Sportovní TV kanál NOVA SPORT 3 a 4 live – program dnes a zítra, jaké sporty a soutěže můžete sledovat živě

Sportovní TV kanály Nova Sport 3 a 4 jsou nové televizní stanice, které už doplnily existující kanály Nova Sport 1 a 2. Zajímá vás Liga Mistrů či jiné TOP evropské fotbalové soutěže? Přinášíme vám podrobný přehled, ve kterém se dozvíte jaké sporty a soutěže můžete sledovat na Nova Sport program dnes.

Nova Sport 3 a 4 live

Jednou z možností, kde sledovat sportovní přenosy, jsou televizní sportovní stanice Nova Sport 3 a 4 live.

NOVA SPORT 3 a 4 přehled

Proč sledovat TV Nova Sport 3 a 4

TV stanice Nova Sport 3 a Nova Sport 4 jsou kanály, na nichž můžete sledovat fotbalovou Ligu Mistrů. Nova Sport získala vysílací práva na milionářskou soutěž a ta tak přechází z O2 TV Sport právě na obrazovky Novy.

Kromě toho se můžete těšit také na live přenosy z dalších evropských fotbalových soutěží jako je německá Bundesliga, španělská La Liga či italská Seria A. Sledovat tak můžete Patricka Schicka nebo Adama Hložka (Bundesliga) nebo Antonína Baráka (Seria A).

NOVA SPORT
Kde sledovat O2 TV, T-mobile, Vodafone, Skylink, Telly
TV kanály Nova Sport 1,2, Nova Sport 3,4
Soutěže Liga Mistrů, La Liga, Bundesliga, Serie A
Cena V rámci balíčků jednotlivých TV
HD přenosy ANO
Internet / mobil ANO
Majitel Central European Media Enterprises (CME)
Web sport.tn.nova.cz

Jak naladit kanál Nova Sport 3 a Nova Sport 4

Poradíme vám, jak naladit kanál Nova Sport 3 a Nova Sport 4. Musíte mít balíček u některého z českých TV poskytovatelů, kteří nabízejí televizní balíčky. Jejich cena se liší především od nabídky jednotlivých TV kanálů.

Sportovní stanice Nova Sport 3 a Nova Sport 4 nabízí v České republice O2 TV, T-mobile, Vodafone, Skylink a Telly. Kromě kanálů Nova Sport 3 a 4 získáte i další zajímavé sportovní kanály, samozřejmě podle nabídky konkrétního poskytovatele.

▶︎ Kompletní přehled poskytovatelů ⇓

Nova Sport online na VOYO.cz

Sledovat stanice Nova Sport 3 a Nova Sport 4 online na portále VOYO.cz možné není, pokud dojde ke změně, budeme vás o tom informovat.

SLEDUJTE LIVE NA VOYO ▷

Nadále ovšem platí, že na portálu VOYO můžete sledovat TV stanice Nova Sport 1 a 2. Díky tomu je možné sledovat na svém mobilu či tabletu online hokejové zápasy NHL nebo basketbalovou NBA.

Přehled všech sportovních kanálů v Česku:

Jaké sporty vysílá TV Nova Sport 3 a 4 online

Sportovní televizní kanály Nova Sport 3 a 4 vysílají online jen to nejlepší! Zaměřují se především na fotbalové online přenosy z TOP evropských soutěží jako je Liga Mistrů, Bundesliga, La Liga či Serie A.

Televize Nova Sport nemá momentálně v nabídce široký výběr sportů, v blízké budoucnosti ale plánuje rozšířit nabídku televizních přenosů o další sporty a soutěže. O všem důležitém se dozvíte na tomto místě.

Program Nova Sport 3 a Nova Sport 4 dnes a zítra

Program Nova Sport 3 a Nova Sport 4 dnes a zítra zahrnuje ty nejlepší fotbalové ligy světa. Sportovní stanice Nova Sport 3 a Nova Sport 4 začaly vysílat 13. srpna 2021 a každý den se můžete těšit na kvalitní sportovní program skládající se z live přenosů, záznamů či předzápasových studií. Aktuální denní Nova Sport program najdete na oficiální stránce televize.

SLEDUJTE NOVA SPORT ŽIVĚ
Fotbal Liga Mistrů, Bundesliga, La Liga, Serie A, Ligue 1, FA Cup
Motosport NASCAR

Fotbal živě na Nova Sport 3 a Nova Sport 4

Díky novým sportovním programům si můžete vychutnat fotbal živě na Nova Sport 3 a Nova Sport 4. Televize nabízí live přenosy z těch nejlepších evropských soutěží:

Liga mistrů na Nova Sport

Pochopitelně největším tahákem stanic Nova Sport 3 a 4 je fotbalová Liga Mistrů. Televize získala exkluzivní práva na vysílání milionářské soutěže od O2 TV.

Na kanálech Nova Sport 3 a Nova Sport 4 se můžete těšit na skupinovou fázi i vyřazovací kola Ligy Mistrů. Všechny zápasy budou doprovázeny českým komentářem a chybět nebudou ani předzápasová studia se zajímavými hosty.

TIP ❱ Jak a kde sledovat Ligu Mistrů live ›

Bundesliga live v TV na Nova Sport 3

Nejvyšší německá fotbalová soutěž Bundesliga live v TV na Nova Sport 3!

Ve německé Bundeslize působí hned několik Čechů, takže si můžete vychutnat například výkony Patricka Schicka a Adama Hložka z Bayernu Leverkusen či Vladimíra Daridu z Herty BSC.

TIP ❱ Kde sledovat českou Fortuna ligu ›

La Liga živě na Nova Sport 4

La Liga živě na Nova Sport 4 a 3 je od sezony 2021/2022. Každý týden vás čekají přímé přenosy z těch nejzajímavějších zápasů a taktéž se můžete těšit na záznamy z některých střetnutí.

Kromě jiného bude moci živě sledovat také slavné El Clasico a další atraktivní souboje o titul španělské Primera Division.

TIP ❱ Jak a kde sledovat Konferenční ligu ›

Serie A na Nova Sport 3 a 4 livestream

Italská Serie A na Nova Sport 3 a 4 livestream nabízejí TV kanály Nova Sport. V přímém přenosy si tak můžete užít zápasy týmů jako je SCC Neapol, AC Milán, Inter Milán či Juventus Turín.

TIP ❱ Jak a kde sledovat Evropskou ligu ›

NASCAR na Nova Sport 3 a 4

Pokud patříte mezi milovníky motorsportu, pak se vám bude líbit nabídka Nova Sport 3 a 4, která do svého vysílání zařadila také zámořskou sérii NASCAR, kde můžete sledovat ostré souboje i drsné karamboly.

Nova Sport CZ – poskytovatelé

Televizní sportovní kanály NOVA SPORT 3 a NOVA SPORT 4 je možné naladit u českých TV poskytovatelů O2 TV, T-mobile, Vodafone, Skylink a Telly. Každý poskytovatel nabízí několik televizních balíčků, u kterých se cena liší dle dostupných programů.

*cena v tabulce je uvedená za měsíc
POSKYTOVATELÉ TV KANÁLŮ NOVA SPORT 3, 4
Poskytovatel Možnosti Aplikace Cena (od)
Telly Internet, satelit Android, iOS 300 Kč/měsíc
O2 TV Internet Android, iOS 399 Kč/měsíc
T-mobile Internet, satelit Android, iOS 499 Kč/měsíc
Vodafone Kabel, internet Android, iOS 470 Kč/měsíc
Skylink Satelit, internet Android, iOS 399 Kč/měsíc

Telly

Nejvýhodnější cenu za sledování sportovních kanálů Nova nabízí Telly. Zde můžete zakoupit samostatný balíček Sport.

Tento televizní balíček stojí 300 Kč měsíčně. Kromě TV stanic Nova Sport 3 a 4 získáte další sportovní programy, jako například Premier Sport, kde můžete sledovat živé přenosy z turnajů UFC či fotbalové zápasy anglické Premier League.

 • Kabelová TV: Ne
 • Satelitní TV: Ano, od 300 Kč/měsíc
 • Internetová TV: Ano, od 300 Kč/měsíc
 • Smart TV aplikace: Samsung, LG, Android/Google TV, Hisense, JVC, Toshiba, Sencor, Nexus, Strong
 • Mobilní aplikace: Ano, pro Android i iOS
 • Web: telly.cz

O2 TV

Další možností, jak sledovat sportovní přenosy na kanálech Nova Sport 3, 4 je přes O2 TV. Opět máte možnost si vybrat z několika televizních balíčků, přičemž nejlevněji vyjde balíček Sport Premium, který stojí 399 Kč měsíčně

Live přenosy ze sportovních zápasů navíc můžete sledovat i v O2 TV aplikaci, kterou si jednoduše stáhnete do svého mobilu nebo tabletu. Aplikace je dostupná pro iOS i Android zařízení.

 • Kabelová TV: Ne
 • Satelitní TV: Ne
 • Internetová TV: Ano, od 399 Kč/měsíc
 • Smart TV aplikace: Samsung, LG, Android/Google TV
 • Mobilní aplikace: Ano, pro Android i iOS
 • Web: o2.cz

T-mobile

Dalším poskytovatelem těchto televizních stanic je T-mobile. Tento poskytovatel je už dražší, nejnižší balíček se stanicemi Nova Sport 3 a Nova Sport 4 aktuálně stojí 499 Kč měsíčně.

 • Kabelová TV: Ne
 • Satelitní TV: Ano, od 499 Kč/měsíc
 • Internetová TV: Ano, od 499 Kč/měsíc
 • Smart TV aplikace: Samsung, LG, Android/Google TV
 • Mobilní aplikace: Ano, pro Android i iOS
 • Web: t-mobile.cz

Vodafone

Nabídka sportovních kanálů u Vodafone TV se v posledních letech zlepšila a jsou v ní jak Nova Sport 3 a Nova Sport 4, tak i stanice Premier Sport 1 a 2 a mnoho dalších. Pro možnost sledování těchto kanálů je potřeba mít základní tarif za 320 Kč + balíček Sport za 150 Kč. S internetem u Vodafonu ale získáte velkou slevu.

 • Kabelová TV: Ano, od 470 Kč/měsíc
 • Satelitní TV: Ne
 • Internetová TV: Ano, od 470 Kč/měsíc
 • Smart TV aplikace: Samsung, LG, Android/Google TV
 • Mobilní aplikace: Ano, pro Android i iOS
 • Web: vodafone.cz

Všechny 4 stanice ze skupiny Nova Sport má ve své nabídce i Skylink. Jsou v balíčcích Kombi+, cena je u internetové televize 399 Kč, u satelitní 449 Kč měsíčně.

 • Kabelová TV: Ne
 • Satelitní TV: Ano, od 449 Kč/měsíc
 • Internetová TV: Ano, od 399 Kč/měsíc
 • Smart TV aplikace: Samsung, LG, Android/Google TV, Finlux, Hitachi, JVC, Telefunken, Toshiba, GoGEN, Hyundai, Orava
 • Mobilní aplikace: Ano, pro Android i iOS
 • Web: skylink.cz

Nova Sport 3,4 – informace a majitel

Nové sportovní stanice provozuje televize NOVA, která patří pod mediální skupinu Central European Media Enterprises (CME). Jde o sportovní stanice, které vznikly v  létě 2021 a rozšířily tak nabídku přenosů o další zajímavé události.

Zdroj: sport.tn.nova.cz, o2.cz, t-mobile.cz, vodafone.cz, telly.cz, skylink.cz, wikipedia.org