod jak sledovat VOYO přes aplikaci

 1. Vytvořte si účet na VOYO přes PC (v aplikaci nelze).
 2. Aktivujte měsíční předplatné.
 3. Stáhněte si aplikaci VOYO na Android 6 a více, nebo na iOS 12 a více.
 4. Přihlašte se do aplikace.
 5. Nyní můžete sledovat živé vysílání a záznamy v archivu.

TIP ❱ Živé přenosy jiných sportů ›


VOYO majitel a informace

Mateřskou společností VOYO je TV Nova, kterou vlastní společnost Central European Media Enterprises. Ta je zase dceřinou společností skupiny PPF, založené Petrem Kellnerem.

Zdroj: voyo.nova.cz, wikipedia.com